Takie pytanie często zadają mi przypadkowo spotkani ludzie. Odpowiadam zgodnie z prawdą, że moim zdaniem: nigdy. Dlaczego? Otóż dlatego właśnie, że nieformalny koalicjant Mariusza Węgrzynowskiego za wszelką cenę chce utrzymać go na stołku, ponieważ jest jego głównym sojusznikiem w walce z Marcinem Witko. Dotychczasowe rozmowy, jakie prowadzone były w sprawie odwołania Starosty nie doprowadziły do akceptowalnego finału. Radni KO nie są zainteresowani zmianami. Stąd coraz większy bałagan i chaos w powiecie i jednostkach podległych. Jako warunek odwołania postawiono, że na tę funkcję wybierzemy następnie Alicję Zwolak Plichte. Tak sobie podobno zażyczył poseł Witczak. Podsunięto nam nawet do podpisania porozumienie... in blanco, które nie wszyscy chcieli podpisać.
14.02.2025 23:10
.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Edek
26.02.2025 13:23
A dlaczego ten pan grubszy nie posiada żadnej naklejki na klapie, wydaje mi się że starostwo powinno zakupić naklejki liścia na białym tle na klapę z przodu i tył. Wydaje mi się że było by do twarzy
rozbawiona
26.02.2025 16:38
Ten pan grubszy obejdzie się bez liścia figowego.
Kapusta
27.02.2025 08:43
Z przodu liść z tyłu liść a w środku?
Ajdejano
03.03.2025 17:13
Edek: jak zwykle, jesteś nie wyjęty. Jednym słowem: jeb.ć starostę. Gościu: nie zatrzymuj się w tym, co myślisz i piszesz.
Szydera
19.02.2025 13:00
Patrzcie na to zdjęcie wyglądają jak mamusia z synami i ten ojciec na doczepkę ;)
Ajdejano
16.02.2025 12:39
Na tym zdjęciu powyżej widać tę całą tomaszowską "elyte" głównych krętów, którzy wobec przyzwoitych ludzi są tak daleko, jak planeta Ziemia od słońca. Zwykłe, społeczne miernoty. No, ale tak chcieli durnowaci wyborcy i tak mają. A może tym wyborcom taka "elyta" pasuje...???
Ajdejano
15.02.2025 20:31
Ludziska: nie przypisujcie temu pięknemu i powabnemu chłopcu skłonności do jakichkolwiek kobiet...Do takiej Klatki można się przytulać jedynie partyjnie. Ja nie przytulałbym się do tej sprytnej kobitki, jako napalony facet na laskę, ale jako Jej partyjny wielbiciel. Szkoda, kur.a, że nie jestem z partii tej partyjnej laski. Chociaż... , gdybym nawet był, nie wiem, co bym zrobił z tymi uściskami...
Lech
15.02.2025 19:33
Taki problem a wy za ciachem albo dupeczkami rozglądacie się,😅 wstyd.
Ps.
A w budżetówce dwóch kierowników bez zakresu obowiązków i jeden pracownik szeregowy.
Leon
15.02.2025 19:25
Ja wam radnych nie wybierałem, macie co macie więc teraz nie beczeć. Głosujecie na szwagra, wuja lub znajomych bo etat stracę to tak jest, a nie licząc na przyszłość dzieci, że wyjadą i z kamienicą zostaniecie się sami.
Chyba, że nie macie aspiracji i ambicji to ok.
Anna
14.02.2025 19:33
widziałam około pół roku temu jak witczak obejmował się z klatką???!!!! czy coś ich łączy prywatnie???
Tomaszowianka
14.02.2025 20:08
A co panią obchodzi kto z kim się obejmuje?
Ajdejano
14.02.2025 23:27
Dziewczyno!!! Witczak i Klatka się ściskali ?! Czyli inaczej: Witczak w uścisku z kobietą ?!?!?! Chyba "cóś" się Tobie przywidziało.... A może tylko tak dla ludzi, musiał z tą kobietą, tak dla picu, się ściskać...???
Elżbieta D.
14.02.2025 18:00
Bardzo ładny Pan, szkoda że nie został naszym Prezydentem miasta a tak zostało nam tylko, jeżdzić za robotą poza miasto, żeby przeżyć.
Grandor
14.02.2025 22:55
Głupolu, Witczak dał by ci robotę. Ha ha ha. Jako posłowi coś mu nic lub niewiele idzie załatwić dla naszego miasta. Klimczak się stara, a ten jeszcze w krótkich majtkach śmiga. Zbyt młody, trza się uczyć
Bonk Ova
14.02.2025 23:12
Po co mu taka odpowiedzialność miasto??? Tam ma 15 tysi za bycie, 30 na jakieś biuro, ze 40 na benzynę, i jeszcze TV za darmo, aby się lansować. Odpowiada za 1/460 omyłkowo podpisaną decyzję ...
Ajdejano
14.02.2025 23:34
Elżuniu (mam dobre wspomnienia z tym imieniem): jeżeli robisz sobie jaja z tego "slicznego", takiego "amerykanskiego" gogusia, to moje gratulacje. Natomiast, jeżeli "od pierwszego wejrzenia" jesteś zauroczona tym "ładnym Panem", to Ci współczuję. Ten Twój "ładny Pan" tak nadaje się na prezydenta miasta, jak ja na chińskiego mandaryna.
Elżbieta D.
15.02.2025 08:58
Wystarczy zachęcać inwestorów to tworzenia miejsc pracy w Tomaszowie a to może tylko prezydent miasta. Inaczej miasto będzie wymierać, młodzi stąd uciekają.
Ajdejano
03.03.2025 16:24
Dziecko drogie: ten, zagadkowej opcji seksualnej facet ma głęboko w dup.e zachęcanie inwestorów do tworzenia miejsc pracy w Tomaszowie.
Napisz komentarz
Komentarze