Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 23:21
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Zmiany w MZK. Wioletta Magin odwołana

Rada Nadzorcza Miejskiego Zakładu Komunikacji odowołała wczoraj z funkcji prezes spółki, Wiolettę Magin. O odejściu poinformowała już wczoraj wieczorem w mediach społecznościowych
Szanowni Państwo, wczoraj zakończyła się moja praca na rzecz Tomaszowa Mazowieckiego i jego mieszkańców. W pierwszej kolejności chciałabym podziękować Panu Prezydentowi Marcinowi Witko za te ponad 4 lata współpracy i za stawianie przede mną ambitnych wyzwań. Z pewnością były one dla mnie szansą na rozwój osobisty i poznanie wielu wspaniałych i wartościowych osób. Równie serdecznie dziękuję Zarządom Spółek, Dyrektorom i pracownikom poszczególnych wydziałów w Urzędzie Miasta oraz dyrektorom i pracownikom jednostek mu podległych. Dziekuję, że byliście dla mnie niejednokrotnie wsparciem i z taką łatwością dzieliliście się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. Dziękuję również Państwu Radnym na czele z Panem Przewodniczącym za wspólne rozmowy na komisjach i sesjach Rady Miejskiej oraz członkom Rady Nadzorczej za nasze długie rozmowy, które były dla mnie inspiracją do nowych działań. Last but not least . Na zakończenie z całego serca dziękuję moim współpracownikom, mojej wspaniałej #DrużynieMZK za ogromne zaangażowanie i niesamowicie ciężką pracę, dzięki której osiągnęliśmy Nasze małe i większe sukcesy. Mieliśmy różne momenty, bywało trudno, zdarzało nam się znaleźć w sytuacjach kryzysowych, ale zawsze dzięki Waszej pracowitości, determinacji i zdyscyplinowaniu zażegnywaliśmy kryzysy i ruszaliśmy w dalszą drogę, bo mieliśmy wspólny kierunek. Chylę przed Wami czoła i mam przekonanie, że zostawiam w Was w dobrych, a przede wszystkim kompetentnych rękach. Pan Prezes Grzegorz Glimasiński, z którym miałam zaszczyt współpracować, to właściwa osoba na właściwym miejscu. Czas na nowy rozdział. Życze Państwu wszystkiego najlepszego i samych sukcesów. Do zobaczenia. Ściskam.

- czytamy w oświadczeniu

 Co na to prezydent miasta, Marcin Witko? 

"Sytuacja miejskich finansów, podobnie jak we wszystkich innych samorządach w kraju, jest niepewna. Związane jest to ze zmniejszonymi wpływami z podatków, co wynika z sytuacji pandemicznej. Odnotowujemy duże spadki. Miasto to jeden duży organizm, podejmowane przez nas działania muszą być spójne. Ważna jest dla mnie jak najwyższa jakość oferowanych mieszkańcom usług, nie chcę by uległy one pogorszeniu.  Potrzebne są oszczędności i racjonalne wydatkowanie pieniędzy mieszkańców na każdym szczeblu. Dążymy do jednoosobowych zarządów w tych spółkach, w których jest taka możliwość. Pani Wioletcie Magin życzę sukcesów w dalszej drodze zawodowej i dziękuję za ostatnie 4 lata współpracy".

- wyjaśnia Prezydent. 

Przypomnijmy, że wcześniej Wioletta Magin była także Prezesem Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Z TTBS zostaa odwołana w styczniu 2018 roku.  

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ala 08.10.2020 16:48
Pan wiceprezes zrobi teraz dobre zmiany, wszak sie na tym zna.

Ajdejano 06.10.2020 18:35
Szanowna, tzw. "redakcjo": nie kombinujcie, jak koń pod górkę, tylko wyjaśnijcie tak pogardzanej przez was gawiedzi, o co tutaj, k...., chodzi. Czy chodzi o to, że ta kobita jest do niczego w zakresie zarządzania spółkami (mzk, ttbs - wszędzie była lub jest szybko zwalniana), czy może do naszego grajdołu wkroczyła z zewnątrz, na podstawie "żelaznego" listu partyjnego .... Te, cytowane powyżej, tzw. "oświadczenia" , to tylko zamulanie sprawy.

KLE 03.10.2020 20:24
zarządzanie przedsiębiorstwem transportu ją przerosło, ciekawe ile po sobie zostawiła bałaganu , błędnych decyzji podpowiadanych przez doradców z drużyny MZK.

88 04.10.2020 06:04
Co tam w środku się dzieje guzik mnie jako pasażera obchodzi (ale pewnie nic złego się nie dzieje, masz po prostu złe intencje). Na zewnątrz wszystko uległo RADYKALNEJ poprawie. Autobusy to jedno, ale przede wszystkim przystanki. Przede wszystkim przystanki, bo wymiana taboru nie zależała od niech i hajs rzeczywiście był do tego potrzebny. Przystanki? Przez lata z dziurawymi dachami (Szpital 04), brudne (gdy ktoś się zerzygał dajmy na to w 2011 roku no to wymiot wisiał na wiacie do 2014 roku), teraz są regularnie naprawiane, sprzątane, szyby są myte co 2-3 miesiące. W domu pewnie tak często okien nie myjesz. Arystokrato tomaszowski z grubym końskim karkiem. Czerwonym, albo brązowym. Robolu ty. Symbolem jest ten schemat połączeń. Okienko w którym wisi, przez tyle lat szpeciło burą płytą pilśniową. Przed 2014 rokiem usłyszelibyśmy: nie da się, niiiima piiiinindzy. Na kartkę i godzinę pracy grafika? Czy na powstawianie tej kartki na przystankach? To jest galaktyka którą tomaszowski MZK przeleciał od waszych postkomuchy czasów do teraz. To was boli. Połączenia regularnie korygują. Na zgłoszenia ludzi reagują. Nie zawsze oczywiście zgodą, bo to nie jest tak, że paproch po pijanemy nie ma jak wrócić w środku nocy, to całe miasto będzie stawać na baczność i podstawiać mu autobus. Ale co chwilę czytam na Naszym Tomaszowie, że a to jakaś zmiana rozkładu, a to nowy kurs. Faktem też jest, że na przykład wieczorem spod Galerii na autobus kiedyś trzeba było czekać z 45 minut, teraz jednak jakoś mniej – 10-20. Początkowo negatywnie odbierałem też zbyt rzadkie kursy z przystanku przy parku Rodego. Tylko no tak z lotu ptaka patrząc, to jednak mieszka tam stosunkowo mało ludzi. Na Osiedla Hublala z Warszawskiej jeździ się teraz albo Mościckiego, albo przez plac i Aleję Piłsudskiego. To nie jest złe. Autobus zahacza o tereny na których mieszka dużo więcej ludzi. Wije się jak wąż? Tak. Bo jest to komunikacja miejska, mająca brać pod uwagę ilość pasażerów, a nie taksówka.

99 04.10.2020 07:53
Powinno cie obchodzić bo za to płacą wszyscy. Galaktyka? CoTy bredzisz?

WuPe 06.10.2020 09:42
Przystanki, to chyba za czasów poprzedników już zmodernizowano... Nie są myte bo te na placu są aż czarne z brudu, strach na nich siadać. Z przystanku przy Rodego korzystają uczniowie i petenci starostwa. Nie ma kursów - więcej samochodów, co widać gołym okiem. Z drugiej strony nie da się zmusić ludzi by jeździli MZK... Ogólnie źle nie jest, ale trzeba pomyśleć nad kursami na dworzec by pokrywały się z komunikacją PKP, PKS, czasem różnice wynoszą tylko 5-10 minut i wygląda to na zwykły sabotaż. W niszę wszedł choćby polonus robiąc przystanki po drodze na dworzec - ludzi przed pandemią nie brakowało, kursy były pełne, a przecież Warszawa, to nie jedyna destynacja naszych mieszkańców. Trzeba też pamiętać o seniorach z powiatu. Fajnie gdyby senior z powiatu, który wybierze się do miasta PKS nie musiał więdnąć na przystanku.

krzysiek 05.10.2020 06:26
nie ma żadnej drużyny , to fikcja

Buta 02.10.2020 22:32
Pracownicy mzk świętują

SUWERENNOŚĆ 02.10.2020 15:19
Tyle bałaganu co zostawiła po sobie w0 TTBS nikt wcześniej nie zostawił. Krętactwa i błędne decyzje pokutują do tej pory a za wszystko płacą mieszkańcy. I za to została wyrzucona z funkcji prezesa. Tacy ludzie jak ta Pani niech omijają nasz Tomaszow szerokim łukiem.

Dziękujemy 02.10.2020 11:39
Zrobiła dla MZK dużo dobrego. Pani Prezes dziękujemy! Teraz widocznie będzie modernizować inną strukturę, którą postkomuniści zamierzali zlikwidować. Powodzenia!

t 02.10.2020 15:26
Może teraz przyjdzie czas na WISTOM lub inne fabryki.

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama