"Samoobrona Kobiet -Zaufaj Wojsku" - pod takim hasłem żołnierze – instruktorzy z 25 Brygady Kawalerii Powietrznej przeszkolili w miniony weekend kilkadziesiąt kobiet. Nasi kawalerzyści uczyli jak zachować się w różnych sytuacjach zagrożenia. Każda z uczestniczek otrzymała certyfikat ukończenia szkolenia #SamoobronaKobiet-ZaufajWojsku.
Dziękujemy Wszystkim za wspólną zabawę.
10.07.2023 15:28
1/18
2/18
3/18
4/18
5/18
6/18
7/18
8/18
9/18
10/18
11/18
12/18
13/18
14/18
15/18
16/18
17/18
18/18
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Ajdejano
11.07.2023 14:40
Te panie, które uczyły się samoobrony, żeby się tylko samoobroniły przed sobą. To już będzie sukces. Ich chłopy będą miały trochę więcej czasu na wypicie browarów.
Napisz komentarz
Komentarze