Wiemy kto wybuduje stacje paliw w MZK

  • 10.06.2020, 16:31
  • redakcja
Wiemy kto wybuduje stacje paliw w MZK
Najkorzystniejszą ofertę budowy stacji paliw złożyła spółka JASO SERWIS z Czaplinka. Zaproponowana kwota była aż o 425,5 tys. zł niższa od zaplanowanych na ten cel pieniędzy. Łącznie koszt budowy ma się zamknąć w kwocie 3 874 500 zł. Zadanie ma zostać zrealizowane jeszcze w tym roku. Mieszkańcy Tomaszowa w ramach Karty Tomaszowianina będą mogli liczyć na zniżki.

Stacja będzie nowoczesna, sześciostanowiskowa i samoobsługowa. Płatności będzie można dokonywać zarówno w formie gotówkowej, jak i bezgotówkowej, a dzięki tankomatom od ręki – bez konieczności stania w kolejce do kasy – otrzymać paragon lub fakturę. Dystrybutory i tankomaty zostaną wyposażone w moduł głosowy, który w przyjazny sposób przeprowadzi klientów przez proces tankowania i płatności.

W ofercie znajdą się dwa gatunki paliw płynnych – benzyna oraz olej napędowy, a także AdBlue i LPG.

Na terenie obiektu zaprojektowano również budynek, w którym będzie można zaopatrzyć się w drobne artykuły motoryzacyjne. Znajdzie się w nim też ogólnodostępna toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, a na dachu budynku – w trosce o środowisko i dla obniżenia kosztów eksploatacji obiektu – staną panele fotowoltaiczne.

Klienci stacji będą mieli do swojej dyspozycji 12 miejsc postojowych oraz stanowisko z kompresorem.

Budowa stacji paliw na terenie zajezdni MZK pozwoli zagospodarować i zrewitalizować jej ostatnią część, zwiększyć o nową usługę ofertę spółki oraz uzyskać dodatkowe dochody.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Z pozdrowieniami
Z pozdrowieniami 12.06.2020, 00:51
Do Mariusza Strzępka . Panie Mariuszu domyślam się , że to Pan jest tym "z służbowym laptopem" skoro zablokowany został mój post z ironiczną propozycją "łubu dubu" . Koniec Świata !!!. NT - tubą "dobrej zmiany" Zrozumiałem aluzję (propozycję) "spadaj stąd" więc SPADAM. JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI !
MS
MS 12.06.2020, 09:36
Nie mam pojecia o czym Pan pisze
Z pozdrowieniami
Z pozdrowieniami 12.06.2020, 20:42
Wczoraj odpowiedziałem na post forumowicza "Z służbowym laptopem ". Troszkę ironicznie z odrobiną z złośliwości ale bez śladów wulgaryzmu , udowodniłem , że nie jestem robotem , kliknąłem i poszło. Pojawił się komunikat z podziękowaniem oraz info ,że teraz moderator. I co i nic. Moderator ktokolwiek nim był okazał się czujnym cenzorem , strażnikiem komfortu samopoczucia waadzy i nie puścił mojego postu. Smieszno i straszno , ot i tyle. Pozdrawiam K.R.
Czyli zaczynamy handlować moczem
Czyli zaczynamy handlować moczem 10.06.2020, 17:34
AdBlue – nazwa handlowa 32,5% wysokiej czystości wodnego roztworu mocznika.
Tm
Tm 11.06.2020, 08:14
Adblue jest niezbędny w nowoczesnej motoryzacji...ale tylko wiara w Boga Spinozy może doprowadzić do tego...
Tomaszów...tak trzymać!!!
„Z służbowym laptopem”
„Z służbowym laptopem” 10.06.2020, 16:57
Czyli Witko znowu pół bańki zaoszczędził. Dobrze liczę?

Jak tam kut.afo.ny? Wy prze 2014 tyle wydawaliście na wakacje w Chorwacji z naszej kieszeni.

A będzie stacja. Coś tam wam napewno nie spasi, skoro żłobkowi wymawia się brak trawnika. Także spokojny jestem o „ekspertów” nafciarzy. Że to, że tamto, że w „dzisiejszych czasach” a na samym końcu kasa jak płynęła tak płynęła tylko nic za waszych czasów nie powstawało.

Ot, drobna różnica :))
W teczce przyniesiony
W teczce przyniesiony 10.06.2020, 19:53
Jak będzie działać i nie trzeba będzie nic dokładać to ok. Tanio nie zawsze znaczy dobrze chociaż są wyjątki. Może wtedy będzie na trawę do przedszkola. A tak co do nazywania to nie mamy do czynienia czasem ze zwisem?
f
f 10.06.2020, 22:35
Nioo, a do firemki wszytko jak najtaniej.

Pozostałe