Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 00:10
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Postindustrialnie, może warto spróbować

Jest w Tomaszowie takie miejsce, które nieco ukryte, mogłoby byc ciekawym elementem wzbogającym lokalny krajobraz, a równocześnie podkreślać fabryczną historię miasta. Postindustrialny budynek, który pamiętamy z inscenizacji "Listów z Getta", wyreżyserowanych przez Karinę Górę znajduje się niemal w samym w centrum miasta. W naszym kraju jest wiele podobnych miejsc, które zostały odrestaurowane i zaadoptowane do nowych funkcji zarówno biznesowych, jak i społecznych. W mieście Charlottesville zagospodarowano fabrykę. Możecie ją obejrzeć poniżej. Skoro po tomaszowskich zakładach Mazovia już własciwie nic nie zostało, może pora uratować to, co jeszcze można.

.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ajdejano 02.07.2020 20:37
Gedeon Goedel: Szanowny Panie Mariuszu - trochę więcej realizmu !!! Ostatnie zdanie z Pańskiego materiału powyżej: "Skoro po tomaszowskich zakładach Mazovia już własciwie nic nie zostało, może pora uratować to, co jeszcze można." Pytania: do kogo ten apel o rewitalizację tego obiektu??? Gdzie dokładnie ten obiekt znajduje się w naszym grajdole ??? Jakiś, chociażby krótki opis stanu tego obiektu .... ??? Ja rozumiem: nie jest Pan agencją dewelopersko-budowlaną, ale jak się wychodzi z takim tematem i zachęca się kogokolwiek do zainteresowania się tematem, to jednak trzeba ten temat trochę bardzie przybliżyć.

Darek 26.06.2020 18:55
Jestem tomaszwianinem od ładnych parunastu lat mieszkam w Holandii ale pamiętam te wszystkie miejsca za czasów PRL. Zły jestem że przeszłość zostaje tak brutalnie zamiatana pod dywan. Jeśli jestem w Tomaszowie brakuje mi dawnych miejsc. Wszystko teraz takie inne obce to nie miasto mojego dzieciństwa. Czuję się tam obco

4 27.06.2020 16:01
Skoro mieszkasz w Holandii to nie jesteś już tomaszowianinem. Wrócisz to będziesz.

Ewe 26.06.2020 11:41
Tacy mądrzy jesteście to dajcie pieniążki na remont. Wszystko za darmo.

Tokaż-spawacz 25.06.2020 16:11
Stary budynek po warsztatach (stary Mechanik) też niezła konstrukcja do odnowienia. Miała tam być chyba mediateka, ale jak zwykle "jak się nie ma miedzi, to się w domu siedzi" albo buduje lodowisko :-))

Ajdejano 02.07.2020 20:39
Miszczu polskiej ortografii: ty jesteś tokaż, czy może raczej tokarz ???

Usuwanie posągów żołnierzy Konfederacji w Raleigh (Płd. Karolina) 4 dni temu 25.06.2020 05:20
You Tube: „Live: Demonstrators Gather to Commemorate Juneteenth With Marches, Rallies | NBC News” Ponad 2 godziny, najciekawsze moim zdaniem tak od 1 godzina 50 minut

tge 25.06.2020 12:24
kto podminusował ten komentarz? Zwróćcie uwagę, że godzina dodania materiału układa się w ciąg 19:33. Wrzućcie to w Google usuwając dwukropek. Przypadek? Nie sądzę hahahaha.

Wojna secesyjna nadal dzieli, jak u nas zabory, czy nie? 25.06.2020 04:49
To miasteczko w Wirginii jest male ale tam jest jeden z najstarszych amerykanskich uniwersytetów i olbrzymi szpital. Mowiac krotko liczba ludnosci moze nie odpowiadac rzeczywiscie mieszkajacym. Przez uniwerystet to jest przynajmniem 10 tysiecy dodatkowych osob (studenci + staff) Chociaz swoje problemy maja bo w 2017 odbyl sie tam glosny na caly swiat skrajnie prawicowy marsz. Nastepcy kuklux klanów i tak dalej. Przy okazji telewizja NBC od niedawna daje co kilka dni relacje live na You Tube z zdejmowania tych przywodcow konfederatow z pomnikow. Ostatnio bylo z Północnej Karoliny z Religh. Tam przed tym lokalnym kapitolem stal pomnik 4 przecietnych zolnierzy Konfederacji. Demonstranci (co ciekawe nie tylko czarni), zrzucili te posągi i jeden zawiesili na latarnii a drugi zawlekli pod drzwi policji. Na zywo bardzo emocjnalnie sie to ogladało. Tam jest jeszcze ciekawy wątek - stosunek do mediow. NBC jest traktowana jako konserwatywna. Ludzie im zaslaniali kamery. Nie bylo przemocy, ale zaslanianie. W ogole pokojowa demonstracja, nic oprocz tych pomnikow nie niszczyli, a pomnik tez po zdjeciu posagow i troche ale nie mocno posprejowany ale nie niszczony. Tylko symbole. Wojna domowa w USA nadal bardzo dzieli, chociaz na moje oko tam jest tez silny konflikt klasowy pokazuwany. NBC chyba celowo dalo malutką reporterkę, Żydówkę chyba, ale malutką. W sukience przyszla na demonstracje wieczorem... Ona subtelna mała muszka a z drugiej strony otyłe czarne feministki, i to takie na maksa grube. Facet byl kamerzystą, osłaniał ją trochę statywem. Widowisko telewizyjne naprawde ciekawe, chociaz zrobione chyba nawet czesciowo smartfomem. Mieli kamere ale ona wchodzila troche z telefonem i obraz byl z tego. Dla mnie bardzo ciekawe. To bylo w rocznice zniesienia niewolnictwa w stolicy stanu Polnocna Karolina - Religh

Kokos 24.06.2020 21:50
Jest też stary budynek budowlanki przy dużym parkingu, gdzie obecnie wieczorami spotyka się młodzież. Jakby tam powstało coś na styl 'Piotrkowska OFF' to byłby to strzał w 10. Jakieś ciekawe bary, restauracje, dorośli 30+, mlodziez, potrzebują takich inspirujących miejsc.

455 25.06.2020 05:38
myslalem ze wlasnie z tego zrobią PCAS

Bez ocen, ale tez bez pudru 25.06.2020 14:45
Nie bylem i poza cmentarzami i tymi fabrykackami grbowcami nic mnie do Łodzi nie ciągnie - więc nie wiem, ale tak na czuja rzucę, ze na pewno ta cala Piotrkowska OFF, albo przez wiekszosc czasu jest po prostu mordownią piwno-wódczaną, albo jest na skraju upadku. Łódź nie jest miastem gdzie takie lokale mogą się utrzymać. Skoro na warszawskiej (no jednak turustow zagranicznych jest wiecej niz w Łodzi), na warszawskiej Starówce przy głównej uliczce, walą ordynarnie odgrzewane pierogi kupione jako mrożone w markecie, podgrzewają me w mikrofalówce i serwują za 30 zł za 6 pierożków - lokal sie samonazwał "pierogarnią" ...no to o czym tu mowa w jakiejś tam Łodzi? której prezydent wygląda od fajek (o wódzie nie wiem - więc nie piszę, ale faje przexz całe życie na pewno były jarane), jak wygląda... Menele, jedno liceum na poziomie (Kopernik), i to by bylo na tyle. Piotrkowska nie Piotrkowska. Ten caly Jażdżewski do pisemka "Liberte" nie mogl w swoi. miescie uniwersyteckim skompletować autorów... Jedno pisemko spoleczno-kulturalne w 600-tysiecznym miescie. Zreszta na doktorat uciekl do Warszawy. Podobnie jak przeciez zasluzony dla Uniwerystu Łódzkiego młody purpurat ...nasz Adrian Witczak hahahahaha :)) no ale co? Nie jest to prawda? Dlaczego robi doktorat na SGGW? Jak to jest? Cooooo? Hahahahah :))) Wracając do luftów czy tym bardziej jakiś lokali gastro w budynkach pofabrycznych. W Tomaszowie to się oczywiście nie zdarzy - zobaczcie co sie dzieje z tą "kafejką" na placu Kosciuszki... Ksiuuunżki na początku był, nawet nieznajæca żadnego języka obcego Agnieszka Łuczak na blogi sie tam laszczyła, że z "przyjaciółmi z Nimiec" tam siedziala hahahahahaha :))) Czy nawet padło "lewicowymi przyjaciółmiz Nimiec" :))) Już nie pamiętam a potem zrobiłem juz z 1000 screenow wiec gdzies to gleboko siedziz ze nie chce mi sie obrazek po obrazku szukac, a nie opisalem tylko wcisnalem klawisz i sie zapisalo. Byly ksiuuunżki w CzytaY cafe i jakos ni ma ksiunzek. Jest wino, ale tez cos widze srednio idzie. Idą lody idzie troche kawy, a ciastka ludzie kupuja u Mazurka. Czy w tym amerykanskim 40-tysiecznym miasteczku sie uda? Oby nie, bedzie nam mniej przykro. Takze tak, Piotrkowska... wóda pewnie i to chrzczona. Od czasu do czasu pobrzdąka jakiś grajek moczymorda za szklanke piwa i to by bylo na tylew. Mlodzi ludzie piją poza lokalami, w domach, w Warszawie ma schodkach Pattona (wrzuccie w You Tube: "Schodki Maty", moim zdaniem lepsze to jest od "Patointeligencji") ale zjawisko jest fenomenalne !!! Cos niesamowitego ludzie stoja jeden kolo drugiego przy muzyce z blutufa - kazdy puszcza co innego, patrzą na rzekę i piją wódkę z Carrefoura. W *** z lokalmi. Po butelkach nie widac ze Carrefoura, ale czipsy stamtąd, jakieś inne przekąski tez no to co? Wódkę by gdzieindziej kupowali? Takze nie ma co sie obrazac w Tomaszowie bedzie to samo. U nas bardziej w samochodach pod marketami. Ja tego nie oceniam, tylko opisuje. Wczoraj chyba bylo zakonczenie roku szkolnego po północy przypadkowo natknalem sie na krotkiej trasie z mieszkania do stacji paliw na trzy samochody wypelnione nastolatkami. Wygladalo na dluzsza posiadówe. Dla mnie to jest nowe.

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 14:59 Liczba komentarzy: 4 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 5
Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia Jaki piasek budowlany wybrać do betonu a jaki do tynku
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama