Publiczna hulajnoga już w Tomaszowie!

  • 08.08.2020, 14:36
  • red.
Publiczna hulajnoga już w Tomaszowie!
Od niedawna po mieście możemy poruszać się również elektryczną hulajnogą wypożyczaną na minuty.  Operatorem tomaszowskiej hulajnogi jest firma Slide Scooters. Pojazdy można spotkać w najbardziej uczęszczanych punktach miasta, by je odblokować należy wcześniej ściągnąć aplikacje na smartfona ze strony operatora.

Minuta jazdy elektyczną hulajnogą w Tomaszowie kosztuje 50 groszy. Złotówkę płacimy za odblokowanie urządzenia. Z uwagi na coraz cieplejsze zimy i popularność tych jednośladów w innych miastach można się spodziewać, że hulajnogi miejskie również w Tomaszowie  będą dostępne  przez cały rok.

 Apel

Jak przy jeździe każdym pojazdem, apelujemy do naszych Czytelników o rozsądne korzystanie z urządzeń – pozostawianie ich w miejscach widocznych dla innych użytkowników i pracowników serwisowych a przede wszystkim o uważną jazdę, szczególnie w porach natężonego ruchu. Usługę świadczy prywatna firma, jednak w interesie nas wszystkich jest by miała jak najmniej negatywnych doświadczeń w Tomaszowie i poszerzyła ofertę transporu miejskiego na stałe. 

Strona operatora tomaszowskich  hulajnóg: slidescooters.pl

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kylie
kylie 10.08.2020, 14:08
Wczoraj (niedziela) o godz. 5:40 dwie takie hulajnogi leżały bezpańsko rzucone na środku chodnika koło ronda na Jana Pawła / Smugowej / Granicznej.
76
76 09.08.2020, 20:39
W dobie koronawirusa strzal w 10 hahaha , same cymbaly wokół
Ajdejano
Ajdejano 09.08.2020, 19:31
Szanowny Panie Mariuszu: czy naprawdę nie ma Pan innych, normalnych tematów ??? Jeżeli nie, to niech nas Pan nie raczy takimi debilowatymi informacjami. Czy to ma być (wg Pana) dowód na topowe poglądy władców naszego grajdołu ????? LUb na taki wiellii postęp tego naszego grajdołu ???

Na przykład, ja mogę mieć elektryczną teściową, albo żonę, lub kochankę.....Czy od razu mam się tym chwalkić ????
Scooter
Scooter 09.08.2020, 08:15
120 zł za weekend...
Scooter
Scooter 09.08.2020, 17:11
Jak Ci wyszło 120,zl ?
Żądamy darmowej hulajnogi!
Żądamy darmowej hulajnogi! 09.08.2020, 13:18
960 za wszystkie weekendy wakacyjne i to liczac tylko 2 miesiace wakacje :( Wielu ma 3 miesiace. Co wtedy?

Tak to właśnie jest. Populiści wszystko obiecują, a gdy już dostaną się do żłoba, wprowadzają masę ukrytych opłat dla ciężko~pracujących.

Przy liberalnej ekipie, byłyby za darmo bo zwyczajnie finansowałyby się same. Z reklam na drążkach. No ale na tym trzeba się znać. Jakieś głebsze analizy porobić, zespół ds hulajnogi powłać, symulacje tych rozwiązań przeprowadzić. Ktoś też powinien przeanalozować czy wszędzie hulajnoga jest potrzebna. Są przecoeż dzielnice gdzie już od dawna jest obecna. Światlejsi/mądrzejsi/eko już dawno licząc na samych siebie zaopatrzyli się e-hulaje.

Na pewno taka rzecz to jest prawo każdego mieszkañca a nie żadna łaska. W dzisiejszych czasach (!!!) każdy powinien móc sunąć po mieście nie martwiąc się czy dosunie do pierwszego. Na czysto.

Darmowe
Darmowe 09.08.2020, 17:13
I czego jeszcze?

Pozostałe