Ola swoje zmagania rozpoczęła od biegu na 80 metrów przez płotki. Wynik 12.48 sek. pozwolił Tomaszowiance na zajęcie drugiego miejsca w tej konkurencji.
Kamińska straciła dystans do najlepszych po pierwszej konkurencji technicznej, a drugiej w wieloboju tj skoku w dal. Wysokość 124, 130, 136, 139, oraz 142 centymetrów Aleksandra zaliczyła w pierwszych podejściach. Niestety 145 centymetrów okazało się już zbyt wysoką przeszkodą. Ostatecznie Tomaszowianka zakończyła skok wzwyż na dziewiątej pozycji i ze sporą stratą punktową.
Konkurencja pchnięcia kulą w przypadku wieloboistów to trzy próby. Do klasyfikacji zalicza się najlepszy. Ten Aleksandra Krawczyk osiągnęła w pierwszym podejściu. Odległość blisko 10 metrów (9.70) to nowy rekord zawodniczki, ale i trzeci w całej stawce.
W konkurencji skoku w dal Aleksandra Krawczyk z rezultatem 4.49 metra uplasowała się na dalekiej 11 pozycji, jednak w biegu 600 metrów reprezentantka naszego miasta zaprezentowała się dobrze i kończąc rywalizację na ósmej pozycji zapewniła sobie brązowy medal w rankingu ogólnym.
Krawczyk w klasyfikacji U16 zdobyła 2742 punkty wyprzedzając czwartą Ninę Muszyńską z Częstochowy o zaledwie trzy punkty. Złoto wywalczyła Alicja Sielska z Kędzierzyna Koźle (2742). Na drugim stopniu podium stanęła Klaudia Wendowska z Tczewa (2933).

























































Napisz komentarz
Komentarze