Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 kwietnia 2026 19:06
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama

Otwarcie galerii w Tomaszowie Mazowieckim w 2016 roku !

Galeria Tomaszow, obiekt o powierzchni 16 400 GLA, otworzy swoje drzwi dla klientów już w 2 kwartale 2016 roku. Grupa Acteeum wraz ze współinwestorem Rockcastle Global Real Estate Company Limited dokonała zakupu gruntu po byłej fabryce włókienniczej u zbiegu ulic Warszawskiej i Barlickiego w Tomaszowie Mazowieckim. Współinwestorzy wybudują pierwsze nowoczesne centrum handlowe w mieście.

Obiekt, który powstanie w liczącym 65 000 mieszkańców mieście obejmie swoim zasięgiem ponad 210 000 mieszkańców podkreślając swój ponadlokalny charakter. W ofercie centrum o roboczej nazwie Galerii Tomaszów znajdzie się około 70 lokali oraz supermarket o powierzchni 2300m2.  

 

Dla klientów Galerii przewidziano 450 miejsc parkingowych. Projekt architektoniczny obiektu odwzoruje fragmenty istniejącej historycznej budowli włączając je do utrzymanej w stylistyce fabryki elewacji. Prace konstrukcyjne rozpoczną się wiosną 2015 roku a otwarcie obiektu zaplanowano na 2 kwartał 2016 roku.   

 

Tomasz Szewczyk, Managing Director w Acteeum Central Europe: “Czekamy na moment rozpoczęcia prac związanych z budową Galerii Tomaszów. Obiekt będzie doskonale usytuowany w samym środku miasta i nareszcie zapewni mieszkańcom Tomaszowa Mazowieckiego szeroką ofertę handlową wiodących, tak polskich, jak i  międzynarodowych najemców. Wyjazdy do Łodzi czy Piotrkowa Trybunalskiego w celach zakupowych nie będą już koniecznością, a sam obiekt dzięki imponującej fasadzie, przestronnych wnętrzach i bogatej ofercie stanie się nowym miejscem spotkań w mieście”.

 

W ostatnim czasie Grupa Acteeum rozszerzyła portfolio projektów o realizowane we współpracy z Immofinanz Group galerie handlowe pod nazwą VIVO!. Wśród projektów, jakie powstaną w ramach budowanej  z austiackim inwestorem sieci znane są już VIVO! Stalowa Wola oraz VIVO! Krosno. Kolejne projekty własne Acteeum oraz powstające w ramach  joint venture są na etapie przygotowań.  

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

kryminał 16.02.2015 21:35
A co ma do tego czerwona torebka? Takich sklepików i pseudo galerii w TM jest masa. A jak przyjdzie co do czego to nie ma się gdzie ubrać, o kinie nawet nie ma co mówić. Może i mieszkańcy nie za bogaci ale jak pojedzie się do Focusa to prawie cały parking zawalony rejestracją ETM. Zamiast jeździć gdzieś w końcu będzie można u nas.

he-man 15.02.2015 19:56
A może miasto weźmie się też za MPZP i uchwali go dla całego miasta. Niech zacznie ułatwiać mieszkańcom zycie, a nie na siłę ich uszczęśliwiać nowymi sklepami i wątpliwej potrzeby i wykonaniu remontami

**** 15.02.2015 18:00
A co to jest za jednostka GLA. W naszym kraju stosowana jest jednostka m2 w stosunku do powierzchni. Ze wszystkich artykułów i komentarzy to tylko GLA, GLA, GLA. Konkretnych i odpowiedzialnych wypowiedzi naszych władz miasta i powiatu ciągle brak. Czy jest projekt przyszłej Galerii oraz zagospodarowania całego terenu.

Gosia 15.02.2015 17:09
pytanie zasadnicze czy będą schody ruchome i drzwi automatyczne bo bez tego to będzie kit a nie galeria

... 15.02.2015 11:49
Ja czytam dużo książek, ale i tak uważam, że empik nie będzie miał racji bytu w Tomaszowie. Ksiązki kupuję najczęściej w matrasie i są o wiele tańsze niż w empiku, nawet z kosztami przesyłki opłaca się je zamawiać.

licealista 15.02.2015 11:49
Empik to byłby strzał w dziesiątkę, książki i płyty CD, gry... byłoby super

Adek 15.02.2015 10:46
Nie wiem dlaczego w tym mieście jest wszystko robione do dupy. Ostatnio byłem w Gnieźnie miasto wielkości Tomaszowa a i Galeria jest wielkości 17000m a mieści się kino Helios ba nawet Castorama zresztą zobaczcie sami : http://www.chgaleriagniezno.pl...klepy.html Jak widać można coś wybudować ale niestety w innych miastach gdyż nasze zostaje daleko w tyle.

Ekonomista 14.02.2015 22:51
Obiekt zbyt mały jak na potrzeby mieszkańców nie tylko Tomaszowa, ale i miejscowości pobliskich. 16 tyś, to nawet nie jedna czwarta tego co w Piotrkowie. Wstyd! I nie chodzi o jakiś duży market spożywczy...obecnie sieci handlowe takie jak Tesco, Carrefour i reszta stawiają na mniejsze obiekty typu wielkości Biedronki lub ciut większe. Hiper markety przeżywają obecnie kryzys. Ludzie wolą mniejsze dyscounty, gdzie szybciej zrobią zakupy. Nie chcą już biegać hektarami po miedzy półkami, aby znaleźć dany produkt. Takie są statystyki rzeczywistości. Rozumie się że mieszkańcy naszego grajdołka jeszcze nie dojrzeli do robienia zakupów i lubią spacery po marketach. Lecz sieci opierają się na danych z całego kraju. W większości kraju ludzie zmieniają nawyki zakupowe. Dziś zwracają uwagę nie tyle już na cenę tak jak kiedyś, a na jakość i zdrowie danych produktów. Dlatego np sieć Lider Price wycofała się z polskiego rynku. Bo Polacy wolą jakoś a nie szajs... Takie sieci jak Lidl, Kaufland, Tesco, Carrefour, a zwłaszcza Lidl stawiają teraz na jakość produktów. Są oczywiście jeszcze artykuły te z niższej półki, ale społeczeństwo jest z roku na rok co raz bogatsze. A po drugie bardziej świadome co do zdrowej żywności... Wracając jednak do setna sprawy. Ta galeria powinna być większa, aby znalazło się między innymi multikino z kilkoma salami, centrum rozrywki, a także większa ilość sklepów markowych. Wczoraj na premierze 50 twarzy Greya w Focusie były tłumy. Na parkingu przynajmniej 25% tablic rejestracyjnych miało ETM... .A sklepy markowe również przy okazji nie narzekały na frekwencje. Budując galeria tą w Tomaszowie z założenia, że będzie miała 16 tyś metrów i do tego bez kina. Właściciel długo nie pociągnie. Po czasie będą pustki jak w Tomaxie... Rozrywka dla takich galerii jest jak respirator. Widać jednak, że w tym mieście nawet prywatni przedsiębiorcy są pozbawieniu tlenu ekonomii. Eh...

14.02.2015 23:15
A może nam pan powiedzieć, w jaki sposób wyliczył, że ta Galeria będzie zbyt mała? Może inwestor się bomylił i powinien budowac 5 razy większą. Teren pozwala, więc nie powinno być problemu. Niech się pan skontaktuje z naczelnym NaszTomaszów.pl , on na pewno ma namiary na firmę, może pana zatrudnią w charakterze konsultanta i doradcy. Widać, że zatrudniają jakiś łachmytów nie potrafiących wlaściwie okreslić zapotrzebowania, siły nabywczej, struktury demograficznej, migracji i szeregu innych czynników, decydujących o rozwoju. W Tomaszowie są wybitni ekonomiści a tu cholera taki faul-start inwestycyjny. Wystarczyło dać ogłoszenie w ticie albo na portalu i setki doradców by się zglosily. Powstawałyby multupleksy, place zabaw dla dzieci... i oczwyiście wszystko za darmo.... bo nam się kuźwa wszystko darmo należy.

janeck 15.02.2015 02:16
W Piotrkowie powierzchnia najmu to 35 tyś m2. W TM ma być ponad 16 tyś, czyli dwa razy mniej. Poza tym u nas będzie możliwość dobudowania czegoś w przyszłości. Można sobie obejrzeć konferencję prasową na temat galerii.

... 16.02.2015 18:09
W Warszawie sieć Real też się wycofuje i jego sklepy przejmuje Auchan.

Mieszkaniec 14.02.2015 20:10
Nadal bedzie trzeba jezdzic do Łodzi i Piotrkowa na zakupy do hipermarketu oraz do marketu budowlanego np. Obi. Po co budowac w galerii taki maly supermarket o powierzchni 2300 m2 skoro obok Kaufland ma tyle samo i Carrefour tez - zero asortymentu. Potrzebne sa wieksze markety spozyzywcze oraz market budowlany, ktorego w Tomaszowie nie ma.

14.02.2015 20:49
a na co ci większy market spozywczy ?????? za mało masz BIEDRONEK ???

wrdpe 14.02.2015 19:41
najważniejsze jest nowe kino a najlepiej jakiś multiplex- kilka sal i różnorodny repertuar

14.02.2015 18:56
Ad. 2 - Przebudowa parku Bulwary by się przydała, idąc po zmroku mostem na Warszawskiej/Antoniego brzegi rzeki są strasznie ciemne, widoki jak z horroru. Czekam na zapowiedziany artykuł na ten temat. Kładka pieszo-rowerowa na wysokości parkingu przy Farbiarskiej byłaby wskazana. Ad. 3 - Skoro słyszał Pan nieoficjalnie o kinie, to pewnie słyszał Pan też nieoficjalnie kiedy ewentualna budowa centrum ma się rozpocząć, tak?

14.02.2015 18:08
Praktycznier gotowy, czyli do realizacji w dowolnej chwili o ile nie zostaną wprowadzone modyfikacje i zmiany. Nowy okres prgogramowania właśnie się zaczyna, więc projekty czekają na fundusze.

!!!!! 14.02.2015 17:47
Czy nasze władze miejskie i powiatowe już zakupiły tace na zbieranie funduszy. "Projekt jest praktycznie gotowy, czeka jedynie na fundusze" - ciekawe skąd nam się zjawią (USA, Rosja, Emiraty Arabskie, a może inne wylecą z kapelusza). Co to znaczy "Projekt jest praktycznie gotowy" - czy jest gotowy czy będzie za rok lub dwa.

... 14.02.2015 17:39
Masz rację. Te wpisy to są na poziomie gimbazy. Czy piszący nie rozumieją, że Spólka Rockcastle Globalny Nieruchomości Company Ltd (adres: Suite 115, 3. piętro Medine Farmera, Chausee Port Louis Mauritius MUS Telefon +230 2111398 Faks +230 2132836) to nie jakiś filantrop, który pro publico bono wybuduje wszystkim to, co tylko chcą (mostki, kino, galerię, dzielnicę z czerwonymi latarniami, a i jeszcze plażę z trawką dla matek z dziećmi). Chyba nie mają pojęcia, że w tej firmie liczą się tylko trzy rzeczy: kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Jeżeli nie będą mieli zysku to w diabły zamkną tą galerię i zrobią z niej to co będą chcieli, mogą nawet sprowadzić muzułmanów i otworzyć meczet, bo kto im zabroni... Kupili, zapłacili i są na swoim terenie.

... 14.02.2015 17:23
To co chcesz tam utworzyć Dzielnicę Czerwonych Latarni jak w Amsterdamie?

Opinie

Reklama

Poniedziałek, 27 kwietnia – dzień zapisany między światłem a pamięcią

27 kwietnia przypomina, jak w jednym dniu splatają się wielkie nazwiska, przełomowe decyzje i najciemniejsze karty historii. Od Jagiellonów i Komedy po Auschwitz oraz współczesną dyplomację — to data, którą warto czytać jak kronikę Polski i Europy.Data dodania artykułu: 27.04.2026 07:25
Poniedziałek, 27 kwietnia – dzień zapisany między światłem a pamięcią

Medioznawczyni: zbiórka Łatwoganga może stać się „WOŚP-em” młodego pokolenia

Zbiórka Łatwoganga i Cancer Fighters może stać się „WOŚP-em” młodego pokolenia - oceniła w rozmowie z PAP prof. Monika Kaczmarek-Śliwińska, medioznawczyni z UW. 97 proc. komentarzy w Internecie dotyczących akcji ma charakter wspierający, a około 3 proc. krytyczny lub neutralny - wynika z raportu Res Futury.Data dodania artykułu: 26.04.2026 18:31
Medioznawczyni: zbiórka Łatwoganga może stać się „WOŚP-em” młodego pokolenia

Politolog: zdarzenie w Waszyngtonie bardziej pomoże Trumpowi niż mu zaszkodzi

Zdarzenie, do którego doszło na gali w Waszyngtonie bardziej pomoże Donaldowi Trumpowi niż mu zaszkodzi - ocenił w rozmowie z PAP politolog z Uniwersytetu Łódzkiego dr Jacek Reginia-Zacharski. Zwrócił uwagę, że do tej pory narracja administracji Trumpa w tej sprawie jest wyważona.Data dodania artykułu: 26.04.2026 18:15
Politolog: zdarzenie w Waszyngtonie bardziej pomoże Trumpowi niż mu zaszkodzi

Kryptowaluty bez kontroli? Ekspert bije na alarm: „ten rynek trzeba natychmiast ucywilizować”

To miał być rynek przyszłości – wolny, zdecentralizowany, odporny na błędy systemów bankowych. Tymczasem coraz częściej przypomina Dziki Zachód, gdzie szybciej niż technologia rozwija się ryzyko.Data dodania artykułu: 26.04.2026 18:08
Kryptowaluty bez kontroli? Ekspert bije na alarm: „ten rynek trzeba natychmiast ucywilizować”

Sejm zajmie się wnioskami o wotum nieufności wobec szefowych resortów klimatu oraz zdrowia

W najbliższy czwartek Sejm ma się zająć wnioskami o wotum nieufności wobec minister klimatu i środowiska Pauliny Hennig-Kloski oraz wobec minister zdrowia Jolanty Sobierańskiej-Grendy. Ich odwołania domaga się m.in. PiS. Szefowych MKiŚ i MZ broni premier Donald Tusk.Data dodania artykułu: 26.04.2026 17:46
Sejm zajmie się wnioskami o wotum nieufności wobec szefowych resortów klimatu oraz zdrowia

Czarnobyl. Katastrofa, która obiegła Ziemię – 40 lat od wybuchu

Była noc z 25 na 26 kwietnia 1986 roku. Cicha, spokojna, jak tysiące innych w radzieckiej rzeczywistości, gdzie system miał być nieomylny, a technologia – niezawodna. Kilka minut po pierwszej w nocy w elektrowni jądrowej w Czarnobylu wydarzyło się jednak coś, co rozbiło tę iluzję w pył. Dosłownie.Data dodania artykułu: 26.04.2026 17:39
Czarnobyl. Katastrofa, która obiegła Ziemię – 40 lat od wybuchu

Dziś w kraju i na świecie – niedziela, 26 kwietnia

Niedziela, 26 kwietnia, to 116. dzień roku. Słońce wzeszło o 5:18, zajdzie o 19:50. Imieniny obchodzą m.in. Marzena, Aureliusz, Dominik, Grzegorz, Mariusz, Piotr i Ryszard. To dzień, który niesie w sobie ciężar historii i rytm, który – jak dobra muzyka – wraca, rezonuje i nie pozwala o sobie zapomnieć.Data dodania artykułu: 26.04.2026 11:39
Dziś w kraju i na świecie – niedziela, 26 kwietnia

25 kwietnia – dzień, w którym historia oddycha teraźniejszością

Sobota, 115. dzień roku. Słońce wstaje wcześnie – o 5:20, jakby chciało przypomnieć, że wiosna nie zna lenistwa. Zachód o 19:48 zamyka dzień długi i gęsty od znaczeń. Imieniny obchodzą dziś m.in. Jarosław, Marek, Franciszka i Stefan – imiona, które jak echo powracają w polskiej historii.Data dodania artykułu: 25.04.2026 08:19
25 kwietnia – dzień, w którym historia oddycha teraźniejszością
Reklama
III Bieg Pamięci mjr. Hubala

III Bieg Pamięci mjr. Hubala

30 kwietnia 2026 r., minie 86. lat od śmierci mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” który zginął w zagajniku pod Anielinem. Stowarzyszenie „Hubalowa Rodzina” postanowiło uczcić pamięć tego bohaterskiego żołnierza organizując w tym dniu kolejny, „III Bieg Pamięci mjr. Hubala” z Tomaszowa Mazowieckiego do Kolonii Zawada. Bieg rozpoczniemy od pomnika mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”, znajdującego się przed Jednostką Wojskową i zakończymy w Kolonii Zawada. Przed jego rozpoczęciem planujemy krótką uroczystość patriotyczną zakończoną złożeniem pod pomnikiem kwiatów i zapaleniem zniczy pamięci. Trasa biegu długości około 5 kilometrów. Uczestnikami „II Biegu Pamięci mjr Hubala” będą przede wszystkim uczniowie szkół ponadpodstawowych z tereny Tomaszowa Maz. i powiatu tomaszowskiego a także kilkuosobowa ekipy żołnierzy z 25. Batalionu Dowodzenia który nosi imię mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Nie będzie to bieg w którym liczy się zwycięstwo. Będzie to bieg którym uczcimy pamięć mjr. „Hubala” a wszyscy uczestnicy którzy pokonają trasę biegu otrzymają pamiątkowe medale za uczestnictwo. Przewidujemy udział  około 250 uczestników biegu. P R O G R A M„III Biegu Pamięci mjr. Hubala” pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Łódzkiego godz. 11.00 -  zbiórka uczestników biegu na stadionie sportowym przed jednostką wojskową ul Piłsudskiego 72 godz. 11.30 – przejście uczestników II Biegu Pamięci pod pomnik mjr H. Dobrzańskiego „Hubala.godz. 11.45    – uroczystość patriotyczna przed pomnikiem, powitanie uczestników, składanie wiązanek kwiatów i zapalenie zniczy pamięcigodz. 12.00 – start uczestników „II Biegu Pamięci mjr. Hubala”,godz. 13.00 – 14.00 – mata biegu Kolonia Zawada, ul. Kasztanowa 8 (Bar Janosik)godz. 14.15 – wręczanie uczestnikom pamiątkowych medali za uczestnictwo w biegugodz. 14.30 – uroczystość zakończenia biegu przy pomniku mjr H. Dobrzańskiego „Hubala” w Kolonii Zawadagodz. 15.00 – spotkanie integracyjne uczestników bieguData rozpoczęcia wydarzenia: 30.04.2026

Polecane

Najbliższe noce z przymrozkami. Temperatura przy gruncie może spaść nawet do minus 8 stopniLechia Tomaszów Mazowiecki zagra z Wigrami Suwałki. W sobotę mecz przy NowowiejskiejIII Bieg Pamięci mjr. Hubala w Tomaszowie Mazowieckim. Patriotyczne wydarzenie już 30 kwietniaCBA i Policja w Starostwie! Miliony z Erasmusa pod lupą śledczych – sprawą zajmuje się OLAFSzpital szuka nowego prezesa. Konkurs w TCZ ma być otwarty i transparentnyBrąz z Gostynia. Młody zawodnik Pilicy Tomaszów na podium Mistrzostw PolskiAmbicja i talent drogą do sukcesuKorytarzowa koalicja. PiS z KO zerwali sesję, bo zabrakło im głosów na powrót Węgrzynowskiego?Lechia Tomaszów Mazowiecki z reprezentantami Polski U22. Klub potwierdza siłę szkoleniaChór Artis Gaudium świętuje 10-lecie. Jubileuszowy koncert w MCK TkaczŻołnierze 25 Brygady ćwiczą w Drawsku. Trwa intensywne szkolenie inżynieryjno-bojoweBrzegi Pilicy znów oddychają. Wspólna akcja sprzątania w Tomaszowie Mazowieckim
Reklama
Tomaszowskie TBS Spółka z o.o. poszukuje osoby na stanowisko DOZORCY.

Tomaszowskie TBS Spółka z o.o. poszukuje osoby na stanowisko DOZORCY.

1. Podstawowym obowiązkiem dozorcy jest dbałość o powierzone jego pieczy budynki i ich wyposażenie w urządzenia techniczne.2. Niezwłoczne zawiadamianie zarządcy nieruchomości i właściwych służb technicznych o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu instalacji i urządzeń technicznych.3. Podejmowanie doraźnych działań w zakresie ochrony mieszkańców przed niebezpiecznymi skutkami uszkodzeń lub wadliwego działania urządzeń wspólnego użytku.4. Niezwłoczne usuwanie skutków opadów śniegu i gołoledzi w okresie zimowym.5. Sprzątanie, konserwacja i właściwe utrzymywanie przydzielonych terenów zielonych w okresie letnim.6. Udział w organizowanych akcjach sanitarno-porządkowych, odśnieżania, odgruzowywania itp.7. Dbałość o należyty stan wyposażenia nieruchomości, sprzętu ppoż. oraz pojemników do gromadzenia nieczystości, zawiadamianie zarządcy nieruchomości o konieczności ich wymiany.8. Niezwłoczne zawiadamianie zarządcy nieruchomości o konieczności wywozu nieczystości.9. Czuwanie nad sprawnym działaniem wszystkich punktów świetlnych w budynkach mieszkalnych i gospodarczych.10. Zgłaszanie do administratora faktów o samowolnym zajmowaniu lokali.11. Zawiadamianie zarządcy nieruchomości o rażących przypadkach naruszania przez mieszkańców regulaminu porządku domowego.12. Wywieszanie flag z okazji świąt i uroczystości oraz utrzymywanie ich w czystości.13. Rozklejanie ogłoszeń, dostarczanie lokatorom korespondencji dot. zmian wysokości czynszu, upomnień itp.14. Wystawianie pojemników na odpady komunalne, selektywne i biodegradowalne zgodnie z harmonogramem wywozów przedstawionych przez firmę zajmującą się wywozem odpadów; wstawianie opróżnionych pojemników w wyznaczone miejsce.15. Sprzątanie pozostałości odpadów w miejscu składowania pojemników.16. Dbałość o należyty stan sprzętu i narzędzi przeznaczonych do utrzymywania porządku i czystości posesji.17. Wykonywanie innych czynności nieobjętych niniejszym zakresem obowiązków, a wynikających z umowy o pracę, obowiązujących przepisów oraz poleceń administratora. 
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: rwdTreść komentarza: Właśnie po to jest konkurs.Źródło komentarza: Szpital szuka nowego prezesa. Konkurs w TCZ ma być otwarty i transparentnyAutor komentarza: The BillTreść komentarza: Można zapytać Macierewicza, czy nie ma kogoś w swoich zasobach ...Źródło komentarza: Szpital szuka nowego prezesa. Konkurs w TCZ ma być otwarty i transparentnyAutor komentarza: rwdTreść komentarza: Jeszcze niech się zajmą przeprowadzoną kilka lat temu modernizacją ewidencji budynków i gruntów w pow. tomaszowskim. Jk została przeprowadzona i za ile.Źródło komentarza: CBA i Policja w Starostwie! Miliony z Erasmusa pod lupą śledczych – sprawą zajmuje się OLAFAutor komentarza: rwdTreść komentarza: Czyli prezes wybrany, potrzebny tylko konkurs żeby go uwierzytelnić.Źródło komentarza: Szpital szuka nowego prezesa. Konkurs w TCZ ma być otwarty i transparentnyAutor komentarza: TMTreść komentarza: A mianowany został jak?Źródło komentarza: Szpital szuka nowego prezesa. Konkurs w TCZ ma być otwarty i transparentnyAutor komentarza: Mam nadzieję, że to tylko wymóg ustawowy.Treść komentarza: Poznawszy niestety już trochę mentalność i poziom intelektualny podtomaszowskich tomaszowian, to lepiej by uwag było jak najmniej. W sprawach wykraczających poza otoczenie własnej działki to tym bardziej. Bo to są pomysły typu: ścieżki rowerowe w pierwszej kolejności do kilkunastoosobowych wsi, bez potencjału przemysłowego, ale nawet i turystycznego. Oprócz budowy potem zawsze jakieś stałe koszty sa. Choćby odśniezanie. Plus jak zwykle gadżeciarnia - do niedawna były to tablice informacyjne z wyświetlaczani na wzór tej przy informacji turystycznej na placu Kościuszki w Tomaszowie, która działała kilka miesięcy, a przez ponad 10 lat coś z niej tylko burczy (czyli prąd pobiera). Lepiej już nic nie zgłaszajcie, niech zostaną przekopiowane nawet jeden do jednego rozwiązania z mądrzejszych społeczności z obważanka dużych miast.Źródło komentarza: Ruszą konsultacje planu ogólnego gminy Tomaszów Mazowiecki. Mieszkańcy będą mogli zgłaszać uwagi
Reklama
Skarpetki zdrowotne frotte ze srebrem

Skarpetki zdrowotne frotte ze srebrem

Skład:bawełna 80%, Prolen® Siltex ze srebrem 17%, Lycra® 3% Wielkości:35-37, 38-40, 41-43, 44-46, 47-49 (oprócz koloru białego i szarego)        (według ZN-JJW-P-005)Konstrukcja:Skarpetki nieuciskające Medic Deo® Silver to komfortowe skarpetki zdrowotne wykonane z naturalnej przędzy bawełnianej z dodatkiem jonów srebra. Skarpety ze srebrem Medic Deo® Silver mogą dzięki temu służyć jako naturalne wsparcie w profilaktyce i leczeniu różnych schorzeń stóp i nóg!Specjalna konstrukcja cholewki i niewielka domieszka nowoczesnego włókna Lycra® w całym wyrobie powodują idealne bezuciskowe przyleganie do nóg i maksymalną elastyczność - nietamowanie przepływu krwi i komfort nawet dla opuchniętych nóg.Dzięki działaniu przędzy z jonami srebra, wzmocnionemu apreturą antybakteryjną i antygrzybiczną Sanitized®, skarpetki hamują rozwój mikrobów i zapobiegają jednocześnie przykremu zapachowi podczas użytkowania. Miejsca stóp narażone na otarcia i urazy są chronione przez miękką trójwarstwową dzianinę frotte. Opaska elastyczna na śródstopiu zapobiega przesuwaniu się skarpetki na nodze.Skarpetki nadają się znakomicie do aktywności fizycznej. Do produkcji skarpetek jest używana czysta bawełna - naturalna przędza najwyższej jakości.SKARPETKI ZAREJESTROWANE JAKO WYRÓB MEDYCZNYZ pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów Honorujemy Tomaszowską Kartę Seniora 
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama