W trosce o bezpieczeństwo pasażerów MZK ponad 2 tygodnie już ozonuje autobusy. Dezynfekcja pojazdów przy użyciu ozonu jest najskuteczniejszą metodą walki z wirusami i bakteriami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i przedsiębiorców, którzy szczególnie w czasie pandemii zainteresowani są zachowaniem wszelkich środków ochrony osobistej i ochrony zdrowia swoich bliskich i pracowników, Zakłąd przygotował ofertę ozonowania pojazdów. Wiceprezes Grzegorz Glimasiński zapewnai, że ceny są bardzo atrakcyjne, a dla osób z kartą tomaszowianina proponuje dodatkowy rabat.
12.04.2020 11:29
(aktualizacja 20.08.2023 08:32)
.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Profesor
14.04.2020 08:04
Ozonowanie to jedna z metod przeprowadzenia dezynfekcji, która nie wymaga użycia środków bakteriobójczych. Zamiast nich jest wykorzystywany ozon będący silnym utleniającym gazem. Ozonowanie najlepiej sprawdza się do odkażania mieszkań po kwarantannie, ponieważ usuwa z pomieszczeń mikroorganizmy, grzyby oraz pleśnie. Za pomocą tej metody można skutecznie zdezynfekować samochody.
Uważam, że każdy w ramach dbania o swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swoich bliskich powinien skorzystać z usługi ozonowania pojazdów.
Uczeń
12.04.2020 23:13
A ja się zastanawiam. Jeśli przyjedzie bardzo dużo klientów, i ozonator będzie cały czas zajęty, to będzie czas na ozonowanie autobusów? Jest ich ( starych i nowych ) ponad 30ści. Już zauważyłem jeszcze przed epidemią, że myjnia myje priorytetowo auta z zewnatrz, a autobusy są odsyłane z kwitkiem. Widziałem idąc do szkoły jak autobus miał jakąś przerwę na zajezdni podjechał na myjnie, a tam jakiś TIR i po kilkunastu minutach postoju autobus wyjechał brudny .
Wioletta Magin
14.04.2020 07:50
Do ozonowania utobusów przeznaczony jest inny ozonator.Zapewniamy,że dodatkowa usługa nie ma wplywu na ozonowanie autobusów,ktore jest i będzie codziennie prowadzone.
Zainteresowany
12.04.2020 21:48
Cena zaczyna się od czyli ile konkretnie
Wioletta Magin
14.04.2020 07:52
Samochod osobowy- dla klienta z karta tomaszowianina 40 zł,bez karty 50 zł.pozdrawiam.
McMarek
12.04.2020 21:00
Dla tych co w to wierzą. Pozdrawiam myślących.
https://www.medonet.pl/koronawirus-pytania-i-odpowiedzi/jak-sie-chronic,czy-ozonowanie-jest-skuteczne-przy-usuwaniu-koronawirusa-z-pomieszczen-lub-pieniedzy-,film,78828218.html
WuPe
13.04.2020 00:32
Haha;-) Myślący człowieku nie pomyślałeś, że ten facet jest specjalistą z TVN? W tej stacji znajdą ,,specjalistów" od wszystkiego, którzy powiedzą to co mają powiedzieć nawet jeśli tak nie sądzą i przeczą nauce. W przypadku wirusów O3 uszkadza kapsyd i zaburza cykl reprodukcyjny, zakłócając kontakt wirusa z komórką, a więc na pewno wpływa na zachowanie tego wirusa w organizmie. Badania naukowe są.
Tedi
13.04.2020 10:32
Dopisz jeszcze Tuska zakłócony to masz umysł
McMarek
13.04.2020 11:10
No proszę i mamy nowego specjalistę. Wirus po ozonowaniu będzie się zachowywał jak chomik po wirówce, czyli będzie skołowany i w tym nasza szansa na przetrwanie.
slaw
12.04.2020 18:45
Ozon zabija też bakterie a nad niszczeniem wirusów trwają ciągle badania naukowe
Kilkugodzinne ozonowanie prawdopodobnie zabija również wirusy. A za ok. 300 zł to można sobie kupić chiński ozonator 1g lub 2g dla domku dla lalek. Polski generator ozonu 20g/h kosztuje ok. 4000,00 zł. Prosze nie pisać takich bzdur nie mając o tym pojęcia.
Wioletta Magin
15.04.2020 02:03
Najlepszą rekomendacją ozonowania jako skutecznej formy dezynfekcji w okresie pandemii są informacje dotyczace ozonowania karetek i pomieszczeń szpitali.Czas ozonowania uzależniony jest od wydajnosci urządzenia.Pozdrawiam.
Ozon
12.04.2020 16:46
Czy są jeszcze tacy idioci co dają się nabierać na takie artykuły że ozon zabija wirusy??? Grzyby i zapachy tak ale nie wirusy... Hehehehe
Właściciel firmy ozonujacej
12.04.2020 18:31
Ozonowanie faktycznie niszczy wirusy i jest to metoda posiadająca szereg badań naukowych. Jednak firma jest totalnie niedoinformowana i wykonuje zabieg niezgodnie ze sztuką.
Ciekawski
12.04.2020 21:28
Klepiesz bzdury a wkurza cię że co?? za tanio? czy robią ci koło pióra?
Wioletta Magin
14.04.2020 07:59
Lubimy konkurencję ale fair-play.Jak mógl Pan napisać w sobotę, że wykonujemy zabieg niezgodnie ze sztuką,skoro pierwsze usługi zaczniemy wykonywać od dzisiaj? Zapewniam,że dysponujemy profesjonalnym ozonatorem,mamy profesjonalną,przeszkoloną obsługę,a procedury ktore przyjeliśmy co do obslugi klienta zapewniają najwyższa jakosc uslug.Pozdrawiam
Jesteś w stanie poprzeć swoje bzdurne teorie badaniami?
wio
12.04.2020 13:31
Właśnie zauważyłem baner,jednak każdy chce zarobić na wirusie
wio
12.04.2020 13:20
Ozonator na allegro to 250zl/350zl , na aliexpress jeszcze taniej ciekawe ile wołają na MZK za jednorazowe ozonowanie.
Wg cennika
12.04.2020 15:05
50 zł - klient indywidualny
40 zł - z kartą tomaszowianina.
Czytacz
12.04.2020 15:42
Chyba na twoim allegro są takie ceny. I wydajność 1g/h
Iza
12.04.2020 21:34
Taki ozonator z allegro jest wydajny dla pokoju 20 m2,dla skutecznego pozbycia się wirusów potrzebny jest wiekszy generator ,chodzi o stężenie ozonu w powietrzu,nie należy zapominać, ze ozon się rozpada po jakims czasie,więc potrzebny jest duży generator
Alek
18.04.2020 07:58
Droga Pani jeżeli już mierzymy w m2 to ile metrów ma przeciętna osobówka, ozonowanie wydajność mierzymy w dcm3
asik
12.04.2020 22:19
Za 250 zĺ można kupić chiński ozonator o wydajności 1g/h, którym można odświeżyć co najwyżej buty. Polskie generatory kosztują od 2000,00 zł do 12000,00 zł w zależności od mocy.
Wioletta Magin
15.04.2020 02:06
Usluga ozonowania samochodu osobowego kosztuje 50 zł,dla osób z karta tomaszowiania 40 zl.Do ozonowania używamy profesjonalnego sprzętu o bardzo wysokiej wydajności jakiego nie kupi Pan za 250/350 zł.Pozdrawiam
Napisz komentarz
Komentarze