Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 11:50
Reklama
Reklama

Na sygnale

Wózek pełen znaków

Wózek pełen znaków

11.07.2017r. około godziny 6:40 funkcjonariusze Straży Miejskiej w trakcie patrolowania ulicy Głównej w Tomaszowie Mazowieckim na wysokości posesji nr 35 zauważyli idącego chodnikiem mężczyznę ciągnącego wózek wypełniony metalowymi przedmiotami, kształtem przypominającymi znaki drogowe. 13.07.2017 09:26    1
Kompletnie pijany wsiadł za kierownicę

Kompletnie pijany wsiadł za kierownicę

Funkcjonariusze Straży Miejskiej 07 lipca około godziny 20:00 przy ulicy Spalskiej skontrolowali kierującego pojazdem marki Fiat CC na tomaszowskich numerach rejestracyjnych, który wcześniej poruszał się po kwadracie ulic Spalska, G.Roweckiego, Nowomiejska i ponownie Spalska. 13.07.2017 09:06    1
Na rowerze  z trzema promilami

Na rowerze z trzema promilami

11.07.2017r. około godz. 16:20, strażnicy z patrolu zmotoryzowanego Straży Miejskiej u zbiegu ulic Nowowiejskiej i Majowej, zauważyli jadącego chwiejnie rowerem mężczyznę, który swoim zachowaniem stwarzał poważne zagrożenie w ruchu drogowym. 13.07.2017 07:04
Zaginął tomaszowianin Mariusz Dąbrowski

Zaginął tomaszowianin Mariusz Dąbrowski

8 lipca 2017r. w Berlinie (Niemcy) zaginął tomaszowianin Mariusz Dąbrowski. 11.07.2017 22:44    2
Nieostrożnie jednośladem

Nieostrożnie jednośladem

9 lipca o godzinie 16:20, na drodze pomiędzy miejscowościami Rzeczyca-Lubocz w rejonie Grotowic, poza obszarem zabudowanym, doszło do wypadku drogowego w przebiegu którego kierujący motocyklem marki tayo, jadąc w kierunku Luboczy, na prostym odcinku drogi, w trakcie gdy był wyprzedzany przez skodę, z nieustalonych do chwili obecnej przyczyn zjechał na lewą stronę jezdni i uderzył w prawy bok samochodu. Kierujący motocyklem 34-letni mieszkaniec Nowego Miasta nad Pilicą, w stanie ciężkim został przetransportowany do łódzkiego szpitala, 57-letni pasażer tego pojazdu również został hospitalizowany. 39-letniego kierującego autem przebadano na zawartość alkoholu- był trzeźwy. Od motocyklisty została pobrana krew. Policjanci apelują o ostrożność. 10.07.2017 16:02    1
Kolejna śmierć na drodze. Tym razem w okolicach Żelechlinka

Kolejna śmierć na drodze. Tym razem w okolicach Żelechlinka

5 lipca o godzinie 16:25 na drodze Żelechlinek – Rawa Mazowiecka, w miejscowości Nowe Byliny, w kierunku Żelechlinka doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 27 – letnia mieszkanka gminy Żelechlinek, kierując toyotą, na łuku drogi, poza terenem zabudowanym z nieustalonych do chwili obecnej przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Kierującej nie udało się uratować zmarła. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Tomaszowa. 06.07.2017 14:10
Policyjne Święto w Tomaszowie Mazowieckim

Policyjne Święto w Tomaszowie Mazowieckim

Zapraszamy na obchody Wojewódzkiego Święta Policji, które w przyszłym tygodniu odbędą się w Tomaszowie Mazowieckim. 05.07.2017 20:04    3
Edukacja na wakacjach

Edukacja na wakacjach

Policjanci z Tomaszowa i Czerniewic odwiedzili dzieci spędzające wakacje na koloniach. Funkcjonariusze przypomnieli o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku. Głównym celem spotkania było przypomnienie najmłodszym podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Mundurowi przekazali dzieciom, zarówno tym starszym jak i tym młodszym, jak należy reagować w sytuacjach zagrożenia i do kogo zwrócić się o pomoc. Na zakończenie wizyty uczestnicy spotkania obejrzeli sprzęt, jakiego policjanci i strażacy używają w codziennej pracy. 05.07.2017 19:53
Pijane serce matki

Pijane serce matki

4 lipca o godzinie 18:00, dyżurny policji otrzymał informację o przypuszczeniu sprawowania opieki nad dziećmi przez nietrzeźwą matkę. Policjanci pojechali na ulicę Główną, w mieszkaniu obecna była 30 letnia kobieta i trójka jej dzieci w wieku 2, 10 i 12 lat. Kobieta została zbadana na zawartość alkoholu, była pijana, miała 1,7 promila w organizmie. Dziećmi do czasu wytrzeźwienia matki zaopiekował się trzeźwy wujek. O dalszym losie tej rodziny zdecyduje sąd rodzinny. 05.07.2017 15:42
Do nieszczęscia niewiele brakowało

Do nieszczęscia niewiele brakowało

O wyjątkowym szczęściu może mówić 31 letni kierujący samochodem osobowym marki vw golf, który 3 lipca 2017r. o godzinie 16:55 na przejeździe kolejowym w Ciebłowicach Dużych nie zatrzymał się i wjechał w jadący pociąg osobowy relacji Kraków-Szczecin. Kierującemu golfem na szczęście nic się nie stało, ma uszkodzony bok auta. Podczas oględzin okazało się, że auto zarysowało 8 wagonów pociągu. Kierujący pociągiem oraz samochodem byli trzeźwi. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Tomaszowa. 05.07.2017 15:34    2    1
Wandal zatrzymany

Wandal zatrzymany

Tomaszowscy policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia samochodu. Wandalowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności 03.07.2017 14:45
Będzie ponadnormatywnie

Będzie ponadnormatywnie

Porozumienia porozumienie w sprawie tzw. służb ponadnormatywnych podpisali Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko oraz Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki Franciszkiem Szmigiel oraz Komendant Powiatowy Policji insp. Szymon Herman. To już kolejny rok współpracy lokalnych samorządów z Policją 30.06.2017 17:34    6
Zabłąkany pięciolatek

Zabłąkany pięciolatek

29 czerwca 2017 roku około godziny 9:35, do dyżurnego tomaszowskiej policji zadzwoniła roztrzęsiona kobieta, która zgłosiła zaginięcie swojego 5 letniego syna. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy ustalili rysopis dziecka i przebieg zdarzenia . 30.06.2017 17:24    5
Dziecko pod kołami - rowerem pod samochód

Dziecko pod kołami - rowerem pod samochód

27 czerwca 2017 r. o godz. 12.50 w Tomaszowie Maz. na ul. Bezdomnej doszło do potrącenia 8 letniego dziecka jadącego rowerem. 28.06.2017 15:59    5
Złośliwe maile mogą narobić kłopotów

Złośliwe maile mogą narobić kłopotów

Niebezpieczna wiadomość nosi tytuł Powiadomienie o planowanej kontroli GIODO w państwa Kancelarii i nie licząc logo GIODO oraz podpisu w formie standardowej stopki nie zawiera żadnej dodatkowej treści. 28.06.2017 09:44
Pijana "siedemnastka" z niemowlakiem na ręku

Pijana "siedemnastka" z niemowlakiem na ręku

Po interwencji przypadkowej osoby policjanci dotarli do mieszkania, w którym przebywała 17-letnia matka z 2 miesięcznym dzieckiem. Okazało się, że młoda kobieta jest nietrzeźwa. Mając blisko półtora promila alkoholu w organizmie zdecydowanie nie była w stanie prawidłowo opiekować się niemowlakiem. Do czasu umieszczenia malucha w pogotowiu rodzinnym zajęli się nim policjanci. Sprawa trafi do sądu rodzinnego. 27.06.2017 14:11    8
Rzucił się z nożem na matkę

Rzucił się z nożem na matkę

Usiłowanie zabójstwa -takie zarzuty usłyszał 54-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego, który 22 czerwca pomiędzy godziną 14:00 a 15:00 zaatakował nożem swoją 79-letnią matkę. Kobieta próbowała uciekać, jednak oprawca był szybszy i zdążył jej zadać jej kilka ciosów. Pokrzywdzonej udało się uciec na podwórko, gdzie jej znajomi wezwali pomoc. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala. Policjanci obezwładnili napastnika i przewieźli do Komendy Policji. Mężczyzna po przesłuchaniu usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa, grozi mu nawet dożywocie. Został aresztowany na okres 3 miesięcy, był w przeszłości notowany. W chwili zdarzenia był trzeźwy. 26.06.2017 13:54    5
A podobno tylko rozbijają radiowozy

A podobno tylko rozbijają radiowozy

24 czerwca 2017 roku około godziny 9:50, na ulicy św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim będąca poza służbą policjantka z komendy powiatowej w Tomaszowie Mazowieckim zatrzymała na gorącym uczynku sprawcę uszkodzenia ciała. 45 letni mężczyzna zaatakował 68-letniego pokrzywdzonego. 26.06.2017 13:48    16
Zaginiony w akcji

Zaginiony w akcji

Zaginiony 40-letni mieszkaniec Tomaszowa został odnaleziony po 20 minutach od zgłoszenia. 20 czerwca o godzinie 5:00 mężczyzna wyszedł z domu, do pracy, do której jak się okazało nie dotarł. Rodzina początkowo szukała zaginionego sama, kiedy poszukiwania były bezskuteczne 23 czerwca o godzinie 9:00 złożyli zawiadomienie u dyżurnego policji. Funkcjonariusze jeszcze w czasie oficjalnego przyjmowania zawiadomienia o zaginięciu mężczyzny przekazali patrolom rysopis zaginionego. Kryminalni szybko ustali miejsca w których mężczyzna bywał. O godzinie 9:20 zauważyli zaginionego na ulicy Farbiarskiej. Funkcjonariusze powiadomili o odnalezieniu 40 – latka rodzinę. 23.06.2017 11:51
Policyjny sezon letni oficjalnie rozpoczęty

Policyjny sezon letni oficjalnie rozpoczęty

21 czerwca o godzinie 10:00 w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim nastąpiło uroczyste otwarcie sezonu wodnego. Na uroczystości był Wojewoda Łódzki prof. Zbigniew Rau, Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński wraz z Zastępcą insp. Dariuszem Walichnowskim, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej, Marszałek Województwa Łódzkiego, Komendanci Miejscy i Powiatowi Policji województwa łódzkiego, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Łowieckiej, Rybackiej, Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki, Dyrektor Zespołu Szkół w Smardzewicach i wielu innych znamienitych gości. Pan Wojewoda i Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi podkreślili jak istotną sprawą dla spokojnego wypoczynku jest bezpieczne zachowanie nad wodą. W ramach finału projektu "Stawka większa niż gra- zacznij bezpiecznie żyć" zaprezentowali się gimnazjaliści ze Szkoły w Smardzewicach. 21.06.2017 15:48    1
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Skarpetki zdrowotne frotte ze srebrem

Skarpetki zdrowotne frotte ze srebrem

Skład:bawełna 80%, Prolen® Siltex ze srebrem 17%, Lycra® 3% Wielkości:35-37, 38-40, 41-43, 44-46, 47-49 (oprócz koloru białego i szarego)        (według ZN-JJW-P-005)Konstrukcja:Skarpetki nieuciskające Medic Deo® Silver to komfortowe skarpetki zdrowotne wykonane z naturalnej przędzy bawełnianej z dodatkiem jonów srebra. Skarpety ze srebrem Medic Deo® Silver mogą dzięki temu służyć jako naturalne wsparcie w profilaktyce i leczeniu różnych schorzeń stóp i nóg!Specjalna konstrukcja cholewki i niewielka domieszka nowoczesnego włókna Lycra® w całym wyrobie powodują idealne bezuciskowe przyleganie do nóg i maksymalną elastyczność - nietamowanie przepływu krwi i komfort nawet dla opuchniętych nóg.Dzięki działaniu przędzy z jonami srebra, wzmocnionemu apreturą antybakteryjną i antygrzybiczną Sanitized®, skarpetki hamują rozwój mikrobów i zapobiegają jednocześnie przykremu zapachowi podczas użytkowania. Miejsca stóp narażone na otarcia i urazy są chronione przez miękką trójwarstwową dzianinę frotte. Opaska elastyczna na śródstopiu zapobiega przesuwaniu się skarpetki na nodze.Skarpetki nadają się znakomicie do aktywności fizycznej. Do produkcji skarpetek jest używana czysta bawełna - naturalna przędza najwyższej jakości.SKARPETKI ZAREJESTROWANE JAKO WYRÓB MEDYCZNYZ pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów Honorujemy Tomaszowską Kartę Seniora 
Reklama

Komentarze

Autor komentarza: woody Treść komentarza: Jkim trzeba byc zadufanym w sobie miernota zeby byc Goskiem Data dodania komentarza: 28.06.2026, 09:17 Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Kuria Treść komentarza: Ciekawe, co ten kat-e-heta wkłada do głowy tym dzieciom??? Daszing fru de snoł ... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 23:26 Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Halina S. Treść komentarza: Powinno się oznakować pasy na przejściu dla pieszych Data dodania komentarza: 27.06.2026, 20:53 Źródło komentarza: Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Autor komentarza: ixi Treść komentarza: Chłopie. Nie dziwię się, że obrałeś ksywkę jako :Zdziwiony". Czy Ty rzeczywiście nie rozumiesz tego, że ci, którzy niedawno zostali utopieni, będą robić wszystko , aby uwalić swoich następców?! Więc, koleś: nie wal głąba. Tu nie chodzi o żadną logikę, ale o totalną, lokalną wojnę lokalnych sitw. I to wszystko. Tak to trudno zrozumieć?! Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:50 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Jednym słowem, wyrok sądu w drugiej instancji podtrzymuje wyrok sądu pierwszej instancji..... Bardzo dobrze, że chcecie obejrzeć akta sprawy. Skomentuję to krótko: niech żyje piotrkowsko-tomaszowski, lokalny zaścianek. I zapytam: co tu się, kur..., dzieje ?!?! Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:29 Źródło komentarza: Pijany za kierownicą. Sprawa radnego Leona Karwata zakończona w sądzie. Redakcja występuje o akta Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: I jeszcze dorzucę. W młodości byłem ministrantem, ale totalnie nie cierpię takich świętoje..liwych hipokrytów. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:15 Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama