Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:49
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
"Ósemka" drugą drużyną w Polsce

Drużyny z całej Polski walczyły o puchar pełen pozytywnej energii

Za nami emocjonujący turniej finałowy 8. edycji Drużyny Energii. 24 czerwca w Gdańsku stawiło się pięciu zwycięzców etapu sportowego: SP z Bieganowa k. Poznania, SP nr 29 z Olsztyna, SP z Porzecza k. Kielc, SP nr 12 z Tczewa oraz SP nr 8 z Tomaszowa Mazowieckiego. W gorącej sportowej atmosferze, przy wsparciu znanych ambasadorów i kibiców młodzi zawodnicy pokazali, że energia i pasja do ruchu mogą przenosić góry. Uczniowie mieli okazję poznać utytułowanych sportowców m.in. Annę Rogowską i Piotra Gruszkę oraz odwiedzić kilka interesujących miejsc na mapie Trójmiasta, takich jak centrum edukacji Huba czy Teatr Szekspirowski.

rużyna Energii to projekt angażujący nauczycieli WF-u i całe szkolne społeczności do  promowania wśród młodzieży ruchu, jako ciekawego i zdrowego sposobu na wspólne spędzanie czasu. Założenie projektu jest bardzo proste – uczestnicy mają za zadanie wykonać ćwiczenia przygotowane przez znanych sportowców. Im więcej uczniów ze szkoły włącza się do akcji, tym większa szansa placówki na wygraną. W 8. sezonie  Drużyny Energii aktywnie dokonało tego ponad 200 szkół i około 20 tys. uczniów. Projekt wieńczy finał i turniej o Puchar Drużyny Energii, w którym spotykają się reprezentanci 5 najlepszych placówek.

DE8 - finał - 01

– Drużyna Energii przypomina, że sport to coś znacznie więcej niż tylko rywalizacja – to przede wszystkim radość, zdrowie i budowanie pewności siebie. Każdy trening jest krokiem w stronę lepszego samopoczucia i wiary we własne możliwości. A kiedy do tego dochodzą uśmiechy, entuzjazm i brawa uczniów, wiemy, że nasza misja się spełnia – mówi Magdalena Marszałkowska, dyrektor Departamentu Marketingu Energi SA. – Warto się ruszać – z energią, pasją i uśmiechem! To właśnie wtedy dzieją się najpiękniejsze rzeczy – nie tylko na boisku, ale i w sercach młodych ludzi. Tegoroczna edycja Drużyny Energii jest ogromnym sukcesem frekwencyjnym, dającym mnóstwo pozytywnych emocji podczas finału. To dla nas jasny sygnał, że duże marki, takie jak Grupa Energa, mogą realnie inspirować i mobilizować młode pokolenia do aktywności. Dzięki współpracy z wybitnymi sportowcami i drużynami, pokazujemy też, że potencjał współpracy sponsoringowej może być prawdziwą siłą napędową dla pozytywnych zmian – dodaje.

Sportowe gwiazdy, doping i zdrowa rywalizacja

W turnieju finałowym bierze udział pięć najlepszych ekip, które spośród wszystkich uczestników, wykazały się najwyższą frekwencją podczas kilkutygodniowego wykonywania ćwiczeń przez całą społeczność szkolną. Podczas wydarzenia w Ergo Arenie nie mogło zabraknąć ambasadorów projektu. W tym roku wśród nich znaleźli się znani sportowcy, będący idolami zarówno wśród młodszego, jak i starszego pokolenia oraz osobowości medialne.


Ambasadorzy Drużyny Energii w 2025 r.:

  • Piotr Gruszka, legenda polskiej siatkówki, złoty medalista mistrzostw Europy
  • Anna Rogowska, legenda polskiej tyczki, medalistka olimpijska
  • Kamil „Kaluch” Kaliński, esportowiec i YouTuber
  • Oskar Gierszewski, trener piłki nożnej, nauczyciel wf-u i zwycięzca Drużyny Energii w 2024 r., kapitan Drużyny Wody
  • Hanna Maliszewska, reprezentantka Polski w Rugby 7, kapitan Drużyny Ziemi
  • Jan „Tatar” Tatarowicz, 2-krotny zwycięzca Ninja Warrior Polska, kapitan Drużyny Słońca
  • Kacper „Kacpa” Lachowicz, trener i promotor koszykówki, kapitan Drużyny Serca
  • Julita Ilczyszyn, ultramaratonka, nauczycielka wf-u i zwyciężczyni Drużyny Energii w 2023 r., kapitan Drużyny Wiatru
  • Piotr Zeszutek, kapitan reprezentacji Polski w rugby i promotor rugby
  • Patrycja Olejarczyk, dietetyczka sportowa
  • Jerzy Mielewski, dziennikarz sportowy Polsatu i prowadzący program Ninja Warrior Polska, gospodarz wydarzeń 8. edycji Drużyny Energii

Podczas czterogodzinnych zawodów reprezentacje pięciu szkół walczyły o puchar, tytuł najlepszej drużyny oraz cenne nagrody przygotowane zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Warto jednak podkreślić, że sam udział w finale był już ogromnym sukcesem – każda z placówek otrzymała bon o wartości 15  tys. zł, z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego, który będzie służył wszystkim uczniom podczas codziennych zajęć wychowania fizycznego.

DE8 - finał - 02

Podczas wydarzenia organizatorzy przygotowali szereg atrakcji promujących odnawialne źródła energii oraz zdrowy i aktywny styl życia. Każdą ze szkół opiekował się kapitan drużyny przypisany jednemu z zielonych źródeł energii: wodzie, wiatrowi, słońcu lub ziemi. Do czwórki żywiołów dołączyła wyjątkowa „Drużyna serca”, uosabiająca moc empatii, siłę wspólnoty i pozytywną energię płynącą ze współdziałania. Wszystkie szkolne reprezentacje składały się po równo z 10 dziewczyn i 10 chłopców z klas 4-7.

Sam turniej rozgrywał się na tematycznych torach przeszkód dedykowanym różnym dyscyplinom sportu takim jak koszykówka, piłka czy pokonywanie przeszkód. Zadaniem uczestników było zaliczenie każdej ze stacji i wykonanie jak największej liczby powtórzeń w określonym czasie. O miejscu zajętym w rankingu rywalizacji decydował łącznie osiągnięty wynik, we wszystkich strefach ćwiczeń.

DE8 - finał - 03

Najlepszą drużyną turnieju i zdobywcą Pucharu Drużyny Energii została Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie - imponująca przygotowaniem fizycznym, zgraniem i sportową postawą. Tuż za nią uplasowały się drużyny z SP nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim, SP nr 29 w Olsztynie, SP w Porzeczu i SP w Bieganowie, które również zostawiły na boisku mnóstwo serca i energii.

Udział w Drużynie Energii był dla nas nie tylko sportowym wyzwaniem, ale też okazją do zbudowania prawdziwego ducha zespołu. Uczniowie wspierali się nawzajem, motywowali i pokazywali, że razem można osiągnąć naprawdę wiele.Sam wyjazd na finał był dla nas ogromnym przeżyciem, a atmosfera wydarzenia na długo pozostanie w naszej pamięci  – mówi Barbara Brotaj, nauczycielka wychowania fizycznego z SP nr 12 w Tczewie. –  Szczególnie cenne było spotkanie z uczniami i nauczycielami z innych szkół. Mogliśmy nie tylko wspólnie rywalizować, ale też rozmawiać i wymieniać doświadczenia. To budowało atmosferę szacunku i sportowego fair play. Dzisiejszy dzień dostarczył nam wszystkim niesamowitą dawkę pozytywnych emocji, radości i wiary w siłę wspólnego działania – dodaje.


Klasyfikacja końcowa 8. edycji Drużyny Energii

  1. Szkoła Podstawowa nr 12 im. B. Malinowskiego w Tczewie
  2. Szkoła Podstawowa nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim
  3. Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Liszewskiego w Olsztynie
  4. Szkoła Podstawowa w Porzeczu
  5. Szkoła Podstawowa im. H. Konopackiej w Bieganowie

Dzień przed turniejem uczestnicy mieli okazję zintegrować się i poznać Trójmiasto. Z samego rana wzięli udział w pokazowej lekcji rugby, zorganizowanej przez reprezentantów Polski Hannę Maliszewską i Piotra Zeszutka, a po południu trenowali biegi przez przeszkody z Janem Tatarowiczem. Tego dnia nie zabrakło nie tylko atrakcji sportowych, lecz także edukacyjnych i turystycznych. Po południu młodzież uczestniczyła w ekologicznych warsztatach w centrum edukacji Huba, zwiedziła Teatr Szekspirowski oraz mogła podziwiać panoramę na Zatokę Gdańską z tarasu widokowego Olivia Star.

DE8 - finał - 06

Tegoroczna edycja Drużyny Energii objęła swoim zasięgiem ponad 400 szkół z całego kraju, z czego ponad 200 aktywnie wykonało zadania etapu sportowego. W realizację wyzwania zaangażowało się ponad 20 tys. uczniów, którzy wykonali blisko 200 tys. ćwiczeń. Projekt odbywał patronatem honorowym ministra edukacji.

Przypomnijmy, że jak co roku, Drużyna wyróżniła nie tylko finalistów, ale także 100 placówek, które złożyły najciekawsze aplikacje do projektu. Do każdej z nich trafiają zestawy strojów sportowych Drużyny Energii, analogiczne do tych, w których występują sportowi ambasadorzy oraz wszyscy finaliści. Każdy zestaw składa się 30 kompletów biało-czerwonych koszulek i spodenek dla uczniów oraz trzech dresów dla nauczycieli.

DE8 - finał - 05

Najświeższe informacje na temat przebiegu konkursu zainicjowanego przez Energę dostępne są na stronie DruzynaEnergii.pl, w mediach społecznościowych pod #DruzynaEnergii oraz na profilach FacebookYouTubeInstagram i Tik-Tok.

Zawsze aktualne wiadomości na temat Energi z Grupy ORLEN znajdziecie na naszych mediach społecznościowych: LinkedIn, Facebook, a także X.

Grupa Kapitałowa ORLEN, do której należy Energa, jest największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500 czy Platts TOP250. Prowadzi działalność na 6 rynkach macierzystych – w Polsce, Czechach, Niemczech, na Litwie, Słowacji i w Kanadzie. Koncern dysponuje nowoczesnymi, zintegrowanymi aktywami zdolnymi do przerobu różnych gatunków ropy, a sprzedaż detaliczną prowadzi z wykorzystaniem największej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej sieci ponad 3,5 tys. stacji paliw. Oferta Grupy ORLEN to ponad 50 najwyższej jakości produktów petrochemicznych i rafineryjnych. Nasze produkty docierają na 6 kontynentów do ponad 110 krajów. W kwietniu 2020 roku ORLEN SA przejął Grupę Energa, a w 2022 roku Grupy LOTOS i PGNiG.

45 proc. mocy zainstalowanej w aktywach wytwórczych Energi pochodzi z OZE. Wpisuje się to w strategię energetyczną Grupy ORLEN, ukierunkowaną ściśle na nisko i zeroemisyjne źródła energii. Silnym i stabilnym sektorem działalności Energi jest też dystrybucja. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 199 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem ok. 1/4 powierzchni kraju. Przez pierwsze trzy kwartały 2024 roku Energa dostarczyła do odbiorców 16,9 TWh energii elektrycznej. Udział OZE w produkcji własnej wyniósł w tym samym czasie 59 procent.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Seans w ramach Kina KoneseraZapraszamy na pokaz filmu Czytając Lolitę w Teheranie w czerwcowym repertuarze cyklu Kino Konesera. To poruszająca opowieść inspirowana bestsellerową autobiografią Azar Nafisi, ukazująca kobiecą solidarność, odwagę i siłę.Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2026 roku w kinie Helios. To propozycja dla widzów ceniących ambitne kino, ważne tematy społeczne i wyjątkowe filmowe emocje.Po rewolucji islamskiej w Iranie, która miała miejsce w 1979 roku, ulice Teheranu patrolowane są przez obrońców moralności, a fundamentaliści przejmują kontrolę nad uniwersytetami. Kobiety muszą nosić hidżab, ich swobody są ograniczane, a lektura zachodniej literatury staje się aktem buntu. Taki stan rzeczy sprawia, że Azar Nafisi (Golshifteh Farahani), ambitna wykładowczyni literatury, rezygnuje z pracy na Uniwersytecie Teherańskim. Kobieta potajemnie zaczyna zapraszać do swojego domu grupę najbardziej zaangażowanych studentek. Razem czytają zakazane klasyki literatury zachodniej – „Lolitę” Vladimira Nabokova, „Wielkiego Gatsby’ego” F. Scotta Fitzgeralda, powieści Henry’ego Jamesa czy Jane Austen. Początkowo nieśmiałe młode kobiety stopniowo otwierają się – dzielą marzeniami, lękami, historiami miłosnymi oraz upokorzeniami związanymi z życiem w totalitarnym reżimie.Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Data rozpoczęcia wydarzenia: 22.06.2026
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność 21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia Bezpłatne zajęcia o laktacji w Tomaszowie. TCZ zaprasza do Szkoły Rodzenia Przy Szkolnej na sprzedaż idzie nie tylko budynek. To adres z pamięcią Tomaszowa „Wewnętrzne krajobrazy” w MCK. Sztuka, która zatrzymuje na chwilę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: ETM Treść komentarza: Antoni do broni Źródło komentarza: Antoni Macierewicz z zarzutami. Chodzi o słowa o „agentach rosyjskich” w SKW
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama