Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 23:20
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Prezydent z koronawirusem

Niektórzy nasi czytelnicy pytają w komentarzach: dlaczego nie piszemy nic w temacie numer jeden, jaki przetacza się prze wszystkie media. Odpowiedź na to pytanie jest prosta: nie m o czym pisać. A chodzi oczywiście o majowe wybory prezydenckie.

Ekscytacja publicystów i polityków sięga zenitu. I chyba taki cel wyznaczyli sobie parlamentarzyści PiSu. Zamiast dyskutować o prowizorycznej "tarczy" antykryzysowej i realnych problemach Polaków, dyskutujemy od kilku tygodni o... wyborach, które się nie odbędą. Chyba nikt normalnie myślący nie ma co do tego wątpliwości. To nie pierwszy raz, kiedy PiS robi tego rodzaju "wrzutki". Z jednej stromy odwraca uwagę, z drugiej testuje "wyporność" politycznych konkurentów i bada nastroje opinii publicznej. Dziwi mnie, że dziennikarze dają się w taki kanał wpuszczać. 

Tymczasem zmagamy się z prawdziwym kryzysem, który wcześniej czy później wyeliminuje z gry obecnie rządzących. W dodatku eliminacja nastąpi na dłuuuuugie lata. Tak było w czasach PRL. Komunistów obalili nie potomkowie żołnierzy wyklętych, ale Związku Bojowników o Wolność i Demokrację. Niestety tak to jest, kiedy prowadzi się krótkowzroczną politykę opartą na transferach socjalnych. - Jaka piękna katastrofa - jakby powiedział grek Zorba.

Wiele osób twierdzi, że liczba przypadków koronawirusa w Polsce jest sztucznie zaniżana, po to, by dać możliwość przeprowadzenia majowego plebiscytu. Cóż... jest to moim zdaniem zasadniczy błąd w rozumowaniu. Jestem przekonany, że liczba jest wielkrotnie zaniżona, ale powód jest zupełnie inny. Zgadnie ktoś: jaki? Cóż, trzeba trochę tych ludzi znać, by to pojąć, ale jak (dla przykładu) przejrzycie informacje, jakie pojawiały się z powiatu tomaszowskiego w okresie przedwyborczym zauważycie, że macie do czynienia z ludźmi, którzy mają "fioła" (wiecie, że chciałbym użyć słowa na literę "p") na punkcie wizerunku i PR. Przypomnijcie sobie konferencje prasowe i (bynajmniej nie świętego) Antoniego. Przez kilka miesięcy bałem się w domu szafę otworzyć. W sprawie karetek dla pogotowia te konferencje odbywały się o ile dobrze pamiętam... trzy razy... a może i więcej. 

Rozumiecie w czym rzecz? Statystyki są zaniżane, by nie pokazać, że Rząd sobie z kryzysem nie radzi, a nie po to, by utrzymać Prezydenturę Andrzeja Dudy. Restrykcje, jakie wprowadzono są jedyną możliwością na ratowanie ludzi. Dlaczego? Bo na wsparcie medyczne nie można liczyć. Każdy, kto zna system opieki medycznej łapie się za głowę oglądając kolejne wystąpienia polityków w TV. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy wiedzą, że brakuje wszystkiego, a przecież na dobrą sprawę, jeszcze epidemia się u nas tak naprawdę nie zaczęła. Ale... się zacznie i wtedy będzie można wprowadzić "stan klęski żywiołowej" i przełożyć termin wyborów. Pamiętajcie, że do ofiar wirusa trzeba będzie doliczyć także pacjentów dotkniętych udarami i ciężkimi zawałami, dla których zabraknie miejsc w oddziałach intensywnej opieki medycznej. 

Może się mylę... a może jednak nie. A tytuł? Jak zwykle... co nieco przewrotny ;) 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Wrrr 05.04.2020 07:42
"Chyba normalnie myślący" Czyli rządzący są nienormalni... Bo to nie jest wrzutka !!!

Wr 05.04.2020 07:19
Jaka wrzutka proszę nie rozmydlać gra idzie o wybór jednej osoby, by w najblizszym czasie nie można było dobrać im się do D...

Mariusz 02.04.2020 07:51
Opłatę za grunt pod szpitalem starostwo ściąga w wysokośći grubo ponad 1 mln zł co roku od 10 lat za podobną działkę na Głowackiego od archidjecezji bierze ca. 30 zł rocznie - to mniej niż ja za mieszkanie opłacam. Z uwagi na brak własnych dochodów Starostwo drenuje budźet szpitala zasilany z NFZ , WOŚP , darczyńców etc. To tak jakby rodzic zamiast dawać kieszonkowe zabierał pieniądze dzieciom.

Wrrr 05.04.2020 07:25
To nie jest chore ???

varan 01.04.2020 19:47
"Lekarze, pielęgniarki, ratownicy wiedzą, że brakuje wszystkiego". Jak to, w bijącym sercu Europy, a już za chwilę w najlepszym miejscu do życia ? Niemożliwe ! Państwo z tektury postrzępionej przez szczury.

no nie 02.04.2020 09:02
A za platformy to było inaczej???? Stan służby zdrowia to efekt zaniedbań wszystkich rządów jakie były

cudnie jest 02.04.2020 15:42
Od ponad 5 lat nie rządzi platforma. Nigdy nie było różowo i pięknie. Zresztą jak słusznie mówisz wszystkie rządy i opcje ,,zlewały" temat służby zdrowia, środków na nią, wynagrodzeń, szkoleń, sprzętu. Przyzwyczailiśmy się, że mimo oskładkowania korzystamy z wizyt prywatnych. Leczymy się prywatnie, rodzimy prywatnie, prywatnie robimy operacje, USG, rezonans, tomografię. Bo szybciej, bo lepiej. To po co Państwo ma inwestować w szpitale skoro ludzie i tak płacą na boku, niech płacą jak chcą, a co. Zastanawiam się tylko ile jeszcze można obecny bałagan przypisywać innym, poprzednikom, ciemnym siłom, żydom, masonom, gejom i nieprzychylnym mediom. Ile musi minąć kadencji, żeby to nie ,,oni" byli winni. Kurczę przecież to miał być nowy, lepszy świat, sprawiedliwy, bogaty, równy. No i co, i nic. 5 lat na jakiekolwiek zmiany w służbie zdrowia to chyba całkiem sporo, bo jeśli to mało to ile trzeba 20-30 lat? Gadanie ciągłe, że wszystko co się obecnie dzieje, albo nie dzieje, to wina poprzedników po 5 latach rządów to już totalna bzdura i hipokryzja. Gdyby jeszcze próbowano coś przez te 5 lat zmieniać w służbie zdrowia to nawet i bym zrozumiał taką retorykę. No ale marazm, bałagan decyzyjny, kulawe prawodwstwo, są większe niż kiedykolwiek wcześniej. Przecież nawet ten podły NFZ miał być zlikwidowany a jednak nie jest. Czemu? Bo to pokaźny zestaw stanowisk i miejsc pracy dla ekipy. Pewnie pojawi się argument, każda partia tak by zrobiła. ale Ci mieli być przecież inni niż wszyscy. Lepsi. Populizm i frazesy leją się jak nigdy. Teraz nagle w dobie kryzysu okazuje się, że pieniędzy to nie ma tak dużo jak się mówiło, sprzętu też, odzieży ochronnej, podstawowych materiałów. Czyli nie dało się przewidzieć, pomyśleć? Przecież kilka dni temu Prezes NBP z rozbrajającym uśmiechem twierdził, że mamy nieograniczone zasoby pieniężne. No to może jednak nie mamy. Premier mówił, że ARM ma wszystkiego wystarczająco dużo, no a jednak nie ma. 1,5 miesiąca od fali zachorowań we Włoszech (północnych gdzie tysiące rodaków udaje się na narty) nie działo się niemal nic. Cisza w kraju. Tak się nasi milusińcy, ojcowie narodu, zajęli wyborami majowymi, że nie zauważyli zagrożenia? Przecież mają wszystkie karty w ręku, sejm, rząd, prezydenta, trybunały, sądy. To zbyt mało by działać? Skali na pewno nie dało się przewidzieć, ale to że spotkamy się z epidemią skoro jest wokół Nas, u wszystkich sąsiadów to chyba można było przewidzieć. No chyba, że nie dało, że przekracza to możliwości percepcji, no to przepraszam.

! 04.04.2020 09:57
Ty za to pewnie przewidziałeś i przemyślałeś już wszystko :-))) Jak jest tak źle, to zaraz sobie przecież zmienisz ojców narodów i będziesz żył w dobrobycie, przy tych co na nowo będą rozdawać inne, tylko super karty - normalnie szczęśliwiec z ciebie, nie ma co !!!

25a 01.04.2020 18:05
Etam pryma aprilis

Ewelina 01.04.2020 17:25
w punkt:)

Fan 01.04.2020 17:11
Mariusz kocham Cie :) hehehehehe, Twoje artykuły chociaż wywołują uśmiech na twarzy w tej szarej rzeczywistości. :) Dobrze byłoby abyś we wszystkich tematach był bezstronny.

Wiktor 01.04.2020 16:29
Czy dobrze rozumiem, że władze tomaszowa na sesji 26 marca przeznaczyły 1 460 000zł na rozeznanie złoża wód termalnych w Tomaszowie a nie na sprzęt medyczny?

Hehe 01.04.2020 16:35
Bardzo zle:) Wldze miasta zapłaciły rachunek za wykonana już prace. Nic ponadto. Jeżeli tego by nie zrobimy, to tsk jakby pan nie zapłaciL za bułkę w sklepie, która już zjadł i skończyłoby się to dla miasta sprawa w sądzie. Proszę przestać słuchać tego pana, którego pan słucha - bo jemu jak zwykle dzwonią dzwony, tylko nie wie, w którym kościele.

Miszcz 01.04.2020 19:10
Dokładnie tak. Rozliczenie zawartej umowy i dotacji z NFOśIGW. Bilans na zero. Ile wydatku tyle dochodu.

Opinie

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Dzisiejsze głosowania nad udzieleniem absolutorium i wotum zaufania dla Starosty Powiatu Tomaszowskiego trudno nazwać inaczej niż... cyrkiem. Ostatecznie, Dariusz Kowalczyk zarówno jednego, jak i drugiego nie uzyskał, bo... Mariusz Węgrzynowski i radni PiS zagłosowali przeciwko budżetowi, który sami... realizowali. Z kolei radni Koalicji Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co de facto oznacza również głosowanie przeciw), mimo że wcześniej budżet i jego zmiany przyjmowali właściwie bezdyskusyjnie. Węgrzynowski przy okazji potwierdził, że odwołanie go było jak najbardziej uzasadnione. Dyskusja toczyła się głównie wokół peanów na własną cześć, wygłaszanych przez Węgrzynowskiego. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 16:49 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 1
Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Żar nadciąga nad Tomaszów. NFZ ostrzega: upał może zabić Nowe ekopracownie w Tomaszowie. Dwie szkoły z dofinansowaniem na nowoczesne wyposażenie Jak zapewnić dziecku opiekę w wakacje, gdy rodzice pracują? Sprawdźcie ofertę półkolonii! Wianki popłynęły Wolbórką. Biesiada Świętojańska połączyła tradycję, muzykę i rodzinną zabawę Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Filmowy początek wakacji w Heliosie. Supergirl, Minionki, horrory i wielkie powroty na ekran Biznesowe spotkanie na wysokości: jak nowoczesny taras widokowy w Warszawie robi wrażenie na klientach? 24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jeśli ktoś interesuje się losami swojej SM to nie głosuje przez pełnomocnika tylko osobiście przychodzi na zebranie i świadomie podejmuje decyzję. Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Marek Treść komentarza: Prezes który nie jest nawet członkiem Spółdzielni wypowiada się jakby był udzielnym księciem ,a SM to jego własność. A to tylko menedżer wynajęty przez członków. I nikt więcej. Kampania na Walne tylko dla swoich ekipy trzymającej władzę to jawne już łamanie wszelkiej przyzwoitości. Ale najlepszy hit to pracownicy Przodownika dzwoniący i pukający po ludziach by przyjść i im robotę ratować, bo im teraz tak dobrze i miło :) . Powariowali niektórzy w tej Spółdzielni :) Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Mieszczuch Treść komentarza: Mozna dodać zapytanie. Jaka kwota została wydana na kolorowa kartke, która dostarczona została do mieszkańców spółdzielni z nazwiskami obecnej rady i systemem głosowania? Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama