Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 19:35
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Hałasują i nie ma mocnych

- Może przydałby się artykuł dotyczący hałasu jaki wytwarzają motocykle, auta z podrasowanymi wydechami. Jakie są dopuszczalne normy? Kto to kontroluje: policja jak ma czym i czy w Tomaszowie coś takiego sprawdzają? Co z kontrolą na stacjach diagnostycznych i czy to sprawdzają i czy mają czym? Na koniec chodzi tu o stację paliw przy ulicy św. Antoniego. Miejsce jakie upodobali sobie motocyklisci, gdzie przy każdym wyjeździe normy hałasu poprzez tzw gazowanie silnika przekracza w okolicznych blokach wszystkie normy. Czy właściciele stacji nie powinni się zainteresować tym co się u nich dzieje? Czy nie można uczulić policji, przecież ten hałas też słychać u nich. Na tej stacji drift samochodów młodocianych kierowców zdezelowanymi bmw to norma. My tam mieszkamy, u kogo mamy interweniować? U zarządu spódzielni? W urzędzie miasta? Na pewno policja powinna się włączyć i pomóc mieszkańcom. Budowa ekranu dźwiękochłonnego może byłaby jakimś rozwiązaniem. Od wiosny do zimy hałas nie daje nam spokoju - pisze czytelnik portalu

.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ormo 20.05.2020 22:46
Ja mam czas i kamerkę

Beti 18.05.2020 15:25
Dziwne że wszystkie te wydechu przechodzą badania na stacjach kontroli pojazdów może tu jest pies pogrzebany.

P 16.05.2020 13:58
Jezeli masa policjantów w Tomaszowie sama jeździ na takich motocyklach to co wy ludzie chcecie robic? Policjant policjanta zatrzymuje i każą jechać dalej. To bez sensu ;) Państwo w państwie.

! 17.05.2020 11:57
Jazda na motocyklu nie jest zabroniona, przez policjanta, marynarza, górnika i kucharza również :-))) Nie wiedziałeś o tym?

Do! 17.05.2020 15:24
Nikt nikomu nie zabrania!!!! Nie masz prawa jeździć niesprawnym tj. przerobiony układ wydechowy i przekraczający dopuszczalne normy hałasu, oraz w miejscach do tego nie przeznaczonych jeździć jak wariat i narażać innych na niebezpieczeństwo i nieważne kim jesteś!!!!!

JK 15.05.2020 18:08
Dowiedziałam się że można to zgłaszać do Inspekcj transportu drogowego mogą sprawdzać wszystkich użytkowników dróg i mają czym

Fan motoryzacji 15.05.2020 18:03
Głośność wydechu samochodowego średnio 93db,motoru 93-96db zależy od pojemności. Mandat za przekroczenie normy 300zl i dowód zabrany, a wtedy przegląd i być może demontaż chyba warto zgłaszać przynajmniej będzie to kosztować, nie będzie na piwko na cpn i będzie ciszej

Lututut 25.05.2020 17:05
Usterkę da się naprawić na miejscu tak zwany db killer i żadnego dowodu nie zabiorą, także dalej będzie jazda z głośnym wydechem po dojechaniu patrolu. Głośniutko pozdrawiam

Przeglad 02.06.2020 04:24
Nie masz pojęcia o czym piszesz, naprawisz? myślisz że wtedy ktoś poczeka az dołożysz to g,,,,,, o i z tym przekroczone są normy. Przyjedz załóż zmierzymy nagramy i po patrol i jazda!

Czytelnik 15.05.2020 06:13
A jak jest z monitoringiem na stacji? kamery przecież są.

Lol 15.05.2020 13:57
A tak jest ze trzeba takie rzeczy nagrywać jak macie możliwości i nie czekać aż się coś stanie!

Tajemnicza nieznajoma 14.05.2020 19:06
Lećcie w kosmos skoro każdy hałas wam przeszkadza. Tam próżnia to dźwięk się nie roznosi. Pozdrawiam.

Hellloooo 14.05.2020 20:41
Co jarasz bo Ty już odleciałaś.

Aaa 17.05.2020 10:16
dej swój adres, tajemnicza nieznajomo - może podjadę i pobucze ci silnikiem w niedziele o 7 rano ty kretynko

NORLAMNOŚĆ 14.05.2020 18:02
Mieszkam na placu kosciuszki i jak sa dni Tomaszowa czy inne imprezy to tez mi przeszkadza juz nir wspomnę o samochodach, ale co z tego nic z tym nie da sie zrobic i tyle wiec bez sensu jest jakieś sranie sie o stacje i hałas to jest bylo i bedzie Nie pozdrawiam

Cpn 14.05.2020 19:07
To jak wcześniej :wyprowadź się albo nie zostań niech będzie jak było

Ale ze jak? 14.05.2020 15:32
Jakies dziwne to osiedle... Dino przeszkadza,CPN przeszkadza

Ale że tak 14.05.2020 17:37
Dziwne? a to u ciebie nie ma?

Izabela Cichowska 14.05.2020 13:18
Super podoba mi się ta Wasza " tolerancja",a raczej jej brak...każda osoba ,grupa nie mieszczaca się w jakiś" normach" jest hejtowana...po prostu idziemy z duchem czasu

#MuremZaMotocyklistami 14.05.2020 11:19
Serio nie macie o czym pisać? Dajcie im spokój. Chyba każdy chce sie wyszaleć. Stare dewoty chyba juz nie pamiętają jak to było za młodu

Yes 14.05.2020 15:16
Nie są to miejsca do szaleństw

Ewasz 14.05.2020 15:25
Tu się nikt nie czepia motocyklistów tylko tych którzy bezpieczeństwo i innych mają gdzieś ogarnij to

Xyz48 15.05.2020 12:23
Stare dewoty nie mialy "takich mozliwosci" Jestem starą dewotą i lubię patrzeć kiedy np.jedzie kilka lub kilkanascie motorów ale bez popcornu itp odglosow.Nie kazdy lubi taki hałas.

Aaa 17.05.2020 10:18
podaj swój adres, ciulu, to ci zajade o 7 rano i będę napier... silnikiem przez godzinę - zobaczysz jak to fajnie! A jak wyjdziesz i bedziesz pyskwac to ci powiem ze musze sie wyszalec a tobie jak sie nie podoba to spakuj sie i wypiuerpapier!

Pp 14.05.2020 10:52
Powiem tak ludzie muszą i powinni mieć pasję, pasja motoryzacji ok tylko pasja toteż rozum, nikt młodym pasjonatom ej nie chce odbierać ani pouczac czy tylko Cpn i ulice miast są do okazywania tego. Są różne złoty rajdy można sobie założyć jakiś klub czy coś udać się do włodarzy miasta gminy może znajdą jakieś tereny na których będziecie mogli się realizować, wymieniać doświadczeniami. Nie wszyscy w mieście muszą wiedzieć że masz motor, miej go tylko szanuj też innych. Nie udajcie ze jest ok bo nie jest, jedziemy z dziećmi napompować koło do roweru bo przecież chyba możemy? ale czasami się włos na głowie jerzy, no wszystko w Waszych rękach

Roman Klucha 14.05.2020 10:10
A potem ci "ludzie" dziwią się, że po lasach rozwieszają linki czy zakopują "kolczugi" na duktach/dróżkach aby sobie koła rozpierniczyli. "Motocykliści" którzy hałasują na Antoniego to banda bezmózgich yeti, która nie rozumie, że ludzie mają prawo do spokoju. Widać jeszcze żaden nie zarobił w cymbał dlatego posuwają sie tak daleko. Nie rozumiem jaki jest sens napieprzania z tłumika czy gazowania w opór - jak taki przygłup jeden z drugim lubi tego typu dźwięki to niech się zamknie gdzieś i napiernicza ile wlezie, ale niech inni nie są na siłę uszczęśliwiani! Najlepiej zgłaszać tych ludzkich śmieci na policję - niech im badają głośność wydechów. Robić to notorycznie, za każdym razem gdy sie usłyszy - policja dla świętego spokoju zajmie się sprawą żeby ludzie im gitarry nie zawracalli. Także drodzy motocykliści hałasujący na Orlenie przy Antoniego - od teraz będę zgłaszał te hałasy, ustawię też kamerkę w oknie i będę nagrywał wszystko, a potem wysyłał to gdzie się da, w tym i do Orlenu bo zdaje się, że ci co hałąsują to koledzy pracowników, którzy tez temu bydłu winni zwrócić uwagę. I teraz zobaczymy komu się znudzi - wam, yeti, hałasowanie czy nam mieszkańcom zgłaszanie was na policję.

Mirek 14.05.2020 07:21
Najbardziej wygadani ci co nie pamiętają jak w 88 poloneza palwali pod blokiem a teraz tacy mądrzy

Ktm 14.05.2020 07:17
Straszne już nie macie o czym pisać , jak chcesz ciszy i spokoju to za miasto.

romek 14.05.2020 09:58
Problem w tym, że za miastem też hałasujecie. Kiedyś pojechałem sobie nad zalew "odpocząć" pospacerować - 15 motorów jeżdżących po plaży (nawet nie plaży, a po dnie zalewu, które susza odsłoniła) i debil na quadzie z dzieckiem ok.10 letnim wjechał na molo po schodach.

ooo 14.05.2020 11:48
Jak!!! Tam wariactwo motorowe jest jeszcze większe niż w mieście. Nad zalewem policja ma siedzibę i nic - dosłownie nic !!!....

Cichy 14.05.2020 18:17
A gdzie za miasto? Nad Zalew np.? Od wody motorówki i skutery, od lasu quady i crossy. Trzeba mieć wzgląd na innych ludzi bo karma wraca, jak nie teraz to po latach.

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 14:59 Liczba komentarzy: 1 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia Jaki piasek budowlany wybrać do betonu a jaki do tynku Upał zamiast akademii. Prezydent apeluje: zakończenia roku szkolnego tylko w niezbędnym minimum Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda 26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa Auto prywatne czy z komisu — co wybrać? Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Julia Treść komentarza: Zapraszamy do Będkowa, tu się dzieje. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Dawno nie zaglądałem do tego portalu. Ale po przeczytaniu tej informacji muszę pochwalić Burmistrza Inowłodza. Dobra robota Szanowny Bogdanie. Źródło komentarza: Inowłódz z nadwyżką i absolutorium. Radni udzielili burmistrzowi Bogdanowi Kąckiemu wotum zaufania Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Mistrzu: ani wojewoda ani komisarz nie zmieni czerwonej mentalności wyborców. Tak już mają i z tym czerwoniastym poglądem zejdą z tego świata. Ktoś będzie im pluł w oczy, a oni będą mówić, że deszcz pada. Tak ich wychowała komuna. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Samorządowe szumowiny uratowali ten samorządowy wrzód na d... I tak będzie w Polsce jeszcze długo. Te samorządy, to zwykła spolaczana szmira. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Znacznie poważniejsze jest pytanie czy tzw. fachowcy dobrej zmiany mają kwalifikacje i kompetencje zawodowe do zajmowania stanowisk na których pobierają wynagrodzenia? Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama