W letnie czwartki, w godzinach wieczornych, na parkingu przy Skansenie Rzeki Pilicy, spotkać możemy sympatyków klasycznej motoryzacji, którzy zjeżdżają tutaj na zaproszenie grupy pasjonatów skupionej wokół internetowego forum pn. "Tomaszowskie Klasyki". Możemy podziwiać zarówno samochody, jak i motocykle. Te całkiem stare, jak i te nieco młodsze. "Najdorzalszym", bo niemal 100 letnim pojazdem, jaki przyjechał w ostatni czwartek był legendarny Ford T - oczywiście w kolorze czarnym. Nie obyło się bez wspólnego przejazdu przez miasto aż do Pl. Kościuszki.
08.07.2017 17:05
(aktualizacja 10.08.2023 10:20)
1/30Klasyki zawsze mile widziane
2/30Klasyki zawsze mile widziane
3/30Klasyki zawsze mile widziane
4/30Klasyki zawsze mile widziane
5/30Klasyki zawsze mile widziane
6/30Klasyki zawsze mile widziane
7/30Klasyki zawsze mile widziane
8/30Klasyki zawsze mile widziane
9/30Klasyki zawsze mile widziane
10/30Klasyki zawsze mile widziane
11/30Klasyki zawsze mile widziane
12/30Klasyki zawsze mile widziane
13/30Klasyki zawsze mile widziane
14/30Klasyki zawsze mile widziane
15/30Klasyki zawsze mile widziane
16/30Klasyki zawsze mile widziane
17/30Klasyki zawsze mile widziane
18/30Klasyki zawsze mile widziane
19/30Klasyki zawsze mile widziane
20/30Klasyki zawsze mile widziane
21/30Klasyki zawsze mile widziane
22/30Klasyki zawsze mile widziane
23/30Klasyki zawsze mile widziane
24/30Klasyki zawsze mile widziane
25/30Klasyki zawsze mile widziane
26/30Klasyki zawsze mile widziane
27/30Klasyki zawsze mile widziane
28/30Klasyki zawsze mile widziane
29/30Klasyki zawsze mile widziane
30/30Klasyki zawsze mile widziane
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze