Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:03
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Tak się szkoli łowców pedofili. Ujawniamy rozmowy. Mało się rozkręcił? To go podkręcimy

- Jak bardzo aktywnym w sieci pedofilem trzeba być aby natrafić aż na 16 naszych wabików i prowadzić z nimi rozmowy - pyta w internecie jeden z łowców, pracujący zawodowo, jako kierowca ciężarówki. Mimo, że nie należy nikogo oceniać po wyglądzie, ponieważ pozory mogą bardzo mylić, to tutaj mamy do czynienie z przypadkiem osobnika dosyć szczególnego. Koszulka na ramiączka a na ramieniu więzienny tatuaż ze stopniem majora. Ma on swoją symbolikę i oznacza, że jego posiadacz spędził co najmniej pięć lat za więziennym murem.

Oczywiście możemy powiedzieć, że nie powinno się ludzi rozliczać z ich błędów młodości, bo każdy jakieś popełnia. Jednak komunikaty werbalne i niewerbalne, jakie ten pan wysyła nagrywając kolejne internetowe "lajwy" świadczą o tym, że wciąż tkwi zamknięty w celi i chyba nigdy z niej nie wyjdzie. To, za co był karany stanowi głęboko skrywaną tajemnicę. Sam siebie prezentuje, jako szlachetnego obrońcę dzieci.

Co ciekawe nie jest to jedyny przypadek łowcy pedofili, który w swoim życiu z prawem był na bakier. Wyrokowców nie brakuje, podobnie jak osób o psychice mocno zaburzonej. Mają w swoim dorobku wyroki za pobicia, kradzieże i oszustwa. Wielu znajduje się na celownikach komorników. Tak samo, jak wiele z ich ofiar nie są w stanie właściwie ocenić tego co jest dobre a co złe. W dodatku, kiedy przejrzymy profile internetowe i wypowiedzi kolejnych osób, robią one wrażenie zaprogramowanych. Wszyscy powtarzają nie tylko te same argumenty, ale używają nawet identycznych zwrotów. To nie przypadek. Tak są szkoleni i programowani. Jak wyglądają takie szkolenia? Pokazują je w sieci osoby, które od grup odchodzą

Łowcy pedofili z uporem powtarzają, że nie dokonują żadnych prowokacji, że pedofile zaczepiają w internecie podstawione wabiki z własnej inicjatywy, Stwierdzenia takie znajdujemy niemal w każdym poście i w każdym publikowanym materiale. Dlaczego to robią? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Sami jej udzielają. Otóż w polskim prawie prowokacje tego rodzaju są nielegalne, a sądy uznają je za podżeganie do popełnienia przestępstwa. Podżeganie polega na nakłanianiu innej osoby do dokonania czynu zabronionego (art. 18 § 2 kk).  Według karnistów powinno być to aktywne zachowanie zmierzające do wywołania u bezpośredniego sprawcy zamiaru dokonania czynu zabronionego. I właśnie z taki przypadkiem mamy do czynienia. 

Zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego "dopuszczalna jest konstrukcja tzw. podżegania łańcuszkowego, czyli podżegania do podżegania, gdy nakłaniający nie ma możliwości oddziaływania na bezpośredniego wykonawcę i czynności nakłaniania kieruje na inną osobę, która ma następnie nakłonić bezpośredniego wykonawcę do popełnienia czynu zabronionego". Warto o tym pamiętać, bo zjawisko to występuje także w przypadku grup łowiących w internecie rzekomych pedofili. 

Za podżeganie sąd wymierza karę przewidzianą dla sprawstwa, chyba że podżegacz dobrowolnie zapobiegł popełnieniu czynu do którego podżegał i wówczas nie popełnia przestępstwa. Dodatkowo podżegacz może skorzystać z tzw. "czynnego żalu". 

Grupy działają nie tylko na portalach społecznościowych  ale również (a może przede wszystkim) na komunikatorach gg. Czy rzeczywiści jest tak, że zainteresowany kontaktami z dziećmi osobnik sam trafia na wabika? Wszystko wskazuje na to, że jest przez członków grupy osaczany. Jak to wygląda w praktyce możecie zobaczyć na screenie, jaki otrzymaliśmy od jednej z wabiących kobiet.  Wabiki otrzymują "namiary" na konkretną osobę. Wszystko odbywa się według opracowanego wcześniej scenariusza. 

 

 

 

 

 

Okazuje się, że początek znajomości z domniemanym pedofilem jest nieco inny niż deklarowany przez łowców. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wabiki są instruowane przez liderów grupy na bieżąco. Jak to wygląda w praktyce? Zobaczcie poniżej 

 

 

W galerii poniżej możecie zapoznać się ze screenami ze szkoleń nie tylko dla wabików ale osób biorących udział w zatrzymaniach. W szkoleniu mowa jest między innymi o obywatelskim zatrzymaniu. 

Art.  243.  [Ujęcie obywatelskie]

§  1.  Każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości.

§  2.  Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji.

Ten przepis ma być największym atutem łowców, sankcjonującym ich działania. Tymczasem jest on w zdecydowany sposób nadużywany. Już z samego jego brzmienia wynika, że ma zastosowanie tylko doraźne.  Trudno mówić o ujęciu na gorącym uczynku, kiedy do potencjalnych przestępstw dochodziło na przestrzeni kilku tygodni w internecie. nie ma też zagrożenia ucieczki z miejsca przestępstwa lub konieczności podjęcia pościgu.

Co powinien zrobić wabik, który na trafi na pedofila? Złożyć zawiadomienie w najbliższej jednostce policji. Co istotne, powinien zrobić to niezwłocznie. Zamiast tego osobnicy prowokowani są przez wiele tygodni. Z jednej strony chodzi o to, by mieć więcej materiałów dla prokuratury, z drugiej o możliwość zrobienia internetowej relacji (więcej o tym w kolejnej części naszego cyklu). 

Łowcy zamiast stać na straży dziecięcych uśmiechów zamiast chronić dzieciaki, sprowadzają na nie zagrożenie i to nie tylko z tego powodu, że będzie on zaczepiał inne osoby w internecie. Nie trudno wyobrazić sobie, że wabik trafi w sieci na kogoś pokroju Mariusza Trynkiewicza. Rozbudzone w nim emocje mogą doprowadzić do prawdziwego nieszczęścia i jego ofiarą wcale nie będzie wirtualny dzieciak, a całkiem realny czyjś syn lub córka napotkane przypadkowo na ulicy. I nad tym powinni zastanowić się entuzjaści działalności tak zwanych łowców pedofili. 

Łowienie pedofili w internecie stało się ostatnio modnym sportem. Powstają kolejne grupy, które ze sobą konkurują. Dochodzi do tak kuriozalnych sytuacji, że umieszcza się w nich "agentów", którzy informują konkurencję o planowanych zatrzymaniach. Jeśli pan X miał być zatrzymany przez grupę go obserwującą w niedzielę, to inna grupa jedzie na akcję w sobotę. Może się to wydawać śmieszne ale wcale takie nie jest

Formuła takie działania ma znamiona działalności zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym (na jednym z filmów słychać rozmowę łowców, w czasie której kobieta mówi do mężczyzny, by wyjął pistolet. Ludzie ci mają powiązania nie tylko z lokalnymi policjantami (o czym wkrótce) ale także z politykami. Być może dlatego właśnie czują się bezkarni, a ich działalność jest akceptowana. Osobami tymi z bliska powinna zainteresować się CBŚP. My ze swej strony zawiadomiliśmy też Rzecznika Praw Obywatelskich.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Łomżyniak 07.02.2024 05:54
Ludzie skąd u Was tyle hejtu dla kogoś kto robi dobrą robotę??? Może waśnie Ci goście zatrzymując taką bestię w tym momencie ratują Twoje dziecko. A jeśli chodzi o karę to między innymi na pewno kastracja, żeby po odbyciu kary w zamknięciu nie powtórzył tego. Dotyczy to również gwałcicielów. Chwała Wam chłopaki za dobrą robotę.

sdd 06.12.2022 22:08
Łowcy pedofili to tacy sami psychopaci, jak pedofile. Niektórzy może nawet orgazmu dostają, gdy złapią. Być może niektórzy z nich to pedofile, którzy robią to - po pierwsze dlatego, by zlikwidować konkurencję a po drugie, by odsunąć podejrzenia. Bardzo się ucieszę, gdy zdemaskują jakiegoś łowcę, jako pedofila. To jedno. A drugie - bardzo mnie ciekawi - oni chcą ich leczyć, czy oferować pomoc psychologa. No ale skoro lekarz ani psycholog nie pomogą, gdy chłopa podnieca inny chłop, - bo z orientacją się człowiek rodzi, to jak niby pedofila chcą wyleczyć? Elektrowstrząsami? Pedałów też tak leczono i podobno nie dało to nic.

~Hunter 28.08.2022 03:36
Ale bzdury. Po kazdym polubieniu czy "zaproszeniu i odkliknieciu" pozostaja slady. Jesli ktos jest niewinny to nie bedzie sie plaszczyl tylko pociagnie sprawe do sadu, a taki Facebook szybko potwierdzi prawdziwa wersje wydarzen. I wtedy taki team idzie siedziec zamiast "ofiary". Czy sa teamy co dzialaja nieprofesjonalnie? Napewno. W Polsce tak naprawde sensowne teamy sa 2, nie jest to takie duze zjawisko. W UK tych teamow jest duzo, i prowadza dokladna ewidencje kto zostaje zlapany i potem jaki dostaje wyrok. Setki jesli nie tysiace bestii wsadzane za kratki rocznie. Nie wiem co myslec o artykule, bo kazda opcja jest straszna, no moze poza opcja totalnej naiwnosci. Artykul albo pisany przez kogos z otoczenia osoby zlapanej przez takich, ktorzy w szoku wypieraja rzeczywistosc, ew kogos kto targnal na swoje zycie w wyniku nieprofesjonalizmu teamu lub tez po prostu ze wstydu z bycia zlapanym. Ewentualnie przez osoby o takich a nie innych ciagotach ktorzy czuja sie zagrozeni tym ze obywatele biora sprawy w swoje rece, bo policja ani rzad nic z tym nie robi. Ale co sie dziwic ze establishment nic nie robi jak wszyscy sa 2 podania reki od osobnikow w stylu Epsteina. Ktorego ani jeden klient nie poszedl za kratki, przypominam.

Hakaped 25.05.2022 12:19
I jeszcze sobie strojem żarty z tych zatrzymanych zero jakiejkolwiek kultury Potrafią człowieka wyciągnąc z mieszkania jak był jeden przypadek opisany wyborczej. A jeden z zatrzymanych popełnił samobójstwo ale oczywiście grupa łowców pedofilii tłumaczy że został potrącony przez pociąg Ludzie na ich fanpage’ach wierzą w te głupoty

Sprzedaz_Leadów 28.03.2022 20:25
Ten wabik jest tak głupi, że posłusznie wykonał moje polecenie. Dokonałem zbrodnie w internecie zepsułem im chatbota xD

patoreakcja 05.09.2021 17:06
lepiej chyba jak zboczeniec trafi na wabika i łowców niż prawdziwe dziecko być może wasze hejterzy! łapią pedosów i zapobiegają tragedii ale w tym chorym kraju zawsze znajdzie się banda debili która ich zhejtuje. Nie zycze wam tego ale ciekawe jakbyscie gadali jakby ktorys z zatrzymanych miał kontakt z waszymi dziecmi

łowca łowców 08.09.2021 12:10
Ogranicz Internet dziecku, kontroluj co robi, a nie szukasz wymówki.... w tych czasach, nawet i w Internecie rodzic dziecka powinien mieć wzgląd w to co robi, aby uniknąć tragedii, ale niektórzy rodzice mają to gdzieś i liczą na takich pseudo łowców (nie obrażając tych, którzy naprawdę robią to z powołania, a nie dla kasy)

Podpis 03.09.2021 15:50
ameryka, panie ?

Ariel Starosta 03.09.2021 13:45
Mam nadzieję że w końcu Pan Prezes Kaczyński weźmie się za tą mafię która ma powiązania ze skorumpowaną policją i sądami które nie robią nic aby ich powstrzymać. Państwo w państwie jak widać chlew.

Radoskór 03.09.2021 13:41
straszne co ci zboczęńcy robią z upośledzonymi samotnymi osobami, najgorsze że przy poklasku debilek z patologicznych rodzin.Pora to ukrócić!

cimkacz 03.09.2021 13:28
Patusy biorą sprawiedliwość w swoje ręce, czyli pierwszy krok upadku państwa. Zaraz kogoś zlinczują bez sądu, prawilne chłopaki.

al kohl arabski alkohol 03.09.2021 12:59
skoro to nielegalne i uciążliwe, to można zrobić grupę łowców łówców pedofili, żeby łapać wabików i ich oskarżać za podżeganie. oni często polują na ludzi upośledzonych i robią z nich pedofili na siłe, żeby podnieść swoje ego

Hela 17.06.2023 18:13
Wtedy ukarali by cię za udostępnienie wizerunku i danych w przypadku łowców nie ma takich zadad nie istnieje roodo

9001 03.09.2021 11:34
quality content, plusuję. Na przyszłość polecam popatrzeć w komentarze od Grażyn na fejsbukowych profilach tych grup. To dopiero rakowisko

dfvd 03.09.2021 10:30
no ok, ale przeciez tacy ludzie się na luzie wybronią

fanf 03.09.2021 09:12
czyli to banda agresywnych sebów, którym ubzdurało się, że są łowcami głów i sami nakręcają sytuację, łapiąc totalnych przegrywów, którzy cieszą się, że ktokolwiek do nich w ogóle napisał? xD

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Seans w ramach Kina KoneseraZapraszamy na pokaz filmu Czytając Lolitę w Teheranie w czerwcowym repertuarze cyklu Kino Konesera. To poruszająca opowieść inspirowana bestsellerową autobiografią Azar Nafisi, ukazująca kobiecą solidarność, odwagę i siłę.Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2026 roku w kinie Helios. To propozycja dla widzów ceniących ambitne kino, ważne tematy społeczne i wyjątkowe filmowe emocje.Po rewolucji islamskiej w Iranie, która miała miejsce w 1979 roku, ulice Teheranu patrolowane są przez obrońców moralności, a fundamentaliści przejmują kontrolę nad uniwersytetami. Kobiety muszą nosić hidżab, ich swobody są ograniczane, a lektura zachodniej literatury staje się aktem buntu. Taki stan rzeczy sprawia, że Azar Nafisi (Golshifteh Farahani), ambitna wykładowczyni literatury, rezygnuje z pracy na Uniwersytecie Teherańskim. Kobieta potajemnie zaczyna zapraszać do swojego domu grupę najbardziej zaangażowanych studentek. Razem czytają zakazane klasyki literatury zachodniej – „Lolitę” Vladimira Nabokova, „Wielkiego Gatsby’ego” F. Scotta Fitzgeralda, powieści Henry’ego Jamesa czy Jane Austen. Początkowo nieśmiałe młode kobiety stopniowo otwierają się – dzielą marzeniami, lękami, historiami miłosnymi oraz upokorzeniami związanymi z życiem w totalitarnym reżimie.Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Data rozpoczęcia wydarzenia: 22.06.2026
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność 21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia Bezpłatne zajęcia o laktacji w Tomaszowie. TCZ zaprasza do Szkoły Rodzenia Przy Szkolnej na sprzedaż idzie nie tylko budynek. To adres z pamięcią Tomaszowa „Wewnętrzne krajobrazy” w MCK. Sztuka, która zatrzymuje na chwilę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: ETM Treść komentarza: Antoni do broni Źródło komentarza: Antoni Macierewicz z zarzutami. Chodzi o słowa o „agentach rosyjskich” w SKW
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama