- Złożony wspólnie przez Miasto Tomaszów Mazowiecki i Powiat Tomaszowski wniosek o dofinansowanie działań służących promocji potencjału gospodarczego regionu, został wybrany przez Zarząd Województwa Łódzkiego do dofinansowania ze środków RPO Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 - informuje doradca prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego, Joanna Szczepańska.
Projekt zakłada przeprowadzenie diagnozy potencjału gospodarczego, opracowanie katalogu terenów inwestycyjnych i przygotowanie oferty eksportowej lokalnych przedsiębiorców, a następnie jej upowszechnienie w mediach branżowych oraz przeprowadzenie szkoleń dla przedsiębiorców i zorganizowanie wyjazdów na targi gospodarcze.
Zgodnie z harmonogramem projektu, pierwsze działania rozpoczną się w tym roku i potrwają do końca III kwartału 2018 roku.










![Dziś w kraju i na świecie ([niedziela, 1 lutego]) Dziś w kraju i na świecie ([niedziela, 1 lutego])](https://static2.nasztomaszow.pl/data/articles/sm-4x3-dzis-w-kraju-i-na-swiecie-niedziela-1-lutego-1769893141.png)



















































Napisz komentarz
Komentarze