Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 23:20
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

W czarnej dziurze bezsilności

Ależ się narobiło... Po dzisiejszej informacji na temat dziecka z terenu Opoczna, na tomaszowskim oddziale pediatrycznym, zarażonego koronawirusem, omal mnie nie zlinczowano. Prym w ataku na mnie wiedli urzędnicy i politycy pochodzący z tego miasta. Cóż... nie obrażając nikogo, nie najlepiej świadczy to o nich samych. Czy Opoczno zaraża koronawirusem Tomaszów? Oczywiście! Tak samo jak samo Opoczno zostało zarażone przez Nowe Miasto. Za coś trzeba przepraszać? Nie sądzę. Przepraszać powinny osoby, które doprowadziły do tego, że stworzono zagrożenie na oddziale pediiatrycznym Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Doprowadzono do jego faktycznego wyłączenia (nie wiadomo na jak długo) oraz do kwarantanny personelu. Część dzieci ewakuowano do Łodzi. To, że to ode mnie wymaga się przeprosin i straszy prawnikami byłoby być może zabawne, gdyby nie było zwyczajnie głupie. Wydaje mi się, że jest to sprawa dla prokuratury ale z zupelnie innych powodów.  

arto zacząć od tego, że spośród zdiagnozowanych u nas przypadków, poza jednym, wszystkie miały swoje źródło właśnie w opoczyńskiej służbie zdrowia. Wirus do Opoczna przywędrował, jak wspomniałem wcześniej z Nowego Miasta. Co to oznacza? Że w kolejnych placówkach coś nie zadziałało. Sprawa jest dużo poważniejsza niż urażona lokalna duma. Chodzi o bezpieczeństwo nas wszystkich. Dlatego ważne jest określenie drogi zakażeń...

Opisywany rano przypadek był szczególny, bo dotyczył oddziału pediatrycznego. To, co powinna zbadać w tym przypadku prokuratura, to fakt, czy dziecko w ogóle powinno się znaleźć na naszym oddziale  dziecięcym? Od jakiegoś czasu obowiązują już nowe algorytmy, według których o zaklasyfikowaniu podejrzenia koronawirusa już nie decyduje kontakt z potencjalną osobą zarażoną ale nakładające się na siebie zespoły objawów. Dlaczego? Otóż dlatego, że kontakt mógł być a zarażony jest tego nieświadomy. Domniemam, że skoro dziecko wymagało hospitalizacji, to takie objawy wystąpiły. W dodatku w związku z tym, że pochodziło z terenu, gdzie wykryto ognisko zarażeń, należało w tym względzie dochować należytej staranności. Po prostu.... I nie ma co zaklinać rzeczywistości. 

Żeby wszytko było jasne. To nie jest wina chorego dziecka ani też jego rodziców. To wina braku jasnych procedur i systemu. Systemu, który malucha powinien już w środowisku najbliższym a więc właśnie w Opocznie w sposób właściwy, jeśli nie zdiagnozowwać, to przynajmniej uszeregować, jako potencjalnie zagrożonego. Czemu tego nie zrobiono? Zapytać należy opoczyńskich decydentów. Tylko nie wiadomo, czy zajęci atakiem na mnie będą mieli czas odpowiedzieć. 

Niestety, w odróżnieniu od osób, które wylewały na mnie swoją frustrację, znam system nieco lepiej od nich. Zajmuję się nim i walczę z patologiami od lat. Znam jego plusy i niestety minusy. Wiem gdzie i dlaczego nie działa. Możemy się oburzać na takie czy inne słowo, ale... być może czasem warto go użyć, bo uratować ono może ludzkie życie. Jestem w stałym kontakcie z pielęgniarkami, ratownikami i przede wszystkim mieszkańcami obu powiatów. Codziennie słucham o tym, jak są lekceważeni przez służby, jak lekko traktuje się ich skargi, jak brakuje sprzętu i właściwej informacji. Niektóre z tych rozmów są dramatyczne i bardzo emocjonalne. Część słów wypowiadanych przez łzy.

Zgodnie z zaleceniami GIS w przypadku podejrzenia choroby zakaźnej spowodowanej koronawirusem pacjenta kieruje się do kontaktu z SANEPIDEM. To zadanie lekarza pierwszego kontaktu. SANEPID powinien w przypadku występowania objawów skierować do chorej osoby tzw. karetkę "kowitowską". Chora powinna więc trafić do szpitala im. Biegańskiego lub do Zgierza. Tak jest jeszcze do dzisiaj, chociaż wojewoda zapowiedział zmiany. Dlaczego przywieziono ją do Tomaszowa? Czy rodzice sami podjęli taką decyzję? Czy ktoś im to doradził? Coś w tym Opocznie nie zadziałało tak, jak należy. Taka jest moja opinia. Zachęcam więc władze Opoczna do zajęcia się zdrowiem własnych mieszkańców. To Wy za nie odpowiadacie, a wszystko wskazuje jednak na to, że teraz odpowiedzialność ta zostanie przejęta przez nasz powiat. 

Żeby być jednak sprawiedliwym, w Tomaszowie także coś nie zadziałało. Niedługo miną dwa tygodnie odkąd alarmowałem Starostę o tym, że według informacji, jakie posiadam od szpitalnego personelu, w TCZ nie opracowano żadnych procedur awaryjnych. Przypadek, o którym piszemy, to niestety potwierdza. 

Teraz wyobraźcie sobie, co czują rodzice dzieci, które hospitalizowane były na oddziale a teraz nagle, bo moim zdaniem komuś zabrakło wyobraźni albo zdrowego rozsądku, czy też właściwych kompetencji, zostały ewakuowane w inne miejsce? Jak bardzo muszą się bać i jak wyczekują wyników testów swoich pociech. Dobrze, że personel naszej pediatrii stanął na wysokości zadania, bo inaczej leczylibyśmy dziecko na domniemaną grypę i dalej zakażali inne osoby. 

Z Opoczna przywędrowały do nas wszystkie poza jednym przypadki. Wciąż trwa dezorganizacja na oddziale wewnętrznym naszego szpitala, po tym jak jedna z pielęgniarek okazała się nosicielem wirusa. Od wczoraj spora grupa ważnych urzędników w tomaszowskim magistracie została objęta nadzorem epidemiologicznym, a jedna przebywa w kwarantannie. Źródło to samo. Zapewaniam, że są to osoby, które obecnie tyrają po kilkanaście godzin dziennie, by zapewnić nam wszystkim bezpieczeństwo. Jak ich zabraknie, przez czyjąś niefrasobliwość, może znaleźć się w czarnej... dziurze bezsilności. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

allo 27.03.2020 22:53
Zamknąć wjazd do Tomaszowa tym EOP-om!!!!!

b 01.04.2020 15:07
ETM też powinien ograniczyć się tylko do Tomaszowa Maz. i w razie czego nie pchać się do innych szpitali.....Zdrowia życzę - głównie tego psychicznego...

Black Jack 27.03.2020 21:31
Najważniejsze że teraz rząd zamknął buzię lekarzom, wtedy będzie mniej zachorowań i więcej sprzętu. Uff jaka ulga

. 29.03.2020 07:30
Zamknąć personelowi medycznemu buzię, nie mówić o wirusie, nie mówić o złej organizacji, nie mówić o braku w odzieży ochronnej, tylko bić brawa. Smutna prawda to do czego dochodzi. Nie jest ważny człowiek a tabelki. Smutne.

Gość 27.03.2020 21:01
Zawsze mówiono, że konstytucja zapewnia Polakom leczenie a dziś nie ma kto zbadać człowieka.

W strachu 27.03.2020 20:02
Te osoby z magistratu to z Urzędu Miasta? Bo jest osoba niby na stanowisku ktora wprost mowi ze nie wiedzieli czy ma byc w kwarantannie czy nie i chodzi do pracy i być moze zaraza ludzi . GDZIE GŁOWA? I LUDZI NA STANOWISKACH

Gość 27.03.2020 19:46
To gdzie dziś ma pójść człowiek, żeby go zbadano, odsłuchano? Do lekarza rodzinnego nie, na zakaźnym jeszcze wieksza panika, nie ma kto zbadać człowieka. Wcześniej zabije nas panika. Po prostu wstyd. Ogarnijcie się ludzie.

CCC 30.03.2020 09:56
Przeczytaj w Google jak to się robi i sam się zbadaj. Przecież ludzie wypisują że lekarze to nieuki,łapownicy i debile.Po co ci lekarz

GOŚĆ 27.03.2020 16:02
We Wrocławiu jeden z pacjentów zaraził 25 osób z 50 .W tym 7 pacjentów i 18 pracowników ochrony zdrowia. A w Tomaszowie chora pielęgniarka nikogo to faktycznie cud.....

Gość 27.03.2020 15:13
Zgłasza się człowiek w sile wieku do oddz zakaźnego. Zgłasza osłabienie, duszność. Nie jest badany, nie pobiera mu się testu, przeciwko grypie szczepiony, na nic się nie leczy. Zostaje odesłany. Przecież to właściwy oddział, czy posiada testy?

Gość 27.03.2020 17:51
U nas na zakaźnym tak było?

Gosc 27.03.2020 19:38
Tak

Gość 27.03.2020 15:04
Cz oddz.zakazny posiada testy ?

Gość 27.03.2020 15:01
Bardzo mądre słowa. Okoliczne szpitale pozbywają się w ten sposób problemów nie od dziś. Brak mądrych decyzji ze strony lekarzy kierujący ościennych placówek, ale podobn

Zorientowany 27.03.2020 11:57
Dyrekcja tcz wykończy Tomaszów kwesta kilku tygodni

as 27.03.2020 21:52
Przeciez tam nie ma dyrekcji

J 27.03.2020 08:56
Ja tylko proszę, żeby nie zaprzestał Pan nas informować o aktualnościach Starostwo chyba nie wie jak to trzeba robic

Rodzic 27.03.2020 08:28
W....realu!!!

Opocznianin 27.03.2020 08:13
Panie Mariuszu. Ma pan rację. Wladze starostwa w Opocznie zajmujowały się dotychczas zawierzaniem powiatu wszystkim mizlieym swietym, rozdawaniem obrazków świętych na plytkach czy wprowadzaniem strefy przyjaznej rodzinie czy tam karty praw rodziny czy strefy wolbej od lgbt. Tak bardzo sa prorodzinni ze o malo nie zlikwidowali porodówki w miejscowym szpitalu bo trzeba bylo zrobić miejsce na prywatny zol. A ostatnio zajęci byli walką z demokratycznie wybranym burmistrzem Opoczna. Do tego stopnia są zdeterminiwani przejęciem władzy że zdemolowali budżet gminy przyjmując go z naruszeniem prawa co zostało już stwierdzobe przez służby.

Gienek Psut 28.03.2020 17:41
Napisz jaka to formacja polityczna rzadzi w twiom powievie opoczynskim, bo tak to tylko PiS potrafi cY mam racje?

Ppp 27.03.2020 07:50
Tak jest żadnych szkoleń i procedur nie mówiąc o sprzęcie.

Rodzic 27.03.2020 07:03
A we wtorek w szkole na Majowej odbyło się szkolenie dla nauczycieli. Brawooo..

Idiotkiller 27.03.2020 07:54
To źle, że się odbyło????

Hektar 27.03.2020 09:52
Swiadczy to o tym że szkoła jest lepiej przygotowana niż placowka medyczna.

Opinie

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Dzisiejsze głosowania nad udzieleniem absolutorium i wotum zaufania dla Starosty Powiatu Tomaszowskiego trudno nazwać inaczej niż... cyrkiem. Ostatecznie, Dariusz Kowalczyk zarówno jednego, jak i drugiego nie uzyskał, bo... Mariusz Węgrzynowski i radni PiS zagłosowali przeciwko budżetowi, który sami... realizowali. Z kolei radni Koalicji Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co de facto oznacza również głosowanie przeciw), mimo że wcześniej budżet i jego zmiany przyjmowali właściwie bezdyskusyjnie. Węgrzynowski przy okazji potwierdził, że odwołanie go było jak najbardziej uzasadnione. Dyskusja toczyła się głównie wokół peanów na własną cześć, wygłaszanych przez Węgrzynowskiego. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 16:49 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 1
Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Żar nadciąga nad Tomaszów. NFZ ostrzega: upał może zabić Nowe ekopracownie w Tomaszowie. Dwie szkoły z dofinansowaniem na nowoczesne wyposażenie Jak zapewnić dziecku opiekę w wakacje, gdy rodzice pracują? Sprawdźcie ofertę półkolonii! Wianki popłynęły Wolbórką. Biesiada Świętojańska połączyła tradycję, muzykę i rodzinną zabawę Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Filmowy początek wakacji w Heliosie. Supergirl, Minionki, horrory i wielkie powroty na ekran Biznesowe spotkanie na wysokości: jak nowoczesny taras widokowy w Warszawie robi wrażenie na klientach? 24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jeśli ktoś interesuje się losami swojej SM to nie głosuje przez pełnomocnika tylko osobiście przychodzi na zebranie i świadomie podejmuje decyzję. Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Marek Treść komentarza: Prezes który nie jest nawet członkiem Spółdzielni wypowiada się jakby był udzielnym księciem ,a SM to jego własność. A to tylko menedżer wynajęty przez członków. I nikt więcej. Kampania na Walne tylko dla swoich ekipy trzymającej władzę to jawne już łamanie wszelkiej przyzwoitości. Ale najlepszy hit to pracownicy Przodownika dzwoniący i pukający po ludziach by przyjść i im robotę ratować, bo im teraz tak dobrze i miło :) . Powariowali niektórzy w tej Spółdzielni :) Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Mieszczuch Treść komentarza: Mozna dodać zapytanie. Jaka kwota została wydana na kolorowa kartke, która dostarczona została do mieszkańców spółdzielni z nazwiskami obecnej rady i systemem głosowania? Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama