Dzień otwartych drzwi w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego

  • 10.04.2019, 13:45 (aktualizacja 10.04.2019, 20:43)
  • Joanna Sztymelska
Dzień otwartych drzwi w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego
We wtorek, 9 kwietnia 2019 roku, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim otworzył swoje drzwi dla osób zainteresowanych. Można było zwiedzić szkołę, porozmawiać z wykładowcami i słuchaczami poszczególnych kierunków. Każdy mógł tez obejrzeć urządzenia dydaktyczne, w które szkoła jest wyposażona.

Na kolejny 2019/2020 rok szkolny Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim oferuje zainteresowanym następujące kierunki kształcenia: technik usług kosmetycznych, technik masażysta, higienistka stomatologiczna, opiekun medyczny i liczne kwalifikacyjne kursy zawodowe. Słuchaczem Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim może zostać każda osoba, która ukończyła szkołę średnią bez względu na wiek. W skład ZSiPOWŁ wchodzi także bursa, w której zamieszkać mogą 63 osoby. Mogą to być uczniowie szkoły, ale też tomaszowskich szkół ponadgimnazjalnych, którzy nie ukończyli 24 roku życia. Miesięczna opłata za bursę wynosi 45 złotych. 

loadingŁaduję odtwarzacz...


- Organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Łódzkiego. W imieniu Zarządu nadzór nad placówkami oświatowymi sprawuje wicemarszałek - Zbigniew Ziemba. Bardzo dobra współpraca przejawia się między innymi w trosce o zaplecze dydaktyczne, które jest stałe powiększane dzięki środkom finansowym, jakie Urząd Marszałkowski przeznacza na doposażenie placówki oraz możliwość organizacji różnego rodzaju konferencji i seminariów - mówi Iwona Gawron dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (5)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Medyk
Medyk 11.04.2019, 10:18
A na ścianie szkoły napis "Centrum Kształcenia Ustawicznego" - to w końcu jak ta szkoła się nazywa???
Jjjjjj
Jjjjjj 11.04.2019, 16:21
Cała placówka to Zespół Szkół i Placówek oświatowych województwa Łódzkiego w ktorej sklad wchodzi BURSA i CKU
Wrona
Wrona 11.04.2019, 22:55
Ale całego województwa łódzkiego? To chyba niemożliwe.

Pozostałe