Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 19:35
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Trwa najazd na supermarkety

Jestem mieszkańcem Tomaszowa który jest bardzo zaniepokojony całą sytuacją która dzieje się aktualnie. Może jest Pan zainteresowany sytuacją która odbywa się w markecie KAUFLAND 

Są tam w ogóle nieprzestrzegane zasady związane z sytuacją KORONAVIRUSA. Miałem przyjemność wejść na zakupy i stwierdziłem że to był bardzo głupi pomysł. Widząc co się tam dzieje natychmiast opuściłem market. Obsługa jest bezradna 

Klienci nie stosują się do żadnych zasad bezpieczeństwa i ignorują uwagi personelu marketu. Najgorsze w tym wszystkim jest to że to nie młodzież a osoby starsze (emeryci /renciści).

Oblężenie zaczyna się od rana. Można zwracać im uwagę a i tak mają za nic. 

Owoce / warzywa które w obecnej  sytuacji powinny być brane przez rękawiczki jednorazowe nie są

Aż się boję co będzie w SOBOTĘ kiedy jest promocja na FILET Z KURCZAKA, gdzie drób jest teraz w cenie jak papier toaletowy

Jeżeli jest Pan zainteresowany tym co się tam wyrabia to zapraszam do odwiedzenia marketu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Aga 22.03.2020 05:39
Wczoraj byłam na zakupach w Tesco w Tuszynie zero jakichkolwiek zabezpieczeń jakby się nic nie działo, ludzie normalnie podają sobie rękę na powitanie,a na kogoś w rękawiczkach patrzą jak na kosmitę. Porażka i przerażenie co będzie za parę dni

MP 21.03.2020 22:23
A jak ma wyglądać akcja zostań w domu skoro biedronka wysyła smsy do klientów z informacją o promocji.. Na winogrona.. Pomidory itd.. ? A ludzie się oprzeć nie mogą i biegną w kolejki. W handlu żadna akcja zostań w domu nie działa.. ? Smutne ale jak spadają obroty w supermarkecie to zasady bezpieczeństwa się nie liczą.. Wpuszczamy wszystkich, robimy promocję.. Interes musi się kręcić. A kasjerki żeby na L4 nie uciekały premię dostaną. Ot rzeczywistość...

Dek 21.03.2020 21:34
Nie tylko supermakety spożywcze są oblegane jestem pracownikiem marketu przemysłowego w Tomaszowie i na otwarciu tłum ludzi wchodzi . Przychodzą osoby starsze i z dziecimi kupują i specerują całymi rodzinami nic sobie nie rrobiąc z zakazu a i przy kasie potrafią nie zachowywać odstępu od siebie, produktami na nudę w domu są farby,tapety, firany a i inne drobne rzeczy bo przecież mają wolne to remont można zrobić. Gdy zwróciłam jednej pani uwagę to stwierdziła że lepiej teraz się zarazić niż później bo teraz to są jeszcze miejsca w szpitalach. Więc pytam po co to gadanie o siedzeniu w domu zamykanie szkół, przedszkoli, biur, urzędów?

Ania 21.03.2020 11:00
Dokładnie tak jest... Ludzie mają za nic przestrogi i bezmyślnie wchodzą w najbardziej zatłoczone miejsca a potem dalej rozprzestrzeniają chorobę.. Opanujcie się.

Anka 21.03.2020 09:24
Nie prawda ,ludzie są bardzo ostrożni i cierpliwi w staniu do kas .Trzymają odległość Głupot nie piszcie

Moro 21.03.2020 07:58
Kiedy wszyscy się opamietaja...jak bedzie za PÓŹNO ..brawo dla tych którzy sie śmieją i uważają że nie należy przesadzać.Znam takich w moim środowisku ..niestety.

Xxc 20.03.2020 18:05
Jaki NARÓD taka KULTURA

Mhm 20.03.2020 18:45
Proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą ;-)

Każdy sądzi 20.03.2020 19:30
wg siebie.

To pospólstwo nie plebs. Poznasz ich po powiedzonkach: „jaki pan taki kram”, „jaki kraj taki coś tam” Nasłu***cie i oceniajcie sami. To przezabawne jest :)) 21.03.2020 00:25
Nie przekonasz. Dobra które wcześniej go wyróżniały – samochód, telefon, jakiś łach z pstrokatym wielgachnym logo, upowszechniły się już na tyle, że dziś byle lump ma na nogach markowy but, więc takim typkom pozostaje pomstowanie na bliżej nie zdefiniowaną większość. To jest takie samo „Uni” jak „złodzieje!!!” przy bramie mleczarni czy skupu wieprza, gdy ceny spadają grubo poniżej kosztów wytwórstwa. Taki sam objaw frustracji, po tym jak startowało się z poziomu elitarnej garstki z pieniędzmi, a przede wszystkim dojściami do koncesji, pozwoleń i innych dezycji na które ambitniejsza, ale uczciwa część społeczeństwa pracowała przez całe życie. Dla mnie szokiem zawsze jest, gdy zyskuje w miarę wiarygodną informacje o poziomie wykształcenia, takiego fukacza. Dlaczego? Bo wydawałoby się, że jeśli pieniądze były, był w związku z tym czas, przynajmniej więcej czsu niż u innych – to po 20 latach od kogoś zamożniejszego oczekujesz jakiś w miarę przynajmniej przyzwoitych studiów i wstrzemięźliwości w powtarzaniu obiegowych formuł definujcych jednym zdaniem całą rzeczywistość – typu właśnie „jaki kraj takie... coś tam” No ale zaczynam rozumieć. Jeśli sukcesywnie schodzi się co dekadę stopień niżej od poziomu na któym żyli rodzice, dobra materialne przestają otoczenie jarać, pracuje się w charakterze – dajmy na to pośrednika nieruchomości (wymagana jest matura, a czasem nie – licencje już nie obowiązują, poza tym można mieć taką firemkę, zatrudniać tam babę z formalnymi kwalifikacjami, ale de facto samemu handlować ofertami, zamawiać banery PCV i bez matury No co? Kto komu zaborni? No i po tym jak ojciec był największym w mieście cukiernikiem / piekarzem czy tam innym rzemieślnikiem co drugiej połowie PRLu więzało się jak na takie nasze miasteczko z niezłą kasą – no to teraz o frustracje nie trudno.

Kasjer 20.03.2020 14:48
Nie prawda , przez cały tydzień było po kilka osób. Od czwartku są promocje piątek , sobota , zawsze było i będzie dużo ludzi

Ona 20.03.2020 14:12
W Lidlu wszystkie zasady bezpieczeństwa są ok

@ona 21.03.2020 00:06
no rzeczywiście, bo w reklamie tak mówią. Śmierdzi przy półkach z nabiałem jak rzadko kiedy w budzie z tym samym na rynku. Droga lada nie wystarczy, trzeba ją od czasu do czasu przecierać. Mleko się rozlewa, tygodniami nie przecierane wnęki, bleee.

kamika 20.03.2020 14:01
Potwierdzam, tez dzis pozowalam ze tam poszlam. Ale gorsza sytulacja jest w jednym ze sklepow na Koplina. Dramat. 18 osób w jednym czasie w jednym sklepie. Zero info o zalozeniu rekawiczek, czy o otrzymaniu 1.5 odleglosci...Człowiek na czlowieku ...

Bogna 21.03.2020 09:59
Zgadza się nawet nie ma informacji na drzwiach o zagrożeniu i sposobie zachowania nie wspomnę o środkach do dezynfekcji i oddzieleniu kasjerów

Kasia 20.03.2020 13:19
aaa dlaczego wodę mineralną wykupują całymi zgrzewkami tego nie rozumię

Bo nie chcą pić 20.03.2020 19:29
kranówy.

