Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 05:16
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Rajd Rowerowy z Tomaszowa Mazowieckiego do Spały

Zapraszamy na Rajd Rowerowy z Tomaszowa Mazowieckiego do Spały

15.06.2019 roku o godz. 11:00

Start spod przejazdu kolejowego na ul. Spalskiej w Tomaszowie Mazowieckim

Powrót na godzinę 14:00

Ilość miejsc ograniczona

Zapisy do dnia 12 czerwca 2019 pod adresem e-mail: [email protected]

W razie niepogody rajd rowerowy zostaje odwołany. Każdy uczestnik musi mieć na sobie kamizelkę odblaskową oraz sprawny technicznie rower.

Uczestnictwo w rajdzie rowerowym jest bezpłatne.

Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w rajdzie rowerowym jedynie z rodzicem lub opiekunem.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Witold 17.06.2019 00:54
https://www.nasztomaszow.pl/wiadomosci/29724,rajd-rowerowy-z-tomaszowa-mazowieckiego-na-konewke Zachęcam do udziału teraz w tym rajdzie rowerowym ilość miejsc ograniczona do 40 osób.

Witold 16.06.2019 14:22
Ja również dziękuję wszystkim uczestnikom rajdu rowerowego za udział i zapraszam na kolejne organizowane wkrótce.

:) 16.06.2019 23:56
Dziekujemy

Rafał G 15.06.2019 17:47
Mieliśmy wodę do polewania się mineralną i jechaliśmy wolno nie ukrywam w Spale było gorąco ale przy okazji też pojechaliśmy na ten piknik militarny Pan Witold super się spisał życzę Panu Witoldowi jak najwięcej takich inicjatyw. Było nas 20 osób uczestników tego rajdu rowerowego.

:) 16.06.2019 23:56
Dziękuję za odpowiedź

Rafał G 15.06.2019 14:42
Dziękuję za super rajd rowerowy dzisiaj i pamiątkowy długopis Spały

? 15.06.2019 15:59
nie było za gorąco? Górniakowa wczoraj zasłabła przed występem. Pamiętać trzeba, że na taką wycieczkę mogą się zgłosić różni ludzie. Super, że się udało, ale w przyszłości może chociaż po 16stej?

? 15.06.2019 16:01
Zaznaczam, nie uczestniczyłem, a samą inicjatywę oceniam bardzo pozytywnie. Ale trochę się o Was bałem. Bo mam nadzieje, że to będzie cykliczne, a gdyby ktoś fiknął i musiała przyjechać karetka, na pewno obudziłby się chór krytykantów.

Witold 14.06.2019 23:15
Proszę osoby co się nie zapisały aby nie przyjeźdzały bo i tak nie wezmą udziału w rajdzie rowerowym.

Witold 12.06.2019 13:14
Taka drobna informacja ci co nie przysłali swojego imienia i nazwiska z zapisanych uczestników proszę o przesłanie bo przed rajdem rowerowym będzie czytana lista osób biorących udział w rajdzie.

Witold 10.06.2019 14:18
Zapisy na rajd rowerowy zostały zakończone osoby co się zapisały proszę o przybycie 10 minut przed początkiem rajdu aby ustalić szczegóły uczestnictwa.

! 11.06.2019 20:36
Świetnie! Dzięki!

Rafał G 06.06.2019 22:19
Moim zdaniem bardzo dobra inicjatywa ten rajd rowerowy każdy będzie mógł pojechać dla zdrowia na rowerze ci co zapisali się.

< 07.06.2019 01:34
I nie jakaś bardzo długa - wycieńczająca. Pan Witold jeśli znajdzie w sobie jeszcze trochę energii i nie zniechęci stękaczami, których zawsze w internecie jest sporo, i dogadłby się z kimś kto o okolicy mógłby ciekawie poopowiadać na kilku przystankach podczas trasy ... no to mamy zalążek pięknej imprezy, która może się stać cyklicznym wydarzeniem i to nie tylko podczas ciepłych pór roku. Zimy są coraz cieplejsze, podczas ostatniej tygodnie podczas których był śnieg można było policzyć na palcach jednej ręki, toteż to może trwać przez cały rok. Myślę (jako czytelnik)m że NaszTomaszow..pl na pewno by takiej inicjatywie przyklasnął i stał się forum środowiska rowerowego w Tomaszowie. A takiego brakuje. Spektrum działania - ogromne. Od wycieczek, przez edukacje, po szeroką grupę tomaszowian, która mogłaby zgłaszać władzom miasta kolejne pomysły na polepszenie infrastruktury rowerowej w mieście. To byłyby zazwyczaj mikro - w skali miasta - koszty, bo chodzi o takie sprawy - jak racjonalne ustawianie stojaków na rowery, ich funkcjonalny kształt, przez wprowadzanie na ulicach kontrpasów dla rowerzystów (ale nie tylko dla nich -po ulicach jeździ już Pani na elektrycznym wózku dla niepełnosprawnych - na razie robi to nielegalnie, czasem spowalniając ruch, ale innego wyjścia nie ma. Chodniki nadal są bardzo nieprzyjazne dla małych kółek), po budowę ścieżek rowerowych. W tych miejscach gdzie są najbardziej potrzebne, a nie tylko tam gdzie istniejąca ulica jest modernizowana i jest taki wymóg.

< 07.06.2019 02:06
Już teraz mnóstwo ludzi korzysta z roweru każdego dnia, nie tylko w weekendy w celach turystycznych a polityka miasta skierowana jest jedynie na turystykę. I ona powinna być wspierana, ale przede wszystkim interesy mieszkańców. Nie czarujmy się, że do Tomaszowa tylko by pojeździć na rowerze będzie zjeżdżać się Łódź, czy Warszawa. Ci którzy nie korzystają z samochodów, lub w weekendy chcą od nich odpocząć, wybierają tereny bliżej miejsca zamieszkania, a ci którzy uprawiają turystykę rowerową i wożą jednoślady na dachach aut, wybierają bardziej atrakcyjne tereny. Od czasu do czasu również poza Polską. Dlatego dziwię się, że postawiono przed laty na długą ścieżkę rowerową do Spały, a nie zdecydowano się - za te same pieniądze - stworzyć sieć ścieżek rowerowych w centrum Tomaszowa. Naprawdę :( Dziś - a jeżdżę codziennie - by przejechać centrum z zachodu na wschód, trzeba mocno się nagimanstykować i przynajmniej kilka razy złamać przepisy, będąc zmuszonym co chwilę wjeżdżać n a ulicę, potem na chodnik, by dostać się do ścieżki rowerowej. Tak jest na przykład pod kościołem św. Antoniego - probując przedostać się na ścieżkę wzdłuż ul. św. Antoniego :( Albo jadąc w drugą stronę i chcąc dostać się na plac Kościuszki - na przykład do apteki w tej kamienicy na wschodniej pierzei. Tam gdzie jest też ksero, „Wszystko za 1,5 zł” a na rogu ciekierna Mazurka i sklep Wedla. By przejechać zgodnie z prawem - czyli ulicą, można skręcić dopiero daleko za placem Koścouszki w alejach Piłsudskiego. Tak jak samochody. Dopiero potem wrócić na plac :( Przyu ksero i aptece, w ogóle przy całej tej pierzei, nie ma ani jednego stojaka na rowery. Jest jeden słup latarni :( By zaknąć rower w miarę bezpiecznie trzeba przedostać się na plac przez szpaler aut, zwykle dość szybko tam jeżdżących. Przepraszam, ale to są realia miast na Białorusi i Rosji. I plac Kościuszki i pasaż - nazwijmy go roboczo - przed pizzerią Capone było niedawno remontowany. Dlaczego nie stworzono paska dla rowerów? Efekt jest taki, że każdy jeździ na dziko, codziennie są awantury i ogólnie nieprzyjemnie jeździ się po centrum, bo decydentom rower kojarzy się z wycieczkami za miasto ewentualnie skakaniem po Małych Grotach. To bardzo zaprzańskie myślenie, nie biorące pod uwagę narawdę wielu ludzim których widać codziennie. Dla wielu rower na codzień, kojarzy się z wiejską kozą, czarną „ukrainą” z której korzysta tylko bidota. A ta ma przecież bezpłątne autobusy i styka. Krótkowzroczne, pełne stereotypów myślenie :(

Witold 05.06.2019 21:19
Regulamin rajdu rowerowego : Na trasie zabrania się: · spożywania alkoholu i innych środków odurzających, · zaśmiecania trasy rajdu oraz miejsc przyległych, · niszczenia przyrody, · indywidualnej jazdy rowerem bez opiekuna, · głośnego zachowywania się, · zbaczania z trasy Rajdu bez zgody organizatora.

:) 05.06.2019 22:05
No i pięknie!

Uczestnik 06.06.2019 07:16
Dodaj jeszcze zadania i obowiązki organizatora i będzie ok.

cyklista 06.06.2019 21:55
dodaj , dodaj będzie już znakomicie

Witold 05.06.2019 19:49
Właśnie jestem po rozmowie z kierownikiem Bunkra w Konewce i decyzja jest taka od osoby 5 zł za wejście obowiązuje ta zniżka tylko uczestników tego rajdu rowerowego. Decyzje ustalimy na początku rajdu czy pojedziemy tam czy nie.

Witold 05.06.2019 16:39
Zapisy zostały zakończone można jedynie jeszcze zapisać się na listę rezerwowych.

Witold 05.06.2019 00:01
Prowadzę również rozmowy z Bunkrem na Konewce jeśli wyrazą zgodę wtedy uczestników rajdu rowerowego czeka bezpłatne wejście do bunkra.

:) 05.06.2019 11:51
No i pięknie! W przyszłości też można też rozejrzeć się za jakimś historykiem regionalistą, który jeździ na rowerze i dałby radę poopowiadać trochę. Gratuluje pomysłu, a Pana zapał jest wzorem. Przynajmniej dla mnie. Dziękuję. Jednak są wśród nas ludzie, którzy mają to coś, tę iskrę w sobie. Bardzo to optymistyczne.

cykl 04.06.2019 23:41
Witek ile inicjatyw w Polsce mające w nazwie Rajd nie mają żadnego regulaminu i zasad ? jeden slownie : JEDEN - ten twój . Jak mozna nazwać coć takiego Rajdem ? Wyścigiem też nie , piknikiem też nie , cyklo warsztatem też nie , cyklem również, ani chellengem . Można to nazwać towarzyskim rowerowaniem bez zasad . wejdź sobie wielki organizatorze na obojetnie jaki portal o imprezach rowerowych i zerknij np na kiwiportal.pl i poczytaj oraz odpowiedz jaka z tych imprez nie ma formularzy i regulaminów. Tak to sobie możesz skrzyknąc ekipe na grilla i na Orlika (przepraszam regularnie grających ). Pamietam jak na jednym z rajdów dziecko uderzylo w drzewo przy trasie - tak tej samej .

d 04.06.2019 23:49
ale ktoś się uczepił :( Panie Witoldzie, nazwie Pan to wycieczką.

varan 05.06.2019 18:56
"Tak to sobie możesz skrzyknąc ekipe na grilla i na Orlika" To właśnie jest takie skrzyknięcie paru osób na przejażdżkę rowerową. Zrozum to człowieku ! "Pamietam jak na jednym z rajdów dziecko uderzyło w drzewo przy trasie - tak tej samej ." I co w związku z tym ? Uważasz że każdy z uczestników takiej imprezy powinien mieć osobistego asystenta / anioła stróża , który go będzie pilnował ? Gdy ktoś ulega wypadkowi odnosząc obrażenia dzwoni się po pogotowie. A gdyby dziecko nie uczestniczyło w rajdzie, to winny uderzenia w drzewo byłby leśnik, który 40 lat temu posadził drzewo ?

Witold 04.06.2019 15:20
Pozostało ostatnie 5 miejsc wolnych do zapisu w rajdzie rowerowym miejmy nadzieje,że pogoda nam dopisze.

Pozdrowionka i wszystkiego dobrego! 04.06.2019 16:54
No i pięknie.

Bckl 04.06.2019 12:29
Organizator? Program? Ubezpieczenie?. Bardzo ciekawa inicjatywa bez żadnych danych. Równie dobrze można się skrzyknąć na Facebooku

JJK 04.06.2019 13:54
Stęki, kwęki? Ktos wyszedł z inicjatywą by się spotkać na rowerach i gdzieś pojechać. Nie ja i nie będzie mnie tam, ale doceniam. Ciszyć się trzeba, że są nadal w Tomaszowie ludzie którzy chcą się spotykać. Nie na wódę, nie by steroryzowac miasto w piątkowy wieczór rykiem starych aut pędzących zameszkalymi uliczkami po 100-200 km / h. Jadą sobie na rowerach? Niech sobie jadą. Dobrej pogody życzę. Ubezpieczenie? Program? A ustalą sobie podczas spotkania. Wałówę może jeszcze oczekuj od pomysłodawcy. Wałówę, obowiązkową kontrolę każdego roweru pod odjazdem. Smemu nic się nie robi pewnie, ale do krytykowania pierwszy.

Pracus 04.06.2019 14:21
Człowieku słyszałeś kiedyś o wypadkach i zdarzeniach podczas rajdów pieszych kajakowych i rowerowych. Jeśli nie to myśl tak dalej

Do PRLowskich stękaczy 04.06.2019 16:45
Zluzuj majty złośliwcze. Będą jechać przeważnie ludzie dorośli, każdy potrafi zadbać o siebie. Stawiając 100 warunków formalnych można zgasić wszelką aktywność społeczną. Lepiej na rowery popopdziwiać piękno najbliższej przyrody niż coś takiego: Google (kopiuj i wklej, obejrzyj krótki filmik wideo) Hard Bass Tomaszów Mazowiecki 21.10.2011 Myślisz, że oni występowali do władz o zajęcie pasa drogowego?

Dziękuję Nie 04.06.2019 17:10
Człowieku nikt nie mówi o zgłoszeniach o zgoda h. A pasa ruchu..... Co ci do głowy przyszło? Mówię tylko że takie newsy i taki rodzaj działalności świadczy o braku szacunku dla osób w nim biorących. Rozumiem że jak coś się stanie to nas tu nie było a organizator nie miał ani zasad ani reguł nigdzie napisanych i podpisanych przez uczestnika. Rzucam hasło RAJD. a ty mi odpisz googlujac ile rajdów nie ma redulamonu. Stoi?

d 04.06.2019 17:36
nie. Bo to głupota. Jadą obie do Spały do której prowadzi ścieżka rowerowa, a od Tomaszowa dzieli 10 km i lecą stęki - że a to bez uregulowania na papierze, a to 3 godziny za krotko. Już tam ktoś zaproponował takim ludziom - kupić kurczaka i zjeść przy Polsacie w domu.

Witold 04.06.2019 14:23
Popieram w stu procentach twoją wypowiedź bo do krytykowanie wszyscy do inicjatyw nikt prawie.

Pracus 04.06.2019 14:36
Nawet jak na prywatnym towarzyskim kuligu zdąży się wypadek to też trzeba określić organizatora i przebieg lub trasę zabezpieczenia. . Ludzie wy jesteście kompletnym ignoratntami.

Antek 04.06.2019 14:42
Turniej w szachy, bierki czy brydża też ma organizatorów, miejsce inne sprawy. A jak ktoś zemdleje to też jest opis jak kto i gdzie udziela pomocy. Twórzcie dalej takie inicjatywy bez reguł i bez zabezpieczeń. Szybko wam się odechce gdy będziecie musieli spojrzeć poszkodowanym w oczy.

d 04.06.2019 16:47
No nie wiem czy Smolarek ten turniej w szachy tak wszędzie zgłasza :)) Apelować tylko do ludzi by mieli trochę odblasków na nogach, sprawny hamulec i to wszystko.

Pepi 04.06.2019 17:12
I zaufanie do organizatora

JJK 04.06.2019 19:22
nie większe jak do każdego kto Cię samochodem mija na drodze.

JJK 04.06.2019 19:21
To ja dziękuję, że zorganizował Pan tę wycieczkę. Nie mogę wziąć udziału, ale dobrze, że takie inicjatywy się pojawiają. Proszę się czasem nie zniechęcać stękaczami.

varan 04.06.2019 19:07
"Organizator? Program? Ubezpieczenie?" Myślę że organizator powinien także każdego uczestnika wyposażyć w lokalizator i flarę, co by się po drodze w lesie nie zagubił ;) Organizatorem jest zapewne autor tego newsa Program ? - to może ja napiszę: 1. 11:00 Wyjazd z TM do Spały 2. Kręcenie się na rowerach po Spale ;) 3. Powrót ze Spały do TM na 14:00 Ubezpieczenie. No bez przesady, toż to ma być przejażdżka rowerowa dorosłych osób na dystansie 7 km (tyle jest od przejazdu kolejowego do Spały) i z powrotem. Wymóg opiekuna dla niepełnoletnich jest w zupełności wystarczający przy tego typu inicjatywie. Jak dla mnie nawet kamizelki odblaskowe przy przejażdżce w godz 11-14 są zwyczajnie zbędne.

ff 04.06.2019 19:12
no i pięknie. Trzy osoby przynajmniej w obronie. Przynajmniej jedna czyli ja w ogóle nie związana z impreza (bo nie mogę, pracuję)

Filip Pichola 04.06.2019 20:16
Taka prawda inicjatywa super i oby więcej takich rajdów rowerowych Witold w naszym mieście bo naprawdę dzięki temu możemy odpocząć od codziennych obowiązków i pojechać na wycieczkę.

? 04.06.2019 19:37
Lepiej tak się bawić? https://www.nasztomaszow.pl/wiadomosci/29620,niebezpieczna-i-glupia-zabawa

Opinie

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Dzisiejsze głosowania nad udzieleniem absolutorium i wotum zaufania dla Starosty Powiatu Tomaszowskiego trudno nazwać inaczej niż... cyrkiem. Ostatecznie, Dariusz Kowalczyk zarówno jednego, jak i drugiego nie uzyskał, bo... Mariusz Węgrzynowski i radni PiS zagłosowali przeciwko budżetowi, który sami... realizowali. Z kolei radni Koalicji Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co de facto oznacza również głosowanie przeciw), mimo że wcześniej budżet i jego zmiany przyjmowali właściwie bezdyskusyjnie. Węgrzynowski przy okazji potwierdził, że odwołanie go było jak najbardziej uzasadnione. Dyskusja toczyła się głównie wokół peanów na własną cześć, wygłaszanych przez Węgrzynowskiego. Data dodania artykułu: 24.06.2026 16:49 Liczba komentarzy: 2 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Auto prywatne czy z komisu — co wybrać? Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Żar nadciąga nad Tomaszów. NFZ ostrzega: upał może zabić Nowe ekopracownie w Tomaszowie. Dwie szkoły z dofinansowaniem na nowoczesne wyposażenie Jak zapewnić dziecku opiekę w wakacje, gdy rodzice pracują? Sprawdźcie ofertę półkolonii! Wianki popłynęły Wolbórką. Biesiada Świętojańska połączyła tradycję, muzykę i rodzinną zabawę Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Filmowy początek wakacji w Heliosie. Supergirl, Minionki, horrory i wielkie powroty na ekran Biznesowe spotkanie na wysokości: jak nowoczesny taras widokowy w Warszawie robi wrażenie na klientach? 24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Rys Treść komentarza: Nie ma się czym jarać,Walne odwołane! Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Szczepan Treść komentarza: Wojewoda powinien rozgonić te tuzy, wyznaczyć Komisarza i ogłosić nowe wybory. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jeśli ktoś interesuje się losami swojej SM to nie głosuje przez pełnomocnika tylko osobiście przychodzi na zebranie i świadomie podejmuje decyzję. Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Marek Treść komentarza: Prezes który nie jest nawet członkiem Spółdzielni wypowiada się jakby był udzielnym księciem ,a SM to jego własność. A to tylko menedżer wynajęty przez członków. I nikt więcej. Kampania na Walne tylko dla swoich ekipy trzymającej władzę to jawne już łamanie wszelkiej przyzwoitości. Ale najlepszy hit to pracownicy Przodownika dzwoniący i pukający po ludziach by przyjść i im robotę ratować, bo im teraz tak dobrze i miło :) . Powariowali niektórzy w tej Spółdzielni :) Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Mieszczuch Treść komentarza: Mozna dodać zapytanie. Jaka kwota została wydana na kolorowa kartke, która dostarczona została do mieszkańców spółdzielni z nazwiskami obecnej rady i systemem głosowania? Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem
Reklama
Reklama
Wózek inwalidzki Meyra SMART F WERSJA STAB

Wózek inwalidzki Meyra SMART F WERSJA STAB

Cena: Do negocjacji Aktywny wózek inwalidzki dopasowany do potrzeb użytkownikaW naszej ofercie dostępny jest lekki, aluminiowy wózek inwalidzki, zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią mobilność, wygodę i możliwość indywidualnego dopasowania sprzętu do codziennego funkcjonowania.Wózek posiada składaną krzyżakowo ramę aluminiową, zintegrowany z ramą podnóżek oraz możliwość wyboru przedniej części ramy — z przewężeniem lub bez. Dostępne są także trzy długości ramy, co pozwala lepiej dopasować konstrukcję do wzrostu, sylwetki i sposobu poruszania się użytkownika.Komfort jazdy zwiększa oparcie z regulacją napięcia pasami, poduszka siedziska oraz możliwość regulacji środka ciężkości, kąta i wysokości siedziska. Do wyboru są różne rozmiary i rodzaje kółek przednich, szeroka gama kół tylnych na szybkozłączkach, a także kamber 0,5° lub 3°. Wózek można wyposażyć w ciągi aluminiowe lub stalowe oraz hamulce dociskowe pionowe albo poziome.To sprzęt, który można skonfigurować bardzo indywidualnie — od koloru ramy i tapicerki, przez rodzaj rączek do pchania, po rozwiązania dla osób z większymi potrzebami stabilizacji. Dostępne są m.in. tapicerki oddychające, ciągi dla tetra- i paraplegików, zagłówek, pas, kamizelka, klin, pasy odwodzące nogi, kółka podporowe, osłony na szprychy, śpiwór oraz plecak.Wózek wyposażony jest również w boczek aktywny, jednoczęściowy stopień podnóżka oraz pas podudzia. Dzięki szerokiej gamie opcji może być dopasowany zarówno do użytkownika aktywnego, jak i osoby wymagającej dodatkowego wsparcia w codziennym poruszaniu się.Z pełną ofertą wózków inwalidzkich można zapoznać się w naszym punkcie zaopatrzenia medycznego:Twój Sklep MedycznyTomaszów Mazowiecki, ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz montaż i dostawy bezpośrednio do domów pacjentów. 

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama