Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 00:04
Reklama
Reklama

Śmiertelna "pomyłka" w Tomaszowskim Centrum Zdrowia. Sprawę bada Prokuratura

Tomaszowskie Centrum Zdrowia wszczęło wewnętrzne procedury kontrole dotyczące tragicznego w skutkach zdarzenia, jakie miało miejsce 20 stycznia br. na jednym ze szpitalnych oddziałów. Złożono także zawiadomienie do Prokuratury. Wszystko wskazuje na to, że pomyłka pielęgniarki doprowadziła do śmierci pacjenta, byłego radnego rady powiatu tomaszowskiego. Choremu, którego w ciężkim stanie przywieziono do lecznicy, będącemu osobą z potwierdzonym zarażeniem SARS-Cov2, dokonano przetoczenia krwi. Pielęgniarka pomyliła pacjentów. Także grupa krwi okazała się niewłaściwa. Na domiar złego, złamano obowiązujące procedury medyczne, ponieważ transfuzje przeprowadzano bez obecności lekarza.

Przyczyny zgonu pacjenta są obecnie ustalane w toku postępowania przygotowawczego przez prokuraturę. Własne postępowanie wyjaśniające prowadzi też Tomaszowskie Centrum Zdrowia. Ma ono na celu ustalenie przyczyny wystąpienia  zdarzenia. Władze szpitala przyjrzą się też czy przypadek niedopełnienia procedur miał charakter incydentalny, czy był stałą praktyką na oddziale. Z pewnością podjęte zostaną działania mające zapobiec podobnym zdarzeniom w przyszłości . Postępowania są w toku, więc szerszego komentarza odmawiają zarówno władze szpitala jak i śledczy prowadzący sprawę.  Prokuratura zamierza przede wszystkim ustalić, czy podanie niewłaściwej grupy krwi mogło być bezpośrednią przyczyną zgonu

Śledztwo prowadzone jest w przedmiocie narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia pacjenta Tomaszowskiego Centrum Zdrowia sp. z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim przez osoby, na których ciążył obowiązek opieki nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo, a który to pacjent zmarł, tj. o czyn z art. 160 § 2 kk w zb. z art. 155 kk w zw. z art. 11 § 2 kk. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, pacjent został przyjęty do szpitala na Oddział Chorób Wewnętrznych (COVID-owy) w stanie ciężkim 19 stycznia 2021 r. W celu ustalenia przyczyny zgonu zwłoki pacjenta zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Zabezpieczono także dokumentację medyczną dotyczącą jego leczenia. . Czyn zabroniony, który jest przedmiotem niniejszego postępowania, zagrożony jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5  

- dowiadujemy się od Magdaleny Czołnowska-Musioł, rzeczniczki prasowej Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Tryb.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Tomaszowianka 20.08.2022 17:03
Mam jak najgorsze doświadczenia z tomaszowskim szpitalem. Kiedy w nocy przywiozłam na SOR męża zwijajacego się z bólu, zostaliśmy przyjęci po godzinie, mimo że byliśmy jedynymi pacjentami w tamtej chwili. Dyżurujący pan chirurg stwierdził że mąż musi się bardzo szybko zdecydować czy zostanie w szpitalu, bo pan doktor musi iść do "drugiego takiego samego beznadziejnego przypadku". Nie zostaliśmy, ból minął po kroplówce. Dodam że lekarz tak powiedział, kiedy dowiedział się że masz jest w leczeniu onkologicznym.

Dh 01.09.2021 12:44
To szpital w Tomaszowie miał kiedys jakies procedury? Wg mnie nie powinien nazywac sie palcówką zdrowia. To normalna firma do zarabiania kasy. Tyle.

Anonim 13.07.2021 18:35
Przykre, że zainteresowanie pojawia się kiedy chodzi o kogoś "ze stanowiskiem". To tragedia, że zmarł człowiek w wyniku czyjegoś błędu, ale lista błędów i niedopatrzeń personelu jest o wiele dłuższa i takich przypadków również jest więcej. O ile na pewno pracują tam ludzie, którzy flaki sobie wypruwają, żeby pomóc innym o tyle jest też wielu pracowników, którzy trafili tam, bo nigdzie indziej się nie nadawali, po znajomości lub po prostu zalewają pracę. Dla niektórych ludzkie życie znaczy niewiele więcej niż butelka wyrzucana do śmietnika.

Agula 22.06.2021 22:37
Szpital w Tomaszowie to ostatnio dramat. Przyjeżdża pacjent który potrzebuje pilnie pomocy a doktor która miała wtedy dyżur zwraca się do pacjenta:cytuje "Po co Pan przyjechał, trzeba było w domu zostać" nie zbadała chorego i w dodatku z wielkim fochem wypisała skierowanie do innego szpitala. Po co człowiek płaci składki ja się pytam!!!!!

Olaaa 05.02.2021 14:59
Pewnie za to dostane bure, ale ja akurat mam z tym Szpitalem same dobre doswiadczenia od dwoch porodow po lądowanie na pediatrii z duszącym sie dzieckiem do 3 roku zycia co trzy miesiace pod tlenem. Zawsze dostalam pomoc !! Od razu. Akurat nie ten oddzial ale ten szpital. Wiem ze kazdy ma inne dośw, ale moze zamiast oceniac poczekajcie na rozwiazanie sprawy... Juz osądzic jest najlatwiej..... :( Ale edukacja i egzaminy, i ilosc personelu tez swoja droga. Tylko nie wszyscy do jednego wora

Gogi 05.02.2021 16:17
Ta poczekać aż zapomną, sprawa w sądzie za parę lat.

Pediatria 05.02.2021 17:56
od kilku ładnych lat zmieniła swoje oblicze. Obecna ordynatorka i jej zespół lekarzy naprawdę jest dobry i empatyczny dla dzieci, przynajmniej ja mam takie doświadczenie.

das 04.02.2021 22:31
Szkolą się przez internet. Niestety szkolenie wirtualne to prawda, a egzaminy to fikcja. A jak uważa, że wszystkie rozumy pozjadała to nawet nie da sobie uwagi zwrócić. Ale prezes płaci im lepiej od tych z dużym stażem. Oczywiście te negatywne uwagi nie dotyczą wszystkich młodych pielęgniarek, ale niestety większości. A zarobki dotyczą wszystkich.

Suzi 04.02.2021 19:15
Więcej szkół zaocznych otworzyć dla pielęgniarek!! Czy ktoś może opowiedzieć, jak się szkolą w tak poważnym zawodzie, w tak niepoważnych szkołach ?

Obs 04.02.2021 18:03
Coś sobie przypomnałam jak w 2011 roku szpital uzyskał certyfikat jakości ISO. Czy to aktualne?

Wyborca 04.02.2021 17:18
Tak, prokurator i sąd zanim się wezmą to 5 lat, wszyscy zapomną szybciutko...

Obserwator 04.02.2021 16:54
Wywalić oddziałowa!!!! Wysyła młode dziewczyny zaraz po szkole na rękę z czterema respiratorami!!!! Nie dba o obsadę dziewczyny są tam pojedynczo!!!! Musiało dojść do tragedii!!! Poza tym oddziałowa ma zerowa wiedzę i nie przestrzega procedur!!!ktoś musi to zmienić!!

Wszystko się zgadza 05.02.2021 17:50
co do joty. Niestety taka jest oddziałowa z interny, pielęgniarki rozmawiały już na jej temat z prezesem, ale on powiedział, że jeśli by ją usunął z jej stanowiska to musiał by zapewnić jej stanowisko równorzędne lub wyższe. Dziwne ale prawdziwe.

onnn 04.02.2021 14:08
Polka ? czy Ukrainka ?

Obs 04.02.2021 12:58
Niestety to skutek zaniedbywania procedur się zemścił. Szkoda tylko, źe w tak tragiczny sposób.Nagminne jest przychodzenie z pracy do pracy, brak odpoczynku. Narastajace zmęczenie powoduje brak koncentracji.Jest ogólne przyzwolenie osób kierujących takimi szpitalami.Piszę ogólnie bo ten problem jest w całym kraju. Jako świadoma pacjenka szpitala (na szczęście nie tego )obserwwałam pracę pielęgniarek. Jest prośba do większości nie kosztem swojego zdrowia i pacjentów trzeba więcej i więcej zarobić.

Kkk 06.02.2021 17:24
Dokładnie, ryba psuje się od głowy. Gdyby dyrekcja, ordynator, egzekwowali przestrzegania procedur, przez lekarzy, pielęgniarki i personel pomocniczy do tragedii by nie doszło. Gdyby lekarz dyżurny wiedział, że nie może sobie pozwolić na wyręczanie się pielęgniarkami, to by się nie wyręczał. Od lat w praktyce, to najpierw pielęgniarki podają doraźnie leki nasenne, przeciwbólowe, a dopiero potem lekarze machają podpisy na zleceniach. Mniemam, że było podobnie i tym razem. Niestety, brak doświadczenia u młodej dziewczyny, brak asertywności i w końcu także, zapewne lęk, przed gniewem Jaśnie Pana Lekarza Dyżurnego, za bezczelne zawracaniem *** "pierdołą" doprowadziły do śmierci. A procedury są po to, by ich przestrzegać i rozliczać, za nieprzestrzeganie. Szkoda człowieka, ale i tej młodej dziewczyny także. Bo to ona dostanie po ***, a nie zwierzchnicy, którzy olali swoje obowiązki.

Marysia 29.06.2021 22:04
I tak medycy urządzili medyka,ten radny to też lekarz

studentka 04.02.2021 12:55
Dlaczego zaraz winna pielęgniarka? Może lekarz źle wypisał zlecenie. A zlecenia szybko można zmienić :-) Czemu podała bez obecności lekarza? Szkoda człowieka ale może w końcu ktoś się zajmie tym szpitalem. Personelem, który z jednego szpitala schodzi z dyżury przychodzi na drugi. Nie znając pacjentów bo to przecież od tak tylko dla dorobienia. Mało pielęgniarek, za dużo pacjentów no i brak szkoleń i doświadczenia niestety.A podejście do pacjenta pomstę do nieba. Byłam na praktykach i więcej tam nie wrócę. Średniowiecze.

Abcd 04.02.2021 17:34
Ja sie z Panią zgadzam w stu procentach, tylko niestety jak zwykle najbardziej ucierpi ten, kto był ostatni w tym całym łańcuchu zdarzeń.

Abcd 04.02.2021 12:34
Jak czytam takie komentarze, to naprawde ręce mi opadają. Oczywiście nikt nie neguje tego, że stała się ogromna tragedia, ale nie jest to jedyny szpital w Polsce o takiej złej renomie. Koniec końców jak podejrzewam wyrok juz wydany. Winna pielęgniarka, tylko czy ktoś naprawdę doszuka sie prawdy. Ona sama nie była na tym dyżurze.

varan 04.02.2021 19:59
"Oczywiście nikt nie neguje tego, że stała się ogromna tragedia, ale nie jest to jedyny szpital w Polsce o takiej złej renomie." Nie no, super jest, że są jeszcze inne umieralnie w Polsce. Gdyby takich szpitali było powiedzmy 90% to byś pewnie stwierdził że nie ma problemu, bo jest to norma!

Emila 04.02.2021 12:22
Szczerze powiedziawszy, naprawdę niemilo wspominam czas spędzony w tym szpitalu. Czyli nie tylko jedzenie i psychiatrzy są tam okropne... Myślałam,że poprostu na oddziale psychiatrycznym mają w *** stan pacjenta, ale widzę, że na innych oddziałach standard opieki medycznej jest tak samo niski. Nie byłabym zdziwiona, gdyby podanie złego leku było celowe. Mi wciskali leki na kompletnie inną przypadłość(co dziwne,że mieli kalendarz i zegar z logiem właśnie tego leku) i ledwo stałam na nogach, potem dorzucili mi inny niebezpieczny dla zdrowia lek, który też mnie odrywał od rzeczywistości i ścinał z nóg, włosy sypały mi się garściami i bardzo osłabł mi wzrok. Nikomu nie polecam tego szpitala!

pacjentka 04.02.2021 15:02
Tak popieram . Przez ten szpital nie ma już mojego męża dwa lata.

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama