Wszyscy się cieszymy że będą chodniki nowa droga. Ale gdzie do cholery jest jakikolwiek nadzór nad tym co się tu dzieje. Hydranty w środku rowu. Rów wykopany po części i niedrożny. Ekipa codziennie w innym miejscu, zamiast robić po kolei to rozkopane wszystko i nic nie skończone. Dzisiejsza ulewa zmyła wiele miejsc i odsłoniła to, co przez tydzień było układane. I kto za to zapłaci. Po raz kolejny z ulicy Pilicznej na Łąkową /Smardzzewice/ spłynęło mnóstwo materiału budowlanego. To jest marnotrawienie naszych pieniędzy. I brak oznakowania że to teren budowy
20.08.2017 15:44
(aktualizacja 17.08.2023 11:13)
1/6I kto za to zapłaci
2/6I kto za to zapłaci
3/6I kto za to zapłaci
4/6I kto za to zapłaci
5/6I kto za to zapłaci
6/6I kto za to zapłaci
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Mieszkanka
24.08.2017 12:18
Zdjęty asfalt i wywieziony na ulicę Wschodnią to dobry pomysł? Proszę przejść się ta ulicą w upalny dzień jaki wspaniały zapach.Wywiezienie ziemi z gruzem do rowów to jak robieni do własnego gniazda.
Alicja
02.09.2017 11:12
Nie przesadzaj, coś z tym musieli zrobić.
mr
22.08.2017 12:30
Ja mam trochę inne pytanie. Kiedy firma Binstal wreszcie naprawi ulicę Południową????
Amator
22.08.2017 00:54
Firma na poziomie Skanska. Zaplanowanie i realizacja prac przy tej ulicy spokojnie ogarnięty uczeń gimnazjum by lepiej zrobił. Niekompetencja, niedbalstwo i polskość na każdym metrze.
Dostrzegam zmiany na lepsze
21.08.2017 21:07
Przy takiej skali inwestycji to i tak drobne niedociągnięcia przed PiSem jeździliśmy po drogach które nie były remontowane od 40 lat.
mieszkaniec
21.08.2017 16:38
Zero jakiegokolwiek nadzoru nad robotami. Jeden kierownik, który nad niczym nie panuje. Brukarze robią pseudo wjazdy bez opuszczania krawężniaka które w paru miejscach wychodzą centralnie w drzewo. Gdzie są plany bo tu ich nikt nie ma.
x-man
21.08.2017 11:10
piach i śmieci wysypują do rowu przy ogrodowej przy boisku,masakra jakaś.A remont ulicy trwa i trwa:(
on@
21.08.2017 10:25
Zupełnie jak za komuny....nasze wspólne czyli niczyje. A podatnik i tak zapłaci
ja
21.08.2017 01:52
Zapłaci firma, któta wygrała przetarg, bo więcej kasy nie dostanie. Te kwoty są sztywne. Serio to tak mało logiczne?
ja
20.08.2017 20:42
Szkoda min was, to był przetarg wiec cena ustalona. teraz to tylko wykonawca zarobi mniej. jak autor jest taki skrupulatny to niech obserwuje przetargi i na tym etapie zgłasza uwagi ze za dużo trzeba zapłacić za taka robotę. teraz to tylko jest puste gadanie na poziomie kowalskiego (ze wsi Smardzewice)
he-man
20.08.2017 20:02
Bo ta cała "budowa" to jedna wielka komedia i koszmar dla mieszkańców. Przy "budowie" chodnika nie miałem przez 11 dni wjazdu na działkę (dwa weekendy), przy układaniu podbudowy pod droge ponownie tydzień bez wjazdu na działkę. A jadac teraz po tych kamieniach na Pilicznej cżłowiek się boi, by nikogo nie trafić co rusz wystrzeliwujacym kamieniem spod kół. Na szczęście (lub nie) większość uderza w podwozie.
kiki
20.08.2017 18:24
Qrde...coś zawiodło, najpewniej organizacja pracy albo pogoda.
Ale cóż tam, taki mamy klimat !
ooo
20.08.2017 18:08
przejezdzam tędy często i budowa tej drogi w Smardzewicach to szczyt niekompetencji. Nie wiem jak spisana jest umowa ale tu się prosi o prokuratora...
klug
20.08.2017 17:00
Debilna zmiana pokazuje, po raz enty, na co ją stać!!!
Mieszkaniec
20.08.2017 21:14
Od PiSu to proszę się odczepić. Przypomnę że nasze gminne władze nie są z tej partii jak i również radni z tej miejscowości.
amator
20.08.2017 16:59
Głupie pytanie kto, oczywiście, że my, szarzy ludzie
Napisz komentarz
Komentarze