Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:25
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Ekstraklasa na otwarcie

W minioną niedzielę koszykarki łódzkiego Widzewa uczestniczyły w dalszych obchodach 100-lecia Swojego Klubu. W Parku 3-go Maja nasze Panie wspólnie z setkami fanów czerwono – biało – czerwonych fetowały swój historyczny awans do Ford Germaz Ekstraklasy. Podczas Pikniku na scenie zaprezentowały się między innymi Aleksandra Pawlak i Kamila Trojanowska. Widzewianki licznie zgromadzonym fanom dzieliły się wrażeniami o euforii jaka zapanowała tuż po awansie do elity oraz o zmaganiach podczas całego długiego i niezwykle wyczerpującego sezonu. Dumne były z tego, że jako pierwsze w całej 45 letniej historii Klubu zapisały się w annałach łódzkiej widzewskiej koszykówki. Nie była to jedyna impreza w której uczestniczyły nasze Panie podczas obecnego długiego weekendu.

Nasze dziewczęta w niedzielne wczesne popołudnie zjawiły się w nowo otwartej hali Zespołu Szkół w Ujeździe. Ich rywalkami były koszykarki BS Pa-Co Banku Pabianice. Był to mecz towarzyski i żadna z ekip nie starała się specjalnie przeforsowywać.

Ekipy z Łodzi i Pabianic zaprezentowały cały swój koszykarski kunszt. To dzięki koszykarkom z Pabianic zespół Widzewa jest w Ford Germaz Ekstraklasie. Gdyby nie zwycięstwo Pabianic z Arcusem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Koszykówki Łomianki 73:42, to Widzewianki musiałyby „obyć się smakiem”.

Jednak, co należy podkreślić, zawodniczki z Pabianic dotrzymały słowa. Po ostatnim meczu z Widzewem, Pabianiczanki obiecały swoim rywalkom, że w ostatnim meczu ligowym pokonają Łomianki i słowa dotrzymały. To właśnie sprawiło, że mecz Widzewa w Krakowie z Koroną był już tylko formalnością.

Przy wypełnionej po brzegi hali w Ujeździe koszykarkom obydwu drużyn grało się wspaniale. Co chwila kibice to jednej, to drugiej drużyny zagrzewali dziewczyny do walki.

Mecz rozgrywany był na dość dobrym poziomie, ale nie było mowy o akcjach, do których przyzwyczaiły nas obydwie ekipy. Obyło się bez dramaturgii, efektownych i okazałych rzutów zza linii 6 metrów i 25 centymetrów.

Mecz zakończył się zwycięstwem BS Pa-Co Banku Pabianice 72 do 59.

kwarty 1. 21-18, 2. 20-18, 3. 14-13 i 4. 17-10.

Punkty dla BS Pa-Co Banku Pabianic zdobywały:

Renata Piestrzyńska – 12, Olga Żytomirska – 10, Małgorzata Chomicka – 11, Agnieszka Jaroszewicz – 9, Marzena Głaszcz – 8, Joanna Bogacka – 6, Anna Tondel – 6, Joanna Szałecka – 5, Paulina Michałowska – 2, ponadto grały Magdalena Kowalska, Marta Olejnik oraz Sylwia Włodarek.

Punkty dla MUKS Widzewa zdobyły:

Anna Chodera – 11, Agata Przybysz – 10, Anna Rajkowska – 8, Kamila Polit – 8, Monika Szulc – 7, Justyna Okulska – 7, Anna Kolasa – 4, Aleksandra Pawlak – 2, Kamila Trojanowska – 2, grała ponadto tomaszowianka Marta Błaszczyk.

Tuż po meczu nasze panie uczestniczyły w poczęstunku, a prosto po nim udały się do Filharmonii Łódzkiej, gdzie nastąpi wręczenie wybranych przez kibiców Złotej i Srebrnej Jedenastki Widzewa Łódź.

Podsumowując, należy ubolewać, że żadna z drużyn z naszego miasta nie pofatygowała się, aby pojechać do Ujazdu i podpatrzyć, jak robią to najlepsi. Trochę dziwne zachowanie szkoleniowców, moim zdaniem.

Na meczu otwarcia nowej hali sportowej w Ujeździe nie pojawili się także członkowie władz miasta i powiatu. Był natomiast wójt sąsiedniej gminy Budziszewice Marian Holak.

W naszym mieście tylko raz gościła koszykówka na wysokim poziomie, było to jeszcze w latach dziewięćdziesiątych. Dzięki usilnym staraniom ówczesnego sponsora strategicznego Firmy Star Foods oraz Fan Clubowi Koszykarek RKS Lechii do Tomaszowa przyjechały koszykarki MTK Pabianice i KKS Polonii Warszawa. Mecz rozgrywany był w ramach XIII Turnieju Koszykarskiego „Zawsze z Mistrzem” imienia braci Zbigniewa i Bogdana Wójcików. A było to dokładnie 08 września 1995 roku.

W najbliższy czwartek fety koszykarek ciąg dalszy. W hali Anilany o godzinie 17.20 rozpocznie się mini turniej koszykarski, w którym udział wezmą koszykarki tegoż Klubu i kibice Widzewa.

Odbędzie się również mecz pokazowy koszykarek Widzewa z legendarnymi piłkarzami Widzewa. Warto się wybrać, emocje gwarantowane.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Fanka 09.05.2010 12:58
Miałam pare wolnyc dni od internetu i nie odczytałam wiadomości :/ Ciesze sie że będą zamieszczone wywiady :) Zawsze można odwiedzic pewien bardzo znany portal spolecznosciowy i napisac do dziewczyn osobiście :) Pozdrawiam

Autor 07.05.2010 11:01
Wywiady z obiema Paniami będą już wkrótce ::)) zachęcam do lektury ::))

Zikoo 05.05.2010 06:49
Nie można zapomnieć o Panu Jacku Nawrockim, który cały czas przywiazany jest do korzeni, skąd pochodzi i nie wstydzi się, że jest tomaszowianinem.

Widzewianka 04.05.2010 20:58
Fajnie byłoby przeczytać o naszych rodowitych topmaszowiankach, jednak to nie jedyni sportowcy, którzy wywodzą się z naszego miasta i grają w innych miastach nie zapominając o korzeniach skąd pochodża; Mozna na szybko wymienć 1. Marcin Nowak - piłka nozna - RTS Widzew Łódź obecnie Pogoń Szczecin - I liga; 2. Klaudiusz Ząbecki - Wisła Płock, obecnie KP RKS 1923 Lechia Tomaszów MAzowiecki Klaudek grając w Wiśle zdobył bramkę na wspaniałym stadionie Widzewa. byli również panczeniści, siatkarze i inni, którzy reprezentowali lub wciążreprezentują Tomaszów na arenach krajowych.

Do Fanki od autora 04.05.2010 20:32
Odezwij siędo nas na maila redakcyjnego, z miłą chęcią skontktuje sięz Tobą i skorzystam z propozycji jaką wysunęłaś, lub podaj maila

Fanka 04.05.2010 20:24
A może ktoś przeprowadzi z nimi wywiad? Obie mieszkaja poza Tomaszowem ale czesto nas odwiedzaja :) Mało kto w Tomaszowie wie że mamy "swoich" sportowców (w różnych dziedzinach) w czołowych zespołach. Jeśli mnie pamięc nie myli to zarówno Marta jak i Asia grały w reprezentacji Polski Juniorów :)

Widzewianka 04.05.2010 19:48
Teraz to już nie ma najmniejszych wątpliwości, że obie PAnie reprezentują nasze miasto w najwyższej klasie rozgrywkowej: Ford Germaz Ekstraklasia. Miejmy nadzieję, że Widzew zadomowi się a górnej części tabeli, a BS Pa-Co Banku Pabianic przypomnią się piękne chwile, jak gromiły wszystkie druzyny koszykarskie i zdobywały najcenniejsze kruszcze w latach dziewięćdziesiątych. Tego z całego serduszka zarówno Marcie i Joasi i ich koleżankom życze ::)) i

Od autora 04.05.2010 17:31
Marta Błaszczyk Wzrost: 183 cm Waga: ::)) Pozycja: skrzydłowa Przebieg kariery koszykarskiej do 2001 Lechia Tomaszów Mazoweicki 2001-2005 PZU Polfa Pabianice od 2005 Ostrovia Ostrów Wlkp 2008-2009 PTK Alfofarm Vicard Pabianice od 2009 roku MUKS Widzew Łódź Joanna Bogacka absolwentka AWF Katowice, mgr wychowania fizycznego, trener II klasy piłki koszykowej, instruktor piłki siatkowej Wzrost 180 cm Przebieg kariery: RKS Lechia Tomaszów Maz MTK Pabianice, Filar Sosnowiec, PTK Alfofarm Vicard Pabianice, obecnie BS Pa-Co Banku Pabianice

Od autora 04.05.2010 17:07
W artykule zatytułowanym "Jubileusz rozpoczęty" napisałem o meczu w Ujeździe i poinformowałem sympatyków koszykówki, iż jedną z najlepszych koszykarek z Pabianic jest właśnie - Joanna Bogacka, a mama Joasi jest nauczycielką wychowania fizycznego w Zespole Szkół Nr 4 przy ulicy Ostrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Od autora 04.05.2010 16:09
Oczywiście Joasia jest rodowitą tomaszowianką :-) Joasia jest tak miłą dziewczyną, że wybaczy to przeoczenie :-)

Fanka 04.05.2010 12:20
Asia jest z numerem 4 z klubu z Pabianic

fanka 04.05.2010 12:16
Fajnie że napisaliście ze Marta Błaszczyk (z numerem 12) jest z Tomaszowa ale Joanna Bogacka tez (na zdjeciu za Marty prawym ramieniem).

Ja 03.05.2010 22:09
Nikt z władz powiatu nie otrzymał zaproszenia dlatego na otwrciu hali w Ujeździe nie był.

Zikoo 03.05.2010 21:06
Stu Lecie Piękny Kawał Historii, ciekawe czy Lechia piłkarze doczekają się w tym stuleciu takiej fety jaką mają nasi pilkarze i koszykarki z Łodzi

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Seans w ramach Kina KoneseraZapraszamy na pokaz filmu Czytając Lolitę w Teheranie w czerwcowym repertuarze cyklu Kino Konesera. To poruszająca opowieść inspirowana bestsellerową autobiografią Azar Nafisi, ukazująca kobiecą solidarność, odwagę i siłę.Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2026 roku w kinie Helios. To propozycja dla widzów ceniących ambitne kino, ważne tematy społeczne i wyjątkowe filmowe emocje.Po rewolucji islamskiej w Iranie, która miała miejsce w 1979 roku, ulice Teheranu patrolowane są przez obrońców moralności, a fundamentaliści przejmują kontrolę nad uniwersytetami. Kobiety muszą nosić hidżab, ich swobody są ograniczane, a lektura zachodniej literatury staje się aktem buntu. Taki stan rzeczy sprawia, że Azar Nafisi (Golshifteh Farahani), ambitna wykładowczyni literatury, rezygnuje z pracy na Uniwersytecie Teherańskim. Kobieta potajemnie zaczyna zapraszać do swojego domu grupę najbardziej zaangażowanych studentek. Razem czytają zakazane klasyki literatury zachodniej – „Lolitę” Vladimira Nabokova, „Wielkiego Gatsby’ego” F. Scotta Fitzgeralda, powieści Henry’ego Jamesa czy Jane Austen. Początkowo nieśmiałe młode kobiety stopniowo otwierają się – dzielą marzeniami, lękami, historiami miłosnymi oraz upokorzeniami związanymi z życiem w totalitarnym reżimie.Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Data rozpoczęcia wydarzenia: 22.06.2026
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność 21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia Bezpłatne zajęcia o laktacji w Tomaszowie. TCZ zaprasza do Szkoły Rodzenia Przy Szkolnej na sprzedaż idzie nie tylko budynek. To adres z pamięcią Tomaszowa „Wewnętrzne krajobrazy” w MCK. Sztuka, która zatrzymuje na chwilę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: ETM Treść komentarza: Antoni do broni Źródło komentarza: Antoni Macierewicz z zarzutami. Chodzi o słowa o „agentach rosyjskich” w SKW
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama