Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:41
Reklama
Reklama

chemioterapia

Marcin Witko: Aby nam wszystkim tylko zdrowie dopisywało”

Marcin Witko: Aby nam wszystkim tylko zdrowie dopisywało”

02.01.2025 13:03    5    3
Zmiany personalne w Specjalistycznym Szpitalu Onkologicznym NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim.

Zmiany personalne w Specjalistycznym Szpitalu Onkologicznym NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim.

Specjalistyczny Szpital Onkologiczny NU-MED informuje o planowanych zmianach w zespole lekarskim.

07.08.2024 21:22    1    2
Atrybut kobiecości po chemioterapii. Co zrobić, gdy wypadają włosy?

Atrybut kobiecości po chemioterapii. Co zrobić, gdy wypadają włosy?

- Ma pani chorobę nowotworową - to zdanie brzmi niczym wyrok śmierci, odczytywany skazańcowi na sali sądowej, a jest to dopiero początek trudnej drogi, na której pacjentki spotykają ból, cierpienie ale i załamanie psychiczne. W leczeniu poza znanymi i stosowanymi terapiami niezbędna jest wola walki i nadzieja na powrót do zdrowia. Wsparcie osób bliskich ważne jest szczególnie w początkowej fazie leczenia ale i w całym okresie jego trwania, często przez wiele miesięcy. Nie zawsze jednak jest ono wystarczające.

16.05.2022 15:09    2
Specjalistyczny Szpital Onkologiczny NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim podsumowuje 2021 rok

Specjalistyczny Szpital Onkologiczny NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim podsumowuje 2021 rok

Prawie 5 tys. pacjentów było leczonych w Specjalistycznym Szpitalu Onkologicznym Grupy NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim w 2021 roku. To o niemal 350 osób więcej niż rok wcześniej. Ponad połowa z nich to osoby, które zostały poddane chemioterapii.

08.02.2022 20:04    3
Podsumowanie działalności w Specjalistycznym Szpitalu Onkologicznym Nu-Med

Podsumowanie działalności w Specjalistycznym Szpitalu Onkologicznym Nu-Med

W środę, 6 lutego 2019 roku, w sali konferencyjnej Nu-Med Specjalistycznego Szpitala Onkologicznego w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się konferencja prasowa, na której podsumowana została działalność szpitala w 2018 roku.

07.02.2019 18:26
Leczenie nowotworów od 1 sierpnia

Leczenie nowotworów od 1 sierpnia

jak już informowaliśmy w minionym tygodniu, od 1 sierpnia 2015 roku, NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim, rozpocznie leczenie pacjentów w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Umowa obowiązywać będzie do końca czerwca 2016 roku.

08.06.2015 14:51
Centrum Onkologii: Zainteresowanie leczeniem pacjentów w Tomaszowie jest ogromne

Centrum Onkologii: Zainteresowanie leczeniem pacjentów w Tomaszowie jest ogromne

Działalność medyczną Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej rozpoczęło 7 stycznia br. Obecnie prowadzi działalność medyczną nie posiadając kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Mimo to w ciągu dwóch miesięcy udało się przyjąć 400 pacjentów.

12.03.2015 23:59    9
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama