Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 18:39
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Szczepienia w tomaszowskiej Arenie

W dniu 05.05.2021 „miałem zaszczyt” być zaszczepiony w tomaszowskiej Arenie.

Przedstawię tu parę rzeczy. Które nie powinny mieć miejsca.

  1. Ustawodawca prosi o podanie tylko numeru PESEL, ale dla punktu szczepień w Arenie musisz podać swój adres zameldowania, jeśli nie podasz nie zostajesz dopuszczony do szczepienia.

  2. Osoba mierząca temperaturę dokonuje pomiaru nie przejmując się wynikiem. W moim przypadku i kilku osób, które były obok wynik był 35 stopni i kilka dziesiątych. Według książek normalna temperatura ciała to 36,6 stopnia (czyli według termometra osoby mierzącej wszyscy mieliśmy osłabienie organizmu i to powinno nas zdyskwalifikować do podania szczepionki, bądź skierować na jakieś dodatkowe badania – od razu dla informacji dodam, że przed wyjściem na szczepienie zmierzyłem temperaturę w domu i miałem 36,7 stopnia).

  3. No i najważniejsze, w Tomaszowskiej Arenie nikt nie bada osób przybywających na szczepeinie. Ten sam Pan co dokonuje pomiaru temperatury i sprawdza, czy jest adres zamieszkania kieruje do pomieszczeń i dopiero w środku dowiadujesz się, że siedzą 3 osoby jedna szczepi, druga wypisuje kwit o przyjęciu szczepionki, a 3-ecia nie wiem co robi. Żadnej osoby ze stetoskopem niestwierdziłem.

  4. Dodam jeszcze, że w dniu 05.05.2021 były jakieś zawirowania, ze szczepionką jednej firmy i ludzie czekali ponad 2 godziny, a co zabawne większość tej grupy stała w środku budynku jeden za drugim od strony trybun w kierunku punktu szczepień i dystansu 2 metrów niezaobserwowałem, było maksymalnie 0,5 metra między nimi, osobą z obsługi punktu szczepień to nieprzeszkadzało.

Dodam dla porównania, że w innych regionach naszego województwa potrafią, aby przed dopuszczeniem do szczepienia przebadał pacjenta lekarz. Tego samego dnia moja znajoma miała szczepienie w Łodzi, i tam niedość, że pomiary temperatury, wychodziły na poziomie 36,5 stopnia, to osoby zakwalifikowane po pomiarze temperatury przebadał lekarz i on dopiero weryfikował, czy można pacjentowi podać szczepionkę.

Nie wiem czy w czasie kontroli dopuszczeniowej przez Narodowy Fundusz Zdrowia były takie same warunki?

Dla uściślenia co do punktu 4 na monitoringu Areny będzie widać jakie były odstępy między ludźmi.

Ja wiem, że niektórzy mają pandemię w głębokim poważaniu, ale jeśli jest to punkt szczepień to zachowujmy reżim sanitarny.

Dla krytykantów NFZ też został poinformowany o tej sytuacji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Polityk 20.06.2021 12:15
Mialem zaszczyt być zaszczepionym, czlowieku piszesz o tym jakbyś tytuł szlachecki dostał a dostałeś jedynie wakcynę nieprzebadana i traktowana jako eksperyment za ktory jak wiemy producenci odpowiedzialnosci nie ponoszą.

HDiKK 11.05.2021 15:23
Podobno zwierzęta też przenoszą covid a ich nie szczepią . Przyklad stad norek amerykańskich.

M 11.09.2021 12:36
Ale za to je wybijają co do jednej. To ja już wolę być szczepionym tak jak to robią ludzie.

Kacper 10.05.2021 18:25
Byłem 30.04 i nie stwierdziłem żadnych nieprawidłowości. Wszystko poszło sprawnie, ok 25 min.

Gosia 10.05.2021 12:43
Czy do lipca zdążymy z wyszczepieniem wszystkich tomaszowian? może ktoś wie....? Ja już jestem po pierwszej świeżej dawce i czekam na kolejną. Nauczmy się żyć odpowiedzialnie aby nie narażać innych na zgon.

Oblatany w temacie. 10.05.2021 21:01
Szczepienie chroni tylko Panią przed ciężkim przebiegiem choroby i ew. śmiercią. Nadal może pani być chora i roznosić chorobę, mało tego może Pani nawet nie wiedzieć, że choruje i zaraża po szczepieniu właśnie... proszę więc nie pisać o braniu odpowiedzialności za innych przyjmując szczepionkę to raz i ograniczyć cytowanie telewizyjnej propagandy to 2. Od siebie dodam że osobiście znam pacjentów więcej niż 10 sztuk, po 2 styczniowych dawkach z dodatnimi wynikami którzy pylili w koło covidem jak leci i faktycznie objawem była tylko podwyższona temperatura. A ludzi biegających bez masek po szpitalu bo są po szczepieniu nie brakuje. Tyle w temacie odpowiedzialności za innych...u osób machających certyfikatami po szczepieniu :D.

LM 10.05.2021 22:38
Wszyscy się nigdy nie zaszczepią, ale celem powinno być 60% populacji. Tyle zaszczepili w Izraelu, i uporali się już z wirusem.

Jolka 11.05.2021 08:39
W ubiegłym tygodniu minister zdrowia Adam Niedzielski powiedział, że Polska jest w okolicach 50 proc. odporności stadnej. To już niedługo osiągniemy te 60% stada zaszczepionych.

od kiedy to 20.06.2021 19:52
ta nacja eskimoska mówiła prawdę?

Karol 10.05.2021 10:19
Byłem szczepiony w Arenie w pierwszym tygodniu działania. Szybko, sprawnie, miło. Chłopaki w mundurach trochę się pogubili z tym, kto gdzie powinien siedzieć te wymagane15 minut po szczepieniu. Ale ogólnie nie myślę narzekać i ze spokojem czekam na drugą dawkę. Ktoś, kto boi się o swoje zdrowie, powinien skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem a nie oczekiwać, że ktoś postawi mu diagnozę chwilę przed szczepieniem.

Gienek 09.05.2021 10:59
Też byłem szczepiony 5 mają i mam inne odczucia. Było może zamieszanie że szczepionkami pfizera ale to nie wina osób tam pracujących. Współczuję im tylko zachowania niektórych chamów z pretensjami. Zamieniono mi szczepionkę na modernę i dalej poszło wszystko sprawne. A dla autora: arena szuka wolontariuszy na pomoc przy organizacji, utrzymaniu porządku, informowaniu oczekujących na szczepienie..... Także polecam w to się zaangażować a nie krytykować

zdzisław 09.05.2021 14:20
Gieniu nie mam nic przeciwko szczepieniom i wolontariuszom, ale ludzie pracują i w dzisiejszych czasach mało kto ma czasu być wolontariuszem, chyba, że pracujesz w jakiś instytucjach samorządowych i masz bardzo dużo wolnego czasu to działaj, bo praca u prywaciarza to nie 8 godzin. Bądź jesteś wielkim fanem wolontariatu. Z drugiej strony czemu szukają wolontariuszy? Wydaje Mi się, ż Państwo płaci za każde wykonane szczepienie (chyba, że się mylę i szczepienia w arenie wykonywane są charytatywnie, to szacun)

Pacjent 07.05.2021 22:45
Miejscem gdzie najmniej jest przestrzegana zasada dystansu społecznego jest sam szpital. Całe tłumy na korytarzach i nikt się tym nie przejmuje.

Malgosia 07.05.2021 20:58
Byłam również 05.05 na szczepieniu z niepełnosprawnym synem w tej samej Arenie, ale odczucia mam zgoła inne. Prawdą jest, ze było opóźnienie w dostawie szczepionek, ale nie jest to wina ludzi tam pracujących i szczepiących. Z konsultacji lekarza można skorzystać w każdej chwili. Panie w gabinetach kierują na taka, jeśli są jakieś wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona ze sprawnego załatwienia formalności i szczepienia, jak również ze zrozumienia, ze syn jest niepełnosprawny i może być niecierpliwy. Panie w gabinecie sympatyczne, fachowe i rzeczowo udzielające odpowiedzi na zadane pytania. Panie ze Straży Miejskiej sprawnie kierujące ruchem i to samo żołnierze. Po 25 min razem z oczekiwaniem po szczepieniu mogliśmy iść do domu. Nerwowość ludzi wynikała z powodu opóźnienia szczepienia, ale podejrzewam, ze również z powodu zimnej i deszczowej pogody. Ludzie sami wchodzili sobie na plecy nie myśląc o zachowaniu dystansu. Można by było to zrozumieć na początku pandemii, bo ludzie nieprzyzwyczajeni i zapominali, ale teraz??? Następnego dnia ja miałam szczepienie i dokładnie tak samo sprawnie to przebiegło. Był tylko problem, ze nie dojechała szczepionka Pfizer, ale były dwie inne do wyboru i możliwość zmiany terminu. Uważam, ze szczepienia w Arenie mocno odciążyły przychodnie. W mojej miałabym szanse zaszczepić się dopiero we wrześniu, bo jeszcze szczepią seniorów. Doceńmy to, co mamy, bo jest dobrze.

Pacjentka 07.05.2021 18:04
Podstawowy brak wiedzy widać na pierwszy rzut oka. Nie ma obowiązku badania przez lekarza. Każdy ma możliwość skorzystania z wizyty lekarza ktory jest w jednym z gabinetów. Wystarczy zapytać. Temperatura może byc niższa niż 36.6 stopni zwłaszcza jak wchodzi się z dworu lub chlodego pomieszczenia. Bylam i widziałem. Jak dla mnie bez zarzutow. A co do dystansu to ludzie sami powinni tego pilnować. U nas jak Pani z obslugi zwróciła uwagę to tylko uslyszala kilka niemiłych słów. Ale można przecież krytykować wszytsko zwlasza jak się jest anonimowym. Ps. Najwięcej krytykują Ci co najmniej robią.

WuPe 07.05.2021 22:28
,,Ps. Najwięcej krytykują Ci co najmniej robią" - a co to ma do rzeczy w tej historii? Co autor miałby niby robić???

Malgosia 09.05.2021 18:47
Zostać wolontariuszem ?

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 14:59 Liczba komentarzy: 1 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Dzisiejsze głosowania nad udzieleniem absolutorium i wotum zaufania dla Starosty Powiatu Tomaszowskiego trudno nazwać inaczej niż... cyrkiem. Ostatecznie, Dariusz Kowalczyk zarówno jednego, jak i drugiego nie uzyskał, bo... Mariusz Węgrzynowski i radni PiS zagłosowali przeciwko budżetowi, który sami... realizowali. Z kolei radni Koalicji Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co de facto oznacza również głosowanie przeciw), mimo że wcześniej budżet i jego zmiany przyjmowali właściwie bezdyskusyjnie. Węgrzynowski przy okazji potwierdził, że odwołanie go było jak najbardziej uzasadnione. Dyskusja toczyła się głównie wokół peanów na własną cześć, wygłaszanych przez Węgrzynowskiego. Data dodania artykułu: 24.06.2026 16:49 Liczba komentarzy: 3 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia Jaki piasek budowlany wybrać do betonu a jaki do tynku Upał zamiast akademii. Prezydent apeluje: zakończenia roku szkolnego tylko w niezbędnym minimum Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda 26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa Auto prywatne czy z komisu — co wybrać? Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Żar nadciąga nad Tomaszów. NFZ ostrzega: upał może zabić
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Julia Treść komentarza: Zapraszamy do Będkowa, tu się dzieje. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Dawno nie zaglądałem do tego portalu. Ale po przeczytaniu tej informacji muszę pochwalić Burmistrza Inowłodza. Dobra robota Szanowny Bogdanie. Źródło komentarza: Inowłódz z nadwyżką i absolutorium. Radni udzielili burmistrzowi Bogdanowi Kąckiemu wotum zaufania Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Mistrzu: ani wojewoda ani komisarz nie zmieni czerwonej mentalności wyborców. Tak już mają i z tym czerwoniastym poglądem zejdą z tego świata. Ktoś będzie im pluł w oczy, a oni będą mówić, że deszcz pada. Tak ich wychowała komuna. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Samorządowe szumowiny uratowali ten samorządowy wrzód na d... I tak będzie w Polsce jeszcze długo. Te samorządy, to zwykła spolaczana szmira. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Znacznie poważniejsze jest pytanie czy tzw. fachowcy dobrej zmiany mają kwalifikacje i kompetencje zawodowe do zajmowania stanowisk na których pobierają wynagrodzenia? Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama