Chciałoby się powiedzieć, że nareszcie ktoś tym problemem się zajął. Najwyższa pora, by ulice: Warszawska, Św. Antoniego, Piłsudskiego zaczęły jakoś wyglądać. Samorząd /i bardzo dobrze/ nie jest w stanie ich wszystkich samodzielnie zagospodarować. Najlepszym rozwiązaniem jest więc sprzedaż ich prywatnym właścicielom.
Przy okazji warto byłoby stworzyć spójną wizję miejską, podpartą planami zagospodarowania przestrzennego, które zdeterminować powinny zamierzenia potencjalnych inwestorów. Dzięki nim osiągnąć można efekt ładu przestrzennego.
Aktualnie na sprzedaż miasto wystawiło kilka interesujących nieruchomości. Jest wśród nich także działka w Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Kościuszki. Za chwilę w ofercie znajdą się tereny wzdłuż Warszawskiej i działki przy Św. Antoniego.

























































Napisz komentarz
Komentarze