Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 22:55
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Niebezpiecznie na przystanku

Nasza czytelniczka prosi o interwencję w sprawie przystanku przy ulicy Jałowcowej. Wygląda on tak, jak przedstawiono na fotografiach. Z przystanku korzysta wiele osób starszych i niepełnosprawnych. Zgodnie z informacją z Urzędu Miasta wskazany chodnik należy do powiatu, ale ze względu na bliskość przystanku, zajmą się nim służby miejskie

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Budynek PKO przy Granicznej już sprzedany :( 30.07.2018 19:33
trzy i pół bańki za taki gmach to nie jest tak dużo. Szkoda, będzie teraz jakiś prywatny syf. Ze zmienjącymi się co rok najemncami :(

Budynek PKO przy Granicznej już sprzedany 30.07.2018 19:27
Jarek jednak nie wyłączył od 13 lipca autorespondera i na mój niedzielny e-mail odpowiedział tak: " Dzień dobry, uprzejmie informuję iż wskazana nieruchomość została już sprzedana. Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi nieruchomościami Banku przeznaczonymi do sprzedania na stronie https://nieruchomosci.pkobp.pl.../ Pozdrawaim Jarosław Wilk Specjalista " Czyli co dalej? W po PKO przy Granicznej? Duży lumpeks?

Co się stanie gdy sprzedadzą PKO przy Granicznej? 29.07.2018 19:19
JP Morgan Chase & Co w Tomaszowie? :)) Ale zamknięcie bankomatu na noc przez Biedronkę to jest granda. Tyle wolnostojacych całodobowych Euronet ma przy jakichs ryneczkach, cienmych zauułkach, że u nas nie mogli postawić takiego :( Przy PKO BP są rownież dwa bankomaty, no ale nie Euronetu a tylko w tejs sieci wypłata z wielu banków jest za darmo. Nie raziłoby mnie to może tak bardzo, gdyby Biedronka zamknęła maszynę od samego początku istnienia jej w tym miejscu. Ale stary był dobry, dostepny całą dobę! A nowy do cholery tylko do 21. No przecież to są jaja! Bo się Biedronka "zmodernizowała", to uwaliła usługę do której ludzie się przyzywczili.

Olo 29.07.2018 15:59
Co się stanie gdy sprzedadzą? na te lokalizację szykuje się podobno, sic! ogromny bank ,,naszych sojuszników", tj. JP Morgan Chase & Co... tam też pojawią się bankomaty co to wypłacać będą gotówkę dla klientów Biedronki czy Aldi. Idzie nowe i walec historii nieubłaganie toruje nowe horyzonty, żyć nie umierać.

Budynek PKO 29.07.2018 15:23
za 345600 to ja chętnie kupię.

Telefonować? 29.07.2018 14:40
"Dzień dobry, W dniu 13.07.2018 przebywam na urlopie. Na wszystkie e-maile odpowiem po powrocie. W sprawach pilnych proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny +48 722 051 062 Pozdrawiam Jarosław Wilk" Literówka na początku, bo powinno być "Od dnia 13.07.2018..." I to taka z kategorii wprowadzających w błąd. Bo ja nie wiem w końcu, czy nie wyłączył autorespondera a rzeczywiście tylko 1 dzień był na urlopie" No ale dobra. Komórki mają w Plusie. Bo pewnie prywatnego nie dał. A to oznacza, że polski bank trzyma się polskich firm.

zobaczymy 29.07.2018 12:54
Wyżej trzeba szykać kontaktu i sprofilować decydenta. Może będzie to ktoś wrażliwszy. W skali majątku tego banku, to taki oddział jest małym paprochem. Nic się im nie stanie, jeśli nie sprzedadzą. Ale do tego Wilka z e-maila napisze. Czy nie sprzedali czy zamierzają jeszcze sprzedać.

Elka 28.07.2018 20:53
Jeszcze zapomniałam! Przecież po powstaniu Biedronki, powstała tam też drugą myjnia! Za Zagłoba. Obie myjnie działają nieprzerwanie do dziś. To jest nienajgorsze miejsce na mały biznes. Pewnie nie każdy, ale mało co tu znika. Oprócz kiosków ruchu, to chyba nic. Do Biedronki zjeżdża się masą ludzi spod Tomaszowa. Oprócz lokalnych klientów dochodza również przyjezdni.i jest ich więcej niż lokalsow. Pizzeria przecież też się jakoś trzyma. Zobaczymy jak będzie gdy PKO stąd zniknie, bo cały ten duży budynek jest na sprzedaż. Ogłoszenie chyba nawet na OLX chodzi. Mam cichą nadzieję, ze się wycofaja z tego, no ale już długo po wygranych przez PiS wyborach, chcą sprzedać :(

emeryt 29.07.2018 06:59
Nie skasują tutej banku PKO bo gdzie by emeryci odbierali chude emeryturki, chyba że przy Aldi zamontują bankomaty.

Co się stanie gdy sprzedadzą PKO przy Granicznej? 29.07.2018 12:33
W Warszawie na razie nie ma bankomatów przy ALDI. Przynajmniej na Radzymińskiej i na Gocławiu. Przy Alei Krakowskiej może być, bo tam też jest bardzo duża giełda kwiatow przy Bakalarskiej. Stoi chyba gdzieś obok ALDIego. Markety zwykle podpisują umowy z operatorami bankomatów na obecność w wielu sklepach od razu. Widząc organizacje tego marketu - że w sprawie byle dupereli trzeba kontaktować się z centralną, to tam przy Baklarskiej też nie sądzę by stał na terenie ALDiego. Bo manager konkretnego marketu nie jest po prosotu decyzyjny. Ale w Tomaszowie przy Langego bankomat jest już w Biedronce. Niestety od niedawna zamknięty. Tyle lat był całodobowy, nie był dewastowany. Teraz po "modernizacji" wyrzucili punkt ksero :( a bankomat zamkneli w sklepie. Biedra się zwija wieczorem, kasy nie wypłacisz. Kartą w Zagłobie za papierosy nie zapłacisz bo "od 20 złotych" Na szczęście jest państowy Orlen niedaleko. Obawiam się, że może zniknąć PKO z Granicznej :( Co będzie fatalne nie tylko dla emerytów. To jest też generator ruchu, jak Biedronka. Główny cel przyjazdu rolnika spod Tomaszowa to wizyta w banku plus zakupy w Biedronce, a przy okazji troche ciasta sobie kupi, samochód umuje (5 zł to już jest cena akceptowalna) I całý mechanizm sw.Antoniego / Panfil / Graniczna się kręci. Jeśli to mogłoby mieć jakieś znaczenie, to powinniśmy apelować do góry w PKO, by wycofała się z tej sprzedaży. Ludzie nieraz robią takie protesty. Chociaż e-maile powysyłać. By chociaż była świadomość, że jest to obiekt ważny dla lokalnej społeczności... By trafić do dokumentu PKO należy przekleić do Google: " WARUNKI PRZETARGU PISEMNEGO NIEOGRANICZONEGO Ul.Graniczna nr 9 3 45600 zł netto " To jest plik w PDFie. Kiedyś podobna oferta wisiała na OLXie.

P 27.07.2018 22:58
Że zdjęcia wynika, że to ul Zacisze

Rysiek 27.07.2018 17:27
Te płyty chodnikowe są jeszcze z epoki wczesnego Gomułki gada sąsiad a może by je przenieść do Skansenu Pilicy jako relikt po komunie.

Co je moje to je moje 27.07.2018 18:31
Płyty chodnikowe z tamtych czasów często lepsze od dzisiejszych. Zobaczymy jak montowane dzisiaj będą wyglądały za 5 lat. Krakowskie Przedmieście w Warszawie odpicowane w połowie pierwszej dekady XX w. nie wytrzymało nawet 20 lat. A co do płyt tutaj, to jeszcze rok temu takie leżały przed kamienicą pani Żydówki na św.Antoniego. Nie zmieniane od 50 lat. Dziura na dziurze. Czynsze ze sklepów się zbiera i to wszystko. O metr powierzchni przed sklepem się nie zatroszczy.

03.08.2018 02:27
Koło dworca PKS są z lat '30 ;-)

Elka 27.07.2018 13:19
nie bardzo w ogóle rozumiem, co autorce zgłoszenia przeszkadza. Potknęłaś się o coś? Przecież to jest na trawniku. W jakim celu tam włazisz?

Elka 27.07.2018 13:05
Na skrzyżowaniu św.Antoniego / Panfil / Graniczna akurat będzie wręcz przeciwnie. Bo co by miało zniknąć? Birski? Zdrowa żywność? Apteka? Aldi tego nie prowadzi, apteki też nie ma. Wręcz przeciwnie, akurat na tym skrzyżowaniu to z małego biznesu wręcz jeszcze coś się może pojawić bo market również generuje ruch, a nie wszystkie potrzeby zaspokaja. Po prostu obsługa wyspaecjalizowanych usług jest zbyt droga i trudna do ogarnięcia z centrali. Wystarczy zawuażyć że mimo istnienia Biedronki działają tam od lat 3 cukiernie! Birski, Mazurek i ta przy Wandy Panfil, sąsadująca z myjnią, frontem ustawiona do banku. Mało tego nie padł też duży sklep spożywczy, ten w budynku należącym niegdyś do Weltomu. Ten do którego wchodzi się - dość niewygodnie - po długich schodach. Więcej! spożywczak nie padł, a do tego powstał tuż obok sklep monopolowy Zagłoba! Także, rzeczywiście Twoje prognozy opierają się na miarodajnych i weryfikowalnych faktach :)) Aldi w tym miejscu - oprócz swoich plusów, bo jednak ten budynek jak widzę budowany z solidniejszego materiału i zagospodaruje nieużytki porośnięte krzakami, które były dotychczas, to Aldi nie proponuje jakiejś jakości której tomaszowianie by nie widzieli. Do tego ceny są wyższe niż w Lidlu, z jakością produktów - jeśli chodzi o przemysłówkę - dużo niższą niż w Lidlu. Tyle, że w Lidu jeśli coś ci się popsuje, to tak do 200 zł gdy pójdziesz z paragonem i wada jest widoczna na pierwszy rzut oka to koleś który w danej chwili zarządza obiektem oddaje Ci gotówke od ręki. W Aldi odpowiada Ci, że odpowiedzą za 2 tygodnie ...bo musi iść do rzeczoznawcy do centrali :) Masówka z Chin. Jeśli coś kosztuje parę groszy można machnąć ręką, ale Aldi jest droższe, proponując to samo co gdzie indziej badziewie. No zobaczymy, jakiegoś podniecenia po roku po otwarciu tego marketu, jakiegoś poniecenia wśród ludzi, nie przewiduje. "Ekspansja" tej marki w Polsce jest bardzo powolna. W Niemczech to jest drugi market po Lidlu, w Polsce ich sieć jest póki co mizerna. W Warszawie zaledwie trzy markety (w tym jeden przy Al.Krakowskiej, czy drodze dojazdowej z Tomaszowa, polecam zatrzymać się i samemu sobie ocenić. Owszem to nie jest buda, ale produkt oferowany nie jest wcale wyższej jakości) Przy II LO natomiast nie ma żadnego marketu, a małych punktów sprzedaży / usług zaczyna ubywać :( Biletów już co prawda kupować nie trzeba, ale by szybko kupić jakiś długopis, podpaski, czy pain killer, trzeba dymać do Biedronki aż pod Arenę Lodową :( Czyli z kilometr. Do tej pory można to było załatwić nawet podczas 5 minutowej przerwy. Jakość czegoś w tym miejscu się podwyższy? Na jakiej zasadzie? Że nie będzie niczego? Ponury minimalizm. To jest rzeczywiście tendencja w lokalnym handlu z której należy się cieszyć :( No ale cóż, mamy do czynienia z paniusią, której horyzont sięga granicy paznokci oprawionych w hybrydę.

Elka 28.07.2018 20:43
Mało tego, w pobliżu tego skrzyzownia z budujacym się marketem ALDI, tam jest też market Dino. A tuż obok polski sklepik spozywczy. Jak działał tak dziala. Także to nie jest tak, ze wszystko musi padać po wejściu marketów. W tym rejonie jedynie kiosków ruchu szkoda. I z powodu braku usług które świadczyły i z powodów sentymentalnych. Gazety jakieś drobne zabawki które za równowartość dzisiejszych 2 zl kupowało się po szkole, już nic nie pachnie tak świeżą prasą, tytoniem,proszkiem do prania.Tego szkoda. W kiosku mieliśmy teczkę na gazety i nawet jak się nie chciało to był obowiązek opróżniania jej. A skoro już za gazety z góry się zapalacilo no to trzeba było przeczytać. Opróżnianie tej teczki go był mój obowiązek w domu Na początku lat 90tych gdy zaczęto dodawać gadżety do prasy wszystko mi przypadało. Kalendarze, kubki, breloki, klapki. Tego żal.

Jolka 27.07.2018 12:29
To miejsce wygląda jak po uprzątnięciu budy-sklepu tomaszowskiego kupca, nie przebywam w tej dzielnicy ale tak mi się wydaje, pozostały podpórki betonowe pod słupy nośne konstrukcji tego cuda. Niebawem otworzą Aldi i można spodziewać się podobnych kasacji lokalnego biznesu w Tomaszowie! ludzie chcą kupować w ekstra lokalach.

maniek 28.07.2018 13:13
O ile kojarzę, to tam całkiem niedawno stała wiata przystankowa.

❤ tvn 27.07.2018 11:31
Bzdury, jakieś. Nie rozumiem dlaczego ta pani nie może sobie kupić samochodu.

ja 27.07.2018 11:24
To nie wygląda na teren przystanku a spółdzielni (jest przy bloku)

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 14:59 Liczba komentarzy: 4 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 5
Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia Jaki piasek budowlany wybrać do betonu a jaki do tynku
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama