Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 20:52
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Zawsze warto pomagać. Po pożarze człowiek mieszka w komórce

Wczoraj napisała do mnie mieszkanka Tomaszowa z prośbą o wsparcie dla 80 letniego Pana, któremu w poniedziałek Wielkanocny spalił się dom. Dziś pojechałem, aby zobaczyć jaka pomoc jest potrzebna i co mogę zrobić. To co zobaczyłem mną wstrząsnęło! -0 pisze na swoim profilu Fb, radny Adrian Witczak

Dom Pana Stanisława przy ul. B. Głowackiego został doszczętnie zniszczony przez pożar. Do tej pory otrzymał pomoc w formie zasiłku w wysokości 500 zł. Pan Stanisław informował, iż prosił o lokal zastępczy lub miejsce w Domu Pomocy Społecznej, lecz miasto odmówiło. Został poinformowany, iż ma za duży dochód - 1800 zł emerytury. Przepracował 40 lat w naszym mieście, w Wistomie.

Śpi obecnie w komórce, która ocalała z pożaru. Zobaczcie na zdjęciach! Przebywa w warunkach uwłaczających godności człowieka. Choruje m.in. na cukrzycę. Wodę gotuje na zewnątrz na małej butli gazowej.

Jego pies trafił do schroniska, ale dziś wrócił ku zadowoleniu Pana Stanisława i oczywiście psa.

Przygotowałem, interpelację do Pana Prezydenta z prośbą o podjęcie pilnych działań i informację jakie czynności zostały podjęte. W poniedziałek złożę za pośrednictwem Biura Rady Miejskiej. Ta sprawa nie może czekać!

Jeśli się nie uda otrzymać wsparcia ze strony Miasta wraz z Radną Barbara Klatka mamy pomysł na pomoc dla Pana Stanisława!

Będziemy potrzebować Waszego wsparcia! Bardzo liczę na Waszą pomoc! Kochani udostępniajcie!

Zachęcamy Was oczywiście do wsparcia starszego człowieka. Klikając w tym miejscu traficie na zbiórkę na portalu Pomagam.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Do Pana Adrana Witczaka 27.06.2019 21:19
794 363 810 gość z Pabianic odda dwa działające telewizory Philipsa z dekoderami do telewizji cyfrowej. Jeździcie do Łodzi codziennie prywatnymi autami. Wystarczy tylko chcieć rzeczywiście pomóc.

. 27.06.2019 21:21
za darmo, by było jasne. Zaznacza jedynie, że „osobie potrzebującej”

Szymek 26.06.2019 09:38
Ponieważ picie alkoholu w drewnianej chałupie zagraża życiu i zdrowiu pijących, dlatego uważam, że konieczne jest by Prezydent Miasta zadbał o tych biednych ludzi i zafundował im porządne ognioodporne mieszkania z zasobow TTBS-u.

Jasio 24.06.2019 11:24
Jasio: tego nie wiemy, czy będzie potrzebować. A gdyby ten Pan już całkowicie nie mógł sobie radzić samemu, to myślę, że powinni go wtedy przyjąć do DPS , zwłaszcza, że ma swój dochód. Wtedy Opieka Społeczna dopłaca do pobytu tylko brakująca część. Są wszak pensjonariusze ,którzy wogóle nie maja dochodu i Opieka płaci wtedy całość kosztów pobytu. Nie został teraz przyjęty ,bo podejrzewam, że obecnie stan zdrowia nie jest wymagający stałej pomocy.

Ewa 24.06.2019 11:05
To jest starsza osoba za chwilę będzie potrzebować innej pomocy nie tyko dachu nad głową i tu jest potrzebny Dom Pomocny

? 24.06.2019 09:32
Na co ta zbiórka jest? No ok załóżmy że ubierają nawet dziesięć tysięcy i na co to jest? Na nowy dom? Nie wystarczy. Pan jest sam, za jakiś czas będzie mniej sprawny. Dla takiej osoby bloki, najlepiej na parterze, to najlepsze rozwiązanie. Zima odsniezone, ogrzanie, wody nie trzeba nosić. Jeśli nie jest konfliktów to i sąsiad od czasu do czasu w czymś pomoże. Pies nie jest problemem. Odpalić zebractwo internetowe zilustrowane kilkoma zdjęciami najłatwiej. Tyle że to żadna pmoc. Jednorazowy datek do skonsumowania w pół roku.

Jasio 24.06.2019 08:18
Jasio: proszę zapoznać sie najpierw z ofertami wynajmu mieszkania np" na OLX a potem cokolwiek pisać. Obecnie są oferty umeblowanych kawalerek np 800 zł. 750 zł. Jest oferta za 800zł miesięcznie już z wliczonym czynszem. No, ale proszę Państwa : prąd. gaz ,woda itd to każdy płaci. Ten Pan też kupuje gaz z butli z tego co widzę, a z sieci jest tańszy. To są media,które mogę kupować, ale nie muszę. Telewizja. kablówka...o czym Państwo piszecie. Jak ktoś żyje na stercie desek ,to myśli o kablówce. Ja mówie o dachu nad głową, lazience żeby było sie gdzie umyć i godnie żyć a nie jak jakiś zwierz z lasu. Pozostałe 1000 zl. można przeznaczyć właśnie na opłatę niezbędnych mediów i na życie. Moja mama ma 800 zł emerytury i płaci do TBSS 200 zł czynszu. Ile jej zostaje na życie ?Też musi zapłacic prad, gaz . Powinna już nie żyć, bo ma za mało pieniędzy. To, że starszy człowiek. Z tego co wiem właśnie starsze osoby regularnie płaca ,to co muszą. Z młodymi bywa różnie, dziś pracuje w TM ,jutro gdzie indziej. Właściciel mieszkania ma mniejsze ryzyko wynajmu mieszkania osobie ze stałym dochodem.

Yeti 24.06.2019 09:25
Mądrze napisane. Dużo zdrowia dla Mamy! PS. Kablówki nie trzeba mieć by odbierać 20 kanałów, w tym te w Polsce najpopularniejsze. Za darmo. Niech Adrian Witczak poświęci lepiej Panu z Głowackiego kilka godzin i zainstaluje mu dekoder DVB-T (100-150 zł), a na balkonie wynajmowanego mieszkania zawiesi dłuższą antenę kierunkowa bo taka w Tomaszowie daje gwarancję odbioru TV z nadajnika z Przysluchy. Koszty wraz z używanym starszym telewizorem (sam takiego używam. Polecam Philipsy i Sony), to jest max 500 zł. Nie zawsze pieniądze załatwiają sprawę. Gosc ma 1800 zł emerytury, wystarczy mu pomóc przy wynajeciu czegos, by go nie oszukano na starcie, trochę podszkolić z prostych technologii po cyfryzacji i to wszystko. Pogorzelisko uprzatnac i niech sobie sądzi na nim marchew i bawi się z psem latem. Nie tylko pokazowki. Adrian zastanów się! Po tym jak już nie strzyzesz się jak głupek na koguta, czas ys też przyjrzał się jak żyją zwykli ludzie.

Jasio 23.06.2019 08:30
Jasio: dlaczego ten Pan nie wynajmie sobie np: kawalerki w bloku? albo chociażby mieszkanka w jakiejś oficynce w kamienicy ?

. 23.06.2019 08:53
O tym samym pomyślałem. 1800 zł w Tomaszowie to są dobre pieniądze.

varan 23.06.2019 18:31
Nie no jasne, takie kokosy że hoho! Poza tym nie wiadomo czy to kwota brutto czy netto. Zanim zaczniecie pisać głupoty, to może najpierw sprawdżcie ceny wynajmu. Ja sprawdziłem, za dziuplę 21 metrową ktoś woła 750 zł + 250 zł czynsz + prąd i gaz, więc mamy kwotę około 1150 zł/miesiąc. Pozostałe najtańsze oferty, w sumie, oscylują w okolicach 1250-1500 zł. A trzeba powiedzieć że nie ma słowa o opłatach za tv, czy są zawarte w czynszu czy nie. Jeśli nie, to dochodzi kolejne 40-50 zł za kablówkę. Doliczcie sobie wykup leków i pozostaje żyć powietrzem. A zapomniałem, są przecież "szczaw i mirabelki".

. 24.06.2019 03:43
No trochę masz racji. Przepraszam. Poza tym mając 80 lat on może już nie ogarniać nawet bankomatu i nie ma się co dziwić. Chociaż większość wistomiaków jeśli chodzi o zdrowie nie narzeka czy nie narzekała, bo siarczek ich zakonserwował (opinia potwierdzona - setki respondentów, i można już powiedzieć, że będąca kanonem w tomaszologii ), no to jednak jakieś życiowe stresy często wypływają na układ nerwowy tak, że głowa w wieku 80 lat już nie ta. Ponadto, biorąc pod uwagę, że wielu wynajmujących kawalerki to buraki i z grubsza recz biorąc złodzieje, to z trzy razy byłby oszukany przed tym zanim by wynajął. Pobrana byłaby kaucja, a jeszcze zanim by się wprowadził paniusia wycofałaby się mówiąc mu, że przez telefon nie widziała, że on taki stary. I to jego wina bo mógł zrobić wideokonferencje i się pokazać. Tym bardziej, że Orange dawał na weekend po Bożym Ciele, 10 GB za free po wpisaniu kodu USSD. A zresztą ona nie ma czasu bo pakuje się na last minute do Sharm El Sheikh za 1500 zł (czyli ta jego kaucja), za tydzień, łącznie z przelotami. Wprawdzie z Modlina, ale ona wie jak z Zachodniego dojechać bez biletu, więc tylko 5 dych (za bilet do i potem z Wawy), w plecy. Młodzi, fajni, nowocześni ery postkapitalizmu, po 3RP. Ale 1200 zł za dziuple o której piszesz (rozumiem, że kawalerka? Dziupla, ale mieszkałby sam. To nie jest tak źle. W Wawi możesz sobie większy pokój z Ukraińcami wynająć) Może sąsiad apartamentowiec pokazując ludzką twarz zaoferowałby kawalerkę dla starszego Pana. Nie mówię, że za darmo, ale za 800-900 zł na pewno by nie stracili? Stara drewniana buda na pewno nie pasowała im jako krajobraz, więc i tak zyskali. Hm?

:( 23.06.2019 07:30
Te tysiąc pińcet złotych na które żebrzą Witczak z palcem w *** mógłby mu dać od ręki. Mamy do czynienia z prowincjonalnym PRem.

. 23.06.2019 04:12
W tle za chatka widać przyczynę problemów pana 80latka.

varan 23.06.2019 18:38
Zgadzam się w 100 %.

Gość 22.06.2019 20:35
To pan radny nie wie, ze to rada miasta uchwała kryteria przyznawania mieszkań?

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 14:59 Liczba komentarzy: 1 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia Jaki piasek budowlany wybrać do betonu a jaki do tynku Upał zamiast akademii. Prezydent apeluje: zakończenia roku szkolnego tylko w niezbędnym minimum Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda 26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa Auto prywatne czy z komisu — co wybrać? Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał.
Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Dzisiejsze głosowania nad udzieleniem absolutorium i wotum zaufania dla Starosty Powiatu Tomaszowskiego trudno nazwać inaczej niż... cyrkiem. Ostatecznie, Dariusz Kowalczyk zarówno jednego, jak i drugiego nie uzyskał, bo... Mariusz Węgrzynowski i radni PiS zagłosowali przeciwko budżetowi, który sami... realizowali. Z kolei radni Koalicji Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co de facto oznacza również głosowanie przeciw), mimo że wcześniej budżet i jego zmiany przyjmowali właściwie bezdyskusyjnie. Węgrzynowski przy okazji potwierdził, że odwołanie go było jak najbardziej uzasadnione. Dyskusja toczyła się głównie wokół peanów na własną cześć, wygłaszanych przez Węgrzynowskiego.
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Julia Treść komentarza: Zapraszamy do Będkowa, tu się dzieje. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Dawno nie zaglądałem do tego portalu. Ale po przeczytaniu tej informacji muszę pochwalić Burmistrza Inowłodza. Dobra robota Szanowny Bogdanie. Źródło komentarza: Inowłódz z nadwyżką i absolutorium. Radni udzielili burmistrzowi Bogdanowi Kąckiemu wotum zaufania Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Mistrzu: ani wojewoda ani komisarz nie zmieni czerwonej mentalności wyborców. Tak już mają i z tym czerwoniastym poglądem zejdą z tego świata. Ktoś będzie im pluł w oczy, a oni będą mówić, że deszcz pada. Tak ich wychowała komuna. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Samorządowe szumowiny uratowali ten samorządowy wrzód na d... I tak będzie w Polsce jeszcze długo. Te samorządy, to zwykła spolaczana szmira. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Znacznie poważniejsze jest pytanie czy tzw. fachowcy dobrej zmiany mają kwalifikacje i kompetencje zawodowe do zajmowania stanowisk na których pobierają wynagrodzenia? Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.
Reklama
Reklama
Łóżko rehabilitacyjne  Elbur PB 337

Łóżko rehabilitacyjne Elbur PB 337

Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz montaż gratisNa zdjęciu: Łóżko PB 337 w wykonaniu standardowym w kolorze buk. Akcesoria: stolik Rubens 3 w kolorze buk.Łóżko PB 337 jest szczególnym łóżkiem do opieki długoterminowej, które w przeciwieństwie do klasycznych łóżek posiada możliwość opuszczenia krawędzi leża do poziomu ok. 23 cm. Niskie, dolne położenie leża ułatwia dostęp osobom z problemami z koordynacją ruchową i zwiększa bezpieczeństwo pacjenta nawet przy opuszczonych barierkach bocznych.Więcej informacjiKolory standardowe: DETALE PRODUKTU:1. Położenie leża 23 cm od podłogi4. Solidne koło z hamulcem2. Zabudowane napędy podnoszenia łóżka5. Pilot z blokadą poszczególnych funkcji3. Leże z regulacją twardości6. Dodatkowa regulacja za pomocą rastomatu OPCJE:zmiana wypełnienia leża • zmiana długości leża • zmiana kolorystykiPODSTAWOWE DANE TECHNICZNEBezpieczne obciążenie robocze175 kgMaksymalna waga użytkownika140 kgRegulacja wysokości leża:od 23 do 63 cmRegulacja segmentu oparcia pleców:0 ÷ 70°Regulacja segmentu oparcia podudzi:0 ÷ 20°Wymiary zewnętrzne długość × szerokość:219 × 102 cmPrześwit pod łóżkiem:ok. 7 cmCiężar całkowity:101,4 kgKółka jezdne:100 mm z hamulcem FUNKCJEDO POBRANIA: Karta produktu PB-337 [PDF]

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama