Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 19:21
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Były prezes Lechii Tomasz Zdonek wyjaśnia

 Sprostowanie do materiałów prasowych z dnia 26 marca 2020 r. „Oświadczenie w sprawie Spółki Lechia SA” oraz dnia 19 marca 2020 r. „Kto odpowie za bałagan w spółce? Czy sprawą zajmie się prokuratura?”

Na łamach lokalnych serwisów internetowych są Państwo w ostatnich dniach informowani o nieprawidłowościach spowodowanych działaniami i zaniechaniami zarządu KLUBU SPORTOWEGO LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZOWIECKI S.A. Przekazywane informacje są nieprawdziwe lub zawierają półprawdy, których celem jest wyłącznie zdyskredytowanie mojej osoby.

 

Klub sportowy Lechia Tomaszów zapisał się już wspaniale na kartach historii i w czasach komercjalizacji życia publicznego wymagał zmiany formuły funkcjonowania. Miasto Tomaszów Mazowiecki idąc śladem innych miast zdecydowało się na powołanie spółki prawa handlowego, która miała być zasilana dwoma strumieniami finansowania. Po pierwsze od strony publicznej – tj. bezpośrednio z samorządu miejskiego czy innych podmiotów publicznych. Z drugiej strony od podmiotów zewnętrznych – czyli sponsorów.

 

Prowadzenie klubów sportowych to olbrzymie wyzwanie finansowo-organizacyjne. Tylko kluby będące międzynarodowymi korporacjami generują zyski.  Dla podmiotów publicznych ma to być wizytówka lokalnych sukcesów, a dla prywatnego biznesu sposób na reklamę swoich produktów i usług lub tworzenie prestiżu na danym rynku. W Tomaszowie niestety pierwsza noga finansowania kulała i kuleje do dzisiaj. Niski kapitał zakładowy spółki, niewielkie stypendia przyznawane zawodnikom przez samorząd miejski i niewystarczające dotacje – mogły stanowić tylko kroplę w morzu potrzeb dla tego klubu. Natomiast w  przypadku sponsorów  mieliśmy do czynienia na szczęście z poświęceniem dla ratowania wizerunku naszych drużyn. Kluby sportowe takie jak  Lechia Tomaszów Mazowiecki – nigdy nie były i nie są w stanie utrzymać się z własnej działalności, takiej jak sprzedaż biletów za udział w wydarzeniach sportowych czy sprzedaż powierzchni reklamowych. Co więcej dość często mecze transmitowane w telewizji wymagają nakładów przewyższających przychody i traktować je można tylko jako reklamę miasta, powiatu lub sponsorów.

Tworzenie dzisiaj listy zarzutów, które mają punktować ewentualne nieprawidłowości przypomina listę haków, a nie poszukiwanie sposobu na rozwiązanie problemu. Trudno uznać, aby jedna osoba bez wsparcia kadrowego mogła prowadzić tak duże przedsiębiorstwo. Niewielkie środki finansowe nie pozwalały na zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników i tylko dzięki ofiarności osób będących na stażu, czy angażujących się w pracę klubu nieodpłatnie można było podtrzymywać funkcjonowanie spółki. Obsługę finansową KS Lechia prowadziła zewnętrzna firma księgowa. W materiałach prasowych pomija się całkowicie fakt krótkiego okresu czasu od chwili powołania spółki i szeregu działań organizacyjnych już zrealizowanych do tej pory. Jak wszyscy dobrze wiedzą ligi sportowe stawiają bardzo duże wymagania od strony organizacyjnej. W obu przypadkach – zarówno ligi piłki siatkowej, jak i ligi piłki nożnej dokonaliśmy jako klub sportowy Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki Spółka Akcyjna prawidłowych zgłoszeń otrzymując licencje do uczestnictwa w rozgrywkach.                                                          

 

Nasz klub w obu ligach radził sobie w ostatnim roku dobrze, co było głównie  zasługą wyjątkowych zawodników, trenerów, fizjoterapeutów, statystyków i managerów.

 

Nie sposób ustosunkować się w pełni do zarzutów o docierających informacjach od rodziców w sprawie Akademii, „a także od działaczy sportowych i sponsorów, że nie jest dobrze”. Koordynatorem Akademii Piłki Nożnej był Ryszard Juda, który złożył rezygnację z pełnienia tej funkcji w grudniu 2019 r. W mojej ocenie Akademia osiągała i osiąga bardzo dobre wyniki pod okiem wybranych przez zarząd klubu najlepszych  szkoleniowców z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Grupy rocznikowe, które odeszły ze struktur Akademii uczyniły to przed objęciem przeze mnie funkcji prezesa KS Lechia S. A. Młodzież pozytywnie ocenia udział w zajęciach i powinna być kapitałem, w który należy nadal inwestować. Inwestycje muszą jednak przybrać rozmiar odpowiedni do rozmiaru działalności. W innych miastach – kluby grające w równoległych ligach piłki nożnej, czy siatkowej mogą liczyć na wielomilionowe wsparcie od lokalnych samorządów i nie mówimy tutaj wyłącznie o dużych ośrodkach miejskich. Przykładem jest Ślepsk Suwałki i Stal Nysa.

 

Na koniec chciałbym poinformować – wbrew twierdzeniom Pana Prezydenta, iż informacji o spotkaniu w sprawie klubu z moim udziałem nie otrzymałem. Przed złożeniem rezygnacji wielokrotnie prosiłem o rozmowę i spotkanie, niestety w czasie dwóch ostatnich miesięcy do nich nie doszło. Powodem mojej rezygnacji był zły stan zdrowia. Brak wsparcia ze strony właścicieli spółki uniemożliwił mi kontynuowanie powierzonej funkcji. Tego wsparcia nie miałem również ze strony organów nadzorczych spółki, których przedstawiciele nie mieli doświadczenia w działalności sportowej. Wizyty władz miasta czy organów nadzorczych na meczach naszych drużyn należały do rzadkości. A kolejna zmiana organizacyjna, jeżeli nie pojawi się rzeczywiste i realne finansowanie – niczego nie zmieni. 

                                                                                                        

Tomasz Zdonek

pełniący funkcję Prezesa Zarządu KLUBU SPORTOWEGO LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZOWIECKI S.A. od 1 maja 2019 r. do 2 marca 2020 r.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Syn rybaka spode Tater 26.04.2020 13:10
Panie Zdonek a jak z fakturą za kanapę na Lechię i gdzie kanapa

Spike 07.04.2020 21:25
Panie były prezesie, toć to tyle spraw nie wyjaśnionych a ty spisz ? Tyle kwestii w oświadczeniach poruszonych, a ty przed mikrofonem nie stajesz ? Panie prezesie nie pokażesz chronologii zdarzeń i własnej pracy, wytworzonych dokumentów oraz kalendarza spotkan ? Nie zaprezentujesz bilansu budżetu ? Nie pochwalisz się pozyskanymi osobiście sponsorami?

libro 03.04.2020 22:42
Czy aby w czasie 2 ostatnich miesięcy nie doszło do spotkania ws klubu , bo pojechałeś prezesie na tydzień na narty z Emdekiem z Inowłodza ? Byłeś na każdym meczu ? Najzabawniejsze jest to że Emdek z Inowłodza na plakacie ma logo MDK Tomaszów Mazowiecki . A może warto zapytać byłego pana prezesa i o to stowarzyszenie, gdzie też jest prezesem .

L 03.04.2020 09:59
Panie były prezesie - pan weźmie te pismo gdzie jest wypunktowane co było źle i prostuj pan bo na chwilę obecną to oświadczenie to nic innego jak próba ratowania twarzy laniem wody i piep... o d maryni.

x man 02.04.2020 12:28
nie rozumiem tego, facet nie wypełniał podstawowych obowiązków ciążących nad zarządem spółki, a tu jakieś peany pochwalne. Jak się czegoś podejmuje , to trzeba być świadomym konsekwencji swoich zaniedbań, a nie pisać jakieś wypracowania, które nie odnoszą się do sformułowanych zarzutów.

Córka Rybaka z Zakopanego 01.04.2020 22:47
Pan Tomasz zbudował nam też schronisko dla bezdomnych zwierząt, ohydni zawistnicy.

Córka Rybaka z Zakopanego 01.04.2020 22:29
Pan Tomasz to wspaniały menadżer. Jak możecie tego człowieka atakować. Robił wszystko co w jego mocy, by miasto odżyło. Sport w ostatnich latach funkcjonował dzięki jego zaangażowaniu. Widziałem go na każdym meczu. A wy gdzie byliście, gdy on poświęcał swój czas kosztem rodziny?

nartnik 01.04.2020 22:53
to do Pani do Zakopanego jeżdził na obozy z Emdekiem z Inowłodza ?

Mazak 02.04.2020 01:58
Poświęcał swój czas kosztem rodziny! Za darmo! Hahahaha ale debil.

Moja droga Rybaczko 02.04.2020 10:31
zaraz z krzesła spadnę i rozleję kawę po śniadaniu ! Miasto odżyło dzięki Zdonkowi ?? i czas poświęcał kosztem rodziny ??? Boże widzisz i nie grzmisz. Cały czas tylko kombinował jak tu zarobić a się nie narobić. Zwłaszcza w MDK-u gdzie pracowałam. Tam były wałki dopiero. Więc lepiej niech cie ojciec nauczy łowić ryby i siedź przy jakiejś sadzawce !

kolezanka 03.04.2020 16:24
Moj komentarz zablokowany...A ja jeszcze raz potwierdzam walki ,jakie robil w MDK.Niech sie cieszy,ze nie napisze ty szczegołów.

K2 02.04.2020 11:06
Sport w Tomaszowie funkcjonował bo Zdonek był na każdym meczu . Ciekawe spostrzeżenie

córka grabarza 02.04.2020 14:43
Ty też wspaniały menadżer nie długo się spotkacie

kibic 02.04.2020 14:47
Jakim kosztem rodziny jak córeczka zawsze też była z tatusiem i też sprzedawała bilety charytatywnie!!!!!

TM 03.04.2020 19:13
Czyżby "córka rybaka z Zakopanego" to to samo co " dyrektorka muzeum" :):):) ? Ciekawe!

K2 01.04.2020 18:55
https://weszlo.com/2020/04/01/lechia-tomaszow-mazowiecki-upadlosc/ Wiocha na całą Polskę. Ale co się dziwić z takim prezydentem.....

Make 01.04.2020 14:18
Niesamowite. Nie wiem co miało na celu wydanie takiego oświadczenia. Nie od dzisiaj wiadomo, że ex-prezes nie zna się na prowadzeniu takiej działalności, o czym świadczy fakt prowadzenia wcześniejszych instytucji. Krycie się złym stanem zdrowia jest kolejnym pustym argumentem. Od kiedy zły stan zdrowia wpływa na ubezpieczenia, a raczej ich brak, na "znajdowanie" pieniędzy, bo przecież spółka nie utrzyma się z samych wpływów z biletów, itp. Oczywiście, że się nie utrzyma z tego, natomiast będzie temu bliższe jeśli będzie to odpowiednio rozdysponowane, a nie brane po cichu dla siebie (możecie się kłócić, ale nie jestem jedyną osobą, która ma takie zdanie o tym Panu). Tak jak Pan prezydent wspomniał, prokuratura się zajmie wszystkimi nieprawidłowościami związanymi wokół spółki. A to, czy stan zdrowia był taki, a nie inny nie będzie miało żadnego znaczenia, bo prezesem był od maja 2019. Powinno to dać do myślenia

poinformowany 01.04.2020 12:45
Tłumaczenie miałkie, normalne dla tego gościa , zapraszam jednak do analizy BIP urzędu miasta, wnioski same się nasuwają , właściciel położył lachę na tą spółkę akcyjną , jaki miał w tym cel, chciał upaść pięknie, aż mnie dziwi, że nasz osławiony redaktor śledczy tego nie zgłębił, czyżby jakieś powiązania mgłą stępiły mu jego inteligencję , dociekliwość i bezstronność w pokazywaniu ignorancji władzy. nauczony doświadczeniami znikających postów zrobiłem sobie skrina.

Ciekawa gra 01.04.2020 12:12
Wiedział na co się piszę kasa jest rachunek się zgadza tylko kasa się skończy a ludzie zostają i pamiętaj poker to jest taka gra w której wygrywa jeden karty wykończyły nie jednego gracza

Gosia 01.04.2020 10:07
Prawda zawsze lezy gdzies po srodku, dlatego najlepiej jak wyjasnia to odpowiednie organy...

Ewelina 01.04.2020 09:53
Żałosne tłumaczenie. Z każdym słowem kompromituje się coraz bardziej. Okazuje się, że klub funkcjonował "tylko dzięki ofiarności osób będących na stażu". Jak to skomentować..... Normalny czlowiek, po tylu aferach, wstydziłby się pokazać na ulicy ale nie Zdonek, on idzie na sesję......... Tłumaczenie dot. MDK też było kompromitujące - zginęły maszyny o dużych gabarytach, nie wiedział, że nie może zatrudnić żony, do Budowlanki chodził prowadzić zajęcia, a nie nadzorować podległą mu placówkę, braki w dokumentacji to też norma. Znikanie dokumentów lub ich nie tworzenie to już klasyka w wyknaniu Zdonka. Nie ma co obwiniać PO ale może warto zastanowić się chociaż nad zawieszeniem go w prawach członka partii?

bmw 01.04.2020 08:19
oj tam..ważne że jest przystojny- reszta się nie liczy

Corn 01.04.2020 08:00
Czytam to do śniadania i aż mi się odechciało. Zamilcz chłopie, nie rób krzywdy innym i sobie. Ignorancja to najbardziej delikatne określenie tego co robiłeś.

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama