Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 01:24
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Zabiorą dzieciom piaskownicę

Znaleźć piaskownicę na osiedlach TTBS graniczy niemal z cudem, szczególnie jeżeli chodzi o stare bloki. Mieszkańcy ulicy Topolowej 4 zaalarmowali nas, iż ostatnia z nich która znajduje się pod wspomnianym adresem – zostanie zlikwidowana.

Starość nie radość

Problem jest dość błahy. Niewielka część mieszkańców Wspólnoty Mieszkaniowej ma problem z biegającymi po podwórku dziećmi. Głośne zabawy, radość najmłodszych u jednych wywołuje uśmiech, u drugich wywołuje złość. Centrum problemu to piaskownica, z której korzysta około 20-30 dzieci z około 3-4 bloków mieszkalnych. Malkontenci narzekają, także na wymianę piachu wydać około 1000 zł. Dzieląc tą sumę na 48 mieszkań wychodzi….. około 2 zł rocznie.

 

Piaskownica ta to nie tylko zabawa w piachu, ale także miejsce w którym dzieci i rodzice nawiązują ze sobą kontakty sąsiedzkie, przyjaźnie. Przychodzą tu dzieci z około 3-4 bloków, wraz z rodzicami. Mamy szansę się poznać i porozmawiać, kiedy te bawią się. Mamy możliwość wykonania prac domowych po przyjściu z pracy i jednocześnie spoglądania na to co dzieci robią - mówi nam jedna z mam.

 

Przykre jest też że brakuje ławek.

 

Pomysłodawcy likwidacji mówią nam że w piaskownicy koty załatwiają swoje potrzeby, jednak pozostali spokojnym tonem dementują te informacje

 

Wie Pan co? takim ludziom zawsze będzie coś przszkadzać. Ja osobiście tego nie widziałem. Pamiętam zresztą były tu czasy kiedy dzikich kotów było 30 i rozmnażały się jedne po drugim, aż wreszcie schronisko dla zwierząt zrobiło porządek. Piaskownicy jednak nikt nie zamierzał likwidować. Zresztą nawet jak w niedalekiej przeszłości kot raz zrobił sobie z piaskownicy kuwetę (w co bardzo wątpię) to niech Pan popatrzy na drzewa i zobaczy ile tam wron i gołębi - te z pewnościa wysłały placki do piachu  - ironizował mieszkaniec. To są głupoty wyssane z palca

 

Wspólnota postanowiła wybrnąć z sytuacji i w sposób demokratyczny, nowoczesny przeprowadzić pisemne głosowanie, w którym każdy z właścicieli mieszkań własnościowych mógł wyrazić swoją opinię na ten temat i tu narasta kolejny problem.

 

Najemca jak ryba – głosu nie ma.

O ile właściciele mieszkań własnościowych mieli prawo głosu, o tyle  osoby wynajmujące mieszkania od TTBS na zasadach prawa mieszkaniowych – głosu nie mieli. W ich imieniu wypowiadał się urzędnik, którego głos  obligatoryjnie został ustalony na…… 50 procent.  Przy 100 procentowej frekwencji właścicieli mieszkań, najkorzystniejszy rezultat tego głosowania dla zainteresowanych to wynik  50:50.

 

Urzędnik zadecydował

Mieszkańcy, które mieli prawo do głosowania zadecydowali w 21,59% wyraziło chęć pozostania przy tym co jest obecne na dzień dzisiejszy. 5.99 procenta wyraziło chęć likwidacji piaskownicy 22,42% wstrzymało się od głosu, nie mając ochoty uczestniczyć w tej „dziecinnej zabawie”.

 

Pan/Pani, która „reprezentowała” najemców diametralnie zmieniła wyniki, które okazały się dla dzieci negatywne w skutkach. Ostatnia piaskownica na osiedlu przy ulicy Topolowej zostanie na dzień dzisiejszy zlikwidowana, choć jeszcze kilka lat temu  została bardzo ładnie  odrestaurowana. Po dodaniu 50 procent owej osoby, wyniki ostateczne głosowania to 55,99 procent za likwidacją. Najemcy mieszkań, których reprezentował urzednik,  w rozmowach z nami -  delikatnie pisząc - za szczęśliwi nie byli.

 

 

„Mieszkam tu 40 lat, moi rodzice mieszkali tu od lat 50", czyli od początku.  Mój czynsz za najem to około 650 złotych i rosnie z roku na rok. Brak ławek, parking rodem z PRL (jeszcze niedawno przypominajacy basen) , a teraz jeszcze chcą mojemu dziecku zabrać piaskownicę.

 

Nie wiem kim jest ta osoba, która zadecydowała za nas, bowiem ani razu jej na oczy nie widziałem i nikt się mnie nie pytał… ale to osoba powinna się dzisiaj wstydzić. Jak Pan zauważy tu wciąż mamy lata 80, a w około już praktycznie sami młodzi ludzie z dziećmi.

 

Nie można postawić ławek? Nie można przed każdym z bloków urządzić małych Placów zabaw wraz z piaskownicami? To nie są wielkie koszta, tym bardziej biorąc po uwagę kwoty jakie płacimy za czynsz?  Inne osiedla Przodownik, czy Chata rozwijają się, a tu czas stanął w miejscu i nie ma znaczenia kto rządzi. Wstyd i tyle.....PRL.

 

Adres, oraz imię i nazwisko rozmówców do wglądu redakcji.

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Rita 03.07.2017 09:35
"Ty Katoliku! " ... <3 cudne :)

Takajedna 03.07.2017 08:41
Pomijając otoczkę polityki i władz miasta, zastanawia mnie gdzie i jak bawili się ludzie i ich dzieci, którzy są za likwidacją piaskownicy. Przecież to tylko piaskownica!!

Taka druga 03.07.2017 10:16
Podejrzewam, że przeciwko istniejącej piaskownicy głosowały osoby mieszkające na parterze i I piętrze. Nie jest miło, gdy co chwilę jakieś dziecko woła na cały głos do matki mieszkającej na 4 piętrze: "Mamo !!! Rzuć mi jeść!!" lub "Mamo rzuć mi pić !!!". Pomijam już słownictwo używane przez dzieci.Byłem w MZK naocznym świadkiem zachowania dziewczynki tak na oko 8 letniej, która jechała z babcią na cmentarz. Babcia wsiadła do MZK 10 i musiała dojść kawałek do cmentarza, o czym poinformowała wnuczkę. Odpowiedź tej smarkuli zaszokowała wszystkich pasażerów. "Ja nie będę taki kawał zapierdalać". Skoro ona potrafiła w miejscu publicznym tak się wyrazić, to ciekaw jestem jak się wyraża w domu.

Najemca mówi: 03.07.2017 08:29
"chcą mojemu dziecku zabrać piaskownicę". Najemca = lokator, a nie właściciel mieszkania. A gdzie była ta osoba, gdy odbywało się głosowanie, pewnie oglądała soap opera w TV, a nie zainteresowała się tym co się dzieje wokół niej. Wystarczyło porozmawiać z osobami uprawnionymi do głosowania i przekonać ich o podjęciu decyzji, aby pozostała piaskownica, a nie mieć teraz pretensje do wszystkich i wszystkiego.. "Mieszkańcy, które mieli prawo do głosowania zadecydowali w 21,59% wyraziło chęć pozostania przy tym co jest obecne na dzień dzisiejszy 22,42% wstrzymało się od głosu." Ja się pytam, gdzie było pozostałe 56% uprawnionych do głosowania? Dalej czytamy: "Mój czynsz za najem to około 650 złotych". Jestem ciekaw ile m2 ma to mieszkanie? Z tego co wiem, to posiadacz wykupionej na własność kawalerki w tej okolicy wynajmuje ją za 1000 zł/mies.

Mieszkaniec 05.07.2017 01:13
Jako najemcy nie mamy informacji o tym kiedy i gdzie to zebranie, gdyż informacja na ten temat przekazywana jest tylko właścicielom mieszkań wykupionych na własność. Gdzie masz 56 proc?? 6 procent to ci chcą likwidacji. 50 procent to głos urzędnika, który nie badając środowiska zadecydował za likwidacją. Co do 1000zł za kawalerkę? Nie wiem skąd masz takie informacje ale to bzdury są :-)

do @ 17 05.07.2017 07:02
Tiaa urzędnicy TTBS chodzili i na ucho szeptali każdemu właścicielom mieszkań o terminie i miejscu zebrania. A ci z kolei nie puścili pery z ust. Wierzę tak jak w istnienie UFO. Przeczytaj jeszcze raz, ale bardzo dokładnie artykuł. Może dowiesz się jak wyglądało głosowanie ("osoby wynajmujące mieszkania od TTBS na zasadach prawa mieszkaniowych – głosu nie mieli. W ich imieniu wypowiadał się urzędnik ..." i dalej czytamy "Mieszkańcy, które mieli prawo do głosowania zadecydowali w 21,59% wyraziło chęć pozostania przy tym co jest obecne na dzień dzisiejszy. 5.99 procenta wyraziło chęć likwidacji piaskownicy 22,42% wstrzymało się od głosu". Jeżeli na 100% uprawnionych 21,59 % było za stanem obecnym, 5,99% było za likwidacją, a aż 22,42 wstrzymało się od głosu, to obecnych na zebraniu było 21,59% + 5,99% + 22,42% = 50% Pytanie dlaczego 22,42% wstrzymało się od głosu? Może za mała integracja wśród mieszkańców? Bzdury to ty pleciesz. Poczytaj sobie https://www.olx.pl/oferta/mies...72f5a1b1ab to się naocznie przekonasz ile "śpiewają" za wynajem kawalerki.

Co ma do tego PiS? 03.07.2017 00:14
Co ma wspólnego z tym PiS? Może tylko tyle, że reagują na zgłoszenia zorganizowanej mniejszości. Reszta nie angażowania się do chwili aż zapadła decyzja. Niech sobie powołaja reprezentanta i zgłaszają swoje racje formalnie. Właśnie to jest pierwsza władza od lat, która wsluchuje się w nastroje i je uwzględnia. Ludzie muszą się policzyć i niech zdecyduje tam większość, a nie zgarnąć wszystko na złego zarządcy. Bardziej bym upatrywal tych malkontentow wśród starych bab, które w większych miastach chodzą na żadnym KODu. Katolik zamknie okno, włożyć starter w uszy, pomodlić się, przeczekać, bo ze dzieci są potrzebne wszystkim nam. To będzie tnę egoistki, lesbijki, lub wyrośnie matki z dziećmi skłóc9ne tak się zachowują.

A może 02.07.2017 17:49
ty bezbożniku to zrobisz?

<> 02.07.2017 14:20
Przecież bloki na ul. Topolowej były budowane za czasów PRL i były blokami pod zarządem miasta. To były mieszkania komunalne! Kto mi wytłumaczy jakim cudem są teraz w posiadaniu TTBS? Skrót TTBS to Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, które przecież tych bloków nie budowało. Dostali darmo, czy za 5% wartości? Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zbudowało budynek mieszkalny, wielorodzinny z 10 mieszkaniami oraz 2 lokalami użytkowymi w Tomaszowie Maz. przy ul. Stolarskiej 33 na miejscu dawnego budynku Szkoły Podstawowej nr 1. 1 metr kw. mieszkania kosztuje od 780 zł, czyli 40 mkw. mieszkania i kosztuje ok. 31 tys. zł. Oczywiście nie na własność, ale na umowę najmu, z możliwością po latach wykupienia mieszkania. Preferencje w przydziale mieszkań miały osoby i rodziny wychowujące dzieci, oraz osoby zdające mieszkania komunalne (sic?). Wszyscy mieszkańcy zobowiązani są do wpłaty partycypacji w wysokości od 10 do 25 % kosztów budowy najmowanego mieszkania.

xxl 01.07.2017 23:13
No tak , są komentarze nie wygodne .....

xxl 01.07.2017 22:57
Drogi Panie Mariuszu jeśli Pan już węszy po.Tbsie to niech Pan będzie uczciwy .... taką decyzję podjął zarzą Wspólnoty Pan niedawno starając się o stanowisko w Tbsie.sam stwierdził, że za takie gówniane pieniądze nie będzie się używał. No a inni od 30 lat to robią.

do pięterka - Michał Zając 01.07.2017 22:55
8 lat rządziło PO i co zrobiło? Tylko dobre wrażenie, wstyd rodzinie i długi.

z topolowej 01.07.2017 19:25
ad.1 przecież w TTBS rządzą ludzie z nadania PiS.Opamiętaj się!

multi99 02.07.2017 13:46
Ty baranie w TTBS nie ma ludzi z nadania PIS ale są byli Prezydenci ZAGOZDON i spólka ....

klug 02.07.2017 15:14
Ty katoliku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! Komu podlega TTBS?! Ten, komu TTBS podlega, mógł wyrzucić złogi i nie zatrudniać Zagozdona tylko np. ciebie, czyli muti99 vel Jarząbka. Tak, czy siak winny jest Adrian Witko!!!

varan 01.07.2017 18:10
Mam wrażenie jakbym przeczytał scenariusz krotkometrazowego filmu Stanisława Bareji.

Marta 01.07.2017 14:59
Przeciez to wiadono od dawien dawna ze TTBS to najgorsza spoldzielnia jaka moze byc. Jestem tylko ciekawa gdzie i w ktorym miejscu lokowane sa pieniadze ktore placimy z miesiaca na miesiac coraz to wieksze???

Ja 01.07.2017 08:01
Tak. Rząd PiS zagłosował na topolowej. Weź się ludzie

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Wczoraj, 14:59 Liczba komentarzy: 4 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 5
Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama