Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie, po zniesieniu obostrzeń epidemicznych, w Galerii Tomaszów otwarty zostanie dyskont Biedronka i pierwszy sklep sieci Action w Tomaszowie. Oba zajmować będą powierzchnie na której dotychczas działał market Intermarche.
09.11.2020 11:55
(aktualizacja 18.08.2023 05:36)
.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
WuPe
16.11.2020 10:21
Czyli Action, Pepco i ten trzeci gigant badziewiarstwa... Jacy mieszkańcy, takie zapotrzebowanie;->
darek
10.11.2020 22:30
obywatem naucz się pisać.Widać że to jakiś pajac z opozycji
Ja
10.11.2020 03:02
Hit. Radny ma stołować najęcie powierzchni. Może radny ma wybudować nowe zakłady. Po co wybieracie Prezydenta? Radny to może coś robić jak go 11 pozostałych poprze.
Gość
09.11.2020 23:33
No i super wreszcie Action w Tomaszowie jedtem za ?
An
10.11.2020 22:55
Wreszcie. Zawsze do Piotrkowa jezdzilam
Bidro
09.11.2020 19:20
Nie miasto wynajmuje lokal, tylko właściciel galeri, w której mogą być nawet 3 Biedronki, będzie mnie kolejek przy najmniej..
Gośka
09.11.2020 18:05
A może by tak jakiś sklep zoologiczny i szatnia by się przydały.
parafianka
09.11.2020 17:19
A co budują za kościołem na Słowackiego?
Mil
09.11.2020 19:19
Market
Ana
09.11.2020 19:40
Cztery bloki mieszkalne
gość
09.11.2020 21:19
Podobno kolejny hipermarket, będzie konkurencja
łukasz
09.11.2020 21:41
podobno EZBUD buduje osiedle:)
Do Łukasz
09.11.2020 22:06
Dzięki
as
10.11.2020 07:31
Na każdej budowie musi być taka żółta tablica informacyjna, na której musi być napisane co budują. Wystarczy podejść i przeczytać.
AndrzejW
09.11.2020 16:35
Tomaszów miastem dyskontów... Nawet "galerię" będziemy mieć dyskontową...:-))
Marek
09.11.2020 16:02
W bliskim sasiedztwie z niemieckim kauflandem, tylko Biedronka jest w stanie konkurowac
F
09.11.2020 15:28
3 biedronki w odleglosci 500 m czy ktos mysli. Farbiarska, Konstytucji, Barlickiego. Jeszcze Dino i Lidl do kompletu brakuje.
Małgorzata
09.11.2020 15:26
Przecież nie ma przymusu robić zakupów w biedronce.
Paździoch
09.11.2020 14:55
W końcu powstanie duży sklep spożywczy w galerii Tomaszów którego bardzo brakowalo, a każdy narzeka, ludzie wam to się nie dogodzi. Nie pasuje to wypad na jakąś wiochę zabita dechami.
Lol
09.11.2020 15:29
Racja! Biedronka w tym miejscu nagarnie klientów do Galerii i przynajmniej nie będzie pusto w naszej Galerii.
gust i szyk
10.11.2020 17:17
Biedronka to klientela biedoty, zadepczą zabłocą marmurowe posadzki w Galerii. Elita Tomaszowa będzie wtedy omijać tę Galerię a gotówkę wydawać w Łodzi czy Piotrkowie!
Alina
11.11.2020 17:16
Elita Tomaszowa ? rozumiem,że chciałoby się do niej zaliczać ?
Tara
20.11.2020 21:46
Patrzcie bogacz gówniany się znalazł:(
Gość
02.12.2020 19:37
Elita Tomaszowa.. :D
No skoro z ciebie taka elita to możesz nawet do stolicy jeździć z tą swoją gotówką buraku miastowy..
Cinek
09.11.2020 16:44
Panie Paździoch! Pan byłeś, jesteś i będziesz mendą!
kuma
09.11.2020 17:07
i w końcu nowe miejsca pracy dla tomaszowian
Darek
09.11.2020 20:28
tchniesz wyjątkowym peryferyjnym kołtunem, nie pij z Wolbórki, to szkodzi
Napisz komentarz
Komentarze