Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 15:23
Reklama
Reklama

Wieczornik Mariusza: Zdalna robota i już

Praca zdalna - magiczne słowo. Ten termin stał się u nas popularny razem z wybuchem pandemii. Czy jest nowy? Nie bardzo. Programiści od lat pracują w tym domowym systemie. Teraz mamy jednak nowość. Forma ta trafiła do sektora administracji publicznej i najczęściej oznacza błogie "nicnierobienie", dodatkowy urlop... jak zwał tak zwał. Oczywistym jest, że praca w administracji publicznej, to głównie praca na dokumentach, których... z biura wynosić nie wolno. Przynajmniej na gruncie formalno - prawnym. W samorządowych instytucjach można ją brać jednak pod uwagę, także ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. W wielu z nich zagęszczenie pracowników jest tak duże, że z często nie spełnia wymogów stawianych przez przepisy związane z prawem pracy. Dla przykładu w Starostwie Powiatowym są pokoje, gdzie na kilku metrach kwadratowych siedzi po 5-6 osób. Budynek przewidziany na bodajże 150-180 osób mieści dzisiaj niemalże dwa razy tyle pracowników (po genialnym pomyśle przeniesienia tu Powiatowego Urzędu Pracy).

Warto przy okazji wspomnieć, że dla niektórych pracowników (tych oczywiście najważniejszych i tych bardziej ważnych) Starostwa Powiatowego praca zdalna nie rozpoczęła się wraz z "atakiem" Sars - Cov - 2. Już wcześniej pracownicy uskarżali się, że kontakt z przełożonymi mają ograniczony, że członków Zarządu Powiatu trudno jest złapać w... pracy, że uzyskanie decyzji, podpisu, jakiejkolwiek konsultacji, graniczy często z cudem Nic dziwnego, skoro organizowano zbiorowe wycieczki na uroczystości, akademie, podróże do Pałacu Prezydenckiego. Do tego przecinano wstęgi, uczestniczono w konferencjach prasowych, licznych wigiliach, wieczerzach wielkanocnych itd. Od początku kadencji widać było, że członkowie zarządu poczuli wiatr "pod narty". To i odlecieli... tylko robota stała w miejscu i się w rękach nie paliła, Zresztą do dzisiaj wydaje się, że... stoi... niczym gipsowa figurka Św. Antoniego na moim biurku (a jakże, ja także ją dostałem razem z innymi świętymi księgami z okazji jubileuszu samorządu terytorialnego - przecież nie wyrzucę arcydzieła sztuki sakralnej sfinansowanego z pieniędzy podatnika)?

Warto przy tym pamiętać, że piątka członkowie Zarządu Powiatu zbiorowo odpowiadają za bezpieczeństwo i to nie tylko zdrowotne mieszkańców. Czy w czasie, kiedy obłożony pracą SANEPiD, w dodatku zdziesiątkowany przez zarazę borykał się z problemami, etycznym jest korzystanie z możliwości "zdalnego leniuchowania"? Pytania nasuwają się same/

  1. Ilu członków Zarządu Powiatu Tomaszowskiego korzystało w minionym roku z możliwości tzw. pracy zdalnej?
  2. Ile dni tego rodzaju formy zatrudnienia wykorzystali poszczególni członkowie Zarządu Powiatu?
  3. Co zadecydowało o kierowaniu członków zarządu na pracę zdalną?
  4. W jaki sposób członkowie zarządu dokumentowali podejmowane przez siebie czynności służbowe w trakcie pracy zdalnej.
  5. Czy członkowie Zarządu Powiatu wykorzystali należne urlopy wypoczynkowe za 2020 rok?
  6. Ilu pracowników Starostwa korzystało z formy zdalnej?

 
Jak się dowiadujemy, w 2020 roku wykonywanie pracy zdalnej zostało polecone czterem Członkom Zarządu Powiatu w Tomaszowie Mazowieckim. Skorzystali z niej: Leszek Ogórek - 15 dni; Elżbieta Łojszczyk – 7 dni; Marek Kubiak – 26 dni; Michał Czechowicz – 20 dni.

Mając na względzie trwającą epidemię Członkowie Zarządu Powiatu otrzymywali w 2020 roku polecenie wykonywania pracy zdalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zaleceniami. Praca zdalna wykonywana była w ramach obowiązującego zakresu zadań dla poszczególnych członków Zarządu i podlegała uzgodnieniu oraz kontroli jej wykonania przez Przełożonego. Przełożony pozostawał w stałym kontakcie z Członkami Zarządu Powiatu w zakresie realizacji zadań.

- czytamy w odpowiedzi gładkie i nic nie mówiące nikomu formułki. Ciekawym natomiast jest, że polecenie pracy zdalnej w 2020 roku otrzymało 46 pracowników Starostwa (poza ww. Członkami Zarządu). Oznacza to, że cztery najważniejsze osoby skorzystały z tej formuły w sposób nadreprezentatywny :) 

Efektem tych "dodatkowych dni wolnych" jest oczywiście nie wykorzystanie urlopów wypoczynkowych. Członkowie Zarządu Powiatu wykorzystali je w niepełnym wymiarze. Jest nadzieja, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa zrobią to do końca III kwartału 2021 roku.

Tak na zakończenie, być członkiem Zarządu Powiatu, to naprawdę niezła fucha. Można przychodzić do pracy kiedy się chce, wychodzić o dowolnej porze. W sumie za nic się nie odpowiada, bo przecież decyzje podejmuje, nie ten czy ów z imienia i nazwiska, ale.... Zarząd. Jak ten Zarząd pracuje zdalnie, to żadnych decyzji nie podejmuje. Co miesiąc kilka tysięcy na konto wpływa. Obserwuję to od lat i daję słowo: można siedzieć w tym miejscu i latami nic nie robić. Inaczej jest kiedy się zostanie prezydentem? Tu odpowiedzialność jest bardzo konkretna i osobista. 

Jedynym mankamentem jest  to, że poza starostą i wicestarostą, członkowie zarządu słabo zarabiają. Radzą sobie jednak i z tym problemem. Otrzymują dodatki za zastępowanie niektórych naczelników... ale to już temat na całkiem inny felieton 

PS.

Taki mój pomysł na codzienny wieczorny felieton


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Referent 10.02.2021 14:44
Z ZUS i US zakupy robią też mam?

do rwferent 10.02.2021 18:16
ty też robisz skoro widzisz . plociuchu nie oczerniaj ludzi nieuku

Referent 11.02.2021 06:59
To plociuch czy oczerniacz ? To zupelnie inne pojęcia. Pozostańmy przy plociuchu tak lepiej i zgodnie z prawdą ?

***** *** 10.02.2021 11:43
Amen.

AS 10.02.2021 10:53
Z tą osobistą odpowiedzialnością prezydenta (wójta, burmistrza) to nie jest tak do końca. Prezydent upoważnia pracowników do działania w jego imieniu i to oni potem ponoszą odpowiedzialność.

anna 10.02.2021 10:24
a może jako pierwsi zaczniemy płacić . nierobom za użytkowanie swojego mieszkania , komputera , itp 'Przecież nicnierobienie jest uciążliwe i szkodliwe dla zdrowia. Chyba jesteśmy po dobrej zmianie w Korei Północnej

kau 10.02.2021 10:02
W Starostwie zapewne koroną sieje, że hej. Stąd Kubiak na zdalnym. Ciekawe, że nie bał się koronki, gdy jechał ze swoim klubikiem "Nemo" na komercyjny obóz... Ciekawe, że nie boi się koronki i prowadzi zajęcia na basenie stacjonarnie, nie on-line... Inteligentna ta pandemia, skoro mu daje na ten czas dyspensę...

MS 10.02.2021 08:36
Wszystko w swoim czasie i w oparciu o dokumenty. Nie podatek jest problemem ale transfery finansowe finansowe w drugą stronę. Media są martwe. Dziennikarstwo też. Jeśli kto mi powie, że publikowanie setek zdjęć, nastawionych na bezmyślne i bezrefleksyjne przeglądanie tzw. klikbajty to uprawianie dziennikarstwa, to ja mam inną wizję. Inną sprawą jest to, że media odpowiadają na zapotrzebowanie. Ludzie dzisiaj nie oczekują poważnych tekstów. Ich potrzeby informacyjne zaspokaja mikroruch kciuka po ekranie smartfona. Przeciwko czemu więc protestować. Niezależne media? Jakieś znacie w TM? Ostatnio chyba tylko TIT i NT.

AS 10.02.2021 10:49
A w mojej ocenie NT nie jest niezależny.

ja 10.02.2021 13:43
Nie ma czegoś takiego jak niezależne media. Media prywatne są zależne od reklamodawców. Jak kasę płacą Ci, którzy są bardziej w lewo niż prawo, to i gazeta będzie w lewo. A jak w prawo to w prawo. Liczyć można jedynie na pluralizm. Ja żeby wyrobić sobie zdanie na jakiś konkretny temat czytam o nim w kilku źródłach.

Kurła 10.02.2021 08:30
Plan wydatków POWIATU ogółem na rok 2021 został ustalony w wysokości 175 420 648 zł Liczba ludności powiatu to 117 852 Zatem ta zabawa kosztuje nas 1500 zł rocznie na osobę. Czteroosobowa rodzina wrzuca do powiatu 6 000 zł rocznie na zabawę tych ze zdjęcia.

? 10.02.2021 08:26
A Ty Misiek nie protestujesz dzisiaj przeciwko podatkowi od mediów?

Vlad_Palovnick 10.02.2021 19:27
Wszystko wskazuje na to, że od tego portalu nie płaci się podatku. To działalność statutowa. ?

MIESZKANIEC 10.02.2021 08:15
TA GRUPA TO POWINNA BYĆ NA MIEJSCU, MAMY ZDALNY SEJM, SENAT,ZDALNE SAMORZĄDY, W TYM ZDALNYM KRAJU WSZYSTKO POSTAWIONE NA GŁOWIE, A CO Z MIASTEM? PROSIMY O PEŁNĄ RELACJĘ.

xx 19.02.2021 21:38
Bartuś: prosiłeś o pełną relację, i co ? I jajco!!

Karolek 09.02.2021 23:08
Czyli słowem Starostwo to "kraina" miodem i mlekiem płynąca.... Żyć nie umierać. Tylko kasę trzeba skądś brać. Więc najlepiej zlikwidować DPs! Gdyby głupota miała skrzydła...

kapitan Nemo 09.02.2021 22:22
Ciekawe jak będzie z "absolutorium" .... ?

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Seans w ramach Kina KoneseraZapraszamy na pokaz filmu Czytając Lolitę w Teheranie w czerwcowym repertuarze cyklu Kino Konesera. To poruszająca opowieść inspirowana bestsellerową autobiografią Azar Nafisi, ukazująca kobiecą solidarność, odwagę i siłę.Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2026 roku w kinie Helios. To propozycja dla widzów ceniących ambitne kino, ważne tematy społeczne i wyjątkowe filmowe emocje.Po rewolucji islamskiej w Iranie, która miała miejsce w 1979 roku, ulice Teheranu patrolowane są przez obrońców moralności, a fundamentaliści przejmują kontrolę nad uniwersytetami. Kobiety muszą nosić hidżab, ich swobody są ograniczane, a lektura zachodniej literatury staje się aktem buntu. Taki stan rzeczy sprawia, że Azar Nafisi (Golshifteh Farahani), ambitna wykładowczyni literatury, rezygnuje z pracy na Uniwersytecie Teherańskim. Kobieta potajemnie zaczyna zapraszać do swojego domu grupę najbardziej zaangażowanych studentek. Razem czytają zakazane klasyki literatury zachodniej – „Lolitę” Vladimira Nabokova, „Wielkiego Gatsby’ego” F. Scotta Fitzgeralda, powieści Henry’ego Jamesa czy Jane Austen. Początkowo nieśmiałe młode kobiety stopniowo otwierają się – dzielą marzeniami, lękami, historiami miłosnymi oraz upokorzeniami związanymi z życiem w totalitarnym reżimie.Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Data rozpoczęcia wydarzenia: 22.06.2026
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność 21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia Bezpłatne zajęcia o laktacji w Tomaszowie. TCZ zaprasza do Szkoły Rodzenia Przy Szkolnej na sprzedaż idzie nie tylko budynek. To adres z pamięcią Tomaszowa „Wewnętrzne krajobrazy” w MCK. Sztuka, która zatrzymuje na chwilę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: ETM Treść komentarza: Antoni do broni Źródło komentarza: Antoni Macierewicz z zarzutami. Chodzi o słowa o „agentach rosyjskich” w SKW
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama