Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 19:43
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Listy czytelników: prosimy o interwencję w Parku Bulwary

Witam, mieszkam w Tomaszowie i często odwiedzam Park Bulwary z córką. Znajduje się w nim plac zabaw dla dzieci, na który mamy najbliżej. Wychodzę z prośbą w trosce o dzieci jak i dorosłych o zamontowanie dodatkowej kamery w okolicach domku na placu zabaw. W weekendy przebywa tam niesforna młodzież, (bo żadna kamera ich nie widzi) i robią co chcą. Po tych "zabawach" zostawia po sobie śmieci w postaci igieł dożylnych (które mogą nieść za sobą straszne choroby) rozbitych butelek i paczek po papierosach. Ewentualnie proszę o częstsze sprzątanie. Na plac zabaw przychodzą małe i duże dzieci. Jedno się przewróci na taki "odpad" i nieszczęście murowane

.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Niki 14.11.2019 12:39
Weszło bezstresowe chowanie dzieci to jest. Młodzież czy nastolatek też dziecko. Więc będzie ktoś stresować?! Wszyscy urzędnicy państwowi są zawsze tam gdzie niepowinni bo tam gdzie się coś dzieje to brak. Plac bulwary? A jak wyglądają place na muszli? Jeszcze trochę i będą to place strachow. Po co coś robić a później zostawić na pastwę losu albo w zapomnienie. Rewitalizacja miasta to i placów zabaw. Bo tego w naszym mieście nadal jak na lekarstwo. Stworzyć policję obywatelska co wyreczy władze od ich obowiązku zapewnienia bezpieczeństwa w naszym mieście a zwłaszcza tam gdzie chadzaja najmniejsi i najbardziej bezbronni-czyli nasze pociechy. Bo kto im zapewni bezpieczeństwo jeśli nie my sami? Niestety Polskie prawo ma wiele braków i zostawię wiele do życzenia. Bo nie ma kompetentnych ludzi którzy tym się zajmoja. A dla tej biednej młodzieży mogli by wymyślec coś co ich zajmie na tyle by nie mosieli przesiadywac na płacach i psuć. Oni też potrzebują miejsca dla siebie. Pomyślcie również o nich. Najlepsza kara za to co robią będzie znalezienia im w ramach zadośćuczynienia odrobka w parku.. Pomoc dziecka lub seniorom...

Elio 11.11.2019 15:55
Igły to nie Jest jedyny problem proszę wejść do domku i zobaczyć co jest tam wymalowane w środku wulgarne karykatury w dwuznacznych sytuacjach ja już niekozystam z dzieckiem z tego placu zabaw

? 12.11.2019 15:38
Dlaczego odmawiasz ludziom prawa do twórczości artystycznej? Że mają mniej pieniędzy, to uważasz, że pozbawieni są tęsknoty za pięknem?

Elio 12.11.2019 21:47
To klasyfikuje się do pornografii masz dzieci

Miron 11.11.2019 10:02
To bylo do przewidzenia...niestety Bulwary maja zla slawe,ciagna tam nadal nieciekawe typy.

Jaro k 09.11.2019 06:29
Tomaszów zawsze był brudny. Zobaczcie ul. Warszawską i te super zatoczki dla aut trawniki rozjezdzone, tylko idiota to zaprojektowal, a drugi pajac odebral? Za to ludwików gdzie mieszka Witko jest sprzatany rwgularnie. Trawe z rolki rozkladaja w TM w listopadzie normalnie komuna wracs. Kto żyw ucieka z tej dziury

cykory ze Straży Miejskiej 07.11.2019 16:57
Tam Straż Miejska boi się interweniować. Woli czekać na telefony od stetryczałych konfidentów z bloku na Polnej (naprzeciw kebaba) i pędzić w try miga, aby ukarać mandatem jakiegoś kierowcę, który tam się zatrzyma.Tak, zatrzymanie się na minutę, aby odebrać z baru kebaba lub wykonać w tej okolicy jakąś usługę, to zbrodnia niesłychana. Za to na Bulwarach hulaj dusza...

Mamuska 07.11.2019 12:37
Dla mnie w ogóle porażka że ten park jest cały odsłonięty latem jest tak rozgrzany że nie mozna z niego korzystać bo wszystko gorace, ale fontanny w cieniu schowane

Straż miejska ani policja 07.11.2019 10:43
nie reaguje na to co robią w miejscach publicznych czy to nieletni, czy dorośli. Pomimo obowiązujących przepisów prawa wszędzie widać młodzież szkół średnich a czasem i młodszych z papierosami normalnymi lub elektronicznymi. Często w parkach "siedzą" na oparciach ławek z buciorami na siedziskach, plują dookoła siebie jakby mieli ślinotok, to przecież też jest zanieczyszczanie miejsc publicznych podpadające pod wykroczenie i mandat. Czy służby mundurowe mają dopiero reagować kiedy ktoś po nich zadzwoni??? Przecież jadąc patrolem przez miasto widzą nie raz i nie dwa, zachowanie innych ludzi. To ich obowiązek aby reagować, a obecnie kiedy wielu takich buraków uważa, że może wszystko i wszędzie to powinno kończyć się na mandacie, nie na pouczaniu. Jeśli na placu zabaw leżą igły do zastrzyków to jest realne zagrożenie dla zdrowia i życia.

Aga 07.11.2019 13:06
Pewnie nie mogą tam dojechać radiowozem, a na pieszo strach!

Rzecz w tym 07.11.2019 13:31
że patroli pieszych obecnie jak na lekarstwo, a i owszem radiowóz nie wszędzie może wjechać. Za to straż miejska ma patrol rowerowy mogą też pieszo tam i w wiele innych miejsc dotrzeć. Trzeba tylko chcieć. 20 czy 30 lat wstecz może szału nie było, jednak patrole piesze były czymś normalnym. Młodzież nie miała też takich pomysłów aby pewne rzeczy robić w miejscach publicznych. Teraz wulgaryzmy wykrzykiwane na całe gardło, picie i palenie np. w parku jest na porządku dziennym.

m&m 08.11.2019 08:36
Gadanie, że 20 lat temu była kulturka i wszystko było lepiej pilnowane można włożyć między bajki dla ludzi z krótką pamięcią. Standardy bezpieczeństwa podniosły się znacznie i jak to można w ogóle porównywać. Młodzież kiedyś była inna? Ja tam pamiętam czasy, kiedy byłem młodzieżą i chlało się wina, paliło szlugi w klatce a na mieście można było sobie na pewno na więcej pozwolić. To był inny świat. Polska to naprawdę bezpieczny kraj. A 20 czy 30 lat temu takim krajem nie była. A młodzież jest zawsze taka sama.

TM 09.11.2019 08:01
To prawda. 20 lat temu TM był jednym z najniebezpieczniejszych miast w Polsce. Na bulwarach można było dostać nie tylko w zęby, ale i pod żebro. To samo na muszli i innych parkach. Nie wspominając ulicy Warszawskiej, Niskiej, czy Polnej. Żyjemy w zupełnie innym kraju i tylko od nas zależy, jak on wygląda. Jak widzisz pijanych, czy naćpanych - wezwij policję- może uratujesz tym komuś życie. Widzisz śmiecącego na ulicy - zwróć mu uwagę, normalnie, bez k... na ustach. Przepuść starszą osobę w kolejce, albo kobietę w ciąży- zrobi ci się miło, nie udawaj, że nie widzisz. Rozjeżdża ktoś trawnik - reaguj, to z Twoich pieniędzy zostało zrobione i z Twoich pieniędzy zostanie naprawione.

WuPe 12.11.2019 15:30
A mnie się wydaje, że obecnie nikt wieczorem w naszym mieście nie odważy się wychodzić i stąd ta różnica. To nie zasługa bynajmniej policji, bo patroli u nas nie ma, ale obywateli, którzy nie mogąc czuć się wieczorem komfortowo, po prostu w domach pozostają. Jest potwornie niebezpiecznie jak nigdy wcześniej. Kiedyś działała na naszym terenie łódzka ośmiornica, która potrafiła wykonać wyrok w biały dzień, teraz to byle gówniarz naćpany dopalaczami jest w stanie wysłać cię na drugi świat.

m&m 13.11.2019 08:11
Bzdura. Przypominam jak np. 20 lat temu wyglądały ogródki na tomaszowskim placu. Sam byłem świadkiem paru "zadymek" w okolicach sławnych parasoli. Dziś takie sceny się nie zdarzają. To niewyobrażalne, żeby takie rzeczy dziś nie kończyły się zatrzymaniem po paru minutach. Kiedyś to był standard. Pamiętam awantury pomiędzy osiedlami. Dziś takie rzeczy brzmią jak miejskie legendy, ale pamiętam nyski ganiające chuliganów między blokami. Kto w ogóle kojarzy dziś takie coś. Pamiętam jak wyglądały tomaszowskie "kluby". Stracić zęby było łatwiej niż z kimś zatańczyć. Dziś pewnie są też jakieś incydenty, ale to nie ta skala. A , że młodzież wali dopalacze i niszczy place zabaw, no to nie żyjemy w raju. Sam piszesz, że skończyła się moda na pseudo i nie pseudo gangsterkę, bo była ośmiornica a teraz zostali naćpani gówniarze.. Wolę żyć w mieście, gdzie nie wykonuje się wyroków w biały dzień a gówniarze będą zawsze, bo hormony buzują i wydaje się takim, że życie stoi otworem. Chyba każde pokolenie tak ma, że w pewnym wieku wpada w fazę pt: ...aaa Panie kiedyś to było..... Ano było. Syf, kiła i mogiła.

WuPe 12.11.2019 15:20
Piszesz tak jakbyś czytał policyjne agitacyjne prezentacje i na nich opierał swój wywód... Kiedyś w Tomaszowie nie dało się ,,wyjść na miasto" i nie zauważyć patrolu. Pamiętam, że czasem nawet były to patrole mieszane z żandarmerią, szczególnie w nocy. Dziś partoli nie ma.

. 07.11.2019 15:09
Sama się tam bujnij!

SA.cję 07.11.2019 15:03
Są inne ważniejsze incydenty na mieście dla interwencji policyjnych. Masz problem bądź świadkiem zdarzenia, wtedy dzwoń na policję, staż miejską. Zapobiegaj... a nie smuć i tylko narzekaj...

W
WuPe 12.11.2019 01:56
Nie żartuj. Cyfry w jednostce się zgadzają, podwyżki wystrajkowane, komendant śpi spokojnie, więc nie przemęcza podwładnych...

SA. 12.11.2019 14:05
Nie żartuję, ale o specyfice tej służby, chyba nie masz raczej pojęcia. Podwyżki 100% należne, ale ilość f-szy zbyt mała itd., nie ogarną wszystkiego bo ty tak chcesz.

@ 07.11.2019 20:37
Przy ul.Granicznej i J.Pawła jest sklep mięsny ,codziennie przyjeżdża dostawa i pan kierowca przejeżdza przez krawężnik i nowo położony chodnik z dużą masą towaru ,parkuje na trawniku .Byłam kiedyś świadkiem jak jechała straż miejska i zatrzymałam się zobaczyć czy zareagują , ale co tam nikt nie zgłasza to niech się chodnik rozsypie. klienci taka sama powtórka i parkują na trawnikach. ALE GOGO TO OBCHODZ?

świadek mimo woli 07.11.2019 22:29
Za to swego czasu widziałem interwencję Straży Miejskiej, gdy auto ciężarowe na krakowskich numerach stało na szerokim chodniku na wprost pizzerii Capone. Kierowca rozładowywał towar, tzn. odzież, którą przywiózł do sklepu "Veto" (dawny Róg Obfitości). Strażnikom bardzo się to nie spodobało. Widocznie chcieli, aby kierowca donosił te garnitury zza jednostki wojskowej. A jeszcze lepiej z Zawady. Tam nie ma znaków zakazu zatrzymywania...

Zatroskana 07.11.2019 10:19
Jestem za i w zupełności się zgadzam dodatkowo tam gdzie jest najmniejsza zjeżdżalnia powinny być schodki a nie takie drabinki wieksze dzieci sobie dadzą rade ale nie wszystkie np. Dwu latki potrafia sie wspinac , sama bylam swiadkiem jak chlopiec spadl z tej drabinki

WuPe 12.11.2019 15:23
Ale to nie jest zjeżdżalnia dla dwulatków... Po co tam rodzic dziecko pchał?

m&m 13.11.2019 15:34
Jak się bierze dwulatka na plac zabaw, to ske pilnuje.

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 14:59 Liczba komentarzy: 1 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia Jaki piasek budowlany wybrać do betonu a jaki do tynku Upał zamiast akademii. Prezydent apeluje: zakończenia roku szkolnego tylko w niezbędnym minimum Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda 26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa Auto prywatne czy z komisu — co wybrać? Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Julia Treść komentarza: Zapraszamy do Będkowa, tu się dzieje. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Dawno nie zaglądałem do tego portalu. Ale po przeczytaniu tej informacji muszę pochwalić Burmistrza Inowłodza. Dobra robota Szanowny Bogdanie. Źródło komentarza: Inowłódz z nadwyżką i absolutorium. Radni udzielili burmistrzowi Bogdanowi Kąckiemu wotum zaufania Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Mistrzu: ani wojewoda ani komisarz nie zmieni czerwonej mentalności wyborców. Tak już mają i z tym czerwoniastym poglądem zejdą z tego świata. Ktoś będzie im pluł w oczy, a oni będą mówić, że deszcz pada. Tak ich wychowała komuna. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Samorządowe szumowiny uratowali ten samorządowy wrzód na d... I tak będzie w Polsce jeszcze długo. Te samorządy, to zwykła spolaczana szmira. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Znacznie poważniejsze jest pytanie czy tzw. fachowcy dobrej zmiany mają kwalifikacje i kompetencje zawodowe do zajmowania stanowisk na których pobierają wynagrodzenia? Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama