Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 17:31
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Mieszkańcy się doczekali

20 lat...tyle czasu mieszkańcy uliczki Długiej  w Tomaszowie Mazowieckim czekali na jej modernizację.

Droga, mimo odłamu ulicy Długiej, była piaszczysta, nierówna. Wystarczyły niewielkie opady deszczu bądź roztopy, żeby zamieniła się w dolinę stawów. Zimą, kiedy kałuże zamarzały, droga przeistaczała się w lodowisko, które niejednokrotnie powodowało upadki chodzącym po nim mieszkańców. Nie pomagały pisma do urzędu, prośby, interwencje. Aż do czerwca tego roku. Dzięki pomocy i zaangażowaniu Pana Jarosława Batorskiego i Pana Marka Kubiaka, udało się wyremontować ową uliczkę. Mieszkańcy w końcu zostali wysłuchani, doczekali się modernizacji w postaci płyt joomb, które idealnie spełniają swoje zadanie, ułatwiając znacznie życie i funkcjonowanie sąsiadów. Nieraz wystarczy odrobina zrozumienia i empatii, żeby z małych rzeczy zrobić coś wielkiego. 
 

Z wyrazami wdzięczności 

Mieszkańcy uliczki Długiej


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mick 25.09.2023 09:17
Zapraszam na ul. Mikołaja Reja w dzielnicy Białobrzegi, tam to się dopiero odwala. Budowa boiska i brak remontu drogi która woła o pomstę do nieba. Pół miliona inwestycja w błoto. Samorząd to jakiś dramat.

Leszek 23.09.2023 10:22
Rozpanoszyło się pospólstwo każdy po kilka samochodów na podwórzu i marzenie o luksusowych drogach. A może lepij do bloków?

Córka rybaka 23.09.2023 17:42
Oczywiście, że „lepij” do bloków, tyle że oni na bloki nie mają szans. Ani oni ani ich dzieci. Nikt już i'm nie da, a na kupno za gotówkę + ewentualnie jakiś 5 letbi kredyt było okienko dla tych szybko wystartowali z czymś sensownym na przełomie ustrojowym i harówa, brakiem jakiegokolwiek urlopu coś tam dla dzieci uzbierlai. To już też siada, ale 10-20 lat było dobrych i można było myśleć o mieszaniu. Także jeśli któraś tu nie spolnie od burzy czy tam czegoś innego to możemy być pewni, że to będzie tak stalo i za 100 lat. Polacy nie są żadnym przedsiębiorczym narodem, warunki tu są cięższe niż w Europie zachodniej (religia), oprócz gadzecikow w postci nowoczesnej bankowości i telekomunikacji, wszystko inne jest tu zacofane, zarabia się bardzo wolno i to też nieliczni przy masie tych którzy topią w pseudoinwestycjach, w pseudofirmach swoje życie i życie najbliższych. Zatem za 100 lat to miejsce będzie nadal tak wyglądalio. Czy to dobrze czy to źle nic nie mówie. Angielskie miasteczka też pełne są takich chałup, czasem pochylonych że dziwne że to legalne. Dla ludzi na pewno lepiej by było do bloków.

niebrowiak 02.09.2023 17:05
Kiedy powstaną apartamentowce pomiędzy ul. Długą a Warszawską, tyle lat trwają już przymiarki i nic. A główna ulica miasta tj. Warszawska nabrałaby miejskiego charakteru, obecnie jest mocno zaniedbana jeżeli chodzi o zabudowę.

Nie wyganiać działkowców (są od 1936 r.), a drobnych dziadów prywaciarzy 03.09.2023 04:39
Pewnie chodzi o likwidację ogrodów działkowych, znając już trochę Twoie intencje. Natomiast uważam, że właśnie takich drobnych powinni pogonić jak za PRLu np. przy Zagajnikowej. Dostajesz mieszkanie, a buda z desek do rozbiórki a działka wywłaszczoną . Ogrody działkowe ROD to trochę zieleni. Zamykane więc plebs nie dewastuje.

Halina 04.09.2023 11:44
Zlikwidować to sobie może siodełko przy rowerze. Dziadkowie jako klasa robotnicza dostali te działki za długoletnią pracę przy krosnach. a taki cudak jak się tylko pojawi przed bramą działkową to dostanie w ceber kijem i marchewką i paszoł won...

@Halina 04.09.2023 15:47
Z inicjatywy Wistomu to najprawodopodobniej powstało. Prywatne, ale już o takiej skali, że myślano o formie jakiegoś oddechu dla ludzi, zamiast po robocie do nory i pijaństwo. Taka działka wymaga zaangażowania – mały ogród. Na pomidora, marchew, dynie trzeba pracować cały rok. I są przynajmniej ideowo wraca się do ogrodnictwa miejskiego.

lokalny 04.09.2023 06:36
W Tomaszowie ludzie czują się swojsko przy takiej zabudowie i na co te apartamentowce?

emeryt 24.09.2023 09:19
Co z Warszawskiej za główna Ulica gdy na emzetkę trzeba czekać godzinę?

Tomaszowianin 02.09.2023 05:28
Zapraszam na Szklarską Po każdym deszczu kałuże ze przejść się nie da . A żeby przejechać to najlepiej autem terenowym . Oczywiście Pan Prezydent od dwóch lat obiecuje wyłożenie uliczki płytami

Marek 02.09.2023 15:38
Gdybyś uważnie słuchał tego co się mówi i pisze mieszkańcu Ludwikowa albo gdybyś zadał sobie trudu i zadzwonił do Urzędu to usłyszałbyś że i Szklarska i Kopalna i Sypka zostaną w tym roku utwardzone. Tyle w temacie.

Mam domek pod lasem. Dejta drogę! 02.09.2023 16:54
tylko jeszcze powiedz godzie to jest.

MieszCzuch 01.09.2023 23:13
Tak działa system. Mieszkaniec zgłasza radnemu z danego okręgu swoje potrzeby co do inwestycji w danym miejscu. I on to załatwia. Od tego jest. Czesto czytamy o inicjatywach Jarka w różnych tematach związanych z miastem a gdzie reszta fadnych ? Robią cokolwiek ?

System. 23.09.2023 17:53
System, zły system a rzeczywistości jakiś paluchu brudne od grzebania w gruzie czy nawet zeskrobywanie kitu, bo tam szybę trzeba było w końcu wymienić, a ostatnio była wymieniana gdy ojciec ukradł z zakładu. System. System, zły system. Lepiej się porachować na samym dole, łeb z łbem. Policji nawet nie wzywać. Babę też tam zlać mozna, indywidualnie najszybciej załatwić. Tam jakieś prawo, kultura z centrum. Ty jesteś sobie panem. Brak perspektyw na cokolwiek to dłubanie na miejscu.

Sąsiad 01.09.2023 23:12
Co z Poprzeczną Panie Arkadiuszu. Prosimy o pomoc. Po każdej ulewie zalewa Nas

- 01.09.2023 22:04
Redaktorze , gdzie ta uliczka ? Ulica długa znam , ale uliczka o tej nazwie to juz gorzej . Konkretnie pisma interpelacje i działania , daty tych działań. Oczywście analiza potrzeb innych mieszkańców. Wybory ?

... 01.09.2023 16:43
2-3 domki, bez perspektyw na powstanie kolejnych, bo to są działki dziedziczone z pokolenia na pokolenie przez ludzi o profilu od 70 lat tym samym. No, trzeba przyznać, że paląca potrzeba.

Tomaszowianin 02.09.2023 00:48
A jakie ma znaczenie ile domków jest w danej uliczce? W mojej jest 5, to znaczy, że jesteśmy mniej ludzcy od tych, którzy mieszkają na ul. Warszawskiej? A Ci co mieszkają w Tomaszowie są mniej warci od tych z Warszawy? Człowiek człowiekowi wilkiem...co za czasy! Byle dla siebie...

aa 02.09.2023 16:58
Takie ma znaczenie, że są w Tomaszowie drogi przy których mieszka wiele rodzin przejeżdzą 1000 razy więcej aut a nie są remontowane. Tutaj była polna ścieżyna, nic większego wjechać nie może właściwie własnym sumptem byliby w stanie to wyłożyć tymi płytami. To jest właśnie przykład egoizmu. 99,9999999 % mieszkańców nigdy z tego nie skorzysta, a 99% nie wie gdzie to jest.

Co za ludzie 03.09.2023 10:14
Czyli ewidentnie ma Pan/Pani problem z czytaniem ze zrozumieniem...to może dla takich jak Pan/Pani również nie powinna być remontowana jakąkolwiek droga, bo jak widać, żadna nie prowadziła do szkoły... Czyli małe uliczki zostawić, niech ludzie toną w mule, ważne są te duże wyłącznie, których nakład finansowy jest nieporównywalny, bo racz Pan/Pani domniemywam przy takiej mieszka...

Mieszkańcy uliczki Długiej 01.09.2023 16:13
Bardzo, BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za pomoc Panu Jarosławowi Batorskiemu i Panu Markowi Kubiakowi. Z wyrazami ogromnej wdzięczności ...

ja 01.09.2023 16:11
Uliczka Długa? Ulicę Długą znam, ale odłamu uliczki - nie . Gdzie to???

Ja 01.09.2023 22:33
Z ul. Długiej wjeżdża się w tą uliczkę i to też jest Długa-mieszkam obok

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Dzisiaj, 14:59 Liczba komentarzy: 1 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Dzisiejsze głosowania nad udzieleniem absolutorium i wotum zaufania dla Starosty Powiatu Tomaszowskiego trudno nazwać inaczej niż... cyrkiem. Ostatecznie, Dariusz Kowalczyk zarówno jednego, jak i drugiego nie uzyskał, bo... Mariusz Węgrzynowski i radni PiS zagłosowali przeciwko budżetowi, który sami... realizowali. Z kolei radni Koalicji Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co de facto oznacza również głosowanie przeciw), mimo że wcześniej budżet i jego zmiany przyjmowali właściwie bezdyskusyjnie. Węgrzynowski przy okazji potwierdził, że odwołanie go było jak najbardziej uzasadnione. Dyskusja toczyła się głównie wokół peanów na własną cześć, wygłaszanych przez Węgrzynowskiego. Data dodania artykułu: 24.06.2026 16:49 Liczba komentarzy: 3 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia Jaki piasek budowlany wybrać do betonu a jaki do tynku Upał zamiast akademii. Prezydent apeluje: zakończenia roku szkolnego tylko w niezbędnym minimum Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda 26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa Auto prywatne czy z komisu — co wybrać? Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Żar nadciąga nad Tomaszów. NFZ ostrzega: upał może zabić
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Julia Treść komentarza: Zapraszamy do Będkowa, tu się dzieje. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Dawno nie zaglądałem do tego portalu. Ale po przeczytaniu tej informacji muszę pochwalić Burmistrza Inowłodza. Dobra robota Szanowny Bogdanie. Źródło komentarza: Inowłódz z nadwyżką i absolutorium. Radni udzielili burmistrzowi Bogdanowi Kąckiemu wotum zaufania Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Mistrzu: ani wojewoda ani komisarz nie zmieni czerwonej mentalności wyborców. Tak już mają i z tym czerwoniastym poglądem zejdą z tego świata. Ktoś będzie im pluł w oczy, a oni będą mówić, że deszcz pada. Tak ich wychowała komuna. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Samorządowe szumowiny uratowali ten samorządowy wrzód na d... I tak będzie w Polsce jeszcze długo. Te samorządy, to zwykła spolaczana szmira. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Znacznie poważniejsze jest pytanie czy tzw. fachowcy dobrej zmiany mają kwalifikacje i kompetencje zawodowe do zajmowania stanowisk na których pobierają wynagrodzenia? Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Nóż sam otwiera mi się w kieszeni, jak czytam te różne opowieści o tych debilowatych radnych, o tych debilowatych samorządowych układzikach. To jest kupa dziada bez zelówek. Kto wybrał to debilowate, samorządowe towarzystwo? To jest proste, jak świńska kita: tylko i wyłącznie debilowaty elektorat wyborczy. Ta zgraja samorządowych przygłupów-radnych, to jest emanacja przygłupiastych wyborców. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama