Do zdarzenia doszło w jednym z lokali gastronomicznych. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, chciał kupić piwo. Kiedy spotkał się z odmową potłukł stojące na stolikach dwa wazony. Jak się okazało wazony były bardzo wartościowe, jeden kosztował 5 tysięcy złotych. Mężczyzna opuścił lokal. Właściciel zawiadomił policję. Kryminalni ustali wizerunek sprawcy. Do zatrzymania podejrzanego doszło 15 lutego w miejscu jego zamieszkania. Mężczyzna nie krył zaskoczenia poranną wizytą stróżów prawa, oraz wartości przedmiotów które uszkodził. Został przewieziony do komendy policji, gdzie usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Nie był w przeszłości notowany.
17.02.2017 13:30
(aktualizacja 22.08.2023 06:57)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Biedota
25.02.2017 14:06
trzeba byc idiotą aby uwierzyć,że ten wazon tam stał,ja mysle,że ten wazon trafił tam,ale wczesniej był potłuczony w wyniku nieudolnosci włascicela i ten po takim zajasciu podmienił potłuczone wazony i zwalił wine za potłuczenie na niezadowolonego klienta,sprawa śmierdzi na odległosc i policja powinna sie bardziej przyjzec sprawie,bo nie chce mi sie wierzyc w słowa własciciela baru,sam posiadam kilka kosztowych przedmiotów i wierzcie mi ,że nie stoja one w dostepnym miejscu a juz na pewno nie na stole,tym włąsnie argumentuje swa opinie.
kelnerka
21.02.2017 13:50
kto stawia takie cenne rzeczy w barze, gdzie klienci piją alkohol?? Pewnie właściciel chciał złapać jakiegoś naiwniaka i tak się stało.
biedota
25.02.2017 14:08
zgadzam sie,zakłądam,że podmienił wazony ,bo potłukł sie wartosciowy w domu i czekał tylko kiedy stłuka mu ten tandetny stojacy w barze .
Wio
17.02.2017 14:53
Powinien wziąć rzeczoznawcę
tomaszowianka
17.02.2017 15:47
powinien zapłacić dwa razy tyle poza kosztami postępowania
Dimos
17.02.2017 16:59
Ma obowiązek naprawy szkody materialnej. Poszkodowany może żądać 3x szkody jako odszkodowanie.
klug
17.02.2017 17:05
Powinien wziąć adwokata i ma sprawę wygraną. Gościu przyszedł do knajpy, by się napić piwa. A gdzie miał iść - do kościoła (tam się przelewa, ale tylko wybranym), na melinę ( tam nie sprzedają piwa,a może nie zna, a może jest uczciwy), a może na komendę (tam znają adresy i dobrze im z tym).
Ktoś w knajpie stwierdził, że jest pijany (na jakiej podstawie - nie było badań), a może miał zły dzień, nie wziął leków, był świeżo po obejrzeniu 4. minut TVPisu (pilot się zaciął) itd.. Facet się wkurzył (też bym tak miał) i potrącił.
Kto w knajpie na stole trzyma szkło za 5 tysi (Sowa, przyjaciele, czy...).
Do tego trzeba dorzucić straty moralne (poranny najazd,rodzina, sąsiedzi) i fizyczne (mile widziane zwolnienia lekarskie za siniak i obtarcie - jak u premierki, zwolnienia mogą być naciągane - szkolenia u pisiorskich sędziów TK).
Szanowny Panie, niech Pan walczy i wygra!
Dimos
17.02.2017 19:12
Tak niech weźmie adwokata i powie, że nie dostał piwa. Adwokat zarobi, sprawa będzie i zapłaci 10.000zł jako ugodę :) Po pierwsze szanuj czyją własność. Po drugie jak ktoś nie chce twoich pieniędzy to go nie strasz i nie niszcz jego własności. Dura lex sed lex!
...)
18.02.2017 07:36
klug co Ty bredzisz .. może zmień dostawcę
gulk
25.02.2017 14:02
widzę,że klug nie jest zwolennikiem PIS-u no i oczywiście musiał dać upust swym emocjom i dorzucić do tej sprawy wątek z TVpis,premier,sędziowie TK ....., no cóż można stwierdzić,że to wina pisu ,bo tak włąśnie uważa klug i to zapewne jest wytłumaczenie całego zajścia,idąc dalej tym tokiem myślenia należałoby teraz sporządzić osobny raport i wysłąć go do kancelarii pani premier celem wpłacenia pieniedzy za wyrzadzona szkodę jaka powstała w wyniku oglądania TVPis jak to określił klug,jeżeli udałoby sie tak to załatwić,to ja też coś chce od PIS-u bo w zeszłym roku osy były wyjatkowo agresywne w wyniku czego dwukrotnie byłem przez nie atakowany i to na bank wina pisu,lecz sie klug póki sie da,bo bredzisz jak mało kto,a i nie zapomnij o tym abyś nie ogladał tvpis ,bo może ty nastepny bedziesz i komus auto zdemolujesz w wyniku ogladania tvpis,życze wiecej zdrowia,ale wczesniej doradzam rowniez odrzucic media typu tvn,radio zet i wyborczą.
Napisz komentarz
Komentarze