W centrum handlowym znajdą się: Zagłoba Delikatesy, Kawiarnia LV Caffe, sklep sportowy, sklepy z bielizną, modą włoska, drogeria Chillout, a także park rozrywki dla dzieci od lat 5 do 105.
Wielka impreza potrwa od rana aż do późnych godzin wieczornych. Organizatorzy przewidują mnóstwo ciekawych nagród do wygrania.
Wśród atrakcji m.in. prezentacja Fiata 500.
Inne atrakcje dostępne przez cały czas trwania imprezy:
- zabawka dmuchana bungie run (równoległy bieg na gumie)
- strefa sportu 4 urządzenia wraz z obsługą (pobijamy rekordy)
- trikke + e-trikke (pojazdy napędzane siłą mięśni i elektryczne) – nauka, zawody, wyścigi
- poszukiwanie nagród (rozlokowane po cały terenie małe karteczki z logo Las Vegas i numerami, kto znajdzie ten odbiera nagrodę)
- “laboratorium kryminalistyczne” – 2 stanowiska komputerowe w specjalnym namiocie z programami do portretów pamięciowych – zabawa polega na zapamiętaniu zaprezentowanych twarzy następnie ich jak najdokładniejszym odtworzeniu.
Pakiet zabaw dla rodzin i dzieci:
- wyścigi wózków zakupowych
- zgaduj zgadula – odgadywanie co się trzyma w rękach nie widząc tego
- pakowanie samochodu na wakacje
- sprawdzian dla mam - ubijanie piany
- sprawdzian dla ojców - wbijanie gwoździ
- samoloty z papieru dla dzieci
- kalambury
- składanie małych zestawów lego (składa tata na czas dla dziecka)
Na terenie centrum znajdziemy także profesjonalne Studio Voice of Poland, gdzie będzie można nagrać wykonywaną przez siebie piosenkę.
Między 17:00 a 20:00 zagrają trzej wykonawcy znani z programu The Voice of Poland






















































Napisz komentarz
Komentarze