hej nowoczesny kołtunku 21.03.2020 00:03
Większość wód butelkowanych w marketch to również kranówka. Ja lubię ją tylko dlatego, że jest gazowana. Kto kupuje z innych powodów, że niby zdrowsza a potem jedzie po kimś innym kto modli się by wirus się nie rozprzestrzeniał... no jest ... jest nie mniej ciemny. Jeśli już religie sprowadzać do ciemnoty (bo to też jest bardzo dyskusyjne – gdyy zacząć weryfikować jak często myliła się nauka, a jak często wytyczne duchownych prowadziły do nieszczęść) I to w tym drugim przypadku łatwiej to ośmieszyć, bo o ile NIEistnienia Boga nikt jeszcze nie udowodnił, to rozlewanie masowe kranówki i sprzedaż tego przy dętym marketingu jako eliksiru młodości a przynajmniej utrzymania zdrowia – już tak. Przy nawet małym budeżecie, na lokalna skalę jestem w stnie w ciągu dekady wmóiwć ludziom, że płyn z solą de facto zwykła woda, pozytywnie wpływa najpopularniejsze schorzenia. Teraz smog jest modny, wiec niech będzie – elimnuje drobinki, które z powietrze dostały się do naszego organizmu. No eliminuje ...jak każda woda. Ale moja będzie kosztować 2,99 (nie za dużo, bo nie ja pierwszy wpadłem na ten pomysł, więc mam już konkurencje) Czy produkt odeniesie sukces? Pewnie nie. Bo nie jestem Coca-colą, Nestle czy innym koncernem spożywczym, kóry ma gruby hajs, zorganizowaną masowądystrybucje, paru pseudoekspertów, być może nawet lekarzy w kieszeni i odpowiednią ekspozycje na półkach największych marketów. I w „zasadzie” tylko to nas różni. To sa bzdury. Dwukrotnie płacisz za kranówkę. Raz w domu za tę którą marnujesz używając zmywarki. Drugi raz wierząc, że w butelce PET w sklepie masz co innego. I ja piję, tyle, że bez wiary w cokolwiek. Ale schliwaj się i droższa tym będziesz na pewno zdrowsza. JA sobie popijam te z 69 groszy. Do kawy, czasem bez kawy. Od kiedy miałem jakieś kiesznkowe od mamy, a pojawiły się już napoje w petach, zawsze miałem 1,5 litra ze sobą. Ale rownież zdarzało mi się, gdy nie chciało mi się wychodzić tylko po wodę do sklepu, że uzupełniłem butelkę tylko kranówką.

Hela 20.03.2020 13:05
Dostanę gdzieś drożdże w naszym Tomaszowie? Wszystkie sklepy nie maja?

bliżniak 20.03.2020 17:47
Nie ma drożdży tak samo nie ma cukierków miętowych tych mocniejszych, jakaś plaga wykupujących.

jo 21.03.2020 01:41
Są drożdże w biedrze tyle że suche

:)) 21.03.2020 02:18
Hahahaha :))

mekus 20.03.2020 18:53
Tak. W netto na warszawskiej.

Co potrzebne 20.03.2020 19:28
ci są do PKWN?

Goog 20.03.2020 12:56
Trzeba wpuszczać dosłownie po kilka osób do sklepu reszta niech czeka.... Jak bydło zachować się nie potrafi

Xyz48 20.03.2020 16:44
Tak jak w Biedronce.Ochrona zamyka kiedy jest za dużo ludzi.

Aa 21.03.2020 09:51
W której? Wczoraj byłam w biedronce i ludzi pelno

P.B 20.03.2020 12:46
To nie tylko Kauflandem się trzeba zainteresować ..AA nasza popularna " biedronka" również Pozdrawiam

Ania 20.03.2020 12:33
Nawet się tam nie wybieram. Duże markety omijam szerokim łukiem.

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 14:59 Liczba komentarzy: 1 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia Jaki piasek budowlany wybrać do betonu a jaki do tynku Upał zamiast akademii. Prezydent apeluje: zakończenia roku szkolnego tylko w niezbędnym minimum Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda 26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa Auto prywatne czy z komisu — co wybrać? Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Julia Treść komentarza: Zapraszamy do Będkowa, tu się dzieje. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Dawno nie zaglądałem do tego portalu. Ale po przeczytaniu tej informacji muszę pochwalić Burmistrza Inowłodza. Dobra robota Szanowny Bogdanie. Źródło komentarza: Inowłódz z nadwyżką i absolutorium. Radni udzielili burmistrzowi Bogdanowi Kąckiemu wotum zaufania Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Mistrzu: ani wojewoda ani komisarz nie zmieni czerwonej mentalności wyborców. Tak już mają i z tym czerwoniastym poglądem zejdą z tego świata. Ktoś będzie im pluł w oczy, a oni będą mówić, że deszcz pada. Tak ich wychowała komuna. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Samorządowe szumowiny uratowali ten samorządowy wrzód na d... I tak będzie w Polsce jeszcze długo. Te samorządy, to zwykła spolaczana szmira. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Znacznie poważniejsze jest pytanie czy tzw. fachowcy dobrej zmiany mają kwalifikacje i kompetencje zawodowe do zajmowania stanowisk na których pobierają wynagrodzenia? Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama