Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 00:09
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Kierowco! Naucz się parkować

Wydawało się że zniesienie opłat parkingowych nieco ułatwi życie mieszkańcom naszego miasta, przynajmniej jeżeli chodzi o parkowanie. Niestety Tomaszowianie parkować nie umieją.

W dniu wczorajszym miałem wątpliwą przyjemność poszukiwania miejsca parkingowego w okilicach Urzędu Miasta (od strony budynku dawnej straży pożarnej). Moja wizyta w Urzędzie trwała dosłownie minutę (2 druki do pobrania z recepcji), jednak blisko kwadrans zajęło mi poszukiwanie miejsca w którym mógłbym postawić auto, gdyż duża część kierowców zamiast jednego miejsca parkingowego ma ochotę zająć dwa. Buractwo? Ignoranctwo? a może po prostu brak kultury?

 

Umiejętności polskich kierowców pozostawiają wiele do życzenia, ale jak widać wielu z nich nie tylko z przepisami ruchu drogowego ma na bakier, ale także  tak prosta czynność jak parkowanie prostopadłe stanowi ogromny problem dla wielu z nich. Panowie i Panie czy tak ciężko być kulturalnym kierowcą i zaparkować poprawnie tj. mniej więcej po środku miejsca parkingowego? Wszystkim ułatwi to życie.

 

Poniższe zdjęcie przedstawia tylko jednego z tak zdolnych "driverów".

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PiKa 30.10.2017 08:24
Zrobić płatne, ale mądrze: 15 do 30 minut gratis powyżej płatne. Karta tomaszowianina miała dawać zniżki w parkowaniu. Teraz mówi się już o kolejnej karcie - parkingowej (znowu płatnej!). Panie Prezydencie! Obiecywał Pan bezpłatne parkowanie! Wywiąż się chłopie z ze składanej obietnicy. Choć bezpłatnie na 15 minut (można przeprogramować parkometry) i zakoduj karty parkingowe na karcie tomaszowianina - już opłaconej!

mm 29.10.2017 17:33
napiszę jeszcze o parkingu niedaleko szkoły nr 1, gdzie parkują nauczycielki, szanowne panie proszę sobie po tym artykule przemyśleć jak parkujecie. prośbę kieruję również do pani adwokat z POW 17 z szarego Superba

Mieszkaniec 26.10.2017 20:37
Pod Carefourem tez tak parkowali niektorzy przed wprowadzeniem oplat za parkowanie. Teraz jest spokoj,mozna zaparkowac zawsze. Pracownicy szpitala parkuja na swoim parkingu pod szpitalem-tanszym :-)

Teraz odpowiedzmy sobie na pytanie 26.10.2017 20:26
Ile rowerów by się tam zmieściło? I ile stresu byśmy unikneli? W Sztokholmie, Rydze, Kopenhadze (w tych byłem), można? Dlaczego nie można w Tomaszowie?

varan 26.10.2017 20:20
A ja bym się akurat tego konkretnego jeepa aż tak bardzo nie czepiał. Jest to szerokie auto a na sąsiednie miejsce wystaje może z 5 cm samym tyłem. Kierowca sąsiedniego auta nie mógł wejść - to raczej wina zbyt wąskich miejsc, na których ledwo się mieszczą samochody typu dużych suvow czy vanów czy limuzyn, a gdzie miejsce na otworzenie drzwi? Tragedia to jest gdy jakiś matiz czy inny tego typu "krążownik " ma linię rozgraniczajaca dwa miejsca między kołami. A nie są to wcale rzadkie przypadki.

Kalosz 26.10.2017 19:05
Ludzie w Tomaszowie nie potrafią jeździć, to żadna nowość. Nawet w Opocznie się śmieją z ludzi zatrzymujących się przed pustym rondem, o parkowaniu pod marketami nie wspominając. Każdy niech patrzy na siebie i weźmie się za robotę, i naukę, bo jazda w tym mieście samochodem to udręka.

. 26.10.2017 20:20
Jakby w Opocznie nie była udręką. Pajacu.

Maly 26.10.2017 09:35
a czy autor zdjęcia zastanowił się czy w momencie kiedy własciciel przedstawionego pojazdu parkował miał mozliwość stanąć inaczej? wiele razy musiałem zatrzymac się na lini i "zająć" dwa miejsca parkingowe jak autor sugeruje, z tego tylko powodu że inne pojazdy również stanęły tak a nie inaczej.

Tu wcale 26.10.2017 11:40
nie chodzi o zaparkowanie na linii tylko nieliczenie się z gościem który wcześniej zaparkował wg. zdjęcia szare czy srebrne auto. Ot po prostu przyjechał burak uważający się za panisko wielką terenową bryką więc wrodzone lub nabyte dorobkiewiczowskie chamstwo pokryło patyną szare komórki ... Jak ten gość parkujący wcześniej ma dostać się do swego pojazdu. Straż miejska i Policja powinny jak najsurowiej tępić takich buroli. Ale jak znam życie to ktoś pochodzący z po0litycznej klasy "panów" lub ich koleś czyli jakiś pracownik urzędu miasta bo ta=m pracują sami kolesie partii "panów"!!!

Mogło być 26.10.2017 20:24
odwrotnie. Szary przyjechał po Cherokee i się wcisnął, bo jego wózek kosztował 4200 zł więc mu lakieru nie szkoda. Ja z takiego założenia często wychodzę. A dorobkiewiczem nie jestem. Zbieram w nocy graty, które sąsiedzi wystawiają przed zsypem. Wczoraj znalazłem czajnik, który w kerfurze kosztuje 120 zł.

mm 29.10.2017 17:31
znowu komentarz prostaka z kompleksami. sam jeżdżę SUV-em i zachowuję się normalnie, przepuszczam pieszych na przejściach itp. twoje brednie o terenówkach pajacu są dla mnie obelgą

XXX 25.10.2017 20:51
Bo to Polska właśnie....Smutne ale prawdziwe

. 25.10.2017 21:41
Och pajacu. W angielskim kampus, nie najgorszego uniwerku, auta porozrzucane po trawnikach. W Polsce nikt nawet by tam nie wiechal. Lecz swoje kompleksy.

Lolo 26.10.2017 08:19
To poczytaj o sytuacji w LDZ na uniwersytecie, przy wydziale ochrony środowiska... "pajacu"!

Konrad 25.10.2017 20:45
Rozwiazanie bardzo proste, dzialajace w innych krajach, mianowicie mandaty za zle parkowanie. Uwierzcie mi, szybko wszyscy nauczyliby sie parkowac pomiedzy liniami, a nie z linia miedzy kolami. Pozdro dla tych, ktorzy potrafia zaparkowac jak nalezy.

Kolarz 26.10.2017 08:22
A co jak ktoś przyjedzie i wczesniejsza osoba źle zaparkowała? Proste?

. 25.10.2017 19:53
Ale całkiem nowy Cherokee jest! Nic innego nie jest ważne.

mm 29.10.2017 17:28
znawco, to stary samochód

Robi 25.10.2017 19:31
Może ktoś sie w naszym mieście wezmie i zacznie naklejać takim kierowcą KARNEGO KUT... :) albo spuszczał im powietrze z koł

p 25.10.2017 19:13
koniecznie powrot parkometrow w centrum POW starostwie....tylko1zl za godzine bo w urzedach bankach czasem trudno zalatwic sprawe w pol godzinki...

tomi29 26.10.2017 04:49
ciekawe, że od kilkudziesięciu miesięcy wiadomo było że strefa będzie działała do końca września 2017, obietnice wyborcze i inne ble ble ble, i nie dało się przygotować tymczasowego rozwiązania? jeśli nie można korzystać z parkometrów bo firma je zabiera, to postawić kolesia który jak przez wiele lat w Łodzi będzie wydawał bileciki od razu na godzinę, a potem np. 3 zł za następną. Szybko okaże się kto tam parkuje czy petenci UM czy jego pracownicy. Wymyślane strefa A strefy B karty Tomaszowianina na zniżkę w parkowaniu, a po cholerę mi zniżka jak nie mam gdzie zaparkować. Opłaty nie są po to żeby zarabiać tylko żeby zwiększyć rotację na miejscach parkingowych. Rozwiązania pierwsza godzina gratis nie było w konsultacjach, za to inne nawzajem sie wykluczające propozycje.

Lolo 25.10.2017 17:14
A jest Pan autor artykułu pewny, że nie jest to spowodowane błędnym zaparkowania przez wcześniejszego kierownika? Łatwo naskoczyć na pierwszego z brzegu...

Ng 25.10.2017 17:13
Ja rozumiem, że czasami nie mamy wyjścia i pakujemy nieidealnie, bo np wczesniej inne samochody z prawej i z lewej źle zaparkowały i zostało nam miejsce takie, że jednymi kołami stoimy na jefnym miejscu parkingowym a drugimi już na sąsiednim. Ale zawsze to się zaczyna o pierwszego pacana, który parkuje jak furmanką w XIX wieku. Zajmowanie kopert przez osoby nieuprawnione. Tarasowanie wyjść ewakuacyjnych albo parkingów dla rowerów swoimi bryczkami to kolejna sprawa. Albo zastawianie od tyłu innego kierowcy, bo "przecież ja tylko stanąłem na 10 minut". Nieistotne, że ktoś te cenne 10 minut stracił czekając na delikwenta, żeby odjechał mu spod zderzaka. Zero umiejętności jazdy na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym, zero uprzejmości i kultury na drodze. Bo ciężko zwolnić przed kałużą, żeby nie ochlapać przechodnia? Albo zatrzymać sie/zwolnić by wpuścić kogoś z podporządkowanej? Jesteśmy kierowcami do bani. Tylko EOPy jeżdżą gorzej, niż my

Zrozpaczony 25.10.2017 16:38
Jestem za powrotem strefy platnego parkowania. Ludzie maja mozgi ale nie maja rozumu. Ludzie ktorzy pracuja w okolicach strefy platnego parkowania jak byky oplatt potrafili zostawic auto kawalek dalej czy tez przyjsc na pieszo teraz jak jest darmowe to podjezdzaja o godzinie 10 o stoja do 18. I teraz czlowiek chce podjechac cos zalatwic to nie moze. Ludzie sa naprawde baranami a co do mozgu to moze maja ale wielkosci pięty bociana!

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 14:59 Liczba komentarzy: 4 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 5
Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia Jaki piasek budowlany wybrać do betonu a jaki do tynku
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama