Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 19:51
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Oświadcznie prezesa Tomaszowskiego Centrum Zdrowia

W sprawie nagrań jakie dzisiaj opublikowano na portalu społecznościowym Facebook

Szanowni Państwo,

w związku z nagraniem, które ukazało się ostatnio w sieci i informacjami, jakoby szpital odmówił bez badań kobiecie rodzącej pomocy, należy wyjaśnić tę sytuację. Istnieją określone procedury, których w trosce o zdrowie Państwa musimy przestrzegać. Oddział Ginekologiczno-Położniczy jest zamknięty – nie prowadził żadnych przyjęć planowych, ze względu na pacjentkę zakażoną koronawirusem. Realizowane są jedynie przyjęcia pilne oraz zagrażające życiu i zdrowiu. Przyjęcie na oddział w tej sytuacji stanowiłoby narażenie zarówno dla matki, jak i jej nowo narodzonego dziecka, o czym personel informuje pacjentów na miejscu. Zaznaczamy, że lekarz upewnił się, że pacjentce nic nie grozi i może bezpiecznie udać się do innej placówki.

Osoba nagrywająca całe zdarzenie nie pozwoliła dojść do głosu lekarzowi, który zszedł na Szpitalny Oddział Ratunkowy z Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, sprawdzić w jakim stanie jest pacjentka i czy może jechać do innego szpitala. Upewnić się czy nie ma zagrożenia życia, bo tylko w takiej sytuacji, w przypadku zamkniętego oddziału, można byłoby przyjąć kobietę. Mężczyzna od razu wyjął telefon i zarzucił brak odpowiedniej reakcji. Po tym incydencie, kiedy wyłączył nagrywanie, lekarz spokojnie wykonał badanie upewniając się, że pacjentka może bezpiecznie przejechać do innej placówki, gdzie bez zagrożenia zarażeniem urodzi. Z reguły, w podobnych sytuacjach, kiedy kobiecie odchodzą wody i nie ma dolegliwości bólowych, dopiero po 12 godzinach podaje się antybiotyk, żeby zapobiec infekcji i czeka na skurcze czyli rozwinięcie akcji porodowej. Ponadto z relacji pacjentki wynika, iż miała umówioną wizytę porodu w jeden w łódzkich placówek medycznych.

Jest nam niezmiernie przykro, że zwłaszcza teraz, kiedy szpitale i medycy są w tak trudnej sytuacji muszą być jeszcze narażani na taką fale przykrych komentarzy. Poród to bardzo ważne wydarzenie w życiu kobiety i jej bliskich. Mamy nadzieje, że cała ta sytuacja wynika jedynie z nerwów jakie wtedy się pojawiają, zwłaszcza w dobie szalejącej pandemii, co jest oczywiście zrozumiałe. Dla wszystkich nas to ciężki i bardzo stresujący czas.

Z wyrazami szacunku

Prezes Zarządu Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o. o. dr n. med. Wiesław Chudzik


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

trocki 20.10.2020 11:13
szacunek dla lekarzy ze szpitala, brak szacunku dla tych pseudolekarzy co biorą po 150 zł za 5 min. prywatnie

Tomaszowianin 19.10.2020 11:05
Hejt, hejt i jeszcze raz HEJT - rozlewa się po całym internecie .Jednym głupim filmikiem, wpisem można zniszczyć cały dorobek człowieka, w tym przypadku lekarza. Poprzez tak zwaną "wolność słowa" nieodpowiedzialni ludzie otrzymali narzędzie do linczowania innych i to we wszystkich dziedzinach życia... Straszne to jest co się dzieje z naszym Społeczeństwem, opamiętajmy się.

chcę wiedzieć 19.10.2020 19:18
Tak w sumie gdyby nie internet i kamerki ,nie wiedzielibyśmy nawet o "Sowa i Przyjaciele" , ba nawet o misce ryżu i na tym końcu, wizyty w szpitalu.Zawsze jest tak komuś pasuje ,komuś nie pasuje ,dwóch polaków trzy zdania.

obywatel 19.10.2020 09:44
Poprostu trzeba leczyc sie samemu bo lekarzom jest coraz gorzej. Ale prywatnie mogą przjąć.

m&m 19.10.2020 09:25
Proszę Państwa. Ten lekarz jest Bogu ducha winny w tym wszystkim. Winny jest rząd i ministerstwo, bo to, co się dzieje z (nie)przyjmowaniem ludzi, to SKANDAL!!! System nie działa. Kto zliczy osoby, które umarły lub poniosły uszczerbek na zdrowiu, bo jak nie daj Boże potrzebujesz pomocy, to wszędzie pozamykane. Nigdzie nie ma miejsc. Dziś odsłuchałem dostępne w internecie nagranie dyspozytorów jak to wygląda od środka. Ludzie całują klamki. Szpitale przerzucają się odpowiedzialnością. To całkowity paraliż i to jest największy problem!

obsertator 19.10.2020 08:28
Moim zdaniem miejsce na szpital covidwy powinien być zrobiony na arenie lodowej gdzie by można zrobić kilka tysięcy miejsc niech do czegoś się przyda i było by to odizolowane miejsce

WuPe 19.10.2020 12:34
Dokładnie, powinni też zatrudnić lekarzy kosmitów, przecież wiadomo że władze okłamują nas i od dawna knują za naszymi plecami z obcą cywilizacją;->

Ratownik Medyczny 18.10.2020 09:45
Byłem świadkiem tego zajscia. RR po krótkim fragmecie jesteś w stanie wysunąć wnioski gratuluję. Co do złego dnia... Miał go ale chyba nagrywający film a nie lekarz... A PO TRZECIE każdy jest informowany o sytuacji w szpitalu i na oddziałach ( w namiocie czy już na IP) ale jeżeli ktoś się uprze że on rzada bo... Na nas płaci :) to niestety ale musi być wpuszczony. Ludzie nie dbają i zdrowie swoje czy innych ludzie dbają o swoje ego tylko i wyłącznie... Szpital mógłby się palić a i tak by przyszli twierdząc że im się należy pomoc tu i teraz mimo tego że np w PT szpital jest i też udziela pomocy. A wracając do tematu Karina i Sebix Już na wstępie byli nastawieni nie na rozmowę z lekarzem lecz na poniżenie i oczernienie kogo popadnie...

świadek ,dobre 19.10.2020 21:32
Słaby komentarz ,świadka ,do szpitala nikt nie przychodzi dla (Sebików i Karyn) ludzie mają tam mieć pomoc medyczną , psychiczną w stresie i na dodatek minimum życzliwości ludzkiej ,Chopie nie każdy jest tak opanowany jak ty ,kiedy jego żona rodzi odeszły wody itd. Chopi myśl drugą stroną(pacjent) ,albo się zwolnij.

Karol 17.10.2020 19:41
To co jest na końcu powinno być na początku oświadczenia "Jest nam niezmiernie przykro". Sprawa zamknięta społeczeństwo przyjęło przeprosiny , każdy może mieć zły dzień nieraz zbieg wydarzeń prowadzi do takich sytuacji , powinniśmy jako profesjonaliści w dziedzinie medycyny rozpraszać złe emocje dla dobra wszystkich pacjentów i ich rodzin, a jak ? to pytanie do wszystkich.

Paula 18.10.2020 07:35
Konsekwencje „ złego dnia” należy ponosić a nie się bronić bezczelnością !

Ruda 18.10.2020 12:39
Glipia baba.

RR 17.10.2020 19:25
Tylko ze na nagraniu pada pytanie ze strony nagrywajacego co dalej panoe doktorze a ten sie odwocil i odszedł. Skoro na oddziale byla pacjentka z koronawirusem to dlaczego przepusxili ich przez namipt gdzie wstepnie przeprowadzany jest wywiad. 2 na rejesyracji na sorze tez nikt noe powiedzial o zaistnialej sytuacji dopiero rzekomo lekarz im to powiedzial wiec jak szpital ich narazil na zakażenie wirusem przepuszczajac ich przez eyapy wsyepne pozwalajace na wejscie do szpitala. Czy moze chca wybrnac z calej tej sytuacji

Adam w 17.10.2020 13:34
W większości przypadków odejście wód płodowych następuje w drugiej fazie porodu, w tym momencie powinna pojawić się również główka dziecka. W sytuacji, kiedy wody płodowe sączą się przez dłuższy czas jest to sytuacji patologiczna, zagrażająca zdrowiu, a nawet życiu dziecka. A z tego co sie doinformowalem pacjentka nie miala 2 fazy a skoro miala rodzic w lodzi to czemu pojechala do tm :o 2 sprawa jezeli odzial jest zamknięty przepisami z gory to nawet sam minister zdrowia nie przyjol by tej pacietki :)

Zz 18.10.2020 09:33
... ale ministra pewnie by przyjęli...

$ 17.10.2020 12:50
Prawnicy napisali te oświadczenie, pomogli napisać? Pierwsze lekarz powinien przebadać!!! jeśli zgłosiła się osoba na SOR a nie odsyłać bez badania!!! Badanie Pan lekarz zrobił po nagraniu... , sumienie czy strach to spowodował? Drugie to nagrywający owszem mógł się zdenerwować ale prawnie nie mógł upowszechniać filmu.

Fifi 17.10.2020 12:27
Ten gościu w białym kitlu natychmiast powinien być pozbawiony możliwości wykonywania zawodu i stanąć przed sądem za nie wywiązanie się ze swoich obowiązków!!! A media a przede wszystkim rząd który się sprzedał masonerii za wywoływanie pseudo pandemii staną przed trybunałem!

Alojz 17.10.2020 19:32
Było coś palone? :>

Ajdejano 18.10.2020 00:52
Nic nie było palone. Ten facet to zwykły czubek.

Czytelnik 17.10.2020 11:39
Jak miała umówioną cesarkę w Łodzi to po co przyjechała do Tomaszowa

Rr 17.10.2020 19:36
Nie miala cesarki umowionej w lodzi. Do lodzi trafila bo nie było innej opcji zeby odbyl sie poród

znajomy 19.10.2020 14:04
miała umówioną cesarkę w klinice w Łodzi

gość 17.10.2020 11:27
Winni są lekarze, winne są pielęgniarki, winni są nauczyciele, winni są rodzice, winne są dzieci, winni są wszyscy ludzie tylko nie ci na górze co nam to wszysto zgotowali. Zamiast na siebie naskakiwać okażcie sobie trochę szacunku i zrozumienia na tę sytuację i zrozumcie że winni tej sytuacji są gdzie indziej i tam trzeba kierować pretensje. Inaczej zjecie się wzajemnie i nic to nie zmieni.

Pytajnik 17.10.2020 11:12
Dlaczego zamyka się cały oddział zamiast przenieść pacjenta z covid do wydzielonego miejsca? Rzekomo szpital posiada miejsca dedykowane dla pacjentów z koronawirusem, ale w praktyce wychodzi na to, że to fikcja. Jeśli takich miejsc w szpitalu brakuje to może pan prezes zacznie remont samodzielnie?

Jaa 17.10.2020 12:55
A może dlatego, ze nie mieli jeszcze wyników co z reszta pacjentów na oddziale? Takie to trudne?

Tomaszowianka 17.10.2020 13:17
Dokładnie ??

Pytajnik 18.10.2020 11:24
Nie testuje się osób bezobjawowych od początku września nawet po kontakcie z zakażonym, a cały oddział szpitalny zamyka się przez domniemanie? Coś tu nie gra

Sylwia 17.10.2020 11:02
Teraz to aż strach zachodzić w ciążę, nie dość że 9 miesięcy nosić dziecko w łonie to póżniej żebrać o szpital żeby tam urodzić.

Matka 17.10.2020 15:00
I jeszcze módl się żeby nie mieć dodatniego wyniku na koronkę, bo dziecko od matki oddzielą. Barbarzyństwo.

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność
Festiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026

Festiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026

Święto miasta pełne koncertów i atrakcjiFestiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026 odbędzie się w dniach 26–28 czerwca 2026 roku. Przez trzy dni na mieszkańców i gości czeka bogaty program koncertowy, wydarzenia towarzyszące oraz liczne strefy aktywności przygotowane z myślą o całych rodzinach.Program wydarzeniaW piątek, 26 czerwca, obchody rozpoczną się o 19:00 przemarszem Tomaszowian z Placu Kościuszki ulicami miasta. Tego samego dnia o 20:00 w Parku Miejskim „Solidarność” wystąpią TM Orchestra i Maciej Balcar.W sobotę, 27 czerwca, na Tomaszowskich Błoniach zaplanowano koncerty od godziny 16:30. Na scenie pojawią się Kazzu, wokaliści MCK, Teatr Piosenki MCK, Chór Artis Gaudium, Sarius oraz Happysad.W niedzielę, 28 czerwca, również na Tomaszowskich Błoniach, od godziny 17:00 wystąpią Akcent Zenek Martyniuk, Michał Szczygieł z Zespołem oraz Fun Factory. Przed koncertami odbędą się także pokazy akrobatyki powietrznej przygotowane przez Fundację Astra Fly Academy.Dodatkowe atrakcjeW sobotę i niedzielę w godzinach 17:00–20:00 działać będą specjalne strefy na Tomaszowskich Błoniach oraz na Przystani. W programie znalazły się m.in. Strefa Przedszkolaka, Strefa Mieszkańca, Strefa Mundurowa oraz Strefa Sportu.W ramach wydarzeń sportowych zaplanowano także Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta oraz Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.Informacje organizacyjneWydarzenie skierowane jest do mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego i wszystkich gości, którzy chcą wspólnie świętować dni miasta. Główne koncerty i atrakcje odbędą się na Tomaszowskich Błoniach, a inauguracja rozpocznie się przemarszem z centrum miasta. Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu

Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Tomaszowskiego, gdy rozstrzygano sprawę wygaszenia mandatu radnej Pauliny Sochy, usłyszeliśmy opowieść o fachowości, ratowaniu szpitala i rzekomo usuniętych danych po odejściu poprzedniej księgowej. Teraz do redakcji zgłosili się pracownicy działu finansowego Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Twierdzą, że żadnych danych nikt nie kasował, a informacje przekazywane radnym są — ich zdaniem — nieprawdziwe. Przekazali redakcji zdjęcia zbiorów danych prowadzonych od 2019 roku. Sprawa wymaga pilnych wyjaśnień, bo w tle nie chodzi już tylko o mandat jednej radnej, ale o wiarygodność informacji, na podstawie których radni podejmują decyzje. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 18:41
Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Pijany za kierownicą. Sprawa radnego Leona Karwata zakończona w sądzie. Redakcja występuje o akta Dzień tych, którzy nie mają działu PR, ale mają telefon zawsze pod ręką Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: ixi Treść komentarza: Chłopie. Nie dziwię się, że obrałeś ksywkę jako :Zdziwiony". Czy Ty rzeczywiście nie rozumiesz tego, że ci, którzy niedawno zostali utopieni, będą robić wszystko , aby uwalić swoich następców?! Więc, koleś: nie wal głąba. Tu nie chodzi o żadną logikę, ale o totalną, lokalną wojnę lokalnych sitw. I to wszystko. Tak to trudno zrozumieć?! Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Jednym słowem, wyrok sądu w drugiej instancji podtrzymuje wyrok sądu pierwszej instancji..... Bardzo dobrze, że chcecie obejrzeć akta sprawy. Skomentuję to krótko: niech żyje piotrkowsko-tomaszowski, lokalny zaścianek. I zapytam: co tu się, kur..., dzieje ?!?! Źródło komentarza: Pijany za kierownicą. Sprawa radnego Leona Karwata zakończona w sądzie. Redakcja występuje o akta Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: I jeszcze dorzucę. W młodości byłem ministrantem, ale totalnie nie cierpię takich świętoje..liwych hipokrytów. Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Młody człowieku: i tak, kur..., trzymaj !!! Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Mariusz Strzępek Treść komentarza: Panie Janku, czas powiedzieć STOP. Ten człowiek robi to nie tylko na profilu, o jakim mowa, ale także próbował na tym portalu, całkiem anonimowo, ale jak Pan wie, mam tu nieco szerszy dostęp do danych użytkownika. Pana Goskę czekają też procesy cywilne i karne dotyczące znieważenia i stosowania pomówień. Wystąpiłem też o zakaz zbliżania się do mnie na odległość mniejszą niż 50 metrów. Ja wytrzymam jeszcze chwilę ten hejt. Już nie takich typów sprowadzałem na ziemię Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Szanowny Panie Mariuszu: no WRESZCIE Pan nie wytrzymał. Coraz częściej, a może nawet nagminnie zdarzają się nie tyle radni - przedstawiciele wyborców (tak powinno być), ale (niestety) zwykłe samorządowe i inne publiczne szuje i debile. Jedynym celem takiego debilowatego dziadostwa jest ich własny tyłek (czyli układziki) i ich własna kasiorka z tytułu pełnienia jakiegokolwiek mandatu publicznego. I dobrze by się stało, gdyby taki jeden z drugim, lokalny, zapyziały ciemniak i ćwok dobrze dostał po jajach. Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama