Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 7 lutego 2026 00:57
Reklama
Reklama

Pijani rodzice? Tomaszowska norma

20 lutego o godzinie 18:30, dyżurny policji otrzymał informację, iż na ulicy Spalskiej dziećmi opiekują się pijani rodzice. Na miejscu mundurowi zastali 29-letnią kobietę, jej 26-letniego konkubenta oraz dwójkę dzieci w wieku 7 i 2 lat. Rodzice zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu, byli pijani, wynik na alkoteście osiągnęli niemal identyczny 2,5 promila. Na miejsce przyjechała 19-letnia ciotka dzieci, która zobowiązała się do opieki nad nieletnimi do czasu wytrzeźwienia rodziców. O dalszym losie tej rodziny zdecyduje sąd rodzinny.

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kiszony ogórek 21.02.2014 12:12
Ja z moim 17 letnim synem obalam litra i ja już klękam, a on idzie jeszcze po flaszkę i z matką rozpija. No i co nam zrobicie???

;P 21.02.2014 22:20
Fajnie macie :D

Opinie

Reklama
Reklama

Polecane

Dzień Boba Marleya. Muzyka, która stała się głosem wolnościJuniorzy Lechii w Chorwacji – sport, integracja i Erasmus+„Bałam się, że już nie wróci”. Telefon żony i szybka akcja policji przerwały kryzysMistrzostwa Polski Młodzików wracają do Tomaszowa. „Srebrna Łyżwa” ponownie w ArenieFerie zimowe w Tomaszowie. Lód, biblioteka i „Tkacz” – pierwszy tydzień pełen atrakcjiScena, emocje i mistrzowskie aktorstwo wracają do Tomaszowa!Grad bramek i sparing na minusUwaga na mróz. Policjanci kontrolują pustostany i sprawdzają, czy nikt nie potrzebuje pomocyIgrzyska 2026 - prezes PZŁS: ostatnie wyniki dają nadzieję na bardzo wysokie miejscaGdy muzyka naprawdę pomaga. Tomaszów gra dla Jakuba i AdamaPonad 6 mln zł dla tomaszowskiej onkologii. NU-MED przyspiesza cyfrową transformacjęMróz zagraża zwierzętom — policja z Tomaszowa apeluje: jak pomóc i gdzie dzwonić
Reklama
Tomaszowskie TBS Spółka z o.o. poszukuje osoby na stanowisko DOZORCY.

Tomaszowskie TBS Spółka z o.o. poszukuje osoby na stanowisko DOZORCY.

1. Podstawowym obowiązkiem dozorcy jest dbałość o powierzone jego pieczy budynki i ich wyposażenie w urządzenia techniczne.2. Niezwłoczne zawiadamianie zarządcy nieruchomości i właściwych służb technicznych o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu instalacji i urządzeń technicznych.3. Podejmowanie doraźnych działań w zakresie ochrony mieszkańców przed niebezpiecznymi skutkami uszkodzeń lub wadliwego działania urządzeń wspólnego użytku.4. Niezwłoczne usuwanie skutków opadów śniegu i gołoledzi w okresie zimowym.5. Sprzątanie, konserwacja i właściwe utrzymywanie przydzielonych terenów zielonych w okresie letnim.6. Udział w organizowanych akcjach sanitarno-porządkowych, odśnieżania, odgruzowywania itp.7. Dbałość o należyty stan wyposażenia nieruchomości, sprzętu ppoż. oraz pojemników do gromadzenia nieczystości, zawiadamianie zarządcy nieruchomości o konieczności ich wymiany.8. Niezwłoczne zawiadamianie zarządcy nieruchomości o konieczności wywozu nieczystości.9. Czuwanie nad sprawnym działaniem wszystkich punktów świetlnych w budynkach mieszkalnych i gospodarczych.10. Zgłaszanie do administratora faktów o samowolnym zajmowaniu lokali.11. Zawiadamianie zarządcy nieruchomości o rażących przypadkach naruszania przez mieszkańców regulaminu porządku domowego.12. Wywieszanie flag z okazji świąt i uroczystości oraz utrzymywanie ich w czystości.13. Rozklejanie ogłoszeń, dostarczanie lokatorom korespondencji dot. zmian wysokości czynszu, upomnień itp.14. Wystawianie pojemników na odpady komunalne, selektywne i biodegradowalne zgodnie z harmonogramem wywozów przedstawionych przez firmę zajmującą się wywozem odpadów; wstawianie opróżnionych pojemników w wyznaczone miejsce.15. Sprzątanie pozostałości odpadów w miejscu składowania pojemników.16. Dbałość o należyty stan sprzętu i narzędzi przeznaczonych do utrzymywania porządku i czystości posesji.17. Wykonywanie innych czynności nieobjętych niniejszym zakresem obowiązków, a wynikających z umowy o pracę, obowiązujących przepisów oraz poleceń administratora. 
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: EdekTreść komentarza: Patrząc na tą fotkę to jakaś uboga ta osobowośćŹródło komentarza: W tomaszowskiej Koalicji Obywatelskiej ostatni zgasi światłoAutor komentarza: EhTreść komentarza: Po co wrzucać zdjęcie postury tej osoby? Sąsiedzi rozpoznają po ubraniach/samochodzie etc..Źródło komentarza: „Bałam się, że już nie wróci”. Telefon żony i szybka akcja policji przerwały kryzysAutor komentarza: do TomTreść komentarza: Weż do swojego mieszkania. Niech się wezmą za pracę , nie z naszych podatków żyją. Bezdomni to ludzie którzy nie mają dachu nad głową z różnych przyczyn losowych. Mieszkają na Luboszewskiej w czyściutkich pomieszczeniach , mają gorący i zimny posiłek. Pracują i nie poniewierają się po ławkach i pustostanach. I tam każdy może być , tylko warunek trzeżwy.Źródło komentarza: Chronią się gdzie mogąAutor komentarza: AjdejanoTreść komentarza: Typowym "członkiem" każdej, szemranej partii jest każdy, kto udaje, że wyznaje ideały, głoszone przez swoją partię, a w rzeczywistości jest bezideowcem, karierowiczem. Tak więc, w każdej, szemranej tzw. "partii" w rzeczywistości w 90 procentach, to są same "członki".Źródło komentarza: W tomaszowskiej Koalicji Obywatelskiej ostatni zgasi światłoAutor komentarza: sbTreść komentarza: Mój poprzedni wpis dotyczył twojego z godziny 16.47. Następnego twojego jeszcze nie było jak umieszczałem swój.Źródło komentarza: Od 7 mln zysku do wielkiej straty. Co wydarzyło się w Tomaszowskim Centrum Zdrowia?Autor komentarza: LechTreść komentarza: Niech zgadnę. Nikomu włos z głowy nie spadnie. Tu chodzi o zmianę na innych głodnych pieniędzy i żeby wszyscy myśleli, że teraz to już na pewno będzie dobra zmiana a tu prawdopodobnie zmiana kolejki po odprawy. Sprawa przyschnie dostaną etaty w innym miejscu np. w COS.Źródło komentarza: Od 7 mln zysku do wielkiej straty. Co wydarzyło się w Tomaszowskim Centrum Zdrowia?
Reklama
Łóżko rehabilitacyjne  Elbur PB 340

Łóżko rehabilitacyjne Elbur PB 340

Cena: Do negocjacjiZ pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz montaż gratisNa zdjęciu: Łóżko PB 340 w rozmiarze 120×200 cm w kolorze buk z płytą osłaniającą napęd łóżka. Akcesoria: stolik Rubens 9 w kolorze buk.Wyjątkowa propozycja wśród łóżek, zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników o zwiększonej masie ciała. Wzmocniona konstrukcja, szersze leże oraz dostosowane do dużych obciążeń napędy, pozwalają na korzystanie z tego łóżka przez użytkowników o maksymalnej wadze do 215 kg. Z uwagi na ponadprzeciętne parametry techniczne, łóżko PB 340 przeznaczone jest szczególnie dla pacjentów bariatrycznych.DETALE PRODUKTU:1. Szerokość leża 100 i 120 cm4. Wytrzymałe, higieniczne leże2. Dopuszczalne obciążenie 250kg5. Pilot z blokadą poszczególnych funkcji3. Nowoczesny napęd podnoszenia łóżka6. Osłona frontu (opcja)OPCJE:osłona frontu • zmiana długości i szerokości leżaPODSTAWOWE DANE TECHNICZNEBezpieczne obciążenie robocze250 kgMaksymalna waga użytkownika215 kgRegulacja wysokości leża:od 30 do 80 cmRegulacja segmentu oparcia pleców:0 ÷ 70°Regulacja segmentu oparcia podudzi:0 ÷ 20°Wymiary zewnętrzne długość × szerokość:218 × 112 (132) cmPrześwit pod łóżkiem:ok. 16 cmCiężar całkowity:109,8 (123,5) kgKółka jezdne:100 mm z hamulcem
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama