Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 19:36
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Kogo zainteresuje to miejsce?

Ulica Wandy Panfil, mimo że położona prawie na obrzeżach miasta, jest jedną z najbardziej uczęszczanych. Znajduje się w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych. Wzdłuż niej przebiega jeden z głownych ciągów pieszo rowerowych, prowadzących w kierunku Grot Nagórzyckich. Ulica niedawno wyremontowana, zyskała nie tylko wizerunkowo ale także poprawiło się na niej bezpieczeństwo. Jest lepiej od strony estetycznej (mimo, że wielu mieszkańców krytykowało nadmiar słupków odgradzających pas zieleni od pasa ruchu). Właścicielem drogi jest Powiat Tomaszowski. Tymczasem mieszkańcy okolicznych bloków od dłuższego czasu wysyłają do nas maile w sprawie "pobojowska", jakie urządził na terenie ogrodzonego parkingu najemca części pasa drogowego. Teren, który Powiat wydzierżawił w określonym celu, jakim było stworzenie miejs parkingowych dla mieszkańców pobliskiego osiedla, obecnie stanowi składowisko zużytych opon, części samochodowych i wraków. Dziwi trochę, że żadne służby na ten stan rzeczy nie reagują, a z "parkingiem" sąsiaduje przeciez teren wykorzystywany przez KPP Tomaszów, no i Straż Miejska też często musi tędy przejeżdżać. Udajemy, że nie widzimy?

.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

natura 22.03.2020 12:50
ja bym posadził drzewa, i to takie jak sosna, świerki i cisy. nie liściaste bo to śmietnik.

Mieszkanka pobliskiego bloku 09.03.2020 22:56
Sama ulica ,a raczej trawnik przy ulicy też nie zachwyca .Szkoda wydanych pieniędzy na takie dziadostwo.Pomału kostka zarasta chwastami ,a trawnik to po prostu samosiejki ,chwasty.Trawa choćby była zasiana i tak nie ma szans wyrosnąć na piachu.Totalny brak zarządzania i dbania o wizerunek miasta.

...) 08.03.2020 07:33
"porządek" na tym terenie świadczy o dzierżawcy czy właścicielu jak go tam zwał... i tyle flejtustwwwwooooo! kto chciałby oddać tam swój pojazd do naprawy???

Lada dzien bede sobie po podlaskich łąkach chadzał. Oczywiscie, bez auta.poerwszy urlop od dlugiego czasu. 18.03.2020 08:28
Jesli auto u nich robione przechodzi przeglady, to nie widze problemu. W gebie i anonimowo robisz z siebie kogos kim chcialbys byc a nie jestes. Codziennie rano 5.00 - 5.10 mam smrod w pokoju z gazikow ktore Niemcy wyrzucaja na smienik. Wiekszosc z was czyms takim jezdzi. A jesli auto kosztuje 3-5 tysiecy, to co? Serwisujesz je w autoryzowanym punkcie? Hahaha :))) Za 1000-1500 od wizyty? Moj ojciec pod koniec zycia tak robil ...i to jest glupota. Zatyrac sie dla ...samochodu. Nedznicy. Gdybym musial miec samochod, mialbym wlasnie grata i naprawial wlasnie tak. Byle przejsc formalne minimum. Zycie jest ponad to.

varan 07.03.2020 18:40
Moim zdaniem to gorzej od tego chaosu na ogrodzonym terenie prezentuje się sama ulica Panfil z tym zalegającym piachem widocznym na zdjęciu nr 1. A przecież jakoś wyjątkowo śnieżnej zimy w tym roku nie mamy, co by trzeba było codziennie sypać piach na jezdnię ;) To jednak jakoś nikomu nie przeszkadza.

Nie kasuj, pokaż że Ci zależy na mieszkańcach. 08.03.2020 13:16
Dokładnie. Zimy nie było. Ba temperatury na plusie a oczy patrzą i nieeee, piaskarka sypie piach ??? Takie te miasto zażądzane... Ktoś musi zarobić na tym sypaniu nawet jeśli nie ma potrzeby sypac. Potem zarobi ten co sprząta. A za wszystko płacimy my mieszkańcy!!!! Może odniesie się do tego Pan Marcin Witko?

Wierny tomaszowianin 09.03.2020 23:29
Były gruntowne przymrozki jak by ktos w kogoś uderzył to byłby żal *** że nie posypane i ślisko że jak zwykle nie ma pieniędzy na to itd ludzie wam się nigdy nie dogodzi... Ps firma która to robi to chociaż robi to za co bierze bo poprzednie firmy brały a nic nie robiły to chyba lepiej brać i robić niż brać i nie robić. Czy ktoś kiedyś widział w Tomaszowie syoane chodniki w mieście czy tle ciężarówek zima na drogach?? Chyba nie bo ja sobie nie przypominam to chyba zmienia się na lepsze że dba się o bezpieczeństwo w naszym mieście.

Tomaszowianka 07.03.2020 15:03
Ulica W,Panfil nie jest ''położona prawie na obrzeżach miasta'',tylko prawie w centrum miasta.

strażak miejski 07.03.2020 12:45
Najemca powinien założyć siatkę maskującą od strony ulicy i robić swoje. "Wolność Tomku w swoim domku ..." Może sobie nawet napalić ognisko z tych opon, bo mu zimno przy naprawie ałt na powietrzu :-))

MS 07.03.2020 13:39
Otóż ten domek nie jest "swój". Co do ogniska, to również bym mocno polemizował. Po pierwsze jest uchwała o utrzymaniu porządku i czystości w mieście. Po drugie umowę dzierżawy zawarto w okreśionym celu. Zmiana prrzeznaczenia nie wchodzi w grę.

Piotr 07.03.2020 13:47
Ogniska nie wolno?? Jak podstawa?? Mówię ogniska z drewna nie,, zielonego,,.

Anonim 07.03.2020 14:12
Ewidentnie widac ze ktos bardzo mocno sie interesuje ale slabo jest doinformowany w jakim celu byla zawarta umowa dzierżawy. A co do uchwaly czystosci nic nie wychodzi po za teren najemcy wszystko znajduje sie na OPLACANYM TERENIE wiec chyba jednak "wolnosc tomku"?

MS 07.03.2020 14:24
Odsyłam do uchwały o utrzymaniu czystości i porządku oraz przepisów ogólnieobowiązujących w tym Prawo o ochronie środowiska

Maciek 07.03.2020 20:03
Jak zimno przy naprawie AŁT to może napalić?

Klijent 07.03.2020 12:39
Z tego co widze to dzis chlopaki tam sprzataja... Nie stac was pewnie na samochody to nie wiecie jak wyglada zaplecze mechanika( poza nawiasem bardzo dobrego). Żal..

:D 07.03.2020 13:38
Rozbawił mnie ten post. Byłeś ty kiedyś w profesjonalnym warsztacie?

Mechanik 07.03.2020 14:13
Czasami dobry mechanik nie zawsze ma czas zeby sie wyspac a mowa o sprzataniu

Nie stac was na samochody 11.03.2020 23:02
Ale mnie rozśmieszyłeś. Zajrzyj na OLX, a znajdziesz Mercedesa za 1000 zł , Forda za 1500 zł i dostawczaka za 3000 zł. Przelicz to na 500+ i wtedy napisz, że nie każdego stać na samochód.

Anonim 07.03.2020 12:06
Nie chce tlumaczyc wlasciciela, ale czemu na zdjeciu nie ma ujetej informacji z banerem firmy wlasciciela "wulkanizacja i mechanika" to chyba wystarczajaco tlumaczy opony, czesci i "wraki", ktore pewnie czesto sa poprostu autami w naprawie ? brawo dla was..

MS 07.03.2020 12:19
Nie, to jest śmietnisko, którego nic nie tłumaczy

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 14:59 Liczba komentarzy: 1 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia Jaki piasek budowlany wybrać do betonu a jaki do tynku Upał zamiast akademii. Prezydent apeluje: zakończenia roku szkolnego tylko w niezbędnym minimum Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda 26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa Auto prywatne czy z komisu — co wybrać? Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Julia Treść komentarza: Zapraszamy do Będkowa, tu się dzieje. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Dawno nie zaglądałem do tego portalu. Ale po przeczytaniu tej informacji muszę pochwalić Burmistrza Inowłodza. Dobra robota Szanowny Bogdanie. Źródło komentarza: Inowłódz z nadwyżką i absolutorium. Radni udzielili burmistrzowi Bogdanowi Kąckiemu wotum zaufania Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Mistrzu: ani wojewoda ani komisarz nie zmieni czerwonej mentalności wyborców. Tak już mają i z tym czerwoniastym poglądem zejdą z tego świata. Ktoś będzie im pluł w oczy, a oni będą mówić, że deszcz pada. Tak ich wychowała komuna. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Samorządowe szumowiny uratowali ten samorządowy wrzód na d... I tak będzie w Polsce jeszcze długo. Te samorządy, to zwykła spolaczana szmira. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Znacznie poważniejsze jest pytanie czy tzw. fachowcy dobrej zmiany mają kwalifikacje i kompetencje zawodowe do zajmowania stanowisk na których pobierają wynagrodzenia? Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama