Stop samochodom ciężarowym na ul.Szczęśliwej w Tomaszowie Maz.W dniu 30.08.2016 r o godz.17,00 przy ulicy Szczęśliwej 121 w Tomaszowie Maz. odbędzie się spotkanie z telewizją TVP INFO. Program "To jest temat" w sprawie dużego i uciążliwego natężenia ruchu na ulicy Szczęśliwej ma być transmitowany na żywo. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie i wyrażenie swojej opinii.
29.08.2016 18:17
(aktualizacja 18.08.2023 02:23)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
xmen
31.08.2016 23:57
Problem jest od lat. Dziwne tłumaczenia włodarzy i zarządców dróg że nie wiedzieli że PRZEZ MIASTO ODBYWA SIĘ RUCH TIRÓW. Pan Koziełek do zwolnienia, jakiś niekumaty. Wszystko gra..., no nie. Kto takich ludzi obsadza ?
multi99
01.09.2016 06:15
A czy ktos posłuchał , o Powiedział Adam Koziołek ??? Przez Tomaszów przebiegają drogi które posiadają 5 właścicieli ... Wojewódzka, Powiatowa, miejska, gminna, osiedlowa.....
Rafał G
31.08.2016 16:56
Jeszcze dosyć ciekawa rzecz wszyscy siedzieli na sesji z komendantem policji a ten wysłał patrole aby usunąć protestujących z ulicy wstyd za takie władze jak mamy w naszym mieście i powiecie. Nie chcą pomagać obywatelom tylko są dobrzy podczas kampanii wyborczej a tak to ich wogólę nie widać jak potrzebna jest ich pomoc lub wsparcie.
AK-47
31.08.2016 17:02
To co? Policjanci mieli razem z mieszkańcami protestować?
zx
31.08.2016 18:19
chyba taka rola policji,dobrze że im mandatu nie dali
org
31.08.2016 15:38
Ludzie! Przestańcie biadolić. Weżcie sprawy we własne ręce. Wielogodzinna blokada ulicy (przechodzenie w te i we wte przez przejście dla pieszych) powtarzana co kilka dni doprowadzi do pozytywnych zmian. Pisiry są czułe na głos Suwerena - wybory się zbliżają!
AK-47
31.08.2016 16:16
Jeszcze niedawno pisał Pan, że PiS nic sobie nie robi z głosu Suwerena.
Ale ma Pan rację. Jest to sposób na wymuszenie zmian w tej sprawie
Rafał G
31.08.2016 13:46
http://www.tvn24.pl/lodz,69/to...72484.html relacja filmowa w TVN 24
Marek
31.08.2016 14:11
Protest mieszkańców słuszny bo w takiej rzeczywistości nie da się żyć. Chociaż słyszałem rozmowę w rynku na temat tej relacji tv, podsumowano protestująch w ten sposób ,,czuby wilanowskie wyszły na ulicę". Ręce opadają...
Rafal ze Szczesliwej
31.08.2016 10:43
Gdzie jest Pan radny Baran ??? wybrany z tego terenu wieloletni pracownik starostwa powiatowego ! Czekamy na jakieś działania !
Amazonka
31.08.2016 09:44
Policja tomaszowska się ośmieszyła jedynie bo zdziwieni i nie wiedzieli co mają robić.
zamiast popierać protestujących to robili głupoty ,
widz
31.08.2016 15:09
a co chciałaś żeby protestującym wypisywali mandaty za zakłócanie ruchu drogowego?
optymista
31.08.2016 07:21
Niedługo puszczą te Tiry przez nowiutką wyremontowaną Warszawską i Mościckiego. Mieszkańcy Szczęśliwej będą znów szczęśliwi!!!
Ewa
31.08.2016 07:58
jak to??? tysiące tirów codziennie sunących przed Ratuszem na Mościckiego? a kto to zniesie?
Ja
30.08.2016 23:28
Prawda jest taka, ze to wieloletnie zaniedbania, ktore obecna wladza dostala w spadku. Pytanie czy dadza rade rozwiazac problem, czy zostanie dla kolejnej zmiany...
Rafał G
30.08.2016 22:35
http://www.tvp.info/26513314/3...82016-1740 relacja z protestu .
Jerzy
31.08.2016 07:16
Tak samo protestowali w Bełchatowie i wywalczyli obwodnicę dla miasta... Oby dla naszej obwodnicy niebawem znalazły się też pieniądze.
Rafał G
30.08.2016 19:15
Dziękuję wszystkim,którzy pomogli nam w proteście na ul.Szczęśliwej oby więcej takich akcji chociaż niektóre lokalne media nie były pewnie ze strachu przed władzami.
AK-47
30.08.2016 22:21
Gratuluję inicjatywy!
Mieszkaniec TM
30.08.2016 18:04
co to da telewizja przyjechała i pojedzie, a Szczęśliwa dalej szczęśliwą nie będzie. Dalej tiry będą chodnik rozjeżdżać , dalej będzie hałas że mury pękają , a nasi prominenci mają to po prostu w d..... Właśnie oglądałam na info pogadali , a problem jak był tak dalej jest . Dopóki nie wybudują obwodnicy tak ja w opocznie i innych miastach dopóty będzie dalej tak samo , chyba że postawią znaki zakazu przejazdu tirów przez Tomaszów !
AK-47
30.08.2016 22:20
Jedyne rozwiązanie to zaczarowany ołówek.......
Wyszli
30.08.2016 17:46
razem z tobą , czy zostawili cię w kiciu żebyś pilnował im pryczy . A jak tam indeksik , znowu podrobiona dziekanka , czy już po dziekance i po indeksiku !
AK-47
30.08.2016 14:45
PO zaś pensjonariuszy z ZK chwilowo na przepustce?......
Riccardo
30.08.2016 13:37
Nie ma żadnych najmniejszych szans do wyprowadzenia tego ruchu z miasta bez budowy południowej obwodnicy. Prezydent Miasta akurat w tej sprawie ma najmniej do powiedzenia. Nie jego drogi (wojewódzko - powiatowe), Ja bym kierował pretensje do byłego Ministra Grabarczyka o piotrkowski przebieg S74, ewentualnie teraz prosiłbym radnego Gajewskiego o pieniazki na ten cel u Pana Marszalka Stępnia w ramach przekierowania ruchu ciężkiego z trasy W713, który to jeździ teraz Szczęśliwą bo inaczej nie moze.
J.P.
30.08.2016 12:32
jak to skąd bierze ludzi? gorliwych parafian, katechetów, teologów, taki nigdy nie odmówi dobrze płatnego stołka
Napisz komentarz
Komentarze