Czy tłumaczyć postawę kierowcy z auta ze zdjęcia narażającą otoczenie na śmierć?
06.02.2017 21:56
(aktualizacja 17.08.2023 22:01)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Tom
09.02.2017 10:22
Co by nie mówić autko lepiej odśnieżone niż droga powyżej...
zdrowy rozsądek.
09.02.2017 09:04
Ale o co chodzi? że trochę śniegu na samochodzie? a może o to, że facet chodzi w dresie? że wysportowany? Gdyby na czerwonym świetle przejeżdżał to rozumiem ale facet stoi i grzecznie czeka pomimo, że ma zieloną strzałkę. Czyli podpadł bo w dresie go dwa razy widziano, bo modnie ubrany i czesany i jeszcze na nowoczesnych pewnie głosuje. Straszne. Ileż nienawiści i jadu w tym tekście.
multi99
09.02.2017 11:38
idzie o to ze auto powinno być dokładnie odśnieżone , tak pomyślmy rozsądnie na spokojnie ten kierowca ma ograniczona widoczność , a jakby kogoś potrącił to co wina Pieszego ???? Przecież on ledwie widzi co przed nim a co wokół auta to nie ważne ???? Czy to tak naprawdę dużo czasu zajmuje porządne dokładne odśnieżenie auta ??? ile 10 może 15 minut ?? a może uratować komuś życie pieszego i sumienie kierowcy ???? zastanówmy się !!!! to nie boli !!!! czy warto jeżdzić takim autem ???? sami sobie odpowiedzcie na te pytania ....
Alek
09.02.2017 12:27
Ludzie tyrają całymi dniami nierzadko nawet po 14 godzin i nie mają już czasu ani siły, żeby autko odśnieżyć przed powrotem do domu i rodzinki.
...
10.02.2017 04:03
"raz go w dresie widziano" Po zdjeciu nie zagladalem tam blizej, by w jape nie dostac. Wiemy, jacy oni pokojowi są.
Urodzony w Tomaszowie Mazowieckim
08.02.2017 09:06
Takie sytuacje jak ta na zdjęciu, są - niestety - nagminne. I to nie tylko w miastach, ale nawet na autostradach, gdzie spadający z dachu śnieżny nawis stanowi istotne zagrożenie. Najgorsze, dla mnie, jest to, że na tak "odśnieżone" samochody nie zwraca uwagi nasza policja!
ja
07.02.2017 21:26
weź przestań. nie masz o czym pisac?
kogiel
07.02.2017 17:12
Mariusz co to za bzdury , juz lepiej czyta się o ubijaniu masła
Sebushi
07.02.2017 13:30
To dlatego na niektórych kierowców audi mówimy "piąte zero"
asq
07.02.2017 12:48
autor chyba ma jakieś kompleksy..
Maverick
07.02.2017 11:10
Krytkujecie autora. Ale jakby to radiowóz byl na zdjeciu to byłaby piękna radość, trzy razy więcej komentarzy i oszczerstw.
snarki
07.02.2017 10:20
Czego to ludzie z zawiści nie opiszą i nie ofotografują....żal to czytać.
Lubię nieuków
07.02.2017 07:59
Po minucie grzania samo spłynie. Siły natury w służbie człowieka. Trzeba było uważać w podstawówce na lekcji fizyki.
Jadwiga.
07.02.2017 13:13
Gorzej,jak przez tą godzinę zrobi na ulicy krzywdę tobie lub twoim bliskim........Pozdrawiam wykształconego.(wykształceni e to jest tylko dodatek do inteligencji) jak się nie ma inteligencji,to nawet pięć fakultetów nie pomoże.
Nieuk.
snarki
07.02.2017 14:35
Czytaj ze zrozumieniem, 1minuta to nie godzina....
Jadwiś
07.02.2017 16:23
Ogarnij się kobito, Sądząc po wpisie masz pewne braki ....
Janko
07.02.2017 02:37
No i druga sprawa. Z boku sobie odśnieżył tyle żeby dokładnie widzieć lusterko, wyżej śnieg jest rzadki, normalnie można zobaczyć. Reszty auta w ogóle nie widać. Autor chyba pozazdrościł lepszego auta.
Auto to moje marzenie
08.02.2017 23:26
Nie lepszego a w ogole auta pozazdroscil. Zdjecie zrobione z roweru.
Janko
06.02.2017 23:46
Jaka ładna ocena drugiego człowieka po wyglądzie. Wiadomo jak w dresie to chuligan, jak w glanach to brudas, w garniturze wyższe sfery, nieogolony hipster, w rurkach homo.
07.02.2017 23:51
No dokładnie, ubiorem, wyglądem wyrażasz to kim jesteś i jak postrzegają ciebie inni.
Klasa prozniacza w bawelnianych dresikach
08.02.2017 23:24
Nie chuligan a zlodziej w bialym kolnierzyku. Wypoczety bo "pracujacy" do 15. Czesto od 10 - 11. Slyszales o reprywatyzacji w Warszawie? Gruntow, kamienic za ktore Panstwo Polskie juz raz, dwa razy zaplacilo, slyszales? Tam to sa takie rodziny. On nie bedzie zamiatal samochodu, bo on takim zajeciem sie brzydzi.
* goscia z tego auta nie znam, ale z tym mi sie kojarzyl.
jeszcze
06.02.2017 22:41
AUDI jedzie to mu wolno
Liberte, Egalite, Beyonce!
06.02.2017 22:13
To wschodnioeuropejski opancerzony model audi z serii: TYLKO JA, JA, JA SIĘ LICZĘ!
Napisz komentarz
Komentarze