22 czerwca w Przedszkolu nr 10 odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez najstarszą grupę. Starszaki dostojnie prezentowały się w przepięknym, bogatym w muzykę i taniec programie słowno- muzycznym. Było radośnie, wesoło, ale i wzruszająco. Dzieci otrzymały na pamiątkę dyplomy oraz nagrody- niespodzianki. Dyrektor Elżbieta Wilczyńska oraz wychowawczyni grup Agnieszka Sosnowska podziękowały również rodzicom, którzy zaangażowali w działania na rzecz przedszkola.
Wszystkim przedszkolakom życzymy wesołych, bezpiecznych wakacji i do zobaczenia w szkole 1 września!
27.06.2023 06:19
.
1/56
2/56
3/56
4/56
5/56
6/56
7/56
8/56
9/56
10/56
11/56
12/56
13/56
14/56
15/56
16/56
17/56
18/56
19/56
20/56
21/56
22/56
23/56
24/56
25/56
26/56
27/56
28/56
29/56
30/56
31/56
32/56
33/56
34/56
35/56
36/56
37/56
38/56
39/56
40/56
41/56
42/56
43/56
44/56
45/56
46/56
47/56
48/56
49/56
50/56
51/56
52/56
53/56
54/56
55/56
56/56
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze