Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 7 lutego 2026 01:26
Reklama
Reklama

Zahaczył o ciężarówkę

13 lutego o godzinie 19:15, w Ujeździe na ulicy Tomaszowskiej doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący fordem focusem 63-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego, podczas manewru wyprzedzania samochodu ciężarowego, marki Man, uderzył w lewą jego część, w wyniku czego kierujący fordem oraz trójka pasażerów tego pojazdu wieku 52, 58 i 60 lat trafiła do szpitala. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

przydrożny żul 18.02.2014 16:38
To była 10.15

EOP-y i ETM-y jeden wuj... 16.02.2014 09:48
EOP-y i ETM-y - większość z nich nie wiem jakim cudem dostali prawko. Wystarczy, że wyjadą gdzieś dalej to jest masakra. Często mam okazję robić trasę przez Łódź i Tomaszów, w Łodzi korki ale jakoś się jedzie, ale jak wjeżdżam w Tomaszów to kierowcom Tomaszowa to karty rowerowej bym nie dał...(Tak jak i Opoczna).

k 15.02.2014 10:09
jak na godzinę 19.15 to jest bardzo widno. komuś chyba godziny się pomyliły.

lolka 17.02.2014 09:49
może taki mają klimat :D

Łuki ~ 14.02.2014 23:09
Dokładnie znów EOP ...... po prostu brak słów. Zgroza co Oni wyprawiają za kierownicą .

tm 14.02.2014 21:47
Z tym EOP to coś jednak jest. Tak jak EOP zaparkował swoją "furę" dzisiaj koło Urzędu Miasta to należy mu się złoty medal. Zablokował swoją "furą" całe przejście dla pieszych. Straży Miejskiej nie było/ pod nosem/. Kamerka w samochodzie wszystko widziała.

mati 14.02.2014 18:04
EOP :P

kolo 14.02.2014 16:56
na spalskiej też eop

eop 14.02.2014 16:56
tak samo zdają gdzie i Wy Wielcy rajdowcy!!!!

nikifor 14.02.2014 20:03
to rozbijajcie się u siebie jak na obczyźnie nie dajecie rady

tom 14.02.2014 15:40
i znowu lopocno gdzie oni ribili prawko

nikifor 14.02.2014 13:56
jEłOP... jak zawsze

Opinie

Reklama
Reklama

Polecane

Dzień Boba Marleya. Muzyka, która stała się głosem wolnościJuniorzy Lechii w Chorwacji – sport, integracja i Erasmus+„Bałam się, że już nie wróci”. Telefon żony i szybka akcja policji przerwały kryzysMistrzostwa Polski Młodzików wracają do Tomaszowa. „Srebrna Łyżwa” ponownie w ArenieFerie zimowe w Tomaszowie. Lód, biblioteka i „Tkacz” – pierwszy tydzień pełen atrakcjiScena, emocje i mistrzowskie aktorstwo wracają do Tomaszowa!Grad bramek i sparing na minusUwaga na mróz. Policjanci kontrolują pustostany i sprawdzają, czy nikt nie potrzebuje pomocyIgrzyska 2026 - prezes PZŁS: ostatnie wyniki dają nadzieję na bardzo wysokie miejscaGdy muzyka naprawdę pomaga. Tomaszów gra dla Jakuba i AdamaPonad 6 mln zł dla tomaszowskiej onkologii. NU-MED przyspiesza cyfrową transformacjęMróz zagraża zwierzętom — policja z Tomaszowa apeluje: jak pomóc i gdzie dzwonić
Reklama
Tomaszowskie TBS Spółka z o.o. poszukuje osoby na stanowisko DOZORCY.

Tomaszowskie TBS Spółka z o.o. poszukuje osoby na stanowisko DOZORCY.

1. Podstawowym obowiązkiem dozorcy jest dbałość o powierzone jego pieczy budynki i ich wyposażenie w urządzenia techniczne.2. Niezwłoczne zawiadamianie zarządcy nieruchomości i właściwych służb technicznych o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu instalacji i urządzeń technicznych.3. Podejmowanie doraźnych działań w zakresie ochrony mieszkańców przed niebezpiecznymi skutkami uszkodzeń lub wadliwego działania urządzeń wspólnego użytku.4. Niezwłoczne usuwanie skutków opadów śniegu i gołoledzi w okresie zimowym.5. Sprzątanie, konserwacja i właściwe utrzymywanie przydzielonych terenów zielonych w okresie letnim.6. Udział w organizowanych akcjach sanitarno-porządkowych, odśnieżania, odgruzowywania itp.7. Dbałość o należyty stan wyposażenia nieruchomości, sprzętu ppoż. oraz pojemników do gromadzenia nieczystości, zawiadamianie zarządcy nieruchomości o konieczności ich wymiany.8. Niezwłoczne zawiadamianie zarządcy nieruchomości o konieczności wywozu nieczystości.9. Czuwanie nad sprawnym działaniem wszystkich punktów świetlnych w budynkach mieszkalnych i gospodarczych.10. Zgłaszanie do administratora faktów o samowolnym zajmowaniu lokali.11. Zawiadamianie zarządcy nieruchomości o rażących przypadkach naruszania przez mieszkańców regulaminu porządku domowego.12. Wywieszanie flag z okazji świąt i uroczystości oraz utrzymywanie ich w czystości.13. Rozklejanie ogłoszeń, dostarczanie lokatorom korespondencji dot. zmian wysokości czynszu, upomnień itp.14. Wystawianie pojemników na odpady komunalne, selektywne i biodegradowalne zgodnie z harmonogramem wywozów przedstawionych przez firmę zajmującą się wywozem odpadów; wstawianie opróżnionych pojemników w wyznaczone miejsce.15. Sprzątanie pozostałości odpadów w miejscu składowania pojemników.16. Dbałość o należyty stan sprzętu i narzędzi przeznaczonych do utrzymywania porządku i czystości posesji.17. Wykonywanie innych czynności nieobjętych niniejszym zakresem obowiązków, a wynikających z umowy o pracę, obowiązujących przepisów oraz poleceń administratora. 
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: EdekTreść komentarza: Patrząc na tą fotkę to jakaś uboga ta osobowośćŹródło komentarza: W tomaszowskiej Koalicji Obywatelskiej ostatni zgasi światłoAutor komentarza: EhTreść komentarza: Po co wrzucać zdjęcie postury tej osoby? Sąsiedzi rozpoznają po ubraniach/samochodzie etc..Źródło komentarza: „Bałam się, że już nie wróci”. Telefon żony i szybka akcja policji przerwały kryzysAutor komentarza: do TomTreść komentarza: Weż do swojego mieszkania. Niech się wezmą za pracę , nie z naszych podatków żyją. Bezdomni to ludzie którzy nie mają dachu nad głową z różnych przyczyn losowych. Mieszkają na Luboszewskiej w czyściutkich pomieszczeniach , mają gorący i zimny posiłek. Pracują i nie poniewierają się po ławkach i pustostanach. I tam każdy może być , tylko warunek trzeżwy.Źródło komentarza: Chronią się gdzie mogąAutor komentarza: AjdejanoTreść komentarza: Typowym "członkiem" każdej, szemranej partii jest każdy, kto udaje, że wyznaje ideały, głoszone przez swoją partię, a w rzeczywistości jest bezideowcem, karierowiczem. Tak więc, w każdej, szemranej tzw. "partii" w rzeczywistości w 90 procentach, to są same "członki".Źródło komentarza: W tomaszowskiej Koalicji Obywatelskiej ostatni zgasi światłoAutor komentarza: sbTreść komentarza: Mój poprzedni wpis dotyczył twojego z godziny 16.47. Następnego twojego jeszcze nie było jak umieszczałem swój.Źródło komentarza: Od 7 mln zysku do wielkiej straty. Co wydarzyło się w Tomaszowskim Centrum Zdrowia?Autor komentarza: LechTreść komentarza: Niech zgadnę. Nikomu włos z głowy nie spadnie. Tu chodzi o zmianę na innych głodnych pieniędzy i żeby wszyscy myśleli, że teraz to już na pewno będzie dobra zmiana a tu prawdopodobnie zmiana kolejki po odprawy. Sprawa przyschnie dostaną etaty w innym miejscu np. w COS.Źródło komentarza: Od 7 mln zysku do wielkiej straty. Co wydarzyło się w Tomaszowskim Centrum Zdrowia?
Reklama
Łóżko rehabilitacyjne  Elbur PB 340

Łóżko rehabilitacyjne Elbur PB 340

Cena: Do negocjacjiZ pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz montaż gratisNa zdjęciu: Łóżko PB 340 w rozmiarze 120×200 cm w kolorze buk z płytą osłaniającą napęd łóżka. Akcesoria: stolik Rubens 9 w kolorze buk.Wyjątkowa propozycja wśród łóżek, zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników o zwiększonej masie ciała. Wzmocniona konstrukcja, szersze leże oraz dostosowane do dużych obciążeń napędy, pozwalają na korzystanie z tego łóżka przez użytkowników o maksymalnej wadze do 215 kg. Z uwagi na ponadprzeciętne parametry techniczne, łóżko PB 340 przeznaczone jest szczególnie dla pacjentów bariatrycznych.DETALE PRODUKTU:1. Szerokość leża 100 i 120 cm4. Wytrzymałe, higieniczne leże2. Dopuszczalne obciążenie 250kg5. Pilot z blokadą poszczególnych funkcji3. Nowoczesny napęd podnoszenia łóżka6. Osłona frontu (opcja)OPCJE:osłona frontu • zmiana długości i szerokości leżaPODSTAWOWE DANE TECHNICZNEBezpieczne obciążenie robocze250 kgMaksymalna waga użytkownika215 kgRegulacja wysokości leża:od 30 do 80 cmRegulacja segmentu oparcia pleców:0 ÷ 70°Regulacja segmentu oparcia podudzi:0 ÷ 20°Wymiary zewnętrzne długość × szerokość:218 × 112 (132) cmPrześwit pod łóżkiem:ok. 16 cmCiężar całkowity:109,8 (123,5) kgKółka jezdne:100 mm z hamulcem
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama