Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 18:39
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Wstyd - pisze czytelnik portalu

I trudno się z nim nie zgodzić. Przesłane fotografie przedstawiają jedyne miejsce do zabaw dla dzieci najmłodszych na jednym z osiedli w Tomaszowie Mazowieckim dzielnicy Białobrzegi, a dokładniej mówiąc przy ulicy Witosa.  Miejsce  jest zdewastowane. Znajdujemy tu urwany znak, podpalone plastikowe elementy budowli na placu, urwaną huśtawkę czy też przepełniony kosz na śmieci odpadami po napojach wyskokowych.

- To tylko część złych rzeczy jakie dzieją się w tym miejscu. Może można byłoby nagłośnić trochę te sprawę medialnie, może ktoś w końcu mógłby się zainteresować tym miejscem i doprowadzić to do porządku. Mógłby wieczorami chociażby przejechać patrol policji. W okolicy mieszkają też radni - czytamy w mailu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ktoś 05.08.2021 10:44
Dokładnie tak jak pisze Paulina. Monitoring rozwiązałby wszelkie problemy plus odpowiedzialność karna. Jakby jeden drugi rodzic zapłacił za szkode dziecka to by sie wszystko samo uspokoiło. Co do pijanej młodzieży to niestety problem wychowania a raczej braku zainteresowania własnymi dziecmi.

Paulina. 05.08.2021 06:24
Jako mieszkanka tego osiedla i znawca sprawy powiem tak. Co da pololocja o straż miekska? Jak noe zlapia za rekę to kada do domu. Nawwt szczegolnoe nie rozwoża pikanej młodzieży (iwaga 12+). To najgorszy plac zabaw wybudowany w Tomaszowie. Nie posiada żadnej nawierzchni, jest wybudowany częsciowo pod drzewami dzikiego lasu. Nikt tam nie sprząta. Szkło, puszki po każdym dniu libacji. Rodzice sprzatali pare razy i dali sobie spokój. Naprawa taz na rok i to nie wszystko. Jest to osiedlowe menelisko dla dzieci 13+. Młodzież co prawda nie ma swojego kąta na tym osiedlu ale i rodzice o niego nie zabiegają. Często widząc swoje dzieci sami nie reagują. Straż miejska byla wzywana nic nie mogą zrobić bo za reke nie zlapali. A młodzież w odwecie wszystkim porysowala auta co stoja koło placu zabaw. Dla mnie młodzież czuje się bezkarnie i tak jest. Popijawy od 2017 od kąd powstał plac był problem. Radny mieszka i co z tego jak swoich dzieci tam nie prowadza to nie ma problemu. Wystarczył by monitoring na plac zabaw o jeden na ulive obok placu zabaw to by soe lidzie na Tomaszowie za glowe złapali jak tu " Młodzież soe bawi" Dzieci 13+ plus noszą sie pod rece na zmiane każdego dnia. Picie to jest życie tak brzmi motto młodzieży. A no i wszech obecny głośnik a żeby każdy słyszał co tam młodzież słucha. Ps. Nogdy noe bylam wrogo nastawiona do młodzież. Sama byłam młoda robiło się ogniska i głupoty ale. Bez przesady.

Nie jestem robotem 04.08.2021 16:37
Kamera wifi to wydatek około 50 złotych, powerbank może 100 zł. Karta SIM to kolejne 50 złotych. W ten sposób można zbudować tani monitoring, który zwróci się już po jednej uwiecznionej dewastacji. Dziwne, że nikt jeszcze na taki pomysł nie wpadł. Trzeba po prostu złapać swołocz na gorącym uczynku, a potem niech owa swołocz naprawia z własnej krwawicy - tak im to da do wiwatu, że na przyszłość sami będą pilnować tam porządku.

K 04.08.2021 15:27
a gdzie Policja? oczywiście w sklepach łapie przestępców, którzy chodzą bez maseczek...

ahmed 04.08.2021 14:46
a gdzie jest straz miejska ??? nic nie robia nic

BB 04.08.2021 10:07
Hołota. Straż miejska i policja powinny zwiększyć kontrole a osoby przesiadujące odprowadzać do domów albo na komende i wzywać rodziców.

Kuchta Krzysztof 03.08.2021 20:51
Szanowni Panstwo kilka lat temu na prosbe mieszkancow udalo sie zbudowac ten plac. Od samego poczatku wieczorami spotykala sie mlodziez na piwku. Wielokrotnie sam przychodzilem nawet wieczorem i prosilem aby tam nie pic alkoholu , kiedy i to nie skutkowalo poszedlem do rodzicow tych dzieci. Rodzice zbulwersowani jak mozna zwracac uwage ich pociechom , kazano mi udowadniac ze na tych butelkac sa odciski ich dzieci. Postanowilem prosic Straz Miejska o wyrywkowe kontrole w tym miejscu i byly one wykonywane. Poprosilem o doswietlenie tego miejsca i zostalo wykonane lecz mimo to ktos przywlaszczyl sobie elementy ogrodzenia , inne zabawki i niektore czesci. Moze gdyby straznik pilnowal to by nie dewastowano.

Mieszkaniec 03.08.2021 15:25
To że młodzież zachowała się nieodpowiednio oraz takie zachowanie nie powinno mieć miejsca jest oczywiste. Natomiast spójrzmy na powód takiego zachowania. Gdzie ta młodzież ma wyjść? Zero jakiegokolwiek parku, skweru, miejsca gdzie taka młodzież mogłaby się spotykać. Siedzą pod mostem, na peronie, na placach zabaw. Nic tutaj się od wielu lat nie zmienia. Duży minus dla radnych z tej dzielnicy - Panie Kuchta, może warto by było zacząć robić coś dla dzielnicy, dzięki której Pan dostał się tam gdzie jest?

Mieszkanka 04.08.2021 15:00
A gdzie radny biskup ? Fucha mu się trafila , bo Pan Marcin został prezydentem. Nierub *** . Ani dla Ludwikowa , ani dla Białobrzeg. Wypnie bęc i pozuje do zdjęć.

***** *** 03.08.2021 14:27
Bydło w kraju dlatego rządzi pis - polaków obraz własny Rybka psuje się od głowy

Strong 03.08.2021 16:21
Widziałeś obraz prawdziwego bydła spod znaku ***** *** w TV i na ulicach, jak sobie "spacerowali", wydzierając japę. To jest dopiero zbydlęcenie. Tu oczywiście główka się nie psuje co, cieniu :-)))

Strong 03.08.2021 22:33
Żyjmy zdrowiej ,nie oglądajmy telewizji reżimowej szkodzi w dalszym życiu społecznym .Szkoda ciebie ,ale straty muszą być rozum przed mięśniami rozumiesz?.

Strong. 04.08.2021 18:40
Z niewiadomego powodu widać coś cię tam piecze w 4 literach, może ani rozumu, ani mięśni? Straty takich jegomości mających problemy z oglądaniem TV wliczają się w straty nieuniknione, tzn. jakby cię wcale nie było. A twoje leczenie, cóż może jakaś poradnia się zlituje nad tobą, choć w zasadzie to cię przecież nie ma :-))

Nie jestem robotem 04.08.2021 16:39
twierdzisz, że owe bydło popiera pis? A masz na poparcie tej hipotezy jakieś dowody? Ja jestem gotów założyć się z tobą o 100 tysięcy złotych, że owe bydło pisu nienawidzi a kocha np. tuska albo korwina. I co teraz, trepie tępy? Przyjmujesz wyzwanie czy frajerzysz?

Gocha 03.08.2021 11:37
Może wystarczy założyć monitoring i pociągnąć do odpowiedzialności tych, którzy niszczą to miejsce?

Jak lo 03.08.2021 09:33
Bezstresowe wychowanie...

varan 03.08.2021 19:59
..róbta co chceta

Maksimus Keksimus 03.08.2021 09:07
Jeżeli nasze Polskie bydło nie potrafi się zachować lub wychować dzieci to zaorać te place zabaw, parki, ławki- zasiać trawę i po sprawie. A jak znajdzie się monitoring i znajdą kto to zrobił zrobić to ręce połamać żeby zapamiętał. Jeżeli się nie nauczymy szanować wspólnego mienia ( Państwowe znaczy niczyje) to nic nie robić a zaoszczędzone pieniądze gdzieś indziej ulokować.

Strong 03.08.2021 16:22
B.dobry pomysł.

Strong 03.08.2021 22:35
Proszę o leczenie

Nie jestem robotem 04.08.2021 16:41
Zgadzam się z łamaniem rąk, ale za pisanie takich kretyńskich komentarzy. Co przyjdzie z tego, że patusowi połamiesz łapy? Jeszcze odszkodowanie będzie trzeba płacić. Idź ty się rozpędź i tym swoim pustym jak meczet nocą cabanem walnij o coś ciężkiego. Tam trzeba zainstalować monitoring, którego koszt to max 200 zł i który zwróci się po pierwszej dewastacji bo sprawców trzeba karać finansowo, a nie w sposób przez ciebie proponowany. Kara pieniężna podziała znacznie skuteczniej, śmiem twierdzić, że sami po takiej akcji będą pilnowali żeby nikt niczego nie rozpierniczył.

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 14:59 Liczba komentarzy: 1 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Dzisiejsze głosowania nad udzieleniem absolutorium i wotum zaufania dla Starosty Powiatu Tomaszowskiego trudno nazwać inaczej niż... cyrkiem. Ostatecznie, Dariusz Kowalczyk zarówno jednego, jak i drugiego nie uzyskał, bo... Mariusz Węgrzynowski i radni PiS zagłosowali przeciwko budżetowi, który sami... realizowali. Z kolei radni Koalicji Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co de facto oznacza również głosowanie przeciw), mimo że wcześniej budżet i jego zmiany przyjmowali właściwie bezdyskusyjnie. Węgrzynowski przy okazji potwierdził, że odwołanie go było jak najbardziej uzasadnione. Dyskusja toczyła się głównie wokół peanów na własną cześć, wygłaszanych przez Węgrzynowskiego. Data dodania artykułu: 24.06.2026 16:49 Liczba komentarzy: 3 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia Jaki piasek budowlany wybrać do betonu a jaki do tynku Upał zamiast akademii. Prezydent apeluje: zakończenia roku szkolnego tylko w niezbędnym minimum Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda 26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa Auto prywatne czy z komisu — co wybrać? Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Żar nadciąga nad Tomaszów. NFZ ostrzega: upał może zabić
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Julia Treść komentarza: Zapraszamy do Będkowa, tu się dzieje. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Dawno nie zaglądałem do tego portalu. Ale po przeczytaniu tej informacji muszę pochwalić Burmistrza Inowłodza. Dobra robota Szanowny Bogdanie. Źródło komentarza: Inowłódz z nadwyżką i absolutorium. Radni udzielili burmistrzowi Bogdanowi Kąckiemu wotum zaufania Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Mistrzu: ani wojewoda ani komisarz nie zmieni czerwonej mentalności wyborców. Tak już mają i z tym czerwoniastym poglądem zejdą z tego świata. Ktoś będzie im pluł w oczy, a oni będą mówić, że deszcz pada. Tak ich wychowała komuna. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Samorządowe szumowiny uratowali ten samorządowy wrzód na d... I tak będzie w Polsce jeszcze długo. Te samorządy, to zwykła spolaczana szmira. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Znacznie poważniejsze jest pytanie czy tzw. fachowcy dobrej zmiany mają kwalifikacje i kompetencje zawodowe do zajmowania stanowisk na których pobierają wynagrodzenia? Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama