Dzisiaj, około godziny 11, na skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i Spalskiej w Tomaszowie Mazowieckim do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku poszkodowane zostało 4-letnie dziecko. To jedno z najbardziej niebezpiecznych obecnie skrzyżowań w mieście. Sytuację skomplikowały dodatkowo liczne remonty i przebuudowy dróg. Ruch w tym miejscu będzie jeszcze większy, kiedy zostanie zamknięta ulica Legionów. Tym razem to volkswagen golf na łódzkich numerach rejestracyjnych, wyjechał z drogi podporządkowanej i doprowadził do zderzenia z seatem leonem, należącym do mieszkańca powiatu tomaszowskiego.
26.04.2016 15:11
(aktualizacja 03.08.2023 03:56)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
VW
27.04.2016 18:21
Jaki golf.
snarki
27.04.2016 07:46
porówanaj te dwie górki, i sam zobacz, zresztą zerknji przy okazji na płynnośc ruchu k/Lidla na Nowowiejskiej
26.04.2016 22:20
i właśnie takie czujne oko i bystra głowa cenię sobie najbardziej. @Ha bywasz tutaj częściej? Zaglądaj jeśli masz czas. Brakuje takich ludzi jak Ty. Dzięki
Silv
26.04.2016 21:47
Myślisz, że jak zrobią kolejne rondo to nie będzie wypadków ?
Wypadki w tym miejscu są przez to, że ludzie nie znają zasad ruchu drogowego i za wszelką cenę starają się dojechać do tego skrzyżowania i stać na stopie po kilka minut... zamiast skręcić ko urzędu pracy i bez problemu wyjechać ... Ale nadłożyli by ze 300 m... a to już dla wielu niedopuszczalne.
ANTY RedBlocker.tm
26.04.2016 20:53
RedBlocker.tm to nie lezy zderzak tylko tylne drzwi urwane po uderzeniu, placa ci za trolowanie na tej stronie ?? duzo ?? to moze tez sie skusze buuhahaha
ha
26.04.2016 20:31
a na placu nie jest pod górkę? :)
ANTY RedBlocker.tm
26.04.2016 20:06
RedBlocker.tm to chyba jakis trol internetowy bo wszystko musi strolowac w kazdym artykule. wystarczy zobaczyc ze leon ma caly bok rozwalony a tam dziecko siedzialo,
26.04.2016 22:17
na zdjęciach tego nie ma. Do nich się odnosiłem.
de
26.04.2016 19:01
dojdzie do tragedii to się za to wezmą :)
Tom
26.04.2016 18:08
,,kiedy zostanie zamknięta ulica Legionów"--- he he dobre sobie, rondko na Legionów przy Farbiarskiej mieli zacząć od pocz. kwietnia a tam cicho sza nawet śladu po łopacie, czyżby się rozmyślili?
26.04.2016 17:36
Jeszcze tak na marginesie, z tych pawiloników które widać na zdjęciu drugim, wzdłuż Spalskiej, nie ostała się chyba żadna mała firma. To samo z okolicznymi kioskami. By kupić bilet MZK w tym rejonie, trzeba się przejść do zajezdni. Ponuro.
Pan Samochodzik
26.04.2016 21:16
Z tego co mi wiadomo budynek na rogu Spalskiej i Nowowiejskiej idzie do rozbiórki jakaś firma powiązana z "królem złomu" ma tam blok postawić tylko kto tam będzie chciał zamieszkać.
26.04.2016 17:30
1. Co ma zamknięcie Legionów do skrzyżowania Nowowiejska / Spalska?
Ludzie z Wiaderna będą teraz wieżdżać do TM od strony Spały?
Tekścik niby informacyjny, ale zdanko publicystyczne musi być.
Popatrzta co nam przynosi "dobra zamiana" Same remonty, przez nie wypadki = głosujesz na PiS, głosujesz za śmiercią.
2. "W wyniku wypadku poszkodowane zostało 4-letnie dziecko" Brak fotelika? Czy kierowało jedym z tych aut?
Obserwator
26.04.2016 18:46
"W wyniku wypadku poszkodowane zostało 4-letnie dziecko. Brak fotelika? Czy kierowało jedym z tych aut?"
Dziecko było zapięte w foteliku. Tyle, że jak widać na załączonym wyżej zdjęciu, prawie cały bok Seata został skasowany. A to własnie po tej stronie siedziało dziecko - dlatego też odniosło obrażenia.
Pozdrawiam
26.04.2016 18:54
Seat ma urwany zderzak i otwarta klapę od śilnika. Tyle widać. Reszta to Twoja wyobraźnia.
26.04.2016 18:55
Właśnie ze zdjęć widać lekką stłuczkę. Max 50 km / h a pewnie i mniej.
vw
26.04.2016 16:09
Golf ?
mieszkaniec
26.04.2016 15:19
Tu aż się prosi o rondo, jak tylko zburzą te pożydowskie kamienice to niezwłocznie powinni przebudować to skrzyżowanie.
kierowca
26.04.2016 16:26
rondo masz nieopodal 50 metrów dalej, tutaj sygnalizacja świetlna poratuje sutuację
Pan Samochodzik
26.04.2016 17:06
I co z tego że jest 50 metrów dalej ??? W Piotrkowie są dwa ronda obok siebie i nikt nie robi wielkiego haloo.
snarki
26.04.2016 20:20
Sygnalizacja pod górkę?
Gratuluje pomysłowości;)
#
26.04.2016 16:55
Na wszystkich skrzyżowania zbudować ronda (będzie bezpiecznie i wesoło).
Dzięki zbudowaniu rond na wszystkich skrzyżowaniach oszczędzimy na energii (światłach), a dodatkowo co jest bardzo ważne będziemy mieć promocję miasta za darmo.
Napisz komentarz
Komentarze