Ulica N.Barlickiego: TU TONĄĆ NIE MOŻNA, NIESTETY PRZEJŚĆ TEŻ NIE...
06.09.2017 18:26
(aktualizacja 17.08.2023 15:23)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
olek.
11.09.2017 07:01
najważniejsze to igrzyska: kino na leżakach, antoniowe i kolorowe jarmarki.
To prawda
07.09.2017 22:01
No tym bardziej teraz. Ma na głowie procesy o prywatne kredyty, a reszta okopuje się jak może biorąc pod uwagę że najbliższych wyborów może nie wygrać. Rośnie frustracja, jest więcej agresji.
07.09.2017 20:14
Do: Ja wiem...
Myślę, że do urzędnika Starostwa, przesyłam jeszcze jedną fotkę panoramiczną z zapytaniem czy Unia za taki stan nie cofnie funduszy???
Starosta
08.09.2017 08:24
to teraz ma inny temat w głowie : JAK TU ZAMIESZAĆ, BY PRZEKAZAĆ TEREN NA BORKACH KURII ŁÓDZKIEJ TAK JAK TO ZROBIŁ Z DOMEM DZIECKA. Ot taki dobry wujcio darujący czarnym nie swój lecz nasz MIEJSKI majątek
tomek
12.09.2017 13:47
cały Tomaszów kurii oddajmy i będzie spokój...
07.09.2017 18:55
Dla niedowiarków przesyłam link z mapą Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego na , której jest oznaczona jako ul Barlickiego. Jest to fakt i kropka.
https://tomaszowskibo.pl/szcze...ktura.html
TO jeszcze
07.09.2017 18:50
jedno dzieło Skanskej !!!
Ja wiem
07.09.2017 09:04
Jeżeli powiat objął by ten teren inwestycją to nie otrzymał by dofinansowania z UE czyli inwestycji by nie było. To co jest lepsze. To właściciel terenu zaspał.
07.09.2017 18:42
Sęk w tym, że właśnie ta droga zwana ulicą dojazdową jest własnością miasta i miasto się tego nie wypiera. Na niektórych planach posiada nazwę Barlickiego.
Czy podatki płacone od dziesięcioleci przez właścicieli działek i przyległych nieruchomości poszły na marne???
Ja wiem
07.09.2017 08:09
Granicą pasa drogowego w tym miejscu jest granica chodnika. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Powiat nie mógł w tym miejscu inwestować pieniędzy bo to nie jego teren. Pieniądze musi wyłożyć właściciel. Pytanie kto nim jest? Wspólnota z bloku obok, czy wjazd i parking to własność Urzędu Miasta? Ja wiem ,a WY?
marek
07.09.2017 08:44
Niewatpliwie masz racje, ale co to nas mieszkancow obchodzi? Ma byc zrobione i tyle!!!!!!! Noz mi sie w kieszeni otwiera jak czytam takie teksty, bo to swiadczy o niemocy wszechobecnej, a tutaj trzeba piescia w stol walnac i kogos wywalic na zbity leb, inaczej ciagle takie kwiatki beda, a jesli chodzi o kwiatki to mam na mysli taka obiektywna niemoc i spychologie
To jeszcze jeden
07.09.2017 21:47
przykład na to że w myśl przysłowia " z Łodzi nic dobrego nie pochodzi" nigdy łódzki urzędas zza biurka nie będzie czuł tomaszowskich ulic. Miał być remont ulicy pod galerię , to go zrobili. A że pzy okazji podnieśli poziom ulicy... to kogo w Łodzi to obchodzi...
07.09.2017 05:24
W odpowiedzi do: "Tomaszowiak z Barlickiego"
Wcale nie 50, a liczba ta (50) to czas gdy na ulicy Barlickiego nie było żadnego remontu. Jeśli jednak robi się taką rewolucyjną inwestycję to przepraszam...
Chyba, że chodziło tylko o dojazd do Galerii.
Tomaszowiak z Barlickiego
06.09.2017 23:14
Ta kałuża powstaje w tym miejscu od ponad 50 lat. Blok 10/12 a kiedyś 10/14 zasiedlono w 1963 r.
Napisz komentarz
Komentarze