19 kwietnia o godzinie 11:00, na ulicy Mireckiego 33 letnia kierująca audi, po zaparkowaniu pojazdu na chodniku nie zachowała szczególnej ostrożności podczas otwierania drzwi pojazdu, doprowadzając do potrącenia prawidłowo jadącej 65 letniej rowerzystki. Kierująca jednośladem z obrażeniami ciała została hospitalizowana. 33 letnią kierującą audi poddano badaniu na zawartość alkoholu, była trzeźwa. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Tomaszowa.
20.04.2016 13:46
(aktualizacja 03.08.2023 05:33)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
TENTYP
02.05.2016 23:14
Współczuje kobiecie która została potrącona. Natomiast gardzę ludźmi którzy parkują na ulicy Mireckiego przy wyjazdach z domów bo potem ani skręcić w lewo ani w prawo bo auto zasłania wszystko.
Wnuczka
22.04.2016 00:15
Ludzie to są bez serca babcia z wypadku to moja Babcia i nikt nie wie co teraz przeżywa rodzina i co przeżywała gdy trwala kilkugidzinna operacja kilku krwiakow. To czekanie i doba po operacji czy wyjdzie z tego czy sie obudzi. Czy wszystko bedzie ok. Nie zycze nikomu takiego nieszczescia.Taki Darek może się śmiać i pisać że babcina się wylize ale jakby to Ciebie spotkało i twoja rodzinę to nie wiem czy byś taki hop do przodu był jak teraz jesteś. Zał mi takich ludzi.
Marek
22.04.2016 23:19
Współczuję i życzę babci zdrowia Ale przeczytaj komentarz Darka ze zrozumieniem bo nie zauważyłaś i co mu chodziło
Darek
23.04.2016 12:58
Jak cię uraziłem to bardzo przepraszam ale żle odebrałaś moją intencje komentarza piszesz taki Darek nie znasz a pochopnie wyciągasz wnioski Z całego serca życzę twojej babci POWROTU DO ZDROWIA
STOP BEZMYŚLNOŚCI!
21.04.2016 21:11
Osoby bliskie tej Pani poszkodowanej polecam zwrócić się do kancelarii zajmującej się odszkodowaniami komunikacyjnymi, chyba, że sami sobie dacie radę z powództwem cywilnym przeciwko tej bezmyślnej sprawczyni wypadku. Prawnik specjalizujący się w wypadkach nic Państwa nie będzie kosztować (weźmie sobie część odszkodowania), a porządne odszkodowanie tu się należy ..... Internet za przewodnika.
Observer
21.04.2016 21:02
Ludzie są zauważalnie coraz głupsi. Kierująca audi była trzeźwa, ufff, ograniczona umysłowo i jeszcze nietrzeźwa to by dopiero narobiła szkód na kilka materiałów prasowych :(
berta
21.04.2016 15:16
do darka.ta kobicina tak szybko sie nie wylize bo doznala pekniecia czaszki i krwiaka na mozgu.przeszla wlasnie powazna operacje wiec nie bylo to zwykle poobijanie
Darek
21.04.2016 17:31
Mój komentarz był ironiczny do pana nr 1 proszę czytać z zrozumieniem Pozdrawiam
Artur
21.04.2016 12:58
Jak można kogoś potrącić i jednocześnie stojąc w miejscu. A gdzie zachowanie bezpiecznego odstępu od mijanego pojazdu?
Krystyna Prasek
21.04.2016 21:33
w artykule napisano że auto stało zaparkowane na chodniku,wysiadając z auta zwykle patrzymy w lusterko,jesli się zamyślimy to czasem coś się wydarzy a rowerzystka jechała prawidłowo
Wiktor
20.04.2016 19:04
Ciekawe czy dostała mandat za parkowanie przed przejściem dla pieszych, powinno być chyba 10m.
♥
21.04.2016 15:02
Nie 10 m przed przejściem tylko 5 m.
10 m to odległość od zakrętu, a 15 m od przystanku.
Tylko kto tego przestrzega?
org
20.04.2016 14:54
Wszystkie autka pozujące na tym zdjęciu są żle zaparkowane.
Silv
20.04.2016 16:37
Na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Czytałeś kodeks drogowy ?
juzek
20.04.2016 17:58
a na takiej że paragraf mówi wyraznie miejece dla pieszych musi być zostawione 150 cm a tam tyle tego niema ...
czlowiek
20.04.2016 14:45
w tej części ulicy od ronda do skrzyżowania na zacisze to jest bardzo ciasno przez te stojące samochody... trzeba cos z tym zrobic.
...
20.04.2016 17:45
Samochody na wagony lub na złom.
Maras
20.04.2016 14:36
Dobrze że to był rower...bo kobicina została by bez drzwi...
Darek
20.04.2016 14:59
Kobicina została by bez drzwi dziwny tok myślenia ale że babcia walła na jezdnie i się poobijała to nie ważne pewnie wyliże się a z autem trzeba by jechać do mechanika no same problemy
Napisz komentarz
Komentarze