Jedna z naszych czytelniczek przysłała nam link do rozkładu jazdy autobusu numer 1 z ulicy Spalskiej, pytając w jaki sposób osoby starsze i schorowane mają się dostać np. na ulicę Mościckiego (lub jakąkolwiek inną) do lekarzy w godzinach, w których najczęściej przyjmują chorych. Nasza redakcja nie znalazła pomocnej odpowiedzi na to pytanie. Może inni czytelnicy pomogą. Osobną rzeczą jest czytelność dostępnego na stronie MZK rozkładu jazdy.
12.07.2016 23:08
(aktualizacja 18.08.2023 03:53)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Dobra zmiana
26.07.2016 10:09
Przez ul. Spalską jeździ nie tylko linia1 ale teraz również linia 5 którą odebrano na czas remontu ul Warszawskiej mieszkańcom dzielnicy Piaskowa i ci to dopiero są odgrodzeni od miasta nie dość żę przez zakład (chyba jeszcze Boshoku oraz były Wistom) to jeszcze przez rzekę i tory kolejowe
Pasażerka
16.07.2016 10:59
Mówicie o Rafale G a ja powiem wam,że nie tylko on stoi koło kierowców bo również widzę często takiego młodego chłopaka z Hallera i paru innych ok według przepisu to jest zabronione ale też kierowcy muszą z kimś rozmawiać a nie żyć całkowicie z dala od innych .
Powracając do tego tematu to nie za bardzo wiem ale 1 naprawdę prawie nie jeżdżą.
Rudy kocur
15.07.2016 22:13
Pora wyjechać fiatem doblo nie tylko rikszą i mieszkać w domu TTBS na kocią łapę.
Ramzes
13.07.2016 16:11
Już widziałem jeden w Tomaszowie Maz ma rikszę nie opodal Wistomu bo w tamto lato mnie mijał na niej . W tym roku nie widziałem to może sprzedał ją .
Zgadza się
13.07.2016 17:55
Tą rikszą jeździła ówczesna kierowniczka Schroniska dla zwierząt. Niejaka pani Miecia, a pedałował jej syn.
Tymoteuszka
13.07.2016 14:06
A może riksze będą dobrym rozwiązaniem?
maja
13.07.2016 13:35
Bogaci mają samochody, a biedota niech zdycha, takie są założenia władz miasta. mamy patrona miasta i powiatu oraz MIŁOSIERDZIE dla bogatych.
Nie tylko mieszkańcy tamtej dzielnicy chcą jeździć, ktokolwiek znajdzie się w tamtym rejonie, nie ma czym dojechać. Najlepszy grecki samochód - parakulos jak mówi jeden z radnych miejskich.
#
13.07.2016 13:29
A tutaj jeszcze ciekawiej
LINIA 1 TRASA
Przystanek - Spalska - Sosnowa
W dni robocze oprócz sobót W soboty W niedziele i święta
9.37N - 17.17
N - kurs pojazdu NISKOPODŁOGOWEGO
------------------------------ ------------------------------ ------------------------------ -------
LINIA 10 TRASA
Przystanek - Spalska - Sosnowa
W dni robocze oprócz sobót W soboty W niedziele i święta
5.27C
7.23F
11.12 12.18R
14.33Q 14.29 14.53
15.33QN 16.28 JN 18.42 18.17
20.22 FN
22.29 FN
18 42RN 18 17FN
20 22FN
22 29FN 29FN
:)
13.07.2016 13:03
ma być darmowa komunikacja, to będą 3 linie które będą kursowały 3 razy dziennie, i dobra zmiana jest...
Ola
13.07.2016 12:35
Ta dzielnica się starzeje i rzeczywiście tak rzadkie kursy są problemem dla wszystkich, ale najbardziej dotykają osób starszych. W tej sytuacji wprowadzenie darmowych kursów w soboty i niedziele to zagrywka wizerunkowa władz miasta.
Wielokrotne rozmowy mieszkańców z MZK trafiają w pustkę, a problem pozostaje.
Dzieci i wnuki wyjechały ,,za pracą" i nie zawsze są w stanie pomóc rodzicom lub dziadkom w dotarciu do lekarz, urzędu....A władze miasta zapomniały o nas.
Kasia .
13.07.2016 11:52
Zajmij się sobą a nie Rafałem G tu chodzi o kursy,że nie ma a nie o to kto gdzie stoi .
Jo
13.07.2016 01:24
A niejaki Rafał G, znów jeździ autobusami od kilku dni i rozprasza kierowców rozmową. Stoi w przejściu, blokując je. Czy ktoś z MZK zrobi z tym w końcu porządek? A jeśli chodzi o linię 1 to faktycznie powinni ją zlikwidować i dać więcej 10 na to konto.
tomaszowianin
13.07.2016 00:03
Ja nie rozumiem po co jest ta linia nr 1. Spokojnie co któraś 10tka albo i każda mogłaby zawijać w mościckiego do ronda i wracać do antoniego.
Tomek
12.07.2016 23:51
A może pod tym linkiem?
http://www.mzktomaszow.pl/rozk...pkp-i-pks/
mało czytelny ale jest
http://www.mzktomaszow.pl/uplo...d/130.jpeg
Ktoś
12.07.2016 23:38
Po co komu komunikacja w mieście - na pieszo albo niech siedzą w domo, po co będą po ulicach chodzić - a tak naprawdę to zarabiają Panowie z taxi- dobrze, że oni jeszcze istnieją w naszym wspaniałym mieście. Dlatego śmieszą mnie rozważania na temat bezpłatnej komunikacji , kiedy w naszym mieście komunikacja praktycznie nie istnieje, bo to co teraz jeździ to po prostu kpiny.
Fanki
12.07.2016 23:25
Komunikacja miejska w tomaszowie nie istnieje z dworca ostatnia 13 odchodzi o 19:15co jest kpiną , Nie ma tam żadnych przystanków po budowie ronda, tylko jakieś mało widoczne tablice z rozkładem.
Silv
12.07.2016 23:32
Nie ma ? to gdzie ja kurna wsiadałem ...Może warto się czasem przejść 20 metrów a nie tylko uznawać, że skoro przed remontem tam był to teraz też tam musi być ...
Napisz komentarz
Komentarze