Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 01:25
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Czy wspólne znaczy niczyje?

No właśnie, czy coś w przestrzeni publicznej, będące do dyspozycji wszystkich jest niczyje? Takie pytanie można by sobie zadać przechadzając się po mieście, gdzie co krok widać dewastacje różnych obiektów i publicznych i prywatnych.

Najczęstszym jest malowanie na ścianach (często ledwie co odnowionych budynków)  i płotach. Ale też łamanie drzew, wyrzucanie śmieci ze śmietników czy dewastacja różnych obiektów użyteczności publicznej. A przecież mają one służyć wszystkim mieszkańcom naszego miasta.

 

Parki (notorycznie zaśmiecane) także przez sparowiczów z pieskami, którzy zapominają posprzątać po swoich pupilach, systematycznie niszczone place zabaw i siłownia na powietrzu, boiska zwane "Orlikami", o których w tym roku zapomniał Zarząd Powiatu i nie będzie animatorów (czyli zostają bez opieki po godzinach pracy szkoły).

 

Nie wiadomo jeszcze co z nimi będzie - czy zostaną otwarte na pastwę wandali, czy po prostu zostaną zamknięte. Zobaczymy. A przecież zostały one zbudowane dla lokalnej społeczności staraniem władz i działaczy.

 

Na zdjęciach pokazano wynik popołudnionych wyczynów użytkowników jednego z  obiektów sportowych. Jeśli w ten sposób będziemy dbali o nasze wspólne dobro, to w niedługim czasie nasze miasto będzie wyglądało jak Fawela w Rio

 

Nazwisko znane redakcji

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

...... 03.03.2017 23:21
Chcieliście PiS to macie. Orliki powstały za władzy PO. Wszyscy doskonale wiedzą, że PiS likwiduje wszystko dosłownie wszystko co powstało za władzy poprzedniego rządu. Jeśli jakimś cudem orliki przetrwają, to tylko dlatego, że miasto i powiat wstawią swoich ludzi.

pszeczkolanka 03.03.2017 22:53
Czy we władzach tej mieściny jest ktoś, kto panuje nad tym, albo chociaż wie, kiedy i o co wnioskować do władzy nadrzędnej???? Chyba nie bardzo.

03.03.2017 16:42
i wszystko jest już jasne. jedyny orlik z Tomaszowa Maz. to Orlik przy gimnazjum nr3. lista zakwalifikowanych orlików pod adresem: http://frkf.pl/wp-content/uplo...S-2017.pdf

03.03.2017 13:13
Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej: Zatrudnienie Trenera Środowiskowego przez okres 10 lat od przejęcia Orlika jest obowiązkiem JST, który wynika z Umowy Inwestycyjnej, jaką JST zawarły z Ministerstwem Sportu i Turystyki przy przejmowaniu obiektu. Zobaczymy co na to nasze JST

Pusta głowa się nie psuje 03.03.2017 11:56
Dyrektorzy podlegają pod starostwo. Jeżeli nie dostali takiego polecenia, to nie wystąpili. Ktoś musi nad tym panować. na pewno nie animatorzy. Po prostu, ryba psuje się od głowy.

Piter 02.03.2017 22:24
Wejście na orlika po godz 18 powinno byc platne np 100 za 1h

Slady.ipn.gov.pl 02.03.2017 23:23
Chyba zglupiales.

do Maly74 02.03.2017 22:22
Prawie wszystko się zgadza co piszesz, oprócz jednej najważniejszej sprawy. Wnioski trzeba było wysyłać do 26 lutego ale nasze starostwo (powiat) nie wyraziło zgody (do tego czasu) na wysłanie tych wniosków, ponieważ jak to sami przyznali, nie zdążyli "porozmawiać" o tym na ostatnim spotkaniu zarządu.

03.03.2017 13:10
Dziękuje za sprostowanie o tym "przeoczeniu" nie wiedziałem. No to zobaczymy co sie będzie działo bo ja mam już urwanie głowy z telefonami i jeśli "mój" orlik sie zakwalifikuje jakimś cudem to terminów wolnych już dawno nie mam.

LSPR24 02.03.2017 19:38
Ja się spotkałem z uzasadnieniem "po to jest dozoraca by sprzątał" Teraz już trochę mniej, ale jeszcze kilka lat temu , aż przykro było przejść między blokami w czasie jakichś dłuższych, kiedy chodniki i trawniki nie były sprzątane. Opakowania po chiipsach, butelki po mniejszych napojach. Blee. To niestety mentalność chłopska. Ale nie chłopów z własną gospodarką w której dba się o wszystko, bo się na to (najczęściej ciężko), pracowało, ale chłopów pańszczyźnianych czy potem kochłoźników z PGRów. Nic ode mnie nie zależy, więc jedyne co mam to to co użyje sobie w danej chwili. Przyszłości nie ma, a przeszłość jest okrutna, więc liczy się tylko tu i teraz. Szybka prosta rozrywka, tylko konsumpcja i zero refleksji. Wydaje się, że po AWSie kiedy ludziom pozowolono wykupić mieszkania w blokach za symboliczną złotówkę, jest już trochę inaczej. Tam skąd ja pochodzę i wychowywałem się, powstało mnóstwo ogródków przy parterach, które są pielone i regularnie porządkowane, no i też jest jakby czyściej.

j-23 02.03.2017 14:50
zgadzam się z komentarzem ,dodam jeszcze że w latach 40 i 50 podobnie postępowali komuniści z symbolami Polski przedwojennej

klug 02.03.2017 14:10
Rudolph Giuliani zasłyną w świecie, gdy wprowadził w życie (z sukcesem) hasło - 0 tolerancji. Pisiory krytykowały hasło (obłędnie je interpretując) - Róbta co chceta, a sami hołdują hasłu - 100 tolerancji (Ciemny ludu śmieć, truj sąsiadów swych, bij obcych, parkuj gdzie chcesz, łaż po trawnikach etc.). Nasz, pożalcie się bogowie, prezydent Witko nie jest Giulianim, lecz podrzędnym pisiorem bez jaj, więc jest jak jest. Straż Miejska w Witkowyi istnieje tylko po to, by Kukliński (brat Kuklińskiego rozwalającego szpital) miał pracę. SM powinna być rozbudowana (3-4 auta, 40 strażników wlepiających, pilnujących, goniących, paraliżujących, pałujących itd. - 0 TOLERANCJI), lub całkowicie zlikwidowana, a śmieceniem i morderstwami winna zająć się policja.

Tymoteuszka 02.03.2017 12:02
Prawda jest taka, gdyby odpowiednie służby, Policja czy Straż Miejska zaczęła karać za takie czy podobne czyny łobuzerstwa, wandalizmu itd, itp., to byłoby zupełnie odwrotnie. Jeżeli nikt nie karze takich ludzi za poczynione przez nich szkody, to czują się oni bezkarni, wręcz staję się to dla nich normalne. Karać, karać, karać. Zniszczyłeś - napraw + ekstra bonus w postaci posprzątania np. jakiegoś terenu (od zaraz, natychmiast), ulicy. Od razu mu się odechce niszczyć.

klug 02.03.2017 15:00
Miluji te.

zygzaQ 02.03.2017 09:59
Ho Ho Ho, jadąc ulicą Nowowiejską wielokrotnie widziałem jak dzieci z tamtej szkoły sprzątają te śmieci zamiast uczyć się. Czemu po zmroku jak animator kończy prace nie wywala towarzystwa, tylko zaczyna się pifko, wódka, papierosy a i ślady po palenisku na murawie były? Przecież jest monitoring, jest policja, a Orlik zamyka animator. Na innych boiskach nie ma problemu, żeby wyprosić chołote i zamknąć bramę. Szkoda. Tę uszkodzoną murawę (zdjęcia 4,5) zgłaszaliśmy już animatorowi 1,5 roku temu.. Nie wiadomo w sumie czy przekazał dalej. Treningi przenieśliśmy w inne miejsce

02.03.2017 11:16
nie wygania ponieważ boczne furtki sa otwarte 24h na dobę a z jakiej to przyczyny nie są zamykane tego to ja już nie wiem. Nie wiem czy animaor zgłaszał uszkodzenie wiem jak to wygląda u mnie - złaszam dyrekcji ta przekazuje Jednostce Samorządu (powiat, miasto) a Ci mówią Dyrekcji by znalazła sobie na to środki własne, jedna konserwacja (drobne wklejki, czyszczenie nawierzchni i jej wygładzenie bez uzupełnienia granulatu) to około 2500 tys zł jednorazowo a nalezy wykonywać co kwartał (w teorii bo praktyka to raz max 2 razy do roku).

cieć sprzątający 02.03.2017 11:19
zygzaQ - od kilku miesięcy nie ma animatorów. Jedyne, co może zrobić dyrektor, to przebrać się w dresy i sam pilnować. Społecznie :-D

wiatrówkowy snsjper 02.03.2017 06:56
Orliki zostały wybudowane za rządów PO. Ale teraz, jedyni słusznie myślący zdecydowali, że uporządkują Polskę i kamień na kamieniu nie zostanie po poprzednikach. Teraz na Orlikach będą strzelnice.

marek 02.03.2017 09:54
Ten wpis jest przykladem jak dziala propaganda rodem z TVaszeN, jak zdrowy rozsadek mozna zastapic slepą nienawiscią

Bredzisz 02.03.2017 09:59
kolego.

01.03.2017 23:36
W tekście należy poprawic jeden fragment "boiska zwane "Orlikami", o których w tym roku zapomniał Zarząd Powiatu i nie będzie animatorów (czyli zostają bez opieki po godzinach pracy szkoły). Prawda jest taka że ani miasto ani powiat nie mają tymczasowo na to wpływu gdyż to ministerstwo obcięło dofinansowanie do boisk (do zaledwie około 60%) i dopiero 3 marca bedą ogłoszone wyniki i wtedy powiat jak i miasto beda musiały podjąc decyzje co dalej z boiskami.

kopacz 02.03.2017 14:45
Z tego co się orientuję powiat w ogólne nie wysłał wniosku. W tym przypadku data 3 marca niema żadnego znaczenia.

02.03.2017 20:34
wnioski wysyłają dyrektorzy we współpracy z kandydatami na animatorów nie powiat jako urząd. powiat i miasto podpisuje tylko i wyłącznie umowy z animatorami na częśc finansowaną ze środoków JST

question 01.03.2017 22:24
Nie potrafimy zadbac o to co mamy, a chcemy mieć - czegoś tu nie rozumiem.

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Wczoraj, 14:59 Liczba komentarzy: 4 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 5
Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